dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 325 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 325 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Ościęcin

Ościęcin,zachodniopomorskie

215 000 zł120 m² 1 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Na sprzedaż gospodarstwo na dużej, zadbanej działce w powiecie gryfickim, w spokojnej miejscowości Ościęcin. W skład gospodarstwa o powierzchni 6400 m2 (0,64 ha) wchodzą dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przyczółkowa

Warszawa,mazowieckie

2 090 000 zł232 m² 9 008,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Nieruchomość - w zabudowie bliźniaczej, usytuowana w dzielnicy Wilanów-Powsin. Powierzchnia użytkowa budynku 232 m2. Powierzchnia całkowita budynku 293 m2. Powierzchnia działki 460m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

800 000 zł138 m² 5 797 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 138 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na działce o powierzchni ok. 500m2. Zdjęcia to wizualizacja, prosimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

979 800 zł149 m² 6 576 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Nowy Przestronny Bliźniak w malowniczym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni całkowitej 149 m2, usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podleśna

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł139 m² 4 094 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż nowa szeregówka w stanie deweloperskim Rzeszowie (budziwój) Dom dla rodziny - wysoka jakość w dobrej cenie! Oferta dla osób, które szukają przestronnego domu z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gromadzka

Czapury,wielkopolskie

475 000 zł75 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w przepięknym położeniu (oferta biura sprzedaży dewelopera). Zakup bez pcc i prowizji! Łatwy dostęp do pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

980 000 zł149 m² 6 577 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

849 000 zł140 m² 6 050,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:913 m²

Oferta działu kupna/sprzedaży milton grupa nieruchomości W ofercie posiadam bardzo klimatyczny dom niedaleko granic Wrocławia. Wykonany ze szczególną starannością z użyciem pewnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

730 000 zł140 m² 5 214 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Nowy dom, segment ok.140m2. Piękny, malowniczy ,zielony rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - segment w stanie Deweloperskim o powierzchni ok.140 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

2 650 000 zł335 m² 7 910,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:540 m²

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego domu z ogrodem w bardzo dobrej lokalizacji na Prądniku Białym w Krakowie. Nieruchomość z potencjałem: możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szamotuły

Szamotuły,wielkopolskie

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:493 m²

Rezrwacja przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jadwisin

Jadwisin,mazowieckie

899 000 zł121 m² 7 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Oferujemy Państwu atrakcyjny ,funkcjonalny dom w stanie deweloperskim zamkniętym, w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego, w otoczeniu Rezerwatu leśnego Jadwisin, posadowiony na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 090 001 zł132 m² 8 286,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:197 m²

Promocja iwiny szereg 2018 ogród /5minwrocław/top Oferujemy na sprzedaż piękny szereg z roku 2018. Metraż powierzchni mieszkalnej to 131,5m2 Dom jest 2 piętrowy, gotowy do wejścia. Parter: *salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piliki

Piliki,podlaskie

515 000 zł142 m² 3 626,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:885 m²

***brzozowe osiedle***nowa inwestycja*** Szukasz domu położonego w spokojnym miejscu, a zarazem z szybkim dojazdem do miasta? Zapraszam do obejrzenia i na spotkanie informacyjne!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szkolna

Lesznowola,mazowieckie

799 900 zł125 m² 6,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

799900 zł | sprzedaż | 125 m2 | połówka bliźniaka | lesznowola Przedmiotem sprzedaży jest lokal w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 125 m2, na działce o powierzchni ok 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Izabelin C

Izabelin C,mazowieckie

2 350 000 zł177 m² 13 276,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

Inwestycję wyróżnia: * prestiżowa lokalizacja, najdroższa z okolicy, położona w miejscowości Izabelin C (metr działki 1300zł-1500zł) * ponadstandardowa jakość wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 150 000 zł300 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta możliwość zakupu domu na kredyt Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Jeziórku za Zalesiem Górnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

325 000 zł100 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:168 m²

Na sprzedaż dom szeregowy położony na prostokątnej działce o powierzchni 170 m2 w dzielnicy Biały Kamień. Dom na parterze składa się z przedpokoju, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

819 000 zł100 m² 8 190 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość kupna na kredyt : Krótko: segment - Marki | Wykończony i umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Wilczków

Wilczków,dolnośląskie

849 500 zł180 m² 4 716,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 099 m²

Żórawina/kobierzyce/wilczków/dom/duża działka/top Przedstawiamy Państwu na sprzedaż ok. 200-metrowy, poniemiecki dom wolnostojący z 1930r. w miejscowości Wilczków w gminie Żórawina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 350 000 zł161 m² 8 407,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:757 m²

Nowy dom parterowy w Lubinie z widokiem na las. Wykończony w wysokim standardzie. Nowy dom jednorodzinny o pow. 160,58 m2 z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

1 849 000 zł279 m² 6 627 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 502 m²

W ofercie przepiękny nowy dom wykończony w wysokim standardzie. Pow. całkowitej 280m2 z senioratką/dodatkowym domkiem 60m2, nieruchomość leży na pięknej cichej działce 1500m2 gdzie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podhalańska

Jabłonka,małopolskie

419 000 zł51 m² 8 088,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsprzedaży mieszkań na osiedlu Mała Jabłonka przy ul. Podhalańskiej w Jabłonce Mała Jabłonka to osiedle składające się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wierzchosławice

Wierzchosławice,małopolskie

499 000 zł98 m² 5 092 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Wierzchosławicach. Lokalizacja: wierzchosławice, powiat tarnowski (małopolskie) Dom na działce 12 arowej o wymiarach 41/34 m. Rok budowy 1961 roku metoda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 999 900 zł144 m² 13 888 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 140 m²

Przedstawiamy do sprzedaży piękny Dom o powierzchni ok. 144 m2 w stylu antycznym, usytuowany na dużej pięknej działce o powierzchni ok. 11 140 m2, zlokalizowany na urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

640 000 zł84 m² 7 601 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 83m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 200m2, w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolumbijska

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł110 m² 14 391,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta została zarezerowana Na sprzedaż nowy segment składający się z trzech poziomów o łącznej powierzchni 110,48 m2 z miejscem parkingowym w garażu podziemnym oraz ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

495 000 zł135 m² 3 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Dom w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży ciekawą nieruchomość - Dom w stanie surowym otwartym o powierzchni całkowitej ok 135 m2, posadowiony na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strzegomiany

Strzegomiany,dolnośląskie

449 000 zł72 m² 6 236,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:604 m²

Polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje - uroczy domek typu fińskiego położony W strzegomianach na stoku góry ślęza W okolicy sobótki strzegomiany - sulistrowiczki / dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 470 000 zł251 m² 5 856,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:790 m²

Do sprzedania przestronny, elegancki dom wolnostojący z 2009r , położony w Kiełczowie na kameralnym , cichym osiedlu. Dom o pow. użytkowej 156 m.kw. posadowiony na działce o pow. 790.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stara Łagowica

Stara Łagowica,świętokrzyskie

327 000 zł200 m² 1 635 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:982 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z lat 80-tych o powierzchni 200m2 usytuowany na działce o powierzchni 982 m2 (nr ewidencyjny działki 58/1 )w miejscowości Stara Łagowica gm. Iwaniska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

370 000 zł134 m² 2 766,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferujemy Państwu dom w zbudowie szeregowej (trójniaczej) o powierzchni 130,96 m2 w Polkowicach - segment środkowy. Dom sprzedawany na osiedlu domów jedno, dwu i trzy-rodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

969 998 zł120 m² 8 076,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Top/smolec/dom/bliźniak/klimatyzacja/4pok./GARAŻ PODWYŻSZONY STANDARD! KLIMATYZACJA, ROLETY! Dom na obrzeżach Wrocławia - Smolec Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny dom jednorodzinny o pow. 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okopowa

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 849 000 zł300 m² 6 163,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Kupujący nie ponoszą dodatkowych kosztów obsługi biura nieruchomosci "revelio " ( Oferta na wyłączność!). Do wglądu projekt budowlany. - nowoczesna bryła budynku, - w zasięgu ręki las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Malbork

Malbork,pomorskie

399 000 zł76 m² 5 274 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Chcesz spełnić marzenia o własnym nowoczesnym domu? W tych zmiennych i ciężkich czasach postaw na pewność! Kup już dzisiaj dom, rezerwując sobie bardzo korzystną i niską cenę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brukowa

Gdańsk,pomorskie

1 280 000 zł260 m² 4 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 197 m²

Atuty: - duża działka o powierzchni 1197m2 - świetny zwrot z inwestycji w przypadku najmu na pokoje - możliwe nawet 20 pokoi - kameralna zabudowa domów - położenie na wzgórzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

1 050 000 zł112 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:333 m²

Karwiany / wrocław / lux dom szeregowy zewnętrzny 112 mkw / działka 330 mkw polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Dom piętrowy w zabudowie szeregowej, segment skrajny, pow. 112.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Taklińskiego

Kraków,małopolskie

890 000 zł177 m² 5 028 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom znajduje się w miejscowości siepraw. Około 10 minut jazdy od węzła autostradowego w Opatkowicach w stronę Myślenic. Oraz 25 minut jazdy samochodem od Matecznego! Piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

649 900 zł86 m² 7 539 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:504 m²

Dom na Bardzo Ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86 m2, usytuowany w pięknym rejonie miasta. lokal nr.3 Zdjęcia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

948 900 zł165 m² 5 750,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:772 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wygodny dom w bardzo dobrze skomunikowanej lokacji. Powierzchnia domu zawiera: 1) Parter - salon +- 34m - kuchnia +- 10m - gabinet +- 12m - Kotłownia wraz ze spiżarnią +-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chylice-Kolonia

Chylice-Kolonia,mazowieckie

419 000 zł104 m² 4 028,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:912 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący do remontu zlokalizowany w miejscowości Chylice Kolonia, 1 km od centrum Jaktorowa oraz stacji pkp. Budynek znajduje się na kształtnej działce o powierzchni 912.