dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Cisewo

Cisewo,zachodniopomorskie

2 600 000 zł120 m² 21 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Pragniemy zaprezentować Państwu ekskluzywny dom wolnostojący z basenem położony w Cisewie pod malowniczym lasem na działce o powierzchni 1500 m2. Ta wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 000 zł304 m² 4 934,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Tylko W naszym biurze. Polecamy dom w zabudowie szeregowej-szereg środkowy w dzielnicy Fordon. Dom o pow.309 m2 składa się z : Parter : 102,5m2 - Salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Irysowa

Warszawa,mazowieckie

2 390 000 zł210 m² 11 381 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:252 m²

Zapraszam do wyjątkowej nieruchomości położonej w prestiżowej lokalizacji na Mokotowie. Ten wspaniały dom jednorodzinny położony na cichej ulicy w enklawie ogrodów, oferuje niesamowitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

2 400 000 zł252 m² 9 524 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Wyjątkowa rezydencja na 8 000m2 działki w Tarnowskich Górach. Szukasz nietuzinkowego dużego domu z basenem właśnie mamy coś dla Ciebie. Tarnowskie Góry Repty Śląskie tu właśnie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kady

Kady,mazowieckie

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Do sprzedaży Bardzo Ładny Dom. Przedstawiamy do sprzedaży piękny, nowy Dom o pow. ok. 134 m2, posadowiony na dużej działce budowlano - leśnej o powierzchni 4500 m2. Nieruchomość cechuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzywaczka

Krzywaczka,małopolskie

537 000 zł100 m² 5 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Jeśli chcesz mieszkać blisko Krakowa, a jednocześnie żyć w miejscu z dala od pędu życia miasta, to zapoznaj się z tą ofertą, być może spełni ona Twoje oczekiwania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Oświęcimska

Nowa Wieś,małopolskie

289 000 zł80 m² 3 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 819 m²

Nowa niższa cena! Dom jednorodzinny o pow. ok. 80 mkw., wraz z zabudowaniem gospodarczym, położony na działce o pow. 18,2 ara przy głównej drodze ul. Oświęcimskiej w Nowej Wsi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stefanowo,mazowieckie

839 000 zł166 m² 5 048,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Atrakcyjny Dom Bliźniak zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności. Kameralna inwestycja składa się z 2 budynków. W każdym znajdują się tylko dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

429 000 zł158 m² 2 720,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Oferta na wyłączność tylko W realton nieruchomości Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży domu, położonego w znakomitej lokalizacji, w Tarnowskich Górach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kraśnięta

Gdańsk,pomorskie

1 288 043 zł137 m² 9 395,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domów. To nowoczesne osiedle położone w doskonałej lokalizacji w Gdańsku. Kompleks składa się z pięknie zaprojektowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

549 000 zł78 m² 7 038 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Segment Środkowy o powierzchni ok. 80 m z ogrodem ok. 30 m2, usytuowany w doskonałej lokalizacji Bieniewic. W odległości ok. 1,5km do pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

649 000 zł117 m² 5 547,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:358 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą nowoczesnej inwestycji W jagodowie zaledwie kilkanaście minut od bydgoszczy! Jeśli masz dosyć mieszkania w bloku i marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Turów,dolnośląskie

770 000 zł131 m² 5 867,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecam w przedsprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 131,24m2 na nowym osiedlu w Turowie, 5 minut od Wrocławia. Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawadzkiego

Długołęka,dolnośląskie

1 220 000 zł138 m² 8 848,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Rezerwacja Dom wolnostojący, 1 -rodzinny z garażem w bryle budynku, z 2003 r. , na działce 740 m2. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w Długołęce przy ul. Aleksandra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

780 000 zł122 m² 6 393 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Bardzo Ładna Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży nowy Dom w okolicy zabudowy jednorodzinnej, dom o powierzchni ok.122 m2, posadowiony na ładnej działce. Rozkład Domu. Parter : 46,45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gratyny

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł292 m² 11 986,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:892 m²

Mam dziś do zaoferowania Państwu wyjątkowy dom na Kępie Zawadowskiej! informacje O nieruchomości: dom 6-pokojowy w zabudowie bliźniaczej (2 kondygnacje) o powierzchni 292 m2, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ples

Niepołomice,małopolskie

1 980 000 zł353 m² 5 604,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:971 m²

Tylko u nas |r| Property prezentuje na sprzedaż 12 pokojowy dom w stanie deweloperskim mieszczący się przy ul. Ples w Niepołomicach. Lokalizacja: niepołomice to urokliwe miasteczko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Zielona Góra,lubuskie

1 248 000 zł127 m² 9 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej prywatnego osiedla sosnowa polana w Drzonkowie. To dopieszczony w każdym calu projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potockich

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł180 m² 8 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:949 m²

Wolnostojący dom z garażem- marysin Wawerski na dużej działce 949m2 o wymiarach 20m x 47m. Dużym atutem tej nieruchomości jest położenie - blisko Mazowiecki Park Krajobrazowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Siarczana

Kraków,małopolskie

1 560 000 zł185 m² 8 432,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:645 m²

Mai Estates ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący w dzielnicy Borek Fałęcki w Krakowie. Dom o łącznej powierzchni ok.185 m2 położony jest na działce o powierzchni 6,45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Główna

Krzyżowice,dolnośląskie

850 000 zł105 m² 8 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Bliskość natury i miasta * Gotowe w II Kwartale 2024 Inwestycja jest zlokalizowana w otoczeniu natury przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świnna

Świnna,śląskie

980 000 zł160 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Świnna - pow. żywiecki - Nowa niższa cena! Do sprzedania dom o pow. użyt. ok. 160 mkw + 80 mkw. pełnego pełnowymiarowego podpiwniczenia, położony na ładnej działce o pow. 2200 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

899 000 zł98 m² 9 207 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:317 m²

Wyjątkowa oferta! wyjątkowa okazja! dom na sprzedaż Z całym wyposażeniem! Na sprzedaż nowy dom parterowy wraz Z całym wyposażeniem. Szukasz domu w którym chciałbyś zamieszkać od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Goleszów

Goleszów,śląskie

1 350 000 zł210 m² 6 429 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 875 m²

Luksusowy dom z basenem o wymiarach ok. 8x3,5 m z podgrzewaną wodą i nowoczesnymi filtrami, staw, 2 duże tarasy: ok. 60 m2 przy basenie z drewnianą wiatą oraz 33 m2, wyłożone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zgierz

Zgierz,łódzkie

995 000 zł460 m² 2 163 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:560 m²

Dom z potencjałem w bardzo dobrej lokalizacji, zgierz Przestronny dom z dwoma osobnymi wejściami ma imponującą powierzchnię, która zapewnia wystarczająco dużo miejsca dla całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 620 000 zł160 m² 10 130,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowanie więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marki

Marki,mazowieckie

769 000 zł163 m² 4 717,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:28 m²

Budynek po wszystkich odbiorach - gotowy do zakupu podejście pod kominek 3 poziomy kameralna inwestycja Zakup bezpośrednio od dewelopera - oferta na zasadach wyłącznej reprezentacji- oferuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Legionowo,mazowieckie

399 000 zł67 m² 5 955,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:448 m²

Wyjątkowa okazja! Dom z działką w samym sercu urokliwego Legionowa nowa cena! Kameralny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 57 m2 na działce działce 448 m2 w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielonka

Zielonka,mazowieckie

1 299 000 zł189 m² 6 880,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:133 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom 188m2 gotowy do zamieszkania, idealny dla rodziny w świetnym miejscu Zielonki. Standard Wnętrze domu ukształtowano z podziałem na część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubenia

Lubenia,podkarpackie

849 000 zł112 m² 7 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący 15 min od Rzeszowa z w "bieszczadzkim" klimacie. Dom o powierzchni użytkowej 83 m2 ( całkowita 112 m2) usytuowany jest na 24-arowej działce z lasem o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kołłątaja

Będzin,śląskie

467 000 zł200 m² 2 335 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 780 m²

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Posiadamy na sprzedaż dom z dużą działką przy ulicy Kołłątaja w Będzinie. Dostęp do drogi od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Galileusza

Niemcz,kujawsko-pomorskie

2 000 000 zł312 m² 6 410,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 138 m²

NA sprzedaż Wyjątkowy podmiejski dom w stylu angielskim, z dużym tarasem i dwoma werandami. Powierzchnia: 312m2 Powierzchnia działki: 1138m2 Dom w trakcie budowy, doprowadzony zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grottgera

Leszno,wielkopolskie

499 000 zł94 m² 5 328,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 260m2 w doskonałej lokalizacji na Zatorzu. Spokojne miejsce i blisko do centrum. Dom będzie oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zagacie

Zagacie,małopolskie

480 000 zł219 m² 2 191,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:855 m²

Gmina Czernichów. Do sprzedania dom wolnostojący do remontu lub rozbudowy. Właściciel posiada projekt, zgody - pakiet dokumentów. Istnieje możliwość dofinansowań z gminy, sprawdzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pęgów

Pęgów,dolnośląskie

769 000 zł123 m² 6 252,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Gotowe! zakup od dewelopera! bez prowizji! bez pcc! duża działka! Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej położone w Pęgowie. Lokal o pow 123 mkw składa się z: parter: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wiejska

Sierpc,mazowieckie

590 000 zł160 m² 3 681 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:162 m²

Gotowy do odbioru. 0% prowizji, brak 2% podatku pcc. Inwestycja spełnia wymagania programu "bezpieczny Kredyt 2%" oraz "mieszkanie bez wkładu własnego" W sprzedaży pozostał jeszcze 1 dom, 160 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pojezierska

Łódź,łódzkie

1 990 000 zł400 m² 4 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa nieruchomość w doskonałej lokalizacji! (okolice ulic zgierskiej/pojezierskiej) Przedstawiamy Państwu dom jednorodzinny przebudowany i dostosowany do potrzeb biurowo - usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarnowiejska

Kraków,małopolskie

850 000 zł100 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zespół oferuje do sprzedaży budynek mieszkalny, składający się z trzech mieszkań, ul. Czarnowiejska , bezpośrednio przy agh. Mieszkania w budynku składają się z jednego dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

649 900 zł86 m² 7 539 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:504 m²

Dom na Bardzo Ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86 m2, usytuowany w pięknym rejonie miasta. lokal nr.3 Zdjęcia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Słupno

Słupno,mazowieckie

1 496 000 zł266 m² 5 624,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szanowni Państwo, z przyjemnością pragnę przedstawić piękny, gotowy do zamieszkania dom wolnostojący położony w Słupnie- dojazd do Centrum Warszawy zajmuje tylko ok. 30min! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł98 m² 9 356,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Widawa Park to kameralne osiedle domów znajdujące się w miejscowości Psary przy ul. Stawowej, zaledwie 1 km od granicy z Wrocławiem. Inwestycja docelowo składać się będzie.