dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Dożynkowa

Kamionki,wielkopolskie

480 000 zł73 m² 6 575,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Osiedle na wzgórzu Cenisz sobie ciszę przedmieścia? Chcesz zamieszkać pół godziny drogi od Starego Rynku w Poznaniu? Na wzgórzu, z którego w kwadrans dotrzesz pieszo do lasu? Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lesznowola,mazowieckie

1 150 000 zł178 m² 6 461,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Inwestycja w Janczewicach to doskonała propozycja dla osób ceniących sobie spokój i komfortowe warunki mieszkaniowe w wysokim standardzie. Bliźniak o powierzchni 130m2 z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulisławice

Sulisławice,dolnośląskie

450 000 zł69 m² 6 506,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Home Brand oferuje dom w postaci połowy bliźniaka o powierzchni 69m2 Zlokalizowany w miejscowości Sulisławice (pow. Trzebnicki) Dom Nieruchomość jest nowoczesne i dobrze wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mściszewice

Mściszewice,pomorskie

850 000 zł230 m² 3 689,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 050 m²

Dom dla Rodziny doceniającej kontakt z naturą, a może na agroturystykę? Z przyjemnością pragnę Państwu zaprezentować idealną nieruchomość dla Osoby chcącej uciec od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Płużna

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł110 m² 8 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Dom wolnostojący na działce 1075 mkw, wrocław, jerzmanowo ul. Płużna. Budynek mieszkalny z lat 70-tych plus zabudowanie gospodarcze (garaż itp.). ul. Płużna, jerzmanowo, wrocław. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

879 000 zł100 m² 8 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Sprzedam dom parterowy o powierzchni około 100 m2 w Poznaniu na Woli. Nieruchomość usytuowana jest na dwóch działkach o łącznej powierzchni 1240 m2. Dom można rozbudować. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

4 490 000 zł418 m² 10 741,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 629 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom o powierzchni 418 m2 usytuowaną na działce o powierzchni 1629 m2 przy ul. Parkowej w Konstancinie-Jeziornie. Dom został zbudowany w 2003 roku, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sady,wielkopolskie

760 000 zł139 m² 5 473,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szukasz miejsca w niedalekiej odległości od Poznania, w którym mógłbyś zamieszkać razem z rodziną albo przestrzeni na biuro? Ta oferta spełnia oba te wymagania. Polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chojna

Chojna,zachodniopomorskie

650 000 zł145 m² 4 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 136 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z ogromnym potencjałem aranżacyjnym. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 145mkw położony na działce o powierzchni 3136 m2 z przynależnym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojska Polskiego

Kolbudy,pomorskie

799 000 zł132 m² 6 053,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż duży dom w z dwoma wysokimi garażami w centrum Kolbud tuż przy lesie. [dom] Dom o powierzchni całkowitej 250m2, pięciopokojowy składa się z 3 kondygnacji: piwnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Jagatowo,pomorskie

1 100 000 zł156 m² 7 064,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż piękny dom w miejscowości Jagatowo, gmina Pruszcz Gdański Dom z dużym zagospodarowanym ogrodem w cichej okolicy z dala od zgiełku. Działka o powierzchni 900 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Malbork,pomorskie

635 000 zł225 m² 2 822,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Nie pobieramy prowizji od strony kupującej! Tak blisko do. spełnienia swoich marzeń. Jeśli myślisz o zakupie domu, czym zaspokoisz jedno ze swoich marzeń, nie musisz dalej szukać. Oto on.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czyżemin

Czyżemin,łódzkie

719 000 zł200 m² 3 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szanowni Państwo, przedstawiam obszerny (pond 200 m2) atrakcyjny dom stojący w przepięknej okolicy - miejscowości Czyżemin (8 min od Tuszyna, 12 min od Ptak Outlet w Rzgowie, 20 min od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kolejowa

Trzebiszewo,lubuskie

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Na sprzedaż bardzo ładny murowany dom położony w miejscowości Trzebiszewo, w bliskiej odległości do Skwierzyny, nieopodal trasy s3. Nieruchomość wybudowana na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sielanka

Gortatowo,wielkopolskie

659 000 zł76 m² 8 671,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Wykończony dom w zabudowie bliźniaczej w Gortatowie rok budowy 2018 -to wspaniała alternatywa dla mieszkających Poznaniu! Dojazd do poznania zajmuje 20 minut. Połączenie autobusowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rzeszów,podkarpackie

620 000 zł168 m² 3 690,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Nieruchomości Good Life prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 100 m2 z garażem w bryle budynku, zlokalizowany w Rzeszowie (budziwój) na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 099 000 zł122 m² 9 008 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:954 m²

Bardzo Dobrze Wykończony Dom. Ładna Działka. Zapraszamy na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni łącznej ok. 122 m2, posadowiony na dużej, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Klaudyn,mazowieckie

1 200 000 zł149 m² 8 053 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Klaudyn - gmina Stare Babice Zapraszamy Państwa do zakupu domu w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim pod Warszawą w uroczej miejscowości Klaudyn. Nieruchomość obecnie jest na na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 590 000 zł178 m² 8 932,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim po zachodniej stronie Józefowa. Powierzchnia całkowita 178 m2, w tym duży garaż dwustanowiskowy 31,08 m2, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łódź

Łódź,łódzkie

499 900 zł120 m² 4 165,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:928 m²

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładny, przestronny dom o powierzchni 120m2 składający się z 5 pokoi, łazienki i kuchni otwartej na salon, położony na pięknie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

1 049 999 zł112 m² 9 374,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:333 m²

Karwiany / wrocław / dom szeregowy zewnętrzny 112 mkw / działka 330 mkw polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Dom piętrowy w zabudowie szeregowej, segment skrajny, pow. 112 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łódź,łódzkie

630 000 zł200 m² 3 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 728 m²

Witaj w niezwykłym świecie, gdzie natura splata się z wygodą miejskiego życia. Przedstawiamy Ci tęsknie wyczekiwaną ofertę - działkę o niezwykłym uroku, usytuowaną niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

990 000 zł131 m² 7 550,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:40 m²

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, bez dodatkowych kosztów- bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących W cenie pompa ciepła oraz ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni! Przykładowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wągrowiec,wielkopolskie

749 000 zł170 m² 4 392,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:288 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu piękny dom Z ogródkiem położony w Wągrowcu przy ul. Kulińskiego Nieruchomość o łącznej powierzchni ok. 214,80 m2 (z czego powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łączyno

Łączyno,pomorskie

809 000 zł100 m² 8 129,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Prywatny resort budowany pośród jezior i lasów "aura Kaszub", powstają 22 nowoczesne domy całoroczne, jedno, dwu i czterolokalowe, łącznie 48 apartamentów. Na terenie Aury Kaszub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

748 500 zł162 m² 4 620 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Zapraszamy na Prezentację , Zdjęcia przedstawiają wizualizację. prosimy więc o wyrozumiałość, przedsprzedaż tylko u nas. Przedstawiamy do sprzedaży Nowoczesny, funkcjonalny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Garbce

Garbce,dolnośląskie

165 000 zł115 m² 1 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wspaniała, unikatowa działka z asfaltowym dojazdem z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego. Działka o powierzchni 1200 m2. położona w miejscowości Garbce gmina Żmigród powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

644 800 zł92 m² 6 986 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Nowa inwestycja w Bardzo Dobrej Lokalizacji. Przedstawiamy do sprzedaży nowy Segment Zewnętrzny w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 92 m2, posadowiony na ładnej działce. Lokal 1b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubiatów

Lubiatów,lubuskie

545 000 zł70 m² 7 774,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Prezentujemy Państwu nieruchomość o pow. użytkowej 70,10 m2 (pow. zabudowy 117,14 m2) usytuowaną na działce o pow. 3,6 ara w Lubiatowie. Dom składa się z: część dla właścicieli: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Pszów,śląskie

460 000 zł140 m² 3 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 366 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Zakochasz się w tym domu, nietuzinkowy, uroczy, niestandardowy wystrój musisz sam zobaczyć a urzekający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

2 150 000 zł220 m² 9 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom 220 m2, działka 800 m2, sauna, taras 40 m2, instalacja fotowoltowoltaiczna 7 Kw. Lokalizacja: ostródzka, białołęka. Cisza, zieleń, kanał żerański, internet światłowodowy. Do sprzedania dom 220.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mirzec

Mirzec,świętokrzyskie

465 000 zł180 m² 2 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Komfortowy dom na dużej zagospodarowanej działce Oferta tylko u nas. Jeśli poszukujesz gotowego domu w cichej, spokojnej miejscowości 10 min od Starachowic to zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

629 000 zł230 m² 2 734,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:440 m²

Na sprzedaż dom wybudowany w 2006 roku, powierzchnia całkowita 230 m2. użytkowa 140, na działce wielkości 440 m2. Położony na terenie domów letniskowych przy ul Kartuskiej w Gdańsku, grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sokole-Kuźnica

Sokole-Kuźnica,kujawsko-pomorskie

1 089 000 zł110 m² 9 866,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:931 m²

Dom całoroczny w zabudowie letniskowej zlokalizowany w Sokolej-Kuźnicy (bory Tucholskie) 70m od linii brzegowej Zalewu Koronowskiego. Dom na parterze posiada obszerny salon z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

867 110 zł132 m² 6 581,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:317 m²

NA sprzedaż dom W zabudowie bliźniaczej W dobrej Kupujący jest zwolniony z opłaty pcc 2% Nieruchomość zlokalizowana w Dobrej w bezpośrednim sąsiedztwie lasu- 7km od Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzezawa

Rzezawa,małopolskie

719 000 zł136 m² 5 294 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:843 m²

Rzezawa ul. Gaj (powiat bocheński) - na sprzedaż dwa nowo powstające domy jednorodzinne w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 135,81 m2, położone na 8-arowych działkach (dokładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Pruszków,mazowieckie

1 200 000 zł130 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:859 m²

Bliźniak z 2017 roku, starannie wykończony i zadbany z bardzo dobrym dojazdem do Warszawy, pruszkowa Główne atuty nieruchomości: w pełni wykończony lokal położenie z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Obórki

Obórki,opolskie

690 000 zł120 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 221 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący usytuowany na 22-arowej działce w miejscowości Obórki (powiat Brzeski, województwo Opolskie) o pow. 120 m2 na którą składają się: parter o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

799 000 zł136 m² 5 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Witaj w miejscu ,które nazywamy nazwą ogólną Osiedlem Habitat gdzie harmonia natury spotyka się z doskonałym stylem życia. To miejsce, gdzie można odpocząć od zgiełku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wrocławska

Gajków,dolnośląskie

699 000 zł114 m² 6 119 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dom bliźniaczy położony w Gajkowie koło Kamieńca Wrocławskiego. Kameralne osiedle trzech bliźniaków z bezpośrednim zjazdem z ulicy Wrocławskiej. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Racławówka

Racławówka,podkarpackie

650 000 zł113 m² 5 752,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:166 m²

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość dostępną w ofercie biura "rzeszowskie Nieruchomości". To idealna okazja na stworzenie wymarzonego domu według własnych preferencji.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij