dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 119 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

1 250 000 zł184 m² 6 793,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 594 m²

Na sprzedaż dwa budynki o łącznej powierzchni około 300 m2 zlokalizowane na 4594 metrowej działce znajdującej się w bardzo spokojnej okolicy Kruszyna Krajeńskiego, gmina Białe Błota. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Skrzynki

Skrzynki,kujawsko-pomorskie

170 000 zł40 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuje na sprzedaż domek letniskowy który jest w bardzo dobrym stanie technicznym i estetycznym, co oznacza, że nie wymaga nakładów finansowych na remont czy modernizację. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nieznanice

Nieznanice,śląskie

338 000 zł90 m² 3 755,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 900 m²

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza na prezentację super domu w Nieznanicach z dużą działką o pow. ok. 5900 m2 Działka szeroka 27 m i ciągnie się aż do prywatnego lasu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł276 m² 9 057,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:308 m²

Warszawa bielny/na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow.276m2 Nieruchomość składa się z: Parter: -wiatrołap, -hol, -wc, -kuchnia, -salon z wyjściem na taras, -garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

329 000 zł72 m² 4 569,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 224 m²

Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 72m2 położony na dużej działce 1224m2. Dom składa się z trzech oddzielnych pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 097 999 zł166 m² 6 598,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:901 m²

Top Wrocław - dom Wolnostojący 6 pokoi 985mkw! Zapraszamy panstwa do zakupu nieruchomości w przy granicy z Wrocławiem Kielczow. Nieruchomość to dom wolnostojący na działce o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osiek

Osiek,dolnośląskie

795 000 zł220 m² 3 613,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:812 m²

Dom w Osieku - w sąsiedztwie lasu. Cena 795 tyś. Nieruchomość zlokalizowana w Osieku na działce o pow. 8 arów. Granica zagospodarowanej działki bezpośrednio sąsiaduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

848 990 zł120 m² 7 074,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:211 m²

Nowa cena! Tylko do końca roku! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w Swarzędzu os. Tytusa Działyńskiego ( Nowa Wieś) Nieruchomość stanowi skrajny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świerkowa

Grzegorzewice,mazowieckie

1 100 000 zł190 m² 5 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 335 m²

Mam przyjemność zaprezentować wolnostojący dom o powierzchni 190 m2 pozadowiony na działce o pwierzchni 1335 m2. Jest to propozycja dla osób cenących sobie ciszę, spokój i kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

920 000 zł91 m² 10 123,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Do sprzedaży wyjątkowa nieruchomość, nowy środkowy segment położony w cichej części Grodziska Mazowieckiego. Dom o łącznej powierzchni 90,9m2 posadowiony na działce ok 150m2 nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Reda,pomorskie

830 000 zł176 m² 4 712,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:467 m²

Zamieszkaj w spokojnej, zielonej okolicy! Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny przy ulicy Kwiatowej w Redzie, dzielnica Betlejem/ Ciechocino. Budynek wybudowany został w 1992 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

1 339 000 zł180 m² 7 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję Państwu dom na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej. Dom o powierzchni 180 m 2 (powierzchnia użytkowa 160 m 2 ) zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kady

Kady,mazowieckie

1 299 800 zł134 m² 9 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Do sprzedaży Bardzo Ładny Dom. Przedstawiamy do sprzedaży piękny, nowy Dom o pow. ok. 134 m2, posadowiony na dużej działce budowlano - leśnej o powierzchni 4500 m2. Nieruchomość cechuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mroków

Mroków,mazowieckie

1 150 000 zł180 m² 6 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Połówka bliźniaka w Kolonii Mrokowskiej, wykonczony wysokim standardzie. Umeblowane. Sąsiedztwodomow jednorodzinnych i lasu. Ogrod zagospodarowany, podjazd wylozony kostką Bauma. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 249 000 zł191 m² 6 290,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:295 m²

Ołtaszyn/lux/ Piękny dom 5 pokoi Kanalizacja! polecam dom /bliźniak - o powierzchni położony na Krzykach - Ołtaszynie. W najbardziej urokliwej uliczki ołtaszyna. Spokojna ulica. okolice ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sienkiewicza

Choroszcz,podlaskie

590 000 zł167 m² 3 532,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:547 m²

*** dom wolnostojący *** *** centrum choroszczy *** Polecamy dom wolnostojący jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Choroszcz blisko Białegostoku. Dobra lokalizacja - ulica Sienkiewicza -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Unieszewo

Unieszewo,warmińsko-mazurskie

880 000 zł120 m² 7 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 889 m²

Bresdom nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować przepiękny, klimatyczny dom wraz z dużą, zadbaną i bardzo funkcjonalną działką. Dom znajduje się w urokliwej, podolsztyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ziemniaczana

Wrocław,dolnośląskie

930 000 zł180 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w zielonej zacisznej okolicy o łącznej powierzchni ok. 220 m2 , powierzchnia użytkowa wynosi 180 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radzieje

Radzieje,warmińsko-mazurskie

850 000 zł84 m² 10 119 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Dom drewniany, całoroczny o powierzchni 84m2 w gminie Węgorzewo położony 15 minut marszu od jeziora Dobskiego. Rok budowy 2014. Elewacja drewniana wymieniana w 2020 roku. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zaniemyśl

Zaniemyśl,wielkopolskie

649 000 zł415 m² 1 563,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedaży dom położony w doskonałej lokalizacji, w Zaniemyślu, w okolicy trzech jezior (raczyńskie, jeziory Duże, jeziory Małe) , przy głównej ulicy Zaniemyśla (edwarda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Struga

Struga,dolnośląskie

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do zaoferowania dom wolnostojący w Strudze niedaleko Szczawna Zdroju. Budynek na działce o powierzchni 1300 m2, powierzchnia użytkowa to 163 m2. Nowa niższa cena! Garaż w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

998 995 zł127 m² 7 884,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Top!/żórawina/bliźniak/lux/4pok./TARAS/OGRÓD/Premium! MEGA CENA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękny, słoneczny dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej Dom położony na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

599 000 zł112 m² 5 348,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez prowizji l bez pcc sprzedawany W stanie deweloperskim - wysoki standard wykończenia np: - ogrzewanie podłogowe W całym budynku - rolety elektryczne we wszystkich oknach, - pianowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krasne,podkarpackie

469 000 zł85 m² 5 502,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości - narożny dom w zabudowie szeregowej. Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję - oszczędny dom o powierzchni 85 m2, znajdujący się zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kępy

Kępy,dolnośląskie

639 000 zł138 m² 4 645,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:566 m²

Inwestycja zielone kępy: kameralne osiedle 16 domów o nowoczesnej i prostej bryle budynków, wolnostojące parterowe z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

1 300 000 zł119 m² 10 942,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:327 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Polanowice * Wysoki Standard Parter: -Strefa wejściowa -kuchnia/jadalnia -salon -wc -klatka Schodowa -pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Somonino,pomorskie

740 000 zł133 m² 5 563,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom na działce z pięknym ogrodem, na górce, przy lesie, z pięknym widokiem na Somonino. Brama wjazdowa na działkę kuta, działka 800 m kw., całość ogrodzona siatką, duży taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczyrk

Szczyrk,śląskie

649 000 zł63 m² 10 301,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Na sprzedaż prywatnie nowo wybudowany dom jednorodzinny na działce budowlanej w świetnej lokalizacji z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Katowice,śląskie

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego z garażem w Katowicach, dąbrówka Małą Lokalizacja: katowice, dąbrówka Mała Powierzchnia: 200 mkw Działka: 394 mkw Liczba kondygnacji: 4 Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dzierżaniny

Dzierżaniny,małopolskie

290 000 zł120 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż 120m ekonomiczny dom, do własnej aranżacji, z ogrodem lokalizacja: dom położony w małej wsi Dzierżaniny, w powiecie tarnowskim, gm. Zakliczyn. Działka: działka składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł152 m² 3 623,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu nowoczesne osiedle domów w zabudowie szeregowej, położone w cichej i spokojnej części Rzeszowa - załęże. Na sprzedaż dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

420 000 zł200 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal w domu wolnostojącym, położony w miejscowości Wielka Wieś w odległości ok. 7 km od Krakowa. Dom pochodzi z okolic lat 80-tych, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ujków Nowy

Ujków Nowy,małopolskie

495 000 zł225 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 941 m²

Twoj Dom oferujemy dom w gminie Bolesław miejscowość Ujków Nowy. Nieruchomość położona na działce 19,41ar w pięknej i spokojnej okolicy. Dom składa się: -podpiwniczenie : garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wola Mielecka

Wola Mielecka,podkarpackie

560 000 zł170 m² 3 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam piętrowy dom z niezależnymi wejściami i z możliwością adaptacji poddasza, bez pośredników. Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej miejscowości Piątkowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

599 000 zł124 m² 4 719,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:484 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Nowa, ciekawa inwestycja deweloperska - dom w zabudowie wolnostojącej. Inwestycja prowadzona w Lipniku, gmina Stargard (około 2 km od Stargardu, 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa

Dąbrowa,zachodniopomorskie

520 000 zł166 m² 3 136,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Nieruchomość zlokalizowana wśród pięknych terenów leśnych, w bezpośrednim sąsiedztwie stawu oraz rozległych pól. Jest to miejsce idealne dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Raszyn,mazowieckie

803 547 zł106 m² 7 891 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

"Poszukujesz doskonałego domu w zabudowie szeregowej? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Przedstawiam przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 101,82 m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Królewiec

Królewiec,mazowieckie

1 200 000 zł167 m² 7 204,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Lokalizacja: ta urokliwa nieruchomość znajduje się na granicy z Mińskiem Mazowieckim, w spokojnej i cichej okolicy, co czyni ją idealnym miejscem do zamieszkania. To miejsce łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

1 315 900 zł308 m² 4 272,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje atrakcyjny I funkcjonalny dom jednorodzinny chrząstawa wielka / wrocław okolica / dom jednorodzinny / działka 1600 M2 Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

999 990 zł196 m² 5 102 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowoczesny dom w cichej okolicy. Przedstawiamy dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni ok 196m2, usytuowany na działce o powierzchni 1200m2.Rozkład pomieszczeń:PARTER.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

1 049 000 zł112 m² 9 366,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:333 m²

Karwiany / wrocław / dom szeregowy zewnętrzny 112 M2 / działka 330 M2 polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Dom piętrowy w zabudowie szeregowej, segment skrajny, pow. 112 mkw,.