dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 118 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 118 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Ślęza

Ślęza,dolnośląskie

3 500 000 zł210 m² 16 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 310 m²

Wyjątkowa nieruchomość! Dom z potencjałem inwestycyjnym - warsztatem samochodowym/zakładem wulkanizacyjnym! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 5-pokojowy dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczodre

Szczodre,dolnośląskie

1 350 000 zł210 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:740 m²

Polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje szczodre / dom wolnostojący / działka 740 mkw Dom wolnostojący, z poddaszem użytkowym, garażem i tarasem, otoczony zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ludna

Milanówek,mazowieckie

635 000 zł108 m² 5 879,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Jeśli szukasz dobrej lokalizacji w Milanówku i nie boisz się adaptacji tego domu do własnych oczekiwań oraz chcesz urządzić wymarzony ogród ? To oferta jest dla ciebie. Przedstawiamy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Urzut

Urzut,mazowieckie

1 249 900 zł124 m² 10 056 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:870 m²

Przestronny Dom ok. 125 m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, nowoczesny Dom Wolnostojący, o powierzchni ok. 124 m2, usytuowany na ładnej działce, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pobiednik Wielki

Pobiednik Wielki,małopolskie

995 000 zł157 m² 6 337,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Prezentowany dom znajduje się w miejscowości Pobiednik Wielki, 300m od ulicy Igołomskiej. W pobliżu sklep, stacja, niedaleko przedszkole, szkoła, apteka, market. Lokalizacja ta pozwala poczuć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Brzegowa

Czapury,wielkopolskie

469 000 zł75 m² 6 253,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w przepięknym położeniu (oferta biura sprzedaży dewelopera). Zakup bez pcc i prowizji! :lokalizacja: + niecałe 25 minut oś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

580 000 zł120 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:418 m²

Jeśli szukasz domu, gdzie znajdują się aż 2 garaże, blisko centrum Opola, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. *** tylko U nas *** lokalizacja: dom jednorodzinny znajduje się w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 000 zł106 m² 7 053 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjny segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 105 m2, usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji. Rozkład pomieszczeń : parter: 53,50 m2 - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dworska

Osowiec,mazowieckie

599 000 zł86 m² 6 969,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa inwestycja mieszcząca się w Osowcu przy ul. Dworskiej składać się będzie z 4 budynków 2 lokalowych. Pięknie położenie sprawia, że konfort życia wysuwa się tu na pierwsze miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 399 900 zł205 m² 6 829 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Nowoczesny Dom ok. 200m2, w Pięknym Rejonie. Przedstawiam do sprzedaży Nowoczesny Dom w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni ok. 205m2 posadowiony wśród pięknych terenów Osowca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł248 m² 4 834,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Ołtaszyn/grota roweckiego/okazja/dom/krzyki/ogród! toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej mieszczący się na wrocławskich Krzykach - osiedle Ołtaszyn,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 299 007 zł152 m² 8 542,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż Dom w stanie deweloperskim w atrakcyjnej dzielnicy Bielany Wrocławskie. Dom składa się z: parter- kotłownia, kuchnia, łazienka, salon z wyjściem na taras i ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

780 000 zł120 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nową Inwestycję w pięknym rejonie Grodziska Maz - Osowiec Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok. 120 m2, z atrakcyjną działką o powierzchni ok 650.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 185 000 zł140 m² 8 494,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

For english please call or leave an inquiry Na sprzedaż przestronny, bogato wyposażony dom w zabudowie szeregowej na wrocławskim Wojnowie. Garaż w bryle budynku, drewniane podłogi i drzwi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł150 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość na Warszawskiej Białołęce. Standard Prezentowana nieruchomość znajduje się na dużej działce o powierzchni 1300 m2. Bliźniak ma trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cisowa

Stanowice,dolnośląskie

759 000 zł141 m² 5 399,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:167 m²

Ogłoszenie dotyczy sprzedaży domu nr A4 o powierzchni 140,58 m2 w zabudowie szeregowej na nowym osiedlu Cisova Park w Stanowicach (między Wrocławiem a Oławą) z przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gniezno,wielkopolskie

459 000 zł100 m² 4 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:39 m²

Oferta zablokowana Program bezpieczny kredyt 2% Zapytaj agenta o wysokość pobieranej prowizji przy obsłudze tej oferty. Tylko teraz w promocyjnej cenie 459.000zł brutto OSTATNI SEGMENT ŚRODKOWY.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 599 000 zł165 m² 9 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 641 m²

[cena do negocjacji] [kupujacy nie płaci prowizji] pełna własność księga wieczysta możliwość zakupu nieruchomości na kredyt : Krótko: kady | Dom wolnostojący z 2018r. | wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Grzegorzewskiej

Kraków,małopolskie

1 490 000 zł174 m² 8 563,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Domy na sprzedaż w urokliwej okolicy! Marzysz o własnym, nowoczesnym domu w otoczeniu natury, z dogodną komunikacją z centrum Krakowa? Koniecznie zapoznaj się z naszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

548 800 zł83 m² 6 612 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 080 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący parterowy w urokliwej okolicy pełnej natury w otulinie lasów i ścieżek spacerowych. Cisza, spokój pełen relaks pozwoli wypoczywać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

369 000 zł90 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:322 m²

W ofercie Biura Doradzamy Nieruchomości prezentujemy Państwu dom przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie Nieruchomość mieści się na 3,2 arowej działce, gdzie doprowadzone są wszystkie media, tj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

680 000 zł88 m² 7 771,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż bliźniak znajdujący się w rozwijającej się miejscowości pod Wrocławiem. Domy znajdują się na działkach o powierzchni od 100 do 150m2 i posiadają dwa miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

909 000 zł106 m² 8 575,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Niepowtarzalna okazja! - komfortowy dom szeregowy W świetnej lokalizacji! opis nieruchomości: do sprzedania dom położony w dzielnicy Kamienica w Bielsku-Białej (pod Szyndzielnią).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osiek nad Wisłą

Osiek nad Wisłą,kujawsko-pomorskie

649 000 zł120 m² 5 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Dom wolnostojący, powierzchnia użytkowa 96 m2, działka 648 m2. Zalety lokalizacji: - spokojna zielona okolica, dookoła niska zabudowa jednorodzinna, lasy, pola, - w bliskiej odległości - sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Musuły

Musuły,mazowieckie

1 339 900 zł210 m² 6 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 695 m²

Przestronny Nowy Dom na Dużej Działce W lesie. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom wolnostojący, w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 200m2, usytuowany na przestronnej, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Poręba Wielka

Poręba Wielka,małopolskie

525 000 zł180 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Limanowej Łukasz Wiśniewski Kancelaria Komornicza nr II w Limanowej, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pużaka

Poznań,wielkopolskie

1 699 000 zł219 m² 7 754,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:459 m²

Mam ogromną przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej z ogromnym potencjałem znajdującego się na pełnym zieleni Poznańskim Świerczewie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dworska

Osowiec,mazowieckie

599 000 zł86 m² 6 969,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żory

Żory,śląskie

500 000 zł154 m² 3 257,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowa niższa cena! aż O 20 tys zł! promocyjna! Szukasz dla siebie i Twojej Rodziny domu w wyjątkowej lokalizacji? Chcesz, żeby Twoje dzieci wychowywały się w okolicy spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Grzegorzewskiej

Kraków,małopolskie

1 790 000 zł270 m² 6 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

799 000 zł134 m² 5 947,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:379 m²

Ostatni segment na sprzedaż! łagów! pow. 134,35 m2, ogródek, garaż! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje Państwu wyjątkową ofertę! Na sprzedaż ostatni segment domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kwiatowa

Czerwieńsk,lubuskie

160 000 zł75 m² 2 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Sprzedam lub wynajmę mieszkanie w poniemieckim domu 2 lokalowym. Mieszkanie zajmuje całe pierwsze piętro plus połowa piwnicy i poddasza z działką ok. 350 m2. Oddzielne wejście. Istnieją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serby

Serby,dolnośląskie

860 000 zł120 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Freehome nieruchomości Głogów ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę domu jednorodzinnego parterowego z poddaszem użytkowym w zabudowie wolnostojącej w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rząśnik

Rząśnik,mazowieckie

350 000 zł220 m² 1 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Jednorodzinny budynek mieszkalny na wysokim podpiwniczeniu o powierzchni użytkowej 110 m2- jest możliwość adaptacji poddasza co da dodatkowe 110 m2 powierzchni użytkowej po podłogach. Schody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Bacewicz

Łódź,łódzkie

1 050 000 zł296 m² 3 547,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:342 m²

Oferuję do sprzedania dom ( segment ) w Łodzi na pełnym zieleni osiedlu domów jednorodzinnych. Dom ma 4 kondygnacje każda ma 74 m2 plus piwnica 22 m2 plus przybudówka 44 m2 możliwość dobudowy.