dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

495 000 zł135 m² 3 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Dom w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży ciekawą nieruchomość - Dom w stanie surowym otwartym o powierzchni całkowitej ok 135 m2, posadowiony na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Margonińska

Piła,wielkopolskie

415 000 zł225 m² 1 845,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:564 m²

Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny na sprzedaż przy ulicy Margonińskiej. Pomieszczenia. Parter i półpiętro: wiatrołap 2,80 m 2 Wiatrołap 5,35 m 2 Komunikacja 12,65 m 2 wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśniczka

Oleśniczka,dolnośląskie

650 000 zł86 m² 7 582,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Do sprzedania parterowe domy wolnostojące jednorodzinne w niedalekiej odległości od Wrocławia. Zakup bez prowizji i pcc! W podwrocławskiej Oleśniczce (gm. Długołęka) w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ciężkowice

Jaworzno,śląskie

640 000 zł72 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 478 m²

Dom jednorodzinny - wolnostojący możliwość adaptacji poddasza pełne podpiwniczenie spokojna okolica - umiarkowana cisza otoczenie - zabudowa jednorodzinna Ofertą jest dom parterowy w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krośnica

Krośnica,małopolskie

749 583 zł105 m² 7 138,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 666 m²

Położony w miejscowości Krośnica dom jednorodzinny z działką o powierzchni 1666 m.kw. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

1 299 000 zł190 m² 6 836,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Przestronny dom wolnostojący zlokalizowany na os. Dojlidy Górne. Dom o powierzchni 190,30 m składa się z dwóch pięter, strychu i garażu o powierzchni 20,60 m . Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cegielniana

Bytom,śląskie

760 000 zł156 m² 4 871,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w Bytomiu przy ul. Cegielnianej- zaledwie 2km na Rynek w Bytomiu! stan surowy zamknięty z wykonaną instalacją elektryczną ( możliwość wykończenia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszczynowa

Grabówka,podlaskie

595 000 zł120 m² 4 975,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:314 m²

Meg Real Estate prezentuje na sprzedaż nową inwestycję trzech segmentów w zabudowie szeregowej znajdujących się w Grabówce. Oferowana inwestycja to nowocześnie zaprojektowane 3 segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Kolin

Kolin,zachodniopomorskie

320 000 zł80 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 333 m²

Ofertą sprzedaży jest dom wolnostojący zlokalizowany 12 km od Stargardu, położony na działce o pow. 1333 m2 Nieruchomość pow. 80 m2, składa się z parter: - wiatrołap, - kuchnia, - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Międzylesie

Szczytniki,wielkopolskie

869 000 zł117 m² 7 397,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:281 m²

Polecam uwadze piękny dom w zabudowie bliźniaczej w Szczytnikach, w cichej okolicy. Dom o powierzchni użytkowej 117,5 m2 plus garaż 16,24 m2 z 2015 r. Dom znajduje się przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Storkówko

Storkówko,zachodniopomorskie

185 000 zł62 m² 2 993,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:474 m²

Jeżeli marzysz o własnym domu i masz umiejętności oraz wizję, ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiam Ci nasz skrajny szeregowiec o powierzchni 61,80m2, zlokalizowany zaledwie 12km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skotnicka

Kraków,małopolskie

490 000 zł41 m² 11 951,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:204 m²

Dom parterowy przy ul. Skotnickiej lokalizaca: dom znajduje się w dzielnicy Dębniki, w południowo- wschodniej części Krakowa, 170m od przystanku autobusowego. W okolicy przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tomaszkowice

Tomaszkowice,małopolskie

900 000 zł170 m² 5 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Tomaszkowice k/wieliczki- nowe domy W zabudowie bliźniaczej N20 Nieruchomości oferuje dwa nowe segmenty w zabudowie bliźniaczej położone na działkach o powierzchni ok.400 m2 każda. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Skórzewo,wielkopolskie

735 000 zł102 m² 7 198,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:348 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży dwa segmenty bliźniaka o pow. całkowitej 102,1m2 (pow. uż. 97,8 m2) każdy, w stanie deweloperskim w Skórzewie koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

630 000 zł84 m² 7 482 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 83m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 200m2, w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

445 000 zł105 m² 4 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż 3 bliźniaki czyli 6 segmentów domów w stanie surowym zamkniętym położonych w Zielonce. Domy są parterowe: tylko szereg skrajny położony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Turów,dolnośląskie

770 000 zł131 m² 5 867,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecam w przedsprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 131,24m2 na nowym osiedlu w Turowie, 5 minut od Wrocławia. Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

735 000 zł148 m² 4 966,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:758 m²

Zarezerwowane Do sprzedania dom jednorodzinny, bliźniak, parterowy, z wysokim podpiwniczeniem, z garażem w bryle budynku. Powierzchnia całkowita 148 m2, kubatura 730 m3. Budynek z 1977.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 299 000 zł200 m² 6 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:632 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z tarasem, ogrodem i garażem w podwarszawskiej urokliwej miejscowości z dobrą komunikacją z Warszawą. Lokalizacja : Adres: cichy Zakątek ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 100 000 zł227 m² 4 845,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:507 m²

Nowa cena! Zapraszam do obejrzenia i zakupu domu na Sławinku. Dom jest całkowicie umeblowany, wyposażony w niezbędne sprzęty agd/rtv/meble/wykładziny gotowy do wprowadzenia. Ostatnia zmiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

459 000 zł150 m² 3 060 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Karpacz-bliskie okolice Oferuję Państwu do sprzedaży dom wolnostojący położony w gminie Mysłakowice - miejscowość Kostrzyca w stanie surowym otwartym, zadaszonym -projekt domy z wizją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Radom,mazowieckie

649 000 zł190 m² 3 415,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Dzierzków, w Radomiu. Zawiera w części użytkowej wynoszącej 121m, mieszkanie o metrażu 82m, usytuowane na wysokim parterze, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiełczew Smużny Czwarty

Kiełczew Smużny Czwarty,wielkopolskie

849 000 zł130 m² 6 531 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:19 222 m²

Oferowana nieruchomość to urokliwy dom budowany w 2014 z pustaków ceramicznych Porotherm w miejscowości Kiełczew Smużny Czwarty pow. kolski. Ogrodzona 1,99ha działka wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 200 000 zł150 m² 14 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:532 m²

Oferta W przygotowaniu. Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy VII dwór do remontu. Całkowita powierzchnia użytkowa to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wieniawskiego

Pępowo,pomorskie

659 000 zł69 m² 9 606,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:401 m²

Na sprzedaż pięknie urządzony dom z ogrodem w malowniczej miejscowości Pępowo, na Osiedlu Słonecznym (deweloper Chmara). Powierzchnia użytkowa - 68,60 m2 Działka - 401 m2. Parter domu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Główna

Zofiówka,łódzkie

6 000 000 zł240 m² 25 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

PL Czy marzy się państwu luksusowa posiadłość w spokojnym otoczeniu? Prezentujemy imponującą nieruchomość położoną w Zofiówce (województwo łódzkie, ok 20 km/pół godziny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 490 000 zł230 m² 6 478,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Kamienica blisko centrum składająca się z 3 mieszkań i piwnicy. Do kapitalnego remontu wewnątrz. Kamienica jest z 1950 roku. Klatka schodową wewnątrz budynku - osobne wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadkole

Nadkole,mazowieckie

720 000 zł112 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:812 m²

Prezentuję Państwu na sprzedaż uroczy dom wolnostojący w środku Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego, położony 12 km od Wyszkowa i 60 km od Warszawy. Posesja leży w sąsiedztwie drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Siedliska

Katowice,śląskie

1 119 000 zł126 m² 8 859,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** piękny ogród ** świetnie zaaranżowany, duże okna i mnóstwo światła ** idealnie czysty i bardzo zadbany ** doskonała lokalizacja - 3 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

589 000 zł160 m² 3 689,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:351 m²

Zamieszkaj na nowoczesnym Osiedlu harmonia w borach tucholskich - ostatnie dwa domy! Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę nowych domów jednorodzinnych w stanie deweloperskim na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

980 000 zł320 m² 3 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:535 m²

Dom w stanie surowym, zamkniętym - Toruń Wrzosy. Powierzchnia zabudowy 130 m2. Powierzchnia użytkowa 300m2 ( poddasze, parter i piwnica). Nad poddaszem znajduje się strych. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

639 000 zł101 m² 6 332,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

*** sprzedaż bezpośrednia *** *** Mieszkanie wyszpachlowane i pomalowane + parapety wewnętrzne *** *** Dla zainteresowanych dorzucamy schody - jesion o wartości 20 000 zł w promocyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Krosno,podkarpackie

710 000 zł115 m² 6 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości Wspaniałe Domy w zabudowie Bliźniaczej w Krośnie. Kompleks 4 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Domy będące przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strzelin

Strzelin,dolnośląskie

598 997 zł140 m² 4 275,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:176 m²

Strzelin/centrum/dom/lokal/140m2/inwestycja/tanio! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wolnostojący budynek w zabudowie szeregowej z 1938 r. mieszczący się u zbiegu ulic Dzierżeniowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,lubelskie

480 000 zł209 m² 2 301,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 484 m²

Wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym o pow. 172,45m2 na działce o pow. 1484 m2 w Tuszowie. Na parterze: pokój dzienny o pow. 33,40 m2, kuchnia o pow. 12,18 m2, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bolków

Bolków,dolnośląskie

630 000 zł148 m² 4 242,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom bliźniak w stanie deweloperskim na nowopowstałym osiedlu w Bolkowie o powierzchni użytkowej 129,2m2. Na poziomie parteru znajduje się hol, nieduża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wiejska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

750 000 zł127 m² 5 896,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zakupu nowoczesnych segmentów z tarasem i własnym ogródkiem w Grodzisku Mazowieckim. Powierzchnia użytkowa segmentu wynosi 121,9 m2 lub 127,2 m2 - stan deweloperski. Segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ostródzka

Samborowo,warmińsko-mazurskie

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowa niższa cena!istnieje możliwość wykończenia ,pod klucz'' na sprzedaż oferujemy nowy dom parterowy, w fantastycznej lokalizacji ok. 5km. od Ostródy w miejscowości samborowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ptasia

Kiekrz,wielkopolskie

2 799 000 zł320 m² 8 755,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 357 m²

Takich domów nie ma zbyt wiele. Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nietuzinkowego domu wolnostojącego na sprzedaż w Kiekrzu, koło Poznania. Kiekrz to bardzo atrakcyjna miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Poznań,wielkopolskie

639 000 zł101 m² 6 332,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Racławówka,podkarpackie

650 000 zł113 m² 5 752,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:166 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 113 m2, usytuowany na działce 166 m2. Nieruchomość sprzedawana jest w stanie deweloperskim.