dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Władysławowo

Władysławowo,kujawsko-pomorskie

899 000 zł137 m² 6 562,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż, przestronny, parterowy Dom pod Lasem z kominkiem , tarasem i dużym, zadbanym ogrodem zaledwie 20 minut drogi od Bydgoszczy. Budynek według projektu Aneta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Gdów

Gdów,małopolskie

310 000 zł55 m² 5 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest urokliwy dom letniskowy 55m2 na działce rolnej 10 ar w miejscowości Niżowa koło Gdowa. Media: prąd, woda, studnia, szambo ekologiczne. Dojazd drogą nieutwardzoną 50m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Goszczyna

Goszczyna,dolnośląskie

690 000 zł150 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

*** pomagamy W uzyskaniu kredytu 2% *** Na sprzedaż dom, w którym od razu poczujesz się jak u siebie. :) Dom typu kostka wybudowany w latach 80- tych o powierzchni około 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. 42 Pułku Piechoty

Białystok,podlaskie

539 000 zł108 m² 4 967,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:578 m²

!rezerwacja! Prezentuję Państwu dom wolnostojący, położony w Białymstoku, przy ul. 42 Pułku Piechoty. Dom ma powierzchnię ok 108,50 m2 , położony jest na działce o areale 673 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Podleśna

Betkowo,wielkopolskie

340 000 zł94 m² 3 617,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:568 m²

Dom w stanie surowym otwartym w cenie 340 000zł brutto! Istnieje możliwość wykończenia domu i sprzedaży w stanie deweloperskim w cenie Ok 570 tys zł brutto. Położenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

1 750 000 zł154 m² 11 393,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 556 m²

Dom wolnostojący położony na dużej działce wzniesiony w 1934 roku. Na parterze salon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka z wanną. Piętro to trzy pokoje, kolejna kuchnia, łazienka, balkon. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

828 900 zł125 m² 6 610 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Przedsprzedaż Prezentujemy do sprzedaży funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej (4 lokale)- segment o powierzchni ok.125 m2, posadowiony na działce o powierzchni ok. 360 m2, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

1 189 900 zł275 m² 4 327 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Piękny Rejon. Przestronny Bardzo Łaby Dom ok 260m2. Przedstawiam do sprzedaży Dom Wolnostojący z pięcioma sypialniami o powierzchni ok. 270 m2. Dom wybudowany w 2014 roku, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kościno

Kościno,zachodniopomorskie

850 000 zł110 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szukasz nowoczesnego domu na nowym osiedlu? Szukasz domu wykonanego w najnowszej technologii? Szukasz domu gdzie wypoczniesz po pracy? Szukasz domu energooszczędnego? Szukasz dimu z roletami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł165 m² 9 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 641 m²

[cena do negocjacji] [kupujacy nie płaci prowizji] pełna własność księga wieczysta możliwość zakupu nieruchomości na kredyt : Krótko: kady | Dom wolnostojący z 2018r. | wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krzemienna

Częstochowa,śląskie

870 000 zł154 m² 5 635,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:252 m²

Ema-nieruchomości park klonowy Oferuje na sprzedaż: ostatni ekskluzywny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 155 m2 z działką 252 m2 znajdujący się na zamkniętym prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Czarnowąsy

Opole,opolskie

1 670 000 zł176 m² 9 484,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:867 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący zlokalizowany w spokojnym miejscu Czarnowąs. Nieruchomość wybudowaną w 2011 roku stanowi dom o pow. 176 m2 oraz działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bałtycka

Łeba,pomorskie

1 400 000 zł237 m² 5 907,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

NA sprzedaż budynek obiekt łacznie ma 237 m2 składa się 5 apartamentów : dwu pokojowe , dwie łazienki , kuchnia dodatkowa kuchnia oraz pralnia obiekt posiada najemców oraz pełną obsługę dla nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

1 250 000 zł250 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Przedstawiamy do Sprzedaży Nowy Piękny Dom o powierzchni ok. 170 m2, usytuowany w cichej i spokojnej okolicy Jaktorowa, na zadbanej działce o powierzchni ok. 1300m2. Rozkład Domu :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 450 000 zł240 m² 6 042 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 206 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny, funkcjonalny Dom- wolnostojący o powierzchni ok. 240 m2, usytuowany na ładnej działce o powierzchni ok. 1200m2, w pięknej okolicy. 2 zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kady,mazowieckie

1 599 000 zł165 m² 9 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 641 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Oława,dolnośląskie

827 000 zł108 m² 7 629,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:139 m²

*** pomagamy W uzyskaniu kredytu *** Nowoczesna bryła, duże przeszklenia, przestronne wnętrza te 3 cechy idealnie opisują nasze komfortowe bezczynszowe mieszkania z własnym ogrodem, trasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzyżanowice

Krzyżanowice,śląskie

384 900 zł160 m² 2 406 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 040 m²

Ponad 40 arowa działka z nowym jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym - krytym dachówką ( stan domu surowy- otwarty). Budynek zaprojektowano na płycie fundamentowej żelbetonowej gr. 25cm., obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ludwinowo Dębskie

Ludwinowo Dębskie,mazowieckie

840 000 zł213 m² 3 946 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

Prezentowana oferta dotyczy domu w trakcie budowy, termin realizacji IV kw 2023/I kw 2024. Dom położony jest w cichej i spokojnej okolicy Ludwinowo Dębskie z przepięknym krajobrazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Frezji

Nowa Wola,mazowieckie

970 000 zł110 m² 8 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:146 m²

Place4you ma przyjemność zaprezentować trzykondygnacyjny dom na sprzedaż przy ul. Frezji w Nowej Woli tuż obok trasy S7. Jeśli szukasz w pełni wykończonego, gotowego do wprowadzenia domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pępowo

Pępowo,pomorskie

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta dostępna tylko U nas! Sprzedam nowoczesny dom z poddaszem użytkowym w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Pępowo, tylko 19 km od Gdańska. Dom wybudowany według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

990 000 zł122 m² 8 115 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:954 m²

Bardzo Dobrze Wykończony Dom. Ładna Działka. Zapraszamy na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni łącznej ok. 122 m2, posadowiony na dużej, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bułgarska

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł120 m² 12 916,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Segment z lat 60-tych z cegły wśród zieleni i ciszy, z miejscem postojowym na terenie przyległego ogródka. Działa o powierzchni 160 m2 Powierzchnia mieszkalna 80 m2 Piwnica pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przybrodzin

Przybrodzin,wielkopolskie

570 000 zł104 m² 5 491,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą pięknego domu wypoczynkowego zlokalizowanego na osiedlu Majorka - 300 metrów od plaży. Budynek mieszkalny piętrowy w zabudowie wolnostojącej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Drozdowa

Łódź,łódzkie

399 000 zł96 m² 4 156 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Więcej informacji: e-mail: szukacie Państwo domu z dużą działką, a jednocześnie blisko lasu? To ta alternatywa spełni oczekiwania. Lokalizacja: łódź-Radogoszcz Zachód okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

850 000 zł147 m² 5 782 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bardzo Ładny Dom ok.147m2. Zielona Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - Dom Wolnostojący w stanie do wykończenia, o powierzchni ok 146 m2, posadowiony na ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 942,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

`Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowanie więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kobylec,małopolskie

365 000 zł45 m² 8 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż piękna, widokowa działka budowlana o powierzchni 10a wraz z domem całorocznym o powierzchni użytkowej 45 m2 w miejscowości Kobylec (ok. 27 km na południowy wschód od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Różana

Łośno,lubuskie

290 000 zł145 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Oferta tylko dla prawdziwych miłośników przyrody, szukających ciszy I spokoju Lokalizacja: łośno, gmina Kłodawa. Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6300m2, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

1 350 710 zł142 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:291 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * cicha, spokojna okolica obfitujaca w tereny spacerowe * funkcjonalne, zapewniajace komfort rozkłady domów Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

749 900 zł118 m² 6 355 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny, ekologiczny i energooszczędny dom położony w zielonej, spokojnej okolicy. Dom 2 Nowy dom wolnostojący, parterowy o pow. ok.117 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kłobucka

Gruszewnia,śląskie

450 000 zł146 m² 3 082,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:724 m²

Umowa na wyłączność dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! najnowsza inwestycja deweloperska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

950 000 zł156 m² 6 090 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- bliźniak 4 lokalowy o powierzchni z garażem w bryle budynku ok. 156 m2, usytuowany na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

899 000 zł159 m² 5 654,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadamy w ofercie do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i własnym ogrodem. Budynek zlokalizowany jest na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pokładowa

Białystok,podlaskie

899 000 zł122 m² 7 399,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Drbroker Nieruchomości zaprasza do zakupu wykończonego, skrajnego szeregu w Białymstoku na osiedlu Dojlidy Górne. Na powierzchni całkowitej 143,77m2 znajdują się: parter: kuchnia z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biesiadna

Rzeszów,podkarpackie

629 000 zł106 m² 5 960,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 105,53m2 + ogród z tarasem. Dom zostanie oddany w pełnym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąkolowa

Kraków,małopolskie

1 549 000 zł260 m² 5 957,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:757 m²

Z okazji black friday obniżka 70tys. w postaci : -gratisowych gładzi hybrydowych z farbą podkładową -wylewek żywicznych w garażu -zabudowy meblowej w garażu Nie zwlekaj-zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

580 000 zł116 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Nowa oferta!dom nad rzeką Radew w otoczeniu drzew! Niezwykłe położenie domu w m. Niedalino (gm. Świeszyno) - gwarantuje relaks po ciężkim dniu pracy, wypoczynek i rekreację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

788 500 zł122 m² 6 463,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Tylko W naszym biurze! nowoczesna I kameralna inwestycja Jeśli marzysz o własnym domu w pięknym otoczeniu i wygodnej lokalizacji zaledwie kilka minut od Bydgoszczy koniecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż segment środkowy w Inwestycji na kameralnym zamkniętym osiedlu składającym się z 4 segmentów w otoczeniu zieleni. Inwestycja budowana jest z pełną starannością,.