dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Kuklówka Zarzeczna

Kuklówka Zarzeczna,mazowieckie

1 149 000 zł132 m² 8 685 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Dom w Cichej , Spokojnej i Zielonej Okolicy ; Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom wolnostojący o powierzchni ok.133 m2 , posadowiony na bardzo ładnej, przestronnej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

899 000 zł150 m² 5 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Szukasz atrakcyjnego domu w zabudowie szeregowej, niewymagającego nakładów finansowych? To oferta idealna dla Ciebie! Nieruchomość z 2018 roku o powierzchni około 150m2 usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Gronowe Zacisze

Leszno,wielkopolskie

459 000 zł94 m² 4 893,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowo budowane lokale mieszkalne o powierzchni użytkowej 93,79m2 (całkowita 96,77m2) w zabudowie szeregowej z własnymi ogródkami, zlokalizowane w jednej z najpopularniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Częstochowa,śląskie

159 900 zł139 m² 1 150,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:257 m²

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż kamienica mieszkalna usytuowana w dzielnicy Ostatni Grosz - 100% udziałów. Nieruchomość nadająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

680 000 zł114 m² 5 965 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:471 m²

Przedstawiam do sprzedaży 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim o pow ok.96 m 2 usytuowanego na działce ok 400 m 2 Rozkład PARTER -Salon o pow.ok.21.8 m 2 -Kuchnia o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 288 000 zł665 m² 1 936,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: warszawa Wesoła ul. Jana Kochanowskiego Metraż: działka 665 m2/ Dom 130 m2 Rok budowy: 1992 Stan prawny: odrębna własność z księgą wieczystą Cena: 1 288 000 zł Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 650 000 zł220 m² 7 494,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:594 m²

- opis - Dom położony jest w miejscowości Zielonki-Wieś, w gminie Stare Babice, usytuowany na działce o powierzchni 594,10 m . Dom budowany jest w technologii nowoczesnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 249 900 zł174 m² 7 183 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowy przestrony dom ok. 170M2. Przedstawiam do sprzedaży "inteligentny" Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok 174 m2, usytuowany w bardzo atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 666 000 zł140 m² 11 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

1 666 000 zł | sprzedaż | 140 m2 | dom bliźniak | wilanów I warszwa Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 140 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czajewskiego

Łódź,łódzkie

1 350 000 zł156 m² 8 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 490 m²

Solidny dom z pustaka ceramicznego z dachem pokrytym dachówką ceramiczną, położony pośród niskiej zabudowy nowoczesnych domów jednorodzinnych pomiędzy Lasem Kraszew oraz Zespołem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowiecka

Płaza,małopolskie

699 000 zł210 m² 3 332 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 176 m²

Przedmiotem oferty jest przestronny dom we wsi Płaza w woj. Małopolskim. Dom o powierzchni około 210 m2 położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 1176 m2 stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

850 000 zł110 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż 3-pokojowy dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) o pow. 110 m2 na działce o pow. 150 m2, zlokalizowany w Otrębusach (gm. Brwinów). Nieruchomość zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

499 000 zł135 m² 3 696,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Program kredyt 2% dostępny dla tej nieruchomości. Zapytaj agenta o wysokość pobieranej prowizji przy obsłudze tej oferty. Mamy przyjemność zaproponować Państwu dom w zabudowie dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koczurki

Koczurki,dolnośląskie

2 299 000 zł185 m² 12 427 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Duży dom na sporej działce w miejscowości Koczurki - droga z Trzebnicy na Sułów. Cisza, spokój, piękna okolica, wkoło las. Znakomite miejsce do zamieszkania i odpoczynku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwarty

Warszawa,mazowieckie

3 300 000 zł196 m² 16 836,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Avenue Estate prezentuje Państwu przestronny, ekonomiczny dom z kominkiem, który został doskonale rozplanowany i zapewnia wygodę dla całej rodziny. Lokalizacja Atutem nieruchomości jest jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

595 000 zł129 m² 4 599,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 129,35 m2, znajdujący się w Częstochowie, w dzielnicy Stradom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 449 800 zł270 m² 5 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 272 m²

Bardzo Ładna Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom wolnostojący. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie , gotowa do wprowadzenia , o powierzchni ok 160 m2, posadowiona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

925 000 zł152 m² 6 066 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Mogilany,małopolskie

728 700 zł90 m² 8 100,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 m²

Kameralne osiedle Zielone Mogilany Bez pcc 0% Prowizji Mam przyjemność zaprezentować dwupoziomowe mieszkanie w domu w zabudowie bliźniaczej w podkrakowskich Mogilanach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Śladów

Śladów,małopolskie

145 000 zł139 m² 1 043,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 434 m²

Jeżeli szukasz miejsca z dala od hałasu, ruchliwych ulic, spalin, smogu i ciągłej gonitwy ale jednak z dobrym dojazdem choćby do Krakowa czy Kielc to powinieneś zapoznać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Choszczeńska

Drawno,zachodniopomorskie

140 000 zł65 m² 2 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:746 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Drawno. Dom jest położony blisko jeziora. Powierzchnia domu wynosi 65m2 + piwnica oraz budynek gospodarczy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

439 000 zł141 m² 3 113,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w Rydułtowach Prezentujemy dom w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 141 m2 położony na 5 arowej działce. Dach drewniany kryty dachówką Braas, ściany z ceramiki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kasztanowa

Szczodre,dolnośląskie

999 000 zł152 m² 6 572,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyjątkowe Osiedle Szczodre Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży na Osiedlu Szczodre - przepięknym kompleksie mieszkaniowym, który idealnie wpisuje się w profil najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Raszyn

Raszyn,mazowieckie

1 600 000 zł240 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:446 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w bardzo dobrej lokalizacji w Raszynie. Rok budowy 1985, generalny remont w 2010 r. Dom konstrukcyjnie składa się z 2 niezależnych mieszkań (2 x 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

652 000 zł101 m² 6 469,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Długołęka/dom/2 balkony/ogród/top/okazja/od zaraz Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m. Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

410 000 zł110 m² 3 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 155 m²

Dom blisko centrum do remontu Prezentujemy nieruchomość z lat 70-tych położoną na działce mającej 1155 m2. Dom wybudowany z cegły, stropy betonowe, dach pokryty papą (3 lata), rynny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Koźlica

Michałowice,małopolskie

2 590 000 zł746 m² 3 472 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Willa z wewnętrznym basenem koło Krakowa na dużej zadrzewionej działce. * reprezentacyjna przestrzeń * duża działka o powierzchni 5100m2 * basen z widokiem na ogród * częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

825 000 zł240 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 464 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronny dom położony przy jednej z głównych ulic miasta. Budynek ze względu na swoje położenia idealnie nadawałby się również na prowadzenie w nim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kilińskiego

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

870 000 zł145 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:667 m²

Oferta bezpośrednio od właściciela - zakup bez prowizji. Na sprzedaż dom wolnostojący w Ostrowie Wielkopolskim o powierzchni ok 145 m2 liczonej po podłodze (w tym garaż). Dom zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Radosna

Grabowiec,kujawsko-pomorskie

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam dom bez pośredników położony w bardzo spokojnej okolicy, ślepa uliczka, ok 5 km do Torunia, przystanek mzk ok 100 metrów. Za domem pas leśny. Działka zagospodarowana- liczne nasadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

757 000 zł120 m² 6 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Przedstawiamy i Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży nową inwestycję w Grodzisku Mazowieckim Domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Fiołkowa

Domaszczyn,dolnośląskie

799 000 zł100 m² 7 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Pompa ciepła / fotowoltaika / ogrzewanie podłogowe Miniosiedle sześciu lokali w zabudowie bliźniaczej w Domaszczynie - zielonej okolicy pod Wrocławiem. W pobliżu znajdują się sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

820 000 zł300 m² 2 733 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:542 m²

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, który znajduje się w Lutomi Górnej. Dom położony na działce 542m2. Spokojna okolica, piękne tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leśna

Wolin,zachodniopomorskie

2 500 000 zł206 m² 12 135,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 081 m²

Gustownie urządzony dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 206 m2, usytuowany na działce o powierzchni 1081 m2, położony w malowniczej okolicy w Wolinie, blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radosna

Ślubów,mazowieckie

1 890 000 zł210 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Sprzedam nowy wolnostojacy luxusowy Dom w otulinie lasu z pieknym widokiem i śpiewem ptaków. Jest to Dom Energooszczędny. Dom 210m2. Dzialka 1500m2. Dom sprzedajemy z wyposarzeniam. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piastów

Piastów,mazowieckie

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:730 m²

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Do sprzedania dom wolnostojący wybudowany około 1930 roku, podzielony na 4 mieszkania, ocieplony, okna plastikowe, dach blacha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Winogrady

Poznań,wielkopolskie

1 988 000 zł260 m² 7 646,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:385 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący, 260 m2, winogrady Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3-kondygnacyjnego domu jednorodzinnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Poznań,wielkopolskie

679 000 zł105 m² 6 475,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, gwarancja 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz prowadzimy sprzedaż ponad 110 inwestycji deweloperskich w powiecie poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 460 000 zł169 m² 8 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Bardzo Ładny Przestronny Dom 168m2 pięknym rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo Ładny, stylowy Dom o powierzchni ok. 168m2, usytuowany na peryferiach, w pięknym Rejonie, na pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kozerki

Kozerki,mazowieckie

465 000 zł100 m² 4 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 100 m2, usytuowany na bardzo przestronnej działce o powierzchni ok.1580 m2, w bardzo dobrej lokalizacji. Rozkład Domu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

798 900 zł142 m² 5 606 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 142,50m, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni. od.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij