dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Walim

Walim,dolnośląskie

699 000 zł190 m² 3 678,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:23 198 m²

Do sprzedania piękny wolnostojący dom w Walimiu położony 600 m n.p.m. o powierzchni użytkowej ok.120m2. Dom na parterze składa się z salonu z kominkiem, kuchni z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Poręba,śląskie

359 000 zł75 m² 4 786,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:798 m²

Komfortowy dom, do własnej aranżacji! | Poręba ul. Partyzantów zadzwoń: współpracując z homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

999 900 zł181 m² 5 524 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 180 m2, usytuowany na ładnej działce. Rozkład domu : Parter : - Przestronny salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawonia

Zawonia,dolnośląskie

945 000 zł130 m² 7 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Na sprzedaż piękny dom o powierzchni 130m2 mieszczący się w gminnym mieście Zawonia. Zawonia jest wsią gminną w powiecie trzebnickim, znajdują się w niej takie udogodnienia jak: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

710 000 zł190 m² 3 737 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom bliźniak w spokojnej okolicy niedaleko Błonia o powierzchni ok.190 m z garażem w bryle budynku Nieruchomość nadaje się w pełni do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 119 000 zł210 m² 5 328,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:237 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej na os. Bajkowym przy ul. Sierotki Marysi Nieruchomość w zabudowie szeregowej. Bardzo dobry układ pomieszczeń który na parterze pozwala wydzielić 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 199 000 zł295 m² 4 064 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom Wolnostojący ok. 290m2. Przedstawiamy i Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom w Stanie Deweloperskim o powierzchni całkowitej ok. 292m2, usytuowany w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł123 m² 6 082 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Przedstawiam do sprzedaży nową inwestycję , funkcjonalny Dom w zabudowie czterolokalowej - bliźniaczej o pow. ok 123 m2 , posadowiony na działce ok. 250 m2, usytuowane w idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 500 000 zł300 m² 11 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 874 m²

Willa z 1922 roku o klasycznej, charakterystycznej dla Konstancina zabudowie tamtych lat; na działce o pow. 2900 mkw stare sosny i dąb ok. 300-letni. Stylowa, solidna zabudowa. Okna typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pasikonie

Pasikonie,mazowieckie

380 000 zł140 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Niewielki i tani w utrzymaniu dom wolnostojący na działce o powierzchni 2477m2 w miejscowości Pasikonie, gmina Kampinos. Powierzchnia domu - 100m. Dom wymaga remontu. Powierzchnia domu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Słupno

Słupno,mazowieckie

845 000 zł185 m² 4 405,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Szanowni Państwo, z przyjemnością pragnę przedstawić przestronny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Słupnie. Idealny dla rodziny chcącej uciec od wielkomiejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miedźno

Miedźno,śląskie

420 000 zł86 m² 4 878,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu znajdującego się miejscowości Miedźno, w powiecie kłobuckim. - około 10 km od Kłobucka, budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kraków,małopolskie

759 000 zł95 m² 7 989,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Bolechowice, gm.Zabierzów BEZ PODATKU PCC i PROWIZJI - MOŻLIWOŚĆ WYKOŃCZENIA POD KLUCZ Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży domów o powierzchni 94,10m2 (85,30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Asfaltowa

Bąkówka,mazowieckie

1 218 400 zł183 m² 6 668,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:579 m²

0% prowizji. 0% podatku pcc. Termin oddania IV kwartał 2023 roku. Bardzo dobry dojazd trasą S7. Budynki wykonano w zgodzie z najnowocześniejszymi technologiami i z wykorzystaniem ekologach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Słomin

Słomin,mazowieckie

716 852 zł102 m² 7 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesne osiedle, 25 min autem do centrum Warszawy zakup bez podatku pcc / bez prowizji / od dewelopera Lokalizacja osiedle domów w zabudowie szeregowej zlokalizowane nieopodal Lesznowoli, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

798 800 zł124 m² 6 442 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nowy Dom ok. 124 m2. Nowoczesna Bryła Budynku. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Bardzo ładny Bliźniak o powierzchni ok.123 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany w pięknym, cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

395 800 zł141 m² 2 809,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Masz działkę- zbuduj dom w cenie mieszkania w 90 dni! Firma może zbudować dom na terenie całej Polski. Zadzwoń umów się na spotkanie. Podana cena jest w kwocie brutto- dom bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nieporęt,mazowieckie

1 350 000 zł428 m² 3 154,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:686 m²

Szukasz dużego domu w bardzo atrakcyjnej cenie z pięknym ogrodem i w dogodnej lokalizacji? Mam do zaoferowania niepowtarzalną i absolutnie wyjątkową nieruchomość dom z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

700 000 zł439 m² 1 594,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Prezentuję Państwu wolnostojący dom w trakcie budowy, na największej dostępnej w tym rejonie działce, o powierzchni aż 1500m2. Budynek mieszkalno-usługowy z garażem (kat.VIII).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

195 400 zł61 m² 3 187,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Masz działkę- zbuduj dom w cenie mieszkania w 30 dni! Firma może zbudować dom na terenie całej Polski. Zadzwoń umów się na spotkanie. Podana cena jest w kwocie brutto- dom bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koprzywna

Koprzywna,łódzkie

990 000 zł146 m² 6 780,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Na sprzedaż znajduje się uroczy dom wolnostojący położony w miejscowości Koprzywna, zaledwie 5 minut drogi od Białej Rawskiej, i 25 minut do dwóch węzłów Grójec i Kowiesy co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wilkszyn,dolnośląskie

735 000 zł112 m² 6 591,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:273 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego domy jednorodzinne W zabudowie szeregowej, położone na zachodnich przedmieściach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

2 520 000 zł300 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:256 m²

Oferuję na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej - środkowy segment. Nieruchomość zlokalizowana jest na zamkniętym 8 lokalowym osiedlu, na który wjeżdża się poprzez bramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

250 000 zł212 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 215 m²

Cena do negocjacji! Polecamy do sprzedaży dom parterowy z poddaszem, o powierzchni 212,5m2, podpiwniczony,usytuowany na działce o powierzchni 1215 m2, znajdujący się w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gowarzewo

Gowarzewo,wielkopolskie

497 000 zł116 m² 4 284,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:41 m²

Rynek pierwotny - kupujący nie płaci 2% podatku pcc. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego w Gowarzewie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Włosty

Włosty,warmińsko-mazurskie

295 000 zł116 m² 2 543,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 842 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom pod miastem z własną plantacją malin, położony na dużej działce o pow. aż 8 842 m2 w miejscowości Włosty w Uzdrowiskowej gminie Gołdap. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ostrzeszów

Ostrzeszów,wielkopolskie

1 280 000 zł330 m² 3 878,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 343 m²

Duży dom wolnostojący tuż przy samym lesie Traczyk Nieruchomości prezentuje funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni 330 m2 usytuowany na zagospodarowanej działce o powierzchni 1343 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Charzykowy,pomorskie

790 000 zł140 m² 5 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:278 m²

Wygodny, 5-cio pokojowy dom z widokiem na jezioro w Charzykowach. Nieruchomość położona jest bardzo blisko ważnych punktów tej uroczej miejscowości takich jak plaża, promenada, port jachtowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Smogolice

Smogolice,zachodniopomorskie

279 000 zł120 m² 2 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 287 m²

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny dom wolno stojący położony w Smogolicach (około 9 km od Stargardu). Dom w stanie surowym otwartym. W projekcie dom opisany jako budynek parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

735 000 zł105 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:141 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy Do sprzedaży funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej na zamkniętym osiedlu - Segment o powierzchni ok. 95 m i 105 m, o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł120 m² 10 408 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Opiekun oferty: tel: oferta bez podatku pcc Dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy. Parter: - strefa wejściowa 4,20 m2 - kuchnia/jadalnia 14,40 m2 - salon 24,95 m2 - wc 1,95 m2 - klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pobiednik Wielki

Pobiednik Wielki,małopolskie

685 000 zł157 m² 4 363,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Prezentowany dom znajduje się w miejscowości Pobiednik Wielki, 300m od ulicy Igołomskiej. W pobliżu sklep, stacja, niedaleko przedszkole, szkoła, apteka, market. Lokalizacja ta pozwala poczuć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

Marki,mazowieckie

1 100 000 zł110 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:590 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w podwarszawskich Markach przy ulicy J. Piłsudskiego. Dom znajduję się w bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sokoła

Opole,opolskie

980 000 zł102 m² 9 607,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż piękny bliźniak w doskonałej lokalizacji - zielony zakątek w Opolu! Dom, zamieszkały zaledwie rok temu, został kompletnie wykończony i wyposażony we wszystko, co potrzebne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

799 800 zł160 m² 4 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 160 m2, z garażem w bryle budynku, o wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dworska

Gdańsk,pomorskie

1 590 000 zł158 m² 10 041 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Na sprzedaż działka zabudowana dwoma budynkami w sercu nadmorskiego kurortu lokalizacja: brzeźno to jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska. Do morza dotrzemy w 6 minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rusiec

Rusiec,mazowieckie

850 000 zł162 m² 5 247 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Przedstawiamy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 162m, usytuowany na działce o powierzchni ok. 260m, w cichej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rzeczna

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

699 000 zł135 m² 4 881,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Słoneczne nadolice oferują piękne , komfortowe domy w zabudowie bliźniaczej w otoczeniu zielonych terenów. Domy w standardzie Premium Zapraszam na prezentację Ostatni dom w cenie 699.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 760 000 zł160 m² 11 006 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Cesarskie Ogrody, to prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu.