dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

955 000 zł180 m² 5 305,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej położony przy ul. Kukułek w Sosnowcu. Samo usytuowanie nieruchomości daje swobodę szybkiego przemieszczania się nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tulce,wielkopolskie

549 000 zł116 m² 5 528,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:847 m²

Kontakt: tel. Uwaga! Ciekawa oferta sprzedaży. Budynek w stanie deweloperskim mieści lokal mieszkalny z możliwością prowadzenia cichej działalności gospodarczej. W budynku wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrząsowice

Wrząsowice,małopolskie

1 650 000 zł210 m² 7 869,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:401 m²

Ekskluzywny bliźniak o powierzchni 209 m2, z fotowoltaniką i pompą ciepła, wykonany z wysokiej jakości materiałów, położony na dużej działce o powierzchni 400 m2. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 499 990 zł150 m² 9 999,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dobrzykowice / nowoczesny dom jednorodzinny / duża działka 1300 mkw / dobrzykowice nowoczesny, energooszczędny dom wolnostojący na dużej zagospodarowanej działce. Dom jednorodzinny, niepodpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

899 000 zł113 m² 7 955,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:98 m²

Polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje kiełczów / dom szereg 113 mkw/ ogród / garaż Przedstawiam zadbany dom szeregowy o powierzchni ok. 113 mkw, wybudowany w 2015 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Rynek

Rydzyna,wielkopolskie

1 750 000 zł415 m² 4 217 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:328 m²

Oferujemy Państwu zabytkową trzykondygnacyjną kamienicę wybudowaną w 1904 roku. Kamienica znajduje się na pięknym barokowym rynku w Rydzynie. Powierzchnia kamienicy: 415 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Murzasichle

Murzasichle,małopolskie

2 450 000 zł350 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 296 m²

Witam Zapraszamy do zakupu tego przepięknego domu w Murzasichlu, położonego w sercu polskich Tatr. Ta urocza nieruchomość, zlokalizowana zaledwie kilka minut od Zakopanego, oferuje doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

495 000 zł119 m² 4 159,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 201 m²

Działka 1200 m2 z nowym domem w stanie surowym w cichej i zagospodarowanej okolicy. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marianowo

Marianowo,wielkopolskie

850 000 zł201 m² 4 220,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 702 m²

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przecław

Przecław,wielkopolskie

669 000 zł166 m² 4 030,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Jeśli choć przez moment marzyliście o ciszy i spokoju w odległości niecałych 30 km od Poznania, to ta oferta jest właśnie dla Was! Urokliwe miejsce, na uboczu, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kowarska

Poznań,wielkopolskie

1 414 000 zł150 m² 9 449,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Poznaj naszą ofertę sprzedaży pięciu nowych budynków w zabudowie szeregowej o nowoczesnej architekturze w kameralnej lokalizacji na poznańskich Podolanach. Lokalizacja: inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osiek nad Wisłą

Osiek nad Wisłą,kujawsko-pomorskie

569 000 zł132 m² 4 310,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży parterowy dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 132 m2 z poddaszem użytkowym oraz zagospodarowaną licznymi nasadami działką wielkości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 999 000 zł261 m² 11 512 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:410 m²

Lokalizacja: bez wątpienia jedna z najlepszych w mieście - Stare Winogrady, widok z górnego tarasu budynku na Cytadelę, czytelny, prestiżowy adres - świetne miejsce zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

779 800 zł148 m² 5 262 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:543 m²

Przestronny Dom, bliźniak ok. 149 m2 Zewnętrzny. Super Okolica. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom - Segment Zewnętrzny o powierzchni ok. 150 m2, w Bardzo ładnej bryle budynku- przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

99 000 zł70 m² 1 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Jeśli marzysz by budzić się rano od klekotu bocianów, od piania koguta, by pić poranna kawę patrząc na łąki, pola i las- to ta oferta jest dla Ciebie! Oferuje na sprzedaż połowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Nowe Gizewo

Nowe Gizewo,warmińsko-mazurskie

1 700 000 zł400 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 752 m²

Na sprzedaż duża piękna Rezydencja o powierzchni całkowite j 400 m2 na ogrodzonej i zagospodarowanej działce 3752 m2 położona w Szczytnie. Dom z 2011 r bardzo przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

480 000 zł130 m² 3 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny bliźniak w otoczeniu zieleni położony pod lasem na dużej działce około 500 mkw. Dom znajduje się około 12 km od Wrocławia kierunek Brzezia Łąka, oleśnica. Budynek budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Boguchwała,podkarpackie

495 000 zł134 m² 3 697,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:139 m²

Zapraszamy do nowego osiedla Rzeszowskich Nieruchomości, usytuowanego zaledwie 10 km od centrum Rzeszowa, w urokliwym, otoczonym zielenią miejscu w Boguchwale. To wyjątkowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Popiela

Gdynia,pomorskie

4 550 000 zł222 m² 20 495,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:681 m²

Gdynia orłowo atrakcyjna lokalizacja, przestronny dom wolnostojący, wiele możliwości aranżacyjnych Przedmiotem sprzedaży jest budynek wolnostojący położony w jednej z najatrakcyjniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ząbki

Ząbki,mazowieckie

800 000 zł180 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:126 m²

Posiadamy w swojej ofercie dom o powierzchni 180 m2, działka 159m2. Główne zalety domu: 1. dom posiada 3 kondygnacje 2. Komfortowy układ sypialni 3. możliwość zrobienia dodatkowej kuchni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

1 390 000 zł250 m² 5 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom gotowy do zamieszkania Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica. Duży dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 250 m2, położony na działce o powierzchni ok. 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Norwida

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 699 000 zł240 m² 7 079,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:542 m²

Atuty: - wolnostojący dom z możliwością utworzenia trzech niezależnych mieszkań - ścisłe centrum Gdańska - 20min - ścisłe centrum Gdyni - 40min - ścisłe centrum Sopotu - 35min - lotnisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bukowa

Ornontowice,śląskie

530 000 zł185 m² 2 864,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

Do sprzedaży został już tylko 1 dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Ornontowicach przy ul. Bukowej. Dom jest z garażem o całkowitej powierzchni około 185 m2. Oznaczony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Boguchwała,podkarpackie

485 000 zł123 m² 3 946,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiam Państwu nowopowstające osiedle, zlokalizowane zaledwie 10 km od centrum Rzeszowa, w kameralnym otoczeniu, wśród dużej ilości terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 400 000 zł101 m² 13 861,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w dzielnicy Olsza. Lokalizacja: olsza - to doskonała lokalizacja pod względem komunikacyjnym, zapewniająca szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 090 000 zł380 m² 2 868,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Makler Nieruchomości z przyjemnością poleca do sprzedaży wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej z przepięknym ogrodem, na spokojnej uliczce na granicy dzielnic miedzyń/prądy. Dom bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Popowa Wola

Popowa Wola,warmińsko-mazurskie

1 300 000 zł215 m² 6 046,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na Sprzedaż Piękny Nowoczesny Dom Jednorodzinny 166m2 na Mazurach na Działce 28 Arowej! Z radością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży pięknego nowo wybudowanego domu, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

929 900 zł180 m² 5 166 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:606 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 180 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 600 m2 Rozkład domu : Parter : - Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

770 000 zł177 m² 4 350,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:718 m²

Oferujemy państwu dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 177m2, na działce o pow. 718m2. w doskonałej lokalizacji, kilkaset metrów od Pogorii III. Dom dający możliwość stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł110 m² 4 085,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowa inwestycja! Tanie nowe domy! Oferuję Państwu do sprzedaży nową inwestycję- domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej z jednostanowiskowym garażem w bryle, budowane według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pieczarkowa

Stara Wieś,mazowieckie

1 580 000 zł252 m² 6 269,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam bezpośrednio wolnostojący, dwurodzinny dom w Starej Wsi przy ul. Pieczarkowej, w niemal bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Młochowskiego. Dom wybudowany dla siebie , oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dereckiego

Lublin,lubelskie

1 196 833 zł184 m² 6 504,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

i podatku pcc. Tak może wyglądać ten dom. Zapraszam do wirtualnego spaceru Do zaoferowania mam nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - domy połączone garażami. Inwestycja polegająca na budowie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turystyczna

Bierzgłowo,kujawsko-pomorskie

600 000 zł264 m² 2 277,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 263,5 m2. Nazwa projektu : Dom w kortlandach 2 G2.(z drobnymi zmianami) - Parter 121,5 m2 -Poddasze 122 m2 - Piwnica 20 m2 Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 399 900 zł290 m² 4 833,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Dobrzykowice / wrocław / dom wolnostojący / duża działka 1020 M2 Osiedle nowych domów w zabudowie jednorodzinnej, z dala od zgiełku i hałasu. Polecam I zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

799 000 zł141 m² 5 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Przestronny Bliźniak ok.142.m2.B.Ładna Okolica. Przedstawiamy Do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim, o powierzchni ok. 142m2, usytuowany na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

859 996 zł238 m² 3 607,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy dom/blisko wrocławia/1000m2/nadolice Wielkie!_! Polecam na sprzedaż nowy dom wolnostojący o powierzchni 240m2. Wnętrze domu w stanie surowym, do własnej aranżacji, na tym etapie można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Trzebinia

Trzebinia,małopolskie

299 000 zł236 m² 1 266,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:392 m²

Budynek mieszkalny (aktualnie wykorzystywany pod działalność handlowo usługową) wybudowany na przełomie lat 70/80, posiadający dwa poziomy mieszkalne, wysoką piwnicę wraz z dwoma garażem oraz.