dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 325 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 325 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,podkarpackie

359 000 zł68 m² 5 279,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 445 m²

Błonie powiat Mielecki, gmina Przecław, województwo podkarpackie, drewniany dom mieszkalny, działka 2445 mkw, sprzedaż, 359 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji, oferta na wyłączność- tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Paderewskiego

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł128 m² 10 148,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:951 m²

Dom z pięknym ogrodem, fotowoltaika i gaz Dom jednorodzinny na działce 951 m kw, znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Rembertów, w okolicy ul. Paderewskiego. Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

350 000 zł167 m² 2 096 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 889 m²

Rezerwacja! Rzeszów, ul. Krakowska - dwa domy w stanie surowym o powierzchniach 167 m2 i 98 m2 na działkach (wąskich) o łącznej powierzchni 18,89 ara; budowa domów została przerwana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ruchu Oporu

Bojszowy Nowe,śląskie

795 000 zł160 m² 4 968,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta bez pośredników. Stan deweloperski /cena zawiera: 1. Fundamenty 2. Ściany 3. Konstrukcja dachu 4. Pokrycie dachu 5. Ścianki działowe parter i piętro 6. Okna 7. Okna dachowe 8. Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

169 000 zł70 m² 2 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w 3 miesiące Solidny, całoroczny, bardzo ciepły dom w technologii modułowej. Powierzchnia zabudowy do 70m2. Jest możliwość dostosowania rozkładu pomieszczeń z klientem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mirków

Mirków,dolnośląskie

1 250 000 zł290 m² 4 310,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Mirkowie Traczyk Nieruchomości prezentuje funkcjonalny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 290 m2 usytuowany na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Górecka

Wrocław,dolnośląskie

1 399 000 zł180 m² 7 776,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Piękny, luksusowy i funkcjonalny dom na Góreckiej we Wrocławiu zaprojektowyany w stylu Glamour. Dom oprócz wyremontowanego wnętrza posiada całkiem nową elewację oraz dach. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Opole

Opole,opolskie

890 000 zł410 m² 2 170,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:-

Proponujemy Państwu do kupienia dom znakomicie nadający się pod inwestycje! Nieruchomość wolnostojąca, 3 kondygnacyjna, zlokalizowana w Opolu w dzielnicy Zaodrze. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gilarska

Warszawa,mazowieckie

1 249 000 zł137 m² 9 116,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:233 m²

Oferta tylko w naszym biurze. Przedmiotem sprzedaży jest segment z ogromnym potencjałem aranżacyjnym. Układ nieruchomości sprawia, że każdy może go dostosować do swoich potrzeb. Drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kazimierza Królewicza

Gdynia,pomorskie

1 550 000 zł220 m² 7 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szybki termin wydania! Dom położony w dzielnicy Mały Kack dla miłośników miejskiego klimatu, dla rodziny z dziećmi. Zapewnia szybki dostęp do wszelkich udogodnień dużego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Czosnów,mazowieckie

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Bajkowy z wyjątkowym klimatem artystyczny dom na skraju Puszczy Kampinowskiej. Nieruchomość położona w miejscowości Adamówek odległej od Czosnowa o trzy kilometry Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 650 000 zł160 m² 10 318 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Cesarskie Ogrody, to prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Arkuszowa

Warszawa,mazowieckie

2 299 000 zł251 m² 9 144,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:337 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę dwa w jednym. Piętrowy dom z zaadoptowanym poddaszem i świetnie prosperującym lokalem użytkowym na parterze - Warszawa bielany! Trzykondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mąkołowska

Tychy,śląskie

870 000 zł154 m² 5 649,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Promocja : do 30.09.2023 NOTARIUSZ W CENIE SPRZEDAŻY DOMU! + PROWIZJA 0 % Oferujemy do sprzedaży nowowybudowane domy w prestiżowej dzielnicy Tychy Mąkołowiec. Przy ul. Mąkołowskiej 94.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

879 900 zł162 m² 5 438 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni ok. 162 m2, posadowiony na dużej przestronnej ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skawina

Skawina,małopolskie

599 000 zł170 m² 3 523,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o pow. całkowitej 170 m2. Nieruchomość znajduje się na obrzeżach Skawiny w odległości ok. 4 km od Skawińskiego Obszaru Natura 2000. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gaj

Gaj,małopolskie

750 000 zł138 m² 5 426,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w podkrakowskim Gaju w gminie Mogilany. Jeden segment usytuowany jest na działce o pow. 7,5 ara drugi na działce 8- arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Saturna

Józefosław,mazowieckie

759 000 zł90 m² 8 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę przestronnego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni blisko 90 m2 w zielonej części Józefosławia przy ulicy Saturna. Ten przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 098 999 zł132 m² 8 355,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:197 m²

Niższa cena iwiny szereg 2018 ogród /5minwrocław Oferujemy na sprzedaż piękny szereg z roku 2018. Metraż powierzchni mieszkalnej to 131,5m2 Dom jest 2 piętrowy, gotowy do wejścia. Parter: *salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Letniskowa

Kamień,pomorskie

955 000 zł130 m² 7 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:581 m²

Polecamy do sprzedaży malowniczo położony dom w Kamieniu nad Jeziorem Wysoka, w powiecie wejherowskim w odległości 26 km od Gdyni. Nieruchomość składa się z dwukondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Biegonicka

Nowy Sącz,małopolskie

500 868 zł209 m² 2 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji w nieruchomości w postaci: 2 udziałów po domu mieszkalnego o pow. 208,76 m2 na działce nr 607/7. Miejscowość: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łacha

Łacha,mazowieckie

680 000 zł300 m² 2 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom całoroczny 300 m2 powierzchni całkowitej, 7 pokoi, garaz na 2 samochody. Działka 1600 m2. Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Solec,mazowieckie

898 000 zł142 m² 6 323,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

*** brak prowizji od kupującego *** Przestronny bliźniak w miejscowości Solec, położonej tuz za Konstancinem w pobliżu Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Cały dom położony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 590 000 zł220 m² 7 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta idealna - zachwycający ogród z tarasem położonym na skarpie, przepiękna, zagospodarowana 1000-metrowa działka z przestronnym, wolnostojącym domem w tradycyjnie prestiżowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 400 000 zł229 m² 10 466,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:596 m²

Unikalna oferta! Dom z miejscem na biznes blisko centrum Konstancin-Jeziorna. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość terenów zielonych bliskość szkoły/przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kasperczyka

Wodzisław Śląski,śląskie

579 000 zł105 m² 5 527,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:575 m²

Osiedle Kasperczyka to kameralne osiedle domów parterowych zlokalizowanych w Wodzisławiu Śląskim w dzielnicy Turzyczka. To kolejne osiedle Firmy S-bud i kontynuacja Osiedla Czarneckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Platynowa

Bojano,pomorskie

789 000 zł121 m² 6 494,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż! Mamy zaszczyt przedstawić Państwu to niezwykłe miejsce, które od samego wejścia zachwyca swoim pięknym ogrodem i niezwykle przytulnym wnętrzem. Pragniemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Roentgena

Warszawa,mazowieckie

4 500 000 zł212 m² 21 226,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:304 m²

Witaj w świecie luksusu, elegancji i nonszalanckiego stylu! Ten dom przeniesie Cię w miejsce, gdzie życie kwitnie jak najpiękniejszy kwiat ogrodu. Zamieszkaj w przestrzeni, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stare Babice,mazowieckie

990 000 zł125 m² 7 933 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Ogłoszenie tylko U nas! zamieszkaj przy lesie!. Prezentujemy parterową nieruchomość jako połowa bliźniaka o powierzchni 124,8 m2 usytuowanego na działce 357 m2. Nieruchomość skierowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 499 900 zł172 m² 14 534,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:861 m²

Wrocław oporów / dom lux jednorodzinny / działka 861 M2 / garaż 35 M2 polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Dom jednorodzinny wolnostojący położony w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

748 800 zł162 m² 4 622 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Zdjęcia przedstawiają wizualizację. prosimy więc o wyrozumiałość, przedsprzedaż tylko u nas. Przedstawiamy do sprzedaży Nowoczesny, funkcjonalny i bardzo ciekawy Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł103 m² 3 878,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 102,87 m2. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni 1,65 ara. Dom sprzedawany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

900 000 zł160 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Skrajny segment w zabudowie szeregowej w atrakcyjnej części Łomianek. Doskonała lokalizacja dla rodzin z dziećmi. Na piętrze cztery ładne sypialnie , garderoba , dwie łazięki. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strzelin

Strzelin,dolnośląskie

219 997 zł149 m² 1 478,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Strzeli-Dzierzkowa -dom bliźniak! top.! Dom bliźniak częściowo do remontu w miejscowości Dzierzkowa przy Strzelinie Na pierwszym pietrze mieszkaniowe 70mkw Nieruchomość po remoncie w 2011r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 500 000 zł184 m² 8 138,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 723 m²

Oryginalny dom jednorodzinny na dużej działce z ogrodem w pobliżu Połczyna-Zdroju Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica położenie z dala od głównej jezdni blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krzeczyn

Krzeczyn,dolnośląskie

695 000 zł142 m² 4 894,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:766 m²

English below Do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Krzeczyn koło Oleśnicy. Dom w stanie surowym zamkniętym, do wykończenia według własnego projektu. Budynek powstał w 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł87 m² 6 517,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:75 m²

Oferujemy do sprzedaży nową inwestycję 8 domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanych na Osiedlu Przybuszówka w Rzeszowie. Tylko 10 min do centrum Rzeszowa, a w pobliżu także wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Porosły,podlaskie

1 179 000 zł170 m² 6 935,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Dzień dobry! Z przyjemnością przedstawiam Państwu nowoczesny i w pełni wyposażony dom w zabudowie bliźniaczej w inwestycji Osiedle Szumiących Traw w Porosłach koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnów

Tarnów,małopolskie

620 000 zł172 m² 3 605 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:351 m²

Dom na sprzedaż Do sprzedaży jest dostępny murowany budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 171,91 m , zlokalizowany na działce o powierzchni 351 m . Budynek jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

80 000 €168 m² 476,19 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Tylko U nas! Dom wolnostojący na sprzedaż w Löbau, niemcy - Biuro Nieruchomości nad Nysą! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

1 749 800 zł210 m² 8 332 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Piękny Przestronny Dom. Urokliwa Zielona Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo Ładny , Przestronny i Funkcjonalny dom wolnostojący - parterowy o pow. ok. 215 m 2 , posadowiony na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij