dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 317 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiązana

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł202 m² 9 653,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:497 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę 5-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Wawer. Nieruchomość Dom o powierzchni 202m2 jest przestronny i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Jaroszów

Jaroszów,dolnośląskie

484 000 zł118 m² 4 101,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:330 m²

Na sprzedaż dom w Jaroszowie w pobliżu Strzegomia, wybudowany w 2021 roku. Dom wybudowany został jako jedna z czterech części nowego budynku czterolokalowego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 649 900 zł182 m² 9 065 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Piękny Dom wolnostojący w Nadarzynie o powierzchni ok 180 m2, usytuowany- posadowiony na atrakcyjnej działce o powierzchni ok. 1160 m2. Z projektu Dom Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Irysowa

Gdańsk,pomorskie

1 690 000 zł209 m² 8 086,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:454 m²

Nieruchomość położona na gdańskim osiedlu domów jednorodzinnych Karczemki w dzielnicy Kokoszki. Kameralne, spokojne osiedle , jednocześnie doskonale skomunikowane z całym Trójmiastem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł133 m² 5 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:419 m²

Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom dom w zabudowie bliźniaczej położony w Dobrzykowicach przy ulicy Złotej (1 km od Wojnowa). Kameralna inwestycja dwóch bliźniaków (cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

1 649 004 zł255 m² 6 466,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:808 m²

Top Parterowy dom 240 m2-/ w Żórawina centrum! Top! indywidualny projekt! Polecamy Państwu na sprzedaż dom z wyjątkowego projektu ,.Spokojna Okolica! .Dom w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koziegłowy

Koziegłowy,śląskie

605 000 zł152 m² 3 980,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

0% pcc, 0% prowizji. Zakup od Dewelopera! Wspaniałe miejsce do życia i odpoczynku, z dala od zgiełku miasta, ale z dobrym dojazdem do tras szybkiego ruchu i pełną infrastrukturą. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Owocowa

Łowęcin,wielkopolskie

649 000 zł93 m² 6 968,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

0% prowizji od kupującego! 0% podatku pcc! Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnych domów w zabudowie bliźniaczej zaprojektowanych przez poznańskich architektów, którzy tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

1 250 000 zł205 m² 6 097,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Prezentujemy do sprzedaży wolnostojący, piętrowy dom w Gliwicach. Nieruchomość do zamieszkania, wybudowana w 2010 r, idealna dla rodzin z dziećmi, w spokojnej i atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 099 000 zł167 m² 6 592,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

Dom wolnostojący o pow. 166,7 m2 na działce 812m2 w otulinie parkowej części Grodziska Mazowieckiego. Dom po generalnym remoncie, ogrzewany nowym piecem gazowym z zasobnikiem. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

785 000 zł137 m² 5 730 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:201 m²

Nowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 137 m2 usytuowany w ładnej okolicy miasta. segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Klaudyn

Klaudyn,mazowieckie

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 166 m²

Prestiżowa lokalizacja działki, miejscowość Klaudyn, gmina Stare Babice. Cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem do Warszawy, (15min do Metra-Młociny , 2km od granicy z Warszawą).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ochota

Wieliczka,małopolskie

1 100 000 zł220 m² 4 996,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domów w zabudowie szeregowej zlokalizowanych w Wieliczce, dzielnica Krzyszkowice. Lokalizacja pozwala na szybki dojazd do centrum Wieliczki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Janczewo

Janczewo,lubuskie

710 000 zł115 m² 6 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dzień dobry na sprzedaż dom w Janczewie , wybudowany w 2021r. Wszystko wykończone najwyższej jakości materiałami budowlanymi oraz wykończeniowymi. Sprzęty agd w zabudowie. Plyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Joniny

Joniny,małopolskie

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Przedstawiam na sprzedaż 35 metrowy, dwukondygnacyjny budynek gospodarczy, położony w Joninach, gm. Ryglice, w powiecie tarnowskim, na blisko 12 arowej działce oznaczonej numerem 535/2. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biesiadna

Rzeszów,podkarpackie

629 000 zł106 m² 5 960,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

W ofercie rzeszowskich-nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Biała w Rzeszowie! Główne informacje o inwestycji: * doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Huta Żabiowolska

Huta Żabiowolska,mazowieckie

1 179 000 zł158 m² 7 453 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 539 m²

Dom wolnostojący 158,2M2, 6 pokoi, huta żabiowolska kupujacy nie płaci prowizji Na sprzedaż: wolnostojący dom z poddaszem użytkowym w bardzo dobrym standardzie, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Złotokłos

Złotokłos,mazowieckie

1 800 000 zł444 m² 4 049 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na Sprzedaż: trzyrodzinny wyjątkowy dom w bardzo dobrym standardzie, znajdujący się w zielonej, bezpiecznej okolicy, wśród zabudowy jednorodzinnej, w podwarszawskim Złotokłosie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Komorniki,wielkopolskie

739 000 zł114 m² 6 477,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:326 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży lewy segment bliźniaka w budynku nr 3 w stanie deweloperskim w Komornikach na granicy z Luboniem pow. 114,08 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobyłka,mazowieckie

650 000 zł96 m² 6 770,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:73 m²

Expander oferuje bez prowizji i bez pcc. Oferujemy do sprzedania segment 5 pokojowy zlokalizowany w Kobyłce w stanie deweloperskim w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Cieplarniana

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł313 m² 5 437 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

Segment 212m2, 5 pok.CIEPLARNIANA, DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ Na sprzedaż: trzypiętrowy dom w zabudowie szeregowej w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajduje się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Komorniki,wielkopolskie

799 000 zł122 m² 6 526,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:323 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży prawy segment bliźniaka w budynku nr 1 w stanie deweloperskim w Komornikach na granicy z Luboniem pow. 122,43 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Racławicka

Miechów,małopolskie

540 000 zł90 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

English below Extra Broker prezentuje dom 4- pokojowy z ogrodem oraz miejscem parkingowym, zlokalizowany w Miechowie przy ul. Racławickiej. Nieruchomość: - powierzchnia domu 90m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wólka Podleśna

Wólka Podleśna,podkarpackie

449 000 zł83 m² 5 409,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Biuro dobry Adres ma przyjemność zaoferować Państwu nieruchomość położoną W Wolce Podleśnej pod Jasionką. Nieruchomość zlokalizowana w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

930 000 zł139 m² 6 691 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:511 m²

Super Okolica. Przedstawiamy bardzo ładny Dom z antresolą - 1/2 Bliźniaka oddany będzie w Stanie Deweloperskim, o powierzchni ok.139m2, usytuowany na bardzo ładnej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Syna Pułku

Stara Iwiczna,mazowieckie

749 000 zł105 m² 7 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:130 m²

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Opis Szczegóły inwestycji Modern Iwiczna Nowoczesny dom o powierzchni 120m2 (użytkowa 105m2) z 6-cioma pokojami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Osiedlowa

Góraszka,mazowieckie

790 000 zł122 m² 6 500,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:427 m²

Gotowy dom na sprzedaż okazja dla klientów gotówkowych dodatkowy rabat Oferta bezpośrednio od Dewelopera, bez podatku pcc. Oferuje Państwu nowy segment w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Parkowa

Rogów Opolski,opolskie

240 000 zł70 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedaży połowa domu położonego w Rogowie Opolskim, w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu pałacowego, wyjątkowe miejsce dla ludzi szukających spokoju i kojącego wpływu parkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Otrębusy

Otrębusy,mazowieckie

950 000 zł160 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Rezerwacja Na sprzedaż 4-pokojowy dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy o pow. użytkowej 111 m2 (pow. całkowitej 160 m2), na działce o powierzchni 180 m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąkolowa

Kraków,małopolskie

1 649 000 zł260 m² 6 342 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Tylko przy zakupie do końca roku obniżka 70tys. w postaci : -gratisowych gładzi hybrydowych z farbą podkładową -wylewek żywicznych w garażu -zabudowy meblowej w garażu Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

868 900 zł143 m² 6 064 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Piękny Rejon. Bardzo Ładny Bliźniak. Przedstawiam do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 143 m2, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni ok. ok.480 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pogodna

Cesarzowice,dolnośląskie

1 760 000 zł160 m² 11 005,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowanie więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Podlaska

Luboń,wielkopolskie

579 000 zł82 m² 7 022,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Odbierz klucze na koniec roku! Kameralne osiedle zlokalizowane 20 minut jazdy samochodem od centrum Poznania, w bardzo spokojnej i cichej okolicy Światłowód i kanalizacji sanitarna Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kąkolewo

Kąkolewo,wielkopolskie

430 000 zł93 m² 4 645,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż atrakcyjne budynki dwulokalowe położone na nowym osiedlu w miejscowości Kąkolewo pod Lesznem. Domy posadowione są na działce o pow. 869 m2 z ekspozycją na las. Okolica jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Turów,dolnośląskie

770 000 zł131 m² 5 867,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecam w przedsprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 131,24m2 na nowym osiedlu w Turowie, 5 minut od Wrocławia. Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

998 001 zł140 m² 7 133,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Ostatnie sztuki Blizniak/ zorawina 4 pokoje garaz! żórawina domy to tylko 24 domy o podwyższonym standardzie, powstające w przepięknej części Żórawiny. Starodrzew, spokój i cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sierpniowa

Gdańsk,pomorskie

3 500 000 zł366 m² 9 562,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 287 m²

Szukasz wyjątkowego domu we wspaniałej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy idealny dom dla rodziny ceniącej sobie ciszę i spokój. Atuty: - świetna lokalizacja, - przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Babin

Babin,lubelskie

1 199 000 zł280 m² 4 282,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 083 m²

Duży, wygodny dom z ogromnym skierowanym na południe tarasem i dwustanowiskowym garażem na dużej, pięknie zagospodarowanej działce z własnym warzywnikiem, malinami i 70-cio arowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koźminiec

Koźminiec,wielkopolskie

349 000 zł150 m² 2 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do sprzedaży dom mieszkalny jednorodzinny wraz z zabudowaniamigospodarczymi, położony na działce o powierzchni 1,00 ha (10 000 mkw). W skład nieruchomości wchodzą: dom mieszkalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Leśniewo

Leśniewo,pomorskie

370 000 zł80 m² 4 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję na sprzedaż nieruchomość tj. działka o pow. 475m2 z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego o pow. 80m2. Działka posiada dostęp do drogi utwardzonej, usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przytkowice

Przytkowice,małopolskie

599 000 zł90 m² 6 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowość. Komfortowy dom na wsi. Przytkowice. Z przyjemnością przedstawiam na sprzedaż urokliwy, wolnostojący dom o powierzchni około 90 m , usytuowany w malowniczej i zacisznej.