dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

849 800 zł139 m² 6 122 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 140 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na bardzo ładnej i przestronnej działce o powierzchni ok. 510.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

1 149 000 zł271 m² 4 246,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 843 m²

Na sprzedaż uroczy dom wolnostojący o powierzchni 270,15 m2 usytuowany w pięknej i spokojnej okolicy Stargardu. Przestronna nieruchomość oferuje wiele możliwości aranżacyjnych (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzezna

Brzezna,małopolskie

850 000 zł143 m² 5 956,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Z przyjemnością prezentuje Państwu wolnostojący dom jednorodzinny do wykończenia zlokalizowany w miejscowości Brzezna, gm. Podegrodzie, pow. Nowosądecki, woj. Małopolskie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

969 997 zł121 m² 8 023,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Top/smolec/dom/bliźniak/klimatyzacja/4pok./ PODWYŻSZONY STANDARD! KLIMATYZACJA, ROLETY! Dom na obrzeżach Wrocławia - Smolec Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny dom jednorodzinny o pow. 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

779 900 zł131 m² 5 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:603 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni ok. 130 m2, posadowiony na przestronnej ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

874 900 zł147 m² 5 936 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nową inwestycje domu w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni całkowitej ok 150 m2, posadowiony na przestronnej, b.ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

984 800 zł132 m² 7 461 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom w zabudowie segmentowej - Segmet ok. 132m2, w pełni gotowy do zamieszkania, posadowiony na działce z ładnie zagospodarowanym ogródkiem. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jodłówka

Jodłówka,małopolskie

329 000 zł162 m² 2 032,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Proponujemy na sprzedaż dom z dużą działką przy głównej ulicy w Jodłówce - zaledwie 15 min od centrum Bochni czy Brzeska. Powierzchnia użytkowa to ok. 161,85 m2 + poddasze 78 m2 - po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tczewska

Łęgowo,pomorskie

680 000 zł79 m² 8 575,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: łęgowo 15km od Gdańsk Głównego Powierzchnia całkowita : 79,3 m Opis Nieruchomości: serdecznie witamy w ofercie sprzedaży uroczego domu środkowego szeregu w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 200 000 zł199 m² 6 030 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:470 m²

Przedstawiamy do Sprzedaży bardzo interesujący, przestrony Dom - 1/2 Bliźniaka z garażem w bryle budynku (bardzo ciekawy projekt), o powierzchni ok 200 m2 , usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 350 000 zł110 m² 12 273 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość nowy segment skrajny o powierzchni ok 112 m2 posadowioną na działce ok 365 m2 w bardzo dobrej lokalizacji Grodziska Maz gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jastków,lubelskie

1 299 900 zł152 m² 8 551,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 569 m²

W sprzedaży piękny dom o powierzchni 152 m2 z pięcioma pokojami oraz pięknym widokiem w spokojnej okolicy w Jastkowie, niedaleko Lublina. W skład nieruchomości wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł98 m² 9 356,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Widawa Park to kameralne osiedle domów znajdujące się w miejscowości Psary przy ul. Stawowej, zaledwie 1 km od granicy z Wrocławiem. Inwestycja docelowo składać się będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

755 000 zł120 m² 6 292 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Bardzo Ładna Okolica. Dobra Lokalizacja. Bliźniak ok.120 m2. Przedstawiamy do sprzedaży nową inwestycję w Grodzisku Mazowieckim Domy w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefosław,mazowieckie

1 050 000 zł108 m² 9 684,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Na sprzedaż funkcjonalny, urządzony segment w podwarszawskim Józefosławiu! Prezentuję Państwu lokal gotowy do wprowadzenia, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Leszno,wielkopolskie

469 000 zł76 m² 6 198,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Oferujemy 2 nowoczesne bezczynszowe lokale mieszkalne z ogródkiem na Zatorzu, przy ulicy Grottgera. Lokale położone są na działkach o pow. 260 m2. Powierzchnia całkowita lokalu wynosi: 75,66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem

Jarki,kujawsko-pomorskie

1 200 000 zł130 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 835 m²

Biuro Kosmatka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom, otoczony lasem sosnowym. Nieruchomość znajduje się w gminie Rojewo, jedyne 20 min od Torunia. Dom otoczony sosnami, ukryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

699 000 zł128 m² 5 463,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Przedmiotem sprzedaży jest bliźniak o powierzchni 128 m kw. cena 699.000 tys. Strony świata :południe, północ, zachód. Termin zakończenia budowy 12.2023r. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

799 900 zł138 m² 5 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 138 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na działce o powierzchni ok. 500m2. Zdjęcia to wizualizacja, prosimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biwakowa

Gdańsk,pomorskie

930 000 zł230 m² 4 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Zapraszam na prezentację domu w Gdańsku Osowa Atuty: - dom ma możliwość rozbudowy - zadbany ogród - szybki dojazd do obwodnicy Trójmiasta Budynek został postawiony w roku 1977, ciekawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

495 000 zł135 m² 3 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży ciekawą nieruchomość - Dom w stanie surowym otwartym o powierzchni całkowitej ok 135 m2, posadowiony na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

1 099 000 zł136 m² 8 063,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom wolnostojący o powierzchni 136 m2 usytuowany na pięknej, bogatej w zieleń działce z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krótka

Długołęka,dolnośląskie

649 000 zł110 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

NA sprzedaż: dom jednorodzinny, wolnostojący typu kostka z lat 70-tych na działce 800 m2. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w Długołęce przy ul. Krótkiej, ok. 5 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bełk

Bełk,śląskie

465 000 zł165 m² 2 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:795 m²

Nowy dom wolnostojący z garażem w Bełku! Prezentujemy ofertę sprzedaży domu wolno-stojącego posadowionego na parceli o powierzchni ok. 795 m2 w miejscowości Czerwionka-Leszczyny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 379 800 zł208 m² 6 634 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 294 m²

Bardzo Ładny Przestronny Dom ok.200m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo Ładny, stylowy Dom o powierzchni ok.200 m2, usytuowany w Milanówku, na pięknej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Płońska

Ciechanów,mazowieckie

670 000 zł450 m² 1 489 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:531 m²

Oferujemy do sprzedaży kamienicę o powierzchni około 390m2 znajdującą się w Ciechanowie przy ulicy Płońskiej 6. Nieruchomość zawiera grunt o powierzchni 531m2, a na nim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 049 900 zł171 m² 6 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:472 m²

Nowy Przestronny Dom ok. 170m2. Przedstawiamy do sprzedaży Atrakcyjny Dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 170 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce. Rozkład Domu :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

800 000 zł138 m² 5 797 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chabrowa

Kielce,świętokrzyskie

425 568 zł129 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:316 m²

Chabrowe Wzgórze prezentuje na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej mieszczący się w dzielnicy Bukówka przy ulicy Chabrowej o łącznej powierzchni 128,96 m2 oraz 316 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

950 000 zł156 m² 6 090 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- bliźniak 4 lokalowy o powierzchni z garażem w bryle budynku ok. 156 m2, usytuowany na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

785 000 zł132 m² 5 970 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Bardzo Ładny Rejon - Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 131 m2, usytuowany na dużej, b.ładnej działce o powierzchni ok.746 m2, w cichej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Hajnówka

Hajnówka,podlaskie

909 000 zł250 m² 3 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 624 m²

*** przestronny dom wolnostojący *** *** doskonała lokalizacja *** *** duża zagospodarowana działka zapewniająca prywatność I ciszę W centrum miasta *** Polecamy Państwu dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

785 000 zł132 m² 5 970 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:745 m²

Bardzo Ładny i Cichy Rejon. Budynek Odebrany bedzie do użytkowania w listopadzie 2023 roku. Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 131 m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipków

Lipków,mazowieckie

1 599 000 zł220 m² 7 268,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość kupna mieszkania na kredyt : Krótko: blisko park kampinos / dom z 2020r /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzyca

Gorzyca,dolnośląskie

850 000 zł142 m² 5 968,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom parterowy z garażem o pow. 111,70 m2 posadowiony na 10 arowej działce w miejscowości Gorzyca Dom charakteryzuje się prostą bryłą , z dachem dwu spadowym z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąkolowa

Kraków,małopolskie

1 649 000 zł260 m² 6 342,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:720 m²

Ostatnie domy do zakupu! wyłącznie U nas obsługa bezprowizyjna Rynek pierwotny- kupujący nie płaci pcc! dom nr 2 gotowe do wejścia-bez czasu oczekiwania nowa kąkolowa - Kameralne osiedle 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,mazowieckie

1 599 000 zł220 m² 7 268,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Złotniki

Złotniki,wielkopolskie

1 400 000 zł160 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dom 160 m2, 5 pokoi, złotniki uwaga! dla biura! Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu w domu jednorodzinnym dwulokalowym wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

799 000 zł141 m² 5 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Przestronny Bliźniak ok.142.m2.B.Ładna Okolica. Przedstawiamy Do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim, o powierzchni ok. 142m2, usytuowany na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kąkolówka,podkarpackie

1 649 000 zł200 m² 8 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Masz już dosyć wielkomiejskiego zgiełku? Marzysz o pięknym, świeżo wyremontowanym domu, w którym w zimowe dni spędzisz czas przy kominku w salonie lub w jacuzzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wołomin

Wołomin,mazowieckie

950 000 zł153 m² 6 217,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:305 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wyjątkowego domu w stylu Hampton, czyli letniskowych domów Nowojorskiej elity. Oferowana jest połowa domu z 2016 r. w zabudowie.