dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 118 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 118 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

849 900 zł175 m² 4 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom wolnostojący w okolicy Mszczonowa. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie deweloperskim plus , o powierzchni ok 175 m2, posadowiona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł500 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:730 m²

Wielolokalowy dom w zielonej części Bemowa Boernerowie, doskonały pod względem inwestycyjnym, bowiem jest podzielony na dziesięć w pełni wyposażonych i umeblowanych, samodzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

795 000 zł105 m² 7 577 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto nadmienić, że jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bogusławice

Bogusławice,dolnośląskie

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

**** Tylko w Home Brand! **** Przedstawiam przepiękny dom wolnostojący z basenem w gratisie i fotowoltaiką o mocy 5,6kw. Usytuowany na działce o powierzchni 1350m2, ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olszewnica Stara

Olszewnica Stara,mazowieckie

755 000 zł144 m² 5 243,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez prowizji! Gotowy Dom z garażem na pięknej działce 500 m2 w Olszewnicy Starej k/legionowa Funkcjonalny i energooszczędny o łącznej powierzchni 144 m2 tylko na dwóch kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

310 000 zł160 m² 1 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:796 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Ceny mieszkań szybują do góry są wręcz porównywalne do ceny domów, dlaczego więc nie kupić domu ? Ten dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grabówka

Grabówka,podlaskie

595 000 zł120 m² 4 975,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Przedstawiamy Państwu trzy segmenty w zabudowie szeregowej (aktualnie sprzedawane są środkowy i skrajny prawy), tyko 10 km od centrum Białegostoku. Nieruchomość o powierzchni 119,59 m2 (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

528 900 zł75 m² 7 052 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim o powierzchni ok 80 m2 z działką ok 180 m2 Rozkład domu : Parter : ok 36,40 m2 - wiatrołap - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gajowniki

Gajowniki,podlaskie

260 000 zł30 m² 8 721,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:344 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w urokliwym miejscu - Gajowniki, gm. Choroszcz, ( 8 km Białystok), to wolnostojący dom o powierzchni 29.81 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dylągówka,podkarpackie

270 000 zł100 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 069 m²

W ofercie biura rzeszowskie-nieruchomości do sprzedania dom murowany o pow 100 m2 wraz z budynkiem gospodarczym w Dylągówce. Usytuowany na działce 30,69 arowej. Do działki jest wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

940 000 zł160 m² 5 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 160m2 z ogródkiem, położony przy ul. Starowiejskiej. Dom jest gotowy do odbioru. Segment składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pogorzela

Pogorzela,opolskie

390 000 zł130 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 332 m²

Oferta sprzedaży domu na trenach wiejskich. Dwukondygnacyjny dom kryty dachówką, o powierzchni ok.130 m2, posadowiony jest na działce 1332 m2. Składa się z: parter: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

795 000 zł105 m² 7 577 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 850 000 zł362 m² 7 872,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest piękny dom w stylu dworkowym położony na dużej, zielonej działce w okolicy Grodziska Mazowieckiego obok stacji wkd. Posiadłość położona obok lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Darzlubie,pomorskie

401 000 zł52 m² 7 711,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:804 m²

Bardzo tani w utrzymaniu dom - 3 tys. rocznie to wszystkie koszty. Na cenę w ogłoszeniu składa się ta konkretna działka (, wartość: 150 tys. zł) oraz usługa budowy domu do stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poniatowice

Poniatowice,dolnośląskie

999 000 zł270 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 125 m²

*** Oferta tylko w Home Brand! *** Nowoczesny, świeżo wykończony dom wolnostojący o pow. łącznej niemal 300m. W bryle budynku znajduje się duży garaż dwu-stanowiskowy - samochody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

850 000 zł270 m² 3 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 650 m²

Emmerson prezentuje, dom wolnostojący z końca lat 80 ubiegłego wieku, który przeszedł gruntowny remont w roku 2007. Nieruchomość znajduje się na dużej działce o powierzchni 36 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kresowa

Leszno,wielkopolskie

479 900 zł93 m² 5 138,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Nowoczesne osiedle z lokalami mieszkalnymi z własnymi ogródkami, zlokalizowane jest w jednej z najpopularniejszych dzielnic Leszna - w Gronowie. Małe osiedle składa się z 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Plac Św. Józefa

Opalenie,pomorskie

319 000 zł200 m² 1 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Opalenie blisko Gniewu oraz Kwidzyna. We wsi znajduje się szkoła, przedszkole, sklepy oraz gospodarstwa agroturystyczne. Budynek murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łódź

Łódź,łódzkie

8 700 000 zł1 000 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 544 m²

Ekskluzywna i wszystko mająca willa Imponująca powierzchnią, zaskakująca oryginalnymi rozwiązaniami, zachwycająca jakością i swą wszechstronnością. Szukasz wyjątkowego miejsca dla swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Radzionków

Radzionków,śląskie

230 000 zł80 m² 2 858,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:469 m²

Na sprzedaż mieszkanie na piętrze domu jednorodzinnego w Radzionkowie. Budynek z wyodrębnionymi 2 mieszkaniami z wspólnym ogrodem o powierzchni 469 m. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Banino

Banino,pomorskie

1 399 000 zł170 m² 8 229 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Położenie Dom położony na pograniczu Banina i Dąbrowy Miszewskiej. Dobry dojazd do obwodnicy oraz wszystkich dzielnic Trójmiasta. W odległości 3 km od pkm Rębiechowo. W niedalekim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Drzewica,łódzkie

249 000 zł150 m² 1 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 606 m²

***biuro Nieruchomości Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom jednorodzinny wraz z piękna dużą działką *** Szukasz domku w cichej okolicy ? Mamy dla Ciebie dom z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Górecka

Wrocław,dolnośląskie

1 399 000 zł180 m² 7 776,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Rezerwacja! sprzedam dom z ogrodem oraz kawalerką przy ul. Góreckiej we Wrocławiu. Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela informacja dla pośredników - chętnie nawiążemy współpracę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

870 000 zł280 m² 3 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:504 m²

Dom jednorodzinny, wolnostojący W zielonej górze - osiedle słowackiego Budynek trzykondygnacyjny o powierzchni użytkowej 280 mkw, posadowiony na działce (504 mkw) wybudowany w 1990 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

528 900 zł62 m² 8 531 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 62 m2 usytuowany w świetnej lokalizacji miasta. dom nr.2 Rozkład domu : Parter : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 049 000 zł180 m² 5 827,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:496 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu, przestronny bliźniak o powierzchni 180 m , położony w malowniczym Wawrze. Ta urokliwa nieruchomość zlokalizowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

920 000 zł102 m² 9 019,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej położonego na atrakcyjnej działce o powierzchni 400 m2 w Opolu dzielnicy Chmielowice. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

1 059 000 zł142 m² 7 469,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Oferujemy do sprzedaży komfortowy i funkcjonalny, podpiwniczony dom w zabudowie szeregowej (skrajny szereg), znajdujący się na działce 325 m 2 Dom został gruntownie rozbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lubin

Lubin,dolnośląskie

899 000 zł102 m² 8 813,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:546 m²

Nowy dom parterowy w zabudowie bliźniaczej o pow. uzytkowej 102m2 posadowiony na działce 5.46ara. Nieruchomość składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

779 800 zł148 m² 5 262 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:543 m²

Przestronny Dom, bliźniak ok. 149 m2 Zewnętrzny. Super Okolica. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom - Segment Zewnętrzny o powierzchni ok. 150 m2, w Bardzo ładnej bryle budynku- przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Stary Kraszew,mazowieckie

1 149 000 zł124 m² 9 243,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:967 m²

Przedmiotem sprzedaży jest parterowy dom jednorodzinny, zlokalizowany w prężnie rozwijającej części aglomeracji warszawskiej - w miejscowości Stary Kraszew. Doskonały dojazd trasą S8. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miroszowice

Miroszowice,dolnośląskie

730 000 zł129 m² 5 667,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:804 m²

Dom w Miroszowicach - 4 sypialnie + salon położony na obsadzonej drzewami i krzewami 8 arowej działce , w kameralnym i bezpiecznym miejscu (na końcu ślepej ulicy), pośród nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dworek

Dworek,pomorskie

490 000 zł101 m² 4 851,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 517 m²

Bardzo tani w utrzymaniu dom - 3 tys. rocznie to wszystkie koszty. Na cenę w ogłoszeniu składa się ta konkretna działka (, wartość: 96 tys. zł) oraz usługa budowy domu do stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 570 000 zł160 m² 9 817 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem! To prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Cesarzowice to spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczodre

Szczodre,dolnośląskie

1 349 000 zł210 m² 6 423,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:740 m²

Polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje szczodre / dom wolnostojący / działka 740 M2 Dom wolnostojący, z poddaszem użytkowym, garażem i tarasem, otoczony zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Błotna

Warszawa,mazowieckie

1 699 000 zł156 m² 10 891 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękny segment na ulicy Błotnej, w dzielnicy Targówek w Warszawie. Segment jest częścią nowoczesnego osiedla, które powstało w 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

800 000 zł63 m² 12 795,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 600 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w miejscowości Suchy Róg, powiecie piskim, gminie Orzysz. To jedna z najbardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 120 000 zł236 m² 4 745,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:892 m²

*** tylko w naszym biurze*** Biuro Nieruchomości "krystian Kosmatka Nieruchomości" ma przyjemność zaprezentować zadbany dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 236 m2 (w tym użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Elsnera

Kraków,małopolskie

1 400 000 zł138 m² 10 108 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:366 m²

Utopiony w zieleni mimo, że posadowiony w centrum osiedla. Bardo klimatyczny dom o powierzchni użytkowej 118,40 m2 czeka na swojego nowego właściciela. Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 900 000 zł258 m² 11 240,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom premium 258M2 W zabudowie bliźniaczej, działka 600M2, wysoki standard deweloperski, wilanów zawady możliwość zakupu przez klientów spoza eu "bez prowizji kupującego" dane techniczne: dom.