dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 025 000 zł147 m² 6 993,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 146,57 m2 położony w atrakcyjnej dzielnicy krzekowo/bezrzecze w Szczecinie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Skarbka

Gdynia,pomorskie

350 000 zł47 m² 7 423,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:161 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny. Duże możliwości aranżacyjne wnętrza do przebudowy na wynajem lub do zamieszkania. Atuty: - okolica o niskiej zabudowie - działka 161m2 - 6km - 13 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

1 750 000 zł265 m² 6 603,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Opis nieruchomości: dom został wybudowany w tradycyjnej technologii i wyróżnia się ciekawym dachem czterospadowym oraz dwiema lukarnami. Nieruchomość znajduje się przy ulicy prywatnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

679 995 zł101 m² 6 748,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Długołęka/dom/2 balkony/ogród/kolej/okazja/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m. Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Baczyna-Kolonia

Baczyna-Kolonia,lubuskie

990 000 zł173 m² 5 722,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 681 m²

Jedyny taki dom - dom kopułowy w gorzowie wielkopolskim Na sprzedaż jedyny taki i wyjątkowy dom wybudowany z wykorzystaniem technik budownictwa naturalnego o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Warszawa,mazowieckie

1 377 000 zł184 m² 7 483,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Portugalia Madera Machico, porto da Cruz., inwestycja, sprzedaż. Piękny wolnostojący dom z salonem i dwiema sypialniami, położony w Porto da Cruz, machico. Fantastyczna okazja cenowa. Nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Faszczyce

Nowe Faszczyce,mazowieckie

920 000 zł141 m² 6 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 393 m²

Przedstawiamy do sprzedaży ładny Dom wolnostojący parterowy, w stanie deweloperskim, o powierzchni ok.141 m2, usytuowany na dużej działce o pow. ok. 1400m2. Rozkład Domu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wywrockiego

Rzeszów,podkarpackie

685 000 zł128 m² 5 368,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Oferta bezpośrednia od przedstawiciela dewelopera, bez prowizji i dodatkowych kosztów! Ostatnie domy w kameralnej okolicy, wśród ciszy i spokoju na osiedlu Staroniwa, ulica Wywrockiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Emów

Emów,mazowieckie

1 595 000 zł240 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 151 m²

Wyjątkowy dom w wyjątkowym miejscu dla wyjątkowej rodziny. 15 minut spacerem do Wiązowny, gdzie mamy szkołę, sklepy, restauracje, bank, bazarek i komunikację miejską do Warszawy. Dom tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wenecka

Marki,mazowieckie

699 000 zł162 m² 4 308 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oddane do użytku Bezpośrednio od dewelopera Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) 699 000,00 pln, 4 616,33 pln/m2, 162,25 m2, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 000 zł106 m² 7 053 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjny segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 105 m2, usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji. Rozkład pomieszczeń : parter: 53,50 m2 - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Leżajsk,podkarpackie

385 000 zł120 m² 3 208 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Opis: szukasz domu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w centrum miasta? Cenisz sobie spokój i kameralne osiedle? Szukasz dobrej inwestycji pod mieszkania na wynajem? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Warty

Kłodzko,dolnośląskie

399 000 zł100 m² 3 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:395 m²

Kłodzko ul. Warty. Budynek w zabudowie bliźniącej o pow. ok.100 m kw. położony na działce o pow. 395 m kw. Parter: kuchnia 12,10 m kw. duży pokój 18,40 m kw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaworze Górne

Jaworze Górne,podkarpackie

513 000 zł110 m² 4 663,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy do sprzedania klimatyczny dom położony w malowniczej miejscowości Jaworze w sąsiedztwie Bielska-Białej. Ten wolnostojący domek dwupoziomowy z poddaszem użytkowym, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

669 000 zł130 m² 5 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Więcej ofert nieruchomości na stronie ubezpieczenie nieruchomosći gratis! Nowoczesny Segment o powierzchni 130 m2 na działce 125 m2 w Grodzisku Mazowiecki, stan deweloperski, oddawany 2023. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spokojna

Biłgoraj,lubelskie

1 250 000 zł140 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Sprzedam dom o powierzchni ok.140 m2,podwójny garaż i działkę 5.000m2,szerokość 26m. Działka nr.33 ark.77,wszystkie media,dojazd do działek w trzech miejscach.Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Owocowa

Łowęcin,wielkopolskie

709 000 zł94 m² 7 502,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Posiadamy dostęp do wszystkich wolny lokali z inwestycji dewelopera. po co szukać więcej? Zadzwoń! gotowe W tym roku! Nie płacisz prowizji! Poszukujesz nowej inwestycji z dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rokitnica

Rokitnica,pomorskie

565 000 zł65 m² 8 752,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:31 m²

Do sprzedaży oferujemy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 64.55m2 położony w miejscowości Rokitnica pomiędzy Gdańskiem a Pruszczem Gdańskim. Lokal składa się z: parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strzegomiany

Strzegomiany,dolnośląskie

450 000 zł72 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:604 m²

Polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje - uroczy domek typu fińskiego położony W strzegomianach na stoku góry ślęza W okolicy sobótki strzegomiany - sulistrowiczki / dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pilcha Doliny

Zielonki-Wieś,mazowieckie

1 250 000 zł150 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:517 m²

Oferuję na sprzedaż połowę bliźniaka w miejscowości Zielonki Wieś ul. Pilcha 2/1 (róg Jarzębskiego). Budynek usytuowany na działce o powierzchni 1034 m2 (517 m2 przynależne do jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rozalin

Rozalin,mazowieckie

875 000 zł226 m² 3 872 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Przedstawiamy ofertę wspaniałego, przestrzennego domu parterowego z użytkowym poddaszem, zbudowanego w cichej, spokojnej okolicy w bliskim sąsiedztwie lasu, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kończewice

Kończewice,kujawsko-pomorskie

617 000 zł127 m² 4 852,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 141 m²

Dom jednorodzinny 127,14 m2 z budynkiem garażowym 35 m2 i warsztatowym 18 m2 na działce 1,0141 ha! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białostocka

Hajnówka,podlaskie

950 000 zł350 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 350m , użytkowej ok. 250m przy ul. Białostockiej w Hajnówce. Trzykondygnacyjny budynek z 1984 roku położony jest na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wałbrzych,dolnośląskie

570 000 zł120 m² 4 746,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferta na wyłączność. "nowa piaskowa" - nowoczesne osiedle w bezpośrednim sąsiedztwie Piaskowej Góry Rozpoczyna sprzedaż II etapu. Funkcjonalne, ergonomiczne budynki wybudowane z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gromadzka

Czapury,wielkopolskie

469 000 zł75 m² 6 290,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

4 pokojowy dom w zabudowie szeregowej - rzuty i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Najistotniejsze cechy: duży ogród z tarasem Bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

840 000 zł142 m² 5 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 142,50m, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni. od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

820 000 zł103 m² 7 961 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący, parterowy na wysokim podpiwniczeniu o powierzchni ok.100 m2 , posadowiony na ładnej działce, w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Las Lesznowolski

Las Lesznowolski,mazowieckie

590 000 zł110 m² 5 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:831 m²

Oferta sprzedaży uroczego domu w Lesie Lesznowolskim! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę - dom o powierzchni całkowitej 110 m2, (około 80 m2 pow. użytkowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Klaudyn

Klaudyn,mazowieckie

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dostępne od zaraz! Sprzedam lokale w zabudowie bliźniaczej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji blisko Kampinowskiego Parku Narodowego! Propozycja wprost dla ludzi pragnących mieszkać z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

698 990 zł105 m² 6 632 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Nowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 105 m2 usytuowany w ładnej okolicy miasta. Lokal nr.1A.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

3 500 000 zł80 m² 43 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:28 000 m²

Unikatowe miejsce W rzeszowie z niepowtarzalnym sielskim klimatem gdzie możesz poczuć się jak w samym sercu Bieszczadów zaledwie 10km od centrum Prawie 3ha działka zabudowana klimatyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 349 700 zł136 m² 9 924 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Piękny Dom wolnostojący w stylu dworkowym o powierzchni całkowitej ok. 136 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce. Rozkład domu parter: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Parkowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

591 000 zł116 m² 5 094,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Nowa oferta Sprzedaż na rynku pierwotnym, bez podatku pcc 2%. Oferujemy do sprzedania domy w zabudowie szeregowej, w Dąbrowie Górniczej, przy ulicy Parkowej, na terenie nowo powstającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Czapury

Czapury,wielkopolskie

489 000 zł74 m² 6 594,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:157 m²

Biuro sprzedaży mieszkań dewelopera, poleca: oferta dla Ciebie - skrajny 4 pokoje, ogródek 156,60m , dwa miejsca postojowe powierzchnia mieszkania 74,15 m Cena 489 000,00 pln VI 29 Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szramka

Lubliniec,śląskie

1 350 000 zł452 m² 2 986,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:717 m²

Prezentuję Państwu jedyną taką nieruchomość, która idealnie nadaje się pod inwestycję. Dom wolnostojący o łącznej powierzchni 452m2 na działce o powierzchni 717m2 na której znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jasień

Jasień,małopolskie

470 000 zł166 m² 2 838 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Jasień (gmina Brzesko, województwo małopolskie) - na sprzedaż nowo wybudowany dom w stanie surowym otwartym o powierzchni 165,6 m2, położony na 12-arowej działce (działka jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

759 800 zł122 m² 6 228 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Bardzo Ładna Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży nowy Dom w okolicy zabudowy jednorodzinnej, dom o powierzchni ok.122 m2, posadowiony na ładnej działce. Rozkład Domu. Parter : 46,45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Śliwice

Śliwice,dolnośląskie

730 000 zł128 m² 5 703,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:399 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wysoki standard! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w gminie Długołęka. Dom o pow 128 mkw składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Królewiec

Królewiec,mazowieckie

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:918 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w miejscowości Królewiec, wybudowany w 2012r. Dom o pow. użytkowej 120m2, posadowiony na działce o powierzchni 918m2. Budynek parterowy, ocieplony wełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jutrzenki

Warszawa,mazowieckie

1 470 000 zł123 m² 11 951,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Na sprzedaż nowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej lokalizacji, blisko centrum Warszawy. Do wyboru lewa lub prawa połowa, każda o powierzchni 122,75 m2 z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krosno

Krosno,podkarpackie

900 000 zł172 m² 5 233 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 726 m²

Super lokalizacja, 3 km do granicy Krosna! Oferujemy na sprzedaż murowany budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 172,8 m2 oraz murowany budynek gospodarczy o powierzchni 75,5m2 pełniący.