dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 314 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 314 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem

Piła,wielkopolskie

689 000 zł105 m² 6 561,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego w Centrum Nieruchomości Gajewska. Na sprzedaż dom w Pile ul. Piaskowa w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 350 000 zł295 m² 14 746 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Segment skrajny w trakcie budowy w okolicy ul. Zdrowej. Przewidywany czas zakończnia budowy ( stan deweloperski) w maju 2024 r. Parter o powierzchni 114 m, na którą składa się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamienica Górna

Kamienica Górna,podkarpackie

65 000 zł42 m² 1 548 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Sprzedam działkę rekreacyjną zabudowaną domem w miejscowości Kamienica Górna wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim, w gminie Brzostek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ćwierdzin

Ćwierdzin,wielkopolskie

1 199 520 zł202 m² 5 938 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 171 m²

Ofertą sprzedaży jest ładny, nowoczesny i prawie bezkosztowy dom w Ćwierdzinie. Nieruchomość położona na wsi, wśród zapachu pól, w odległości 500 m. od lasu i 4 km od Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Truskaw

Truskaw,mazowieckie

899 000 zł166 m² 5 415,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:635 m²

Uwaga: cena propocyjna Szukając domu o optymalnej powierzchni zatrzymaj się przy naszej ofercie. Prezentujemy Ci dom bliźniaczy w stanie deweloperskim wykonany wg. indywidualnego projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

550 000 zł82 m² 6 707,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:590 m²

Bez prowizji! bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera! wysoki standard - ogrzewanie podłogowe W całym budynku, rolety na parterze szybki termin realizaji - marzec 2024! Gorąco polecam dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lewin Brzeski

Lewin Brzeski,opolskie

299 000 zł90 m² 3 322 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy Państwu do kupienia, wolnostojący dom, który zlokalizowany jest w gminie Lewin Brzeski, na 8 arowej działce. Nieruchomość do remontu, ma 90 m2 powierzchni całkowitej, 75 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Palędzie,wielkopolskie

989 000 zł128 m² 7 726,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:481 m²

Szukasz rodzinnej nieruchomości w nowoczesnej aranżacji? Marzysz o miejscu, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? To jest dom dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 399 000 zł169 m² 8 278 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Bardzo Ładny Przestronny Dom 169m2 w pięknym rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo Ładny, stylowy Dom o powierzchni 168,51 m2, usytuowany w bliskiej okolicy Nadarzyna, na pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bożęcin

Bożęcin,warmińsko-mazurskie

279 000 zł110 m² 2 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 541 m²

Dom - pól bliźniaka z dużym ogrodem w sąsiedztwie lasu i niewielkiej odległości od jeziora. Okazja dla osób ceniących sobie ciszę, lubiących grzybobranie, wędkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Alternatywy

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł83 m² 5 863,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Inwestycję charakteryzuje przyjazna architektura wykorzystująca eleganckie i trwałe materiały gwarantujące wysoki komfort użytkowania. Projekty domów zostały starannie przemyślane tak, aby na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jasionka

Jasionka,podkarpackie

450 000 zł136 m² 3 309 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż cudowny dom wolnostojący w Jasionce! kupujący nie płaci podatku pcc W wysokości 2% mamy idealny dom dla ciebie! opis nieruchomości: - dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Maczka

Kielce,świętokrzyskie

1 180 000 zł289 m² 4 083,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:344 m²

Sprzedam atrakcyjny dom, z 2000 roku. Jest podwójnie ocieplony styropianem, fundament i mury są solidnie i dokładnie wykonane. Znajduje się na osiedlu domów jednorodzinnych, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wronia

Kielce,świętokrzyskie

899 000 zł245 m² 3 669,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:345 m²

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M oferuje Pół bliźniaka z dobudowanym osobnym mieszkaniem i lokalem użytkowym. Spokojne sąsiedztwo domów jednorodzinnych blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brwinów

Brwinów,mazowieckie

720 000 zł110 m² 6 545 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowa inwestycja - Przedsprzedaż Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 120 m2 posadowiony na działce ok 360 m2 Dom zlokalizowany jest w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krasne,podkarpackie

998 000 zł217 m² 4 603,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom wolnostojący z dwiema kondygnacjami nadziemnymi - parter i poddasze użytkowe, niepodpiwniczony, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łagiewniki

Łagiewniki,dolnośląskie

590 000 zł99 m² 5 947,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:296 m²

Połowa bliźniaka na kameralnym osiedlu domków jednorodzinnych w Łagiewnikach Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skargi

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

1 099 000 zł135 m² 8 140,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Szukasz swojego wymarzonego miejsca w dobrej lokalizacji? Uwielbiasz otoczenie lasu, zdrowe powietrze i naturę? Prezentujemy Państwu dom w niedalekiej odległości lasów, przy jednoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morelowa

Pierwoszyno,pomorskie

580 000 zł108 m² 5 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nieruchomość: na sprzedaż dom w Pierwoszynie w stanie surowym zamkniętym o pow. 108 m2 usytuowany na działce o pow. 300 m2. Dom składa się z 3 kondygnacji: - przyziemie (garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Andersena

Szczecin,zachodniopomorskie

1 099 000 zł88 m² 12 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zamieszkaj w pięknym i funkcjonalnym bliźniaku na Osowie. Już dziś umów się na prezentację i zakochaj się w niepowtarzalnej okolicy oraz pięknie urządzonym domu. Spędzaj zimowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bożenkowo

Bożenkowo,kujawsko-pomorskie

2 250 001 zł434 m² 5 184,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:29 007 m²

Makler Poleca! piękna posiadłość W bożenkowie! Okazja! Malowniczo położony dom ze stawami, łowiskiem wędkarskim Nieruchomość znajduje się zaledwie 12 km od centrum Bydgoszczy wśród lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dereźnia-Zagrody

Dereźnia-Zagrody,lubelskie

699 000 zł1 513 m² 462 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 513 m²

Przytulny dom 139 m 2 z zadaszonym tarasem w otulinie lasu Dereźnia Majdańska 46, gmina Biłgoraj Idealny dom dla rodziny 2+1, 2+2 lub 2+3 położony w spokojnym, cichym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Prószków

Prószków,opolskie

850 000 zł110 m² 7 727 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:720 m²

Tylko W naszym biurze - oferta na wyłączność Polecamy do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok 110 m2 wraz z garażem i pomieszczeniami gospodarczymi położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Supraśl

Supraśl,podlaskie

570 000 zł156 m² 3 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:558 m²

*** dom wolnostojący za miastem *** *** malownicza okolica blisko lasu *** *** pełne media *** Polecamy domy wolnostojące w stanie surowym zamkniętym zlokalizowane w okolicach Ogrodniczek blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Myszków

Myszków,śląskie

695 000 zł207 m² 3 358,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 658 m²

Sprzedam bardzo ładny, zadbany dom w cichym zakątku Myszkowa. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu bardzo ładny dom w Myszkowie dzielnica Będusz o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lniska

Lniska,pomorskie

949 000 zł113 m² 8 398,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:927 m²

Tylko u nas! Z przyjemnością zaprezentuję Ci dom wolnostojący osadzony na działce o powierzchni 927m2. Budynek przekazany zostanie nowym nabywcom wykończony do stanu deweloperskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobczyce

Dobczyce,małopolskie

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 154 m²

Dom jednorodzinny położony przy Zamku w Dobczycach, zaledwie 150 m od zalewu! Oferujemy Państwu na sprzedaż przytulny dom jednorodzinny położony w centralnym punkcie miejscowości -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Domańskiego

Opole,opolskie

950 000 zł216 m² 4 398 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:647 m²

Polecamy do zakupu dom wolnostojący jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 216 m2, położony na działce o pow. 6,47 ara, dom mieści się w Opola przy ulicy Domańskiego. Na posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

899 000 zł233 m² 3 858,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:509 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana domem wolnostojącym o pow. 188 m2 z przybudówką (z osobnym wejściem) o pow. 45 m2. Budynek mieszkalny składa się z 2 kondygnacji: - parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chełmiec

Chełmiec,małopolskie

1 295 000 zł258 m² 5 019,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedaż bez prowizji, bezpośrednio od właściciela. Na ten moment nie jesteśmy zainteresowani współpracą z pośrednikami. Dom znajduje się w miejscowości Chełmiec, na obrzeżach Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Piaski Wielkie

Kraków,małopolskie

2 960 000 zł435 m² 6 804,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:770 m²

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę przestronnego 12 pokojowego domu o powierzchni całkowitej 790,39 m2 i użytkowej 434,60 m2 znajdującego się na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Budy Michałowskie

Budy Michałowskie,mazowieckie

880 000 zł178 m² 4 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Bardzo Ładny Dom w Otulinie Lasów. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny dom wolnostojący parterowy o powierzchni ok. 180m2, posadowiony na bardzo przestronnej, b.ładnej działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

380 000 zł86 m² 4 418,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 442 m²

Cena w tym ogłoszeniu to: wartość tej konkretnej działki ( 180 tys. zł, na delikatnym wzniesieniu, dookoła lasek) oraz usługa budowy domu do stanu surowego otwartego ale już ocieplonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł120 m² 10 408 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Opiekun oferty: tel: oferta bez podatku pcc Dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy. Parter: - strefa wejściowa 4,20 m2 - kuchnia/jadalnia 14,40 m2 - salon 24,95 m2 - wc 1,95 m2 - klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

1 390 000 zł75 m² 18 533,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 213 m²

Oferujemy na sprzedaż klimatyczny góralski domek rekreacyjny z widokiem na Babią Górę i Gubałówkę wraz z działką rolno-leśną ( działka rolna jest w trakcie przekształcania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żuków

Żuków,mazowieckie

829 000 zł167 m² 4 967,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Piękny dom z czterema sypialniami po generalnym remoncie w 2020 r. w Żukowie koło Sochaczewa Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja rozkład pomieszczeń wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 399 000 zł169 m² 8 278 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Łącznikowa

Białystok,podlaskie

660 000 zł80 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:740 m²

*** dom wolnostojący W świetnej lokalizacji! *** Zapraszam na prezentację domu zlokalizowanego w Białymstoku przy ulicy Łącznikowej na osiedlu Jaroszówka około 3,5 km od centrum miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł127 m² 5 043,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

W ofercie biura Rzeszowskie - Nieruchomości do sprzedania środkowy segment domu w zabudowie szeregowej w Rzeszowie na osiedlu Budziwój o powierzchni 126,7m2. Do nieruchomości przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

980 000 zł230 m² 4 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Atrakcyjny dom wykończony z pięknym , dużym ogrodem znajdujący się Bielsko Biała Komorowice w ustronnym miejscu. Działka pięknie urządzona o pow. 1900 m2 na której można wybudować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

950 000 zł156 m² 6 090 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- bliźniak 4 lokalowy o powierzchni z garażem w bryle budynku ok. 156 m2, usytuowany na ładnej działce.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij