dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 316 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 316 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

650 000 zł104 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Nowe domy przy ul. Gen K. Pułaskiego w chojnowie uw aga przedstawiamy gotowy parterowy bliźniak usytuowany na nowym osiedlu i mienia Gen. Kazimierza Pułaskiego (w okolicach ulicy, gen. W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

890 000 zł255 m² 443 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 693 m²

Oferta dla dewelopera - Boruja Kościelna, 3 km od Nowego Tomyśla. Biuro Osa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż: 1) dom jednorodzinny dwulokalowy w stanie surowym zamkniętym o łącznej pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wymój

Wymój,warmińsko-mazurskie

2 700 000 zł900 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:15 600 m²

Nieruchomość o powierzchni 900m2, który może idealnie posłużyć pod: rezydencję, pensjonat, hotel, spa, dom opieki, centrum rehabilitacji, przedszkole itp. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gzy

Gzy,mazowieckie

850 000 zł160 m² 5 312 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 953 m²

Poszukujesz pięknego, przyjaznego miejsca z dala od zgiełku i hałasu miasta? Uwielbiasz wieś, cenisz sobie ciszę, spokój, przestrzeń oraz bliskość terenów zielonych? Ważny jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzymowskie

Krzymowskie,lubelskie

430 000 zł74 m² 5 810,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Nieruchomość w otoczeniu zieleni. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok ogródek Nieruchomość złożona z: kuchnia zamykana z oknem 15 m.kw pokój 12 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Siemiradzkiego

Piastów,mazowieckie

1 499 000 zł280 m² 5 353,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:559 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący zlokalizowany w podwarszawskim Piastowie przy ul. Siemiradzkiego, 900 metrów od granic Warszawy. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu innych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Myślenice

Myślenice,małopolskie

668 000 zł80 m² 8 355,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:209 m²

Podana cena dotyczy budynku B1 realizowanego w ramach inwestycji Osiedle Królewskie, zlokalizowanego na działce o pow. 209m2, z garażem, wiatą ogrodową oraz północną ekspozycją ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bednarska

Ksawerów,łódzkie

960 000 zł210 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny w Ksawerowie o pow. 210 m2 na działce o pow. 1000m2. Nieruchomość posiada 3 kondygnacje. Wraz z niewielkim budynkiem gospodarczym 10m2 oraz garażem. Podpiwniczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ślipcze

Ślipcze,lubelskie

189 000 zł45 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

To jest To! Biuro Nieruchomości w Hrubieszowie oferuje na sprzedaż nieduży dom z osobną kuchnią letnią i zabudowaniami na dużej działce w miejscowości Ślipcze, gm. Hrubieszów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

699 000 zł170 m² 4 111,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:605 m²

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 605m 2 zabudowana jest budynkiem mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej. Budynek o powierzchni całkowitej ok 170m 2 , dwukondygnacyjny, podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dźbów

Częstochowa,śląskie

579 000 zł150 m² 3 849,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Biuro Nieruchomości Expander prezentuje niesamowity wolnostojący dom z garażem dwustanowiskowym, zlokalizowany w malowniczej okolicy Częstochowy. Dom znajduje się na dużej działce 1030m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siedlce

Siedlce,mazowieckie

535 000 zł150 m² 3 566,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:21 600 m²

Dom i dwa stawy, wraz z towarzyszącą zabudową we wsi Falatycze, położonej 40km od Siedlec. Nieruchomość wielofunkcyjna - w tych dwóch słowach można najkrócej zawrzeć atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borek

Borek,małopolskie

1 200 000 zł170 m² 7 059 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 960 m²

Borek (gmina Rzezawa, powiat bocheński) - na sprzedaż stylowy, w całości umeblowany dom parterowy o powierzchni użytkowej 170 m2, położony na działce o areale 19,6 ar. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

550 000 zł165 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:497 m²

Polecamy do sprzedaży zadbany dom jednorodzinny usytuowany w Chojnowie przy ul. J. Tuwima. Dogodna lokalizacja, cisza i spokój, osiedle domków jednorodzinnych. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sochaczewska

Kaputy,mazowieckie

1 030 000 zł130 m² 7 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

0% prowizji. 0% podatku pcc. Energooszczędny i ekologiczny segment w cenie mieszkania. Idealny dla Twojej rodziny. Wszystkie urządzenia w klasie energetycznej wysokiej jakości A+. Woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 120 000 zł151 m² 7 427,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:815 m²

W ofercie biura Rzeszowskie - Nieruchomości na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 126,30 m2 + garaż 19,10 m2 + kotłownia 5,40 m2. Dom usytuowany na działce 8 ar znajduje się 10 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Łódź,łódzkie

1 690 000 zł198 m² 8 535,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż piętrowy dom 6 pokoi z ogródkiem w kameralnej i ekskluzywnej inwestycji w cichej i spokojnej okolicy Nowosolnej. To najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dębogórze

Dębogórze,pomorskie

780 000 zł81 m² 9 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferuję na sprzedaż piękny dom W zabudowie szeregowej W dębogórzu. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 81 m2, ponadto w skład nieruchomości wchodzi również garaż, podjazd na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

795 000 zł121 m² 6 575,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej 2021 roku. Komfortowa i elegancka nieruchomość o całkowitej powierzchni 120,90 m2, użytkowej 110,91 m2 usytuowana na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

969 990 zł112 m² 8 668,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro makler serdecznie poleca nowoczesny i piękny dom na sprzedaż. Nieruchomość jest usytuowana w kameralnym miejscu osiedla w Fordonie na ogrodzonej działce o pow. 400m2. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miłosza

Pogórze,pomorskie

935 000 zł133 m² 7 030,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

NA sprzedaż dom W zabudowie bliźniaczej na pogórzu dom: do sprzedaży oferujemy domy bliźniacze o powierzchni 132,64 m2, komfortowe dwukondygnacyjne. Domy zaprojektowane zostały z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

799 000 zł108 m² 7 432,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:108 m²

Prezentuję Państwu dwupoziomowy komfortowy dom z 4 pokojami, położony osiedlu zamkniętym w miejscowości Kobyłka. Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 107,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Łódź

Łódź,łódzkie

500 000 zł68 m² 7 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:46 m²

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż mieszkanie/dom typu segment z ogródkiem w kameralnej, niskiej zabudowie pod miastem w Dolinie Łódki nieopodal Parku Krajobrazowego Wzniesień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Słocińska

Rzeszów,podkarpackie

458 000 zł90 m² 5 082,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej przy ul. Słocińskiej w Rzeszowie. Główne informacje o inwestycji: * stan surowy zamkniętym z wykonanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Janki

Janki,mazowieckie

1 350 000 zł216 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:562 m²

Na sprzedaż połówka bliźniaka - wybudowany i wykończony w stylu nowoczesnym. Dom zlokalizowany w Laszkach k. Powierzchnia domu 216 m2, powierzchnia działki 562 m2. Rok wykończenia domu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Fińska

Słupsk,pomorskie

599 900 zł81 m² 7 412,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:177 m²

Na sprzedaż lokal w zabudowie bliźniaczej z wiatą garażową i ogródkiem z tarasem, położony na zamkniętym osiedlu blisko Lasku Północnego. Dostępny od ręki. Powierzchnia domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szczęśliwa

Chotomów,mazowieckie

690 000 zł128 m² 5 390,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Z nami kupisz bezpiecznie Na sprzedaż dom w Chotomowie, będący połówką bliźniaka, położony przy ulicy Szczęśliwej, w spokojnej części miejscowości, jednocześnie blisko całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hetmańska

Legionowo,mazowieckie

1 299 000 zł296 m² 4 394,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:726 m²

Jeśli marzysz o domu w Centrum Miasta, a jednocześnie o ciszy i spokoju to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Mam przyjemność przedstawić piękny, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

495 000 zł122 m² 4 057,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej | 4 pokoje | Poddasze użytkowe| Do sprzedania domy w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji "koreja Park". Całość to 24 domy zlokalizowane na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ambasadorska

Otwock,mazowieckie

895 000 zł149 m² 6 012 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Świder Park To niezwykłe miejsce położone niedaleko Warszawy zauroczy każdego. Inwestycja znajduje się w bliskim sąsiedztwie natury. Domy zbudowane są zgodnie z najwyższym standardem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 199 000 zł147 m² 8 155,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:454 m²

Grudziądz - Osiedle Północne - mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość, która znajduje się w bardzo pożądanej przez kupujących lokalizacji - osiedlu nowoczesnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Maksymilianowo

Maksymilianowo,kujawsko-pomorskie

688 000 zł180 m² 3 822,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta na Wyłączność! Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej z budynkiem mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia działki (552 m2) pozwala czuć się komfortowo i intymnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ostrowo

Ostrowo,wielkopolskie

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ofertą sprzedaży jest budynek garażowo gospodarczy o powierzchni ok. 50 m2, położony na działce 400 m2, na terenie Powidzkiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość znajduje się w niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Orchów

Orchów,łódzkie

450 000 zł93 m² 4 838,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam dom parterowy w stanie surowym o powierzchni użytkowej 93m2 w okolicy Łasku. Dom budowany metodą tradycyjną, murowany, posadowiony na prostokątnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koło

Koło,wielkopolskie

455 000 zł88 m² 5 170,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam nowy, parterowy dom wolnostojący, w Kole na granicy z Borkami. Dom jest w trakcie budowy, termin oddania: wrzesień Powierzchnia użytkowa ok 88 Dom usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

579 000 zł134 m² 4 317,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:927 m²

M am przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom położony W cichym miejscu lokalizacja idealna dla osób ceniących ciszę spokój A zarazem bliskość miasta do centrum bielska 10minut Oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

1 340 000 zł350 m² 3 828,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Oferuję na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący, o powierzchni 350 mkw z ogrodem (działka 3600 mkw) w bardzo atrakcyjnej okolicy. Nieruchomość znajduje się na południowych obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wiślana

Łomianki,mazowieckie

1 290 000 zł161 m² 8 012,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy na sprzedaż 3 segmenty usytuowane w Dąbrowie Leśnej tuż przy wejściu do Kampinosu. Segmenty mają powierzchnię użytkową 150m2. Segment skrajne składają się z: parter: salon, jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

545 000 zł158 m² 3 449,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:897 m²

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość znajdującą się w spokojnej części Częstochowy, dzielnicy Błeszno. Dom jednorodzinny o wymiarach 158 m2, budowany w technologii tradycyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Abramowice

Lublin,lubelskie

850 000 zł124 m² 6 854,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:465 m²

i podatku pcc Mam do zaoferowania parterowy dom w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji w miejscowości Dominów o powierzchni ok. 124 mkw. nr budynku 2.a Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

843 000 zł147 m² 5 724,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:472 m²

Okazja! ostatni nowy dom wolnostojący gotowy do wykończenia! Prezentacje domu odbywaja się codziennie w godzinach od 7:00 do 21:00 najwyższa jakość wykonania! deweloper lublin bez prowizji oraz.