dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą Młochów

Młochów,mazowieckie

999 000 zł163 m² 6 128,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowy dom jednorodzinny o powierzchni 163,19 m2, położony na działce 650 m2! Rozkład domu: parter 83,70 m2: - salon + kuchnia 43,93 - Korytarz 5,13 - Łazienka 4,58 - Pomieszczenie techniczne 6,00 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Supraśl,podlaskie

319 000 zł56 m² 5 696,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dom wolnostojący w malowniczej okolicy zlokalizowany w miejscowości Supraśl. Na powierzchnie 56 m składa się: - wiatrołap, - kuchnia, - 2 pokoje, - łazienka, - wiata. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szybowników

Leszno,wielkopolskie

395 000 zł94 m² 4 211,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Nowy etap budowy! Nowobudowane domy będą oddane do użytku wrzesień/październik 2023r Polecam atrakcyjne, bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie czterorodzinnej z własnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 320 000 zł286 m² 11 604,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:833 m²

Gdynia Orłowo to piękna nadmorska dzielnica, która słynie z urokliwych willi i rezydencji. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica blisko morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zabrzańska

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł250 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom jest wybudowany na polanie w lesie sosnowo - liściastym, z potencjałem rzeczywistym na dom + działalność gospodarczą, np. związaną ze zwierzętami. Bezpośrednie działki sąsiednie są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pawłowicka

Strumień,śląskie

459 000 zł169 m² 2 719,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Kupujący nie ponoszą kosztów obsługi biura nieruchomości "revelio" ( Oferta na Wyłączność ). Dla zdecydowanego klienta możliwość negocjacji ceny sprzedaży nieruchomości! Polecamy sprawdzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

795 000 zł105 m² 7 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto nadmienić, że jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kiwerska

Warszawa,mazowieckie

2 390 000 zł172 m² 13 879,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Digital Broker zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu z ogrodem w dzielnicy Bielany, w rejonie Marymont-Kaskada. Ta wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, al. Zwycięstwa

Gdynia,pomorskie

2 222 000 zł187 m² 11 855,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta premium! Jeżeli szukasz domu w jednej z najbardziej rozwijających się dzielnic Gdyni - Redłowo, to ta oferta jest zdecydowanie dla Ciebie! Inwestycja znajduje się w Gdyni, redłowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opole

Opole,opolskie

659 000 zł180 m² 3 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:990 m²

Sprzedaż Dom wolnostojący, podpiwniczony, dwukondygnacyjny, pow.uż. ok. 130 m2. działka ok.10 ar. Opole Gosławice. Oferujemy Państwu dwukondygnacyjny, wolnostojący, częściowo podpiwniczony budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zakrzewskiego

Poznań,wielkopolskie

2 350 000 zł206 m² 11 391,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:224 m²

Nowa inwestycja ponad 200 m2, 2 tarasy, 2 miejsca postojowe Jesteś właśnie w trakcie poszukiwań idealnej nieruchomości dla siebie? Potrzebujesz dużej przestrzeni, by zarówno mieszkać, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Koziegłowy

Koziegłowy,śląskie

299 000 zł142 m² 2 103,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:934 m²

Oferta 0%! kup bez prowizji 0%! Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej 142,16 m usytuowany na działce 934 m w Koziegłowach. Powierzchnia parteru:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rostkowskiego

Bytom,śląskie

695 000 zł121 m² 5 743,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Budowa została rozpoczęta w 2021r., koniec budowy przewidywany na IV kwartał 2023r. Domy szeregowe znajdują się w Bytomiu - Szombierkach przy ul. Rostkowskiego. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Topolowa

Rumia,pomorskie

1 299 000 zł209 m² 6 226,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:768 m²

Nowość tylko W mio casa! dom W rumi Z dużą działką gotowy do zamieszkania! Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną, zlokalizowaną w spokojnej dzielnicy Rumi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Skarpie

Łęgowo,pomorskie

598 000 zł145 m² 4 124,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż połówka bliźniaka o powierzchni 145m2 Dom w zabudowie bliźniaczej. Częściowo wykończony. nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Banino

Banino,pomorskie

926 000 zł114 m² 8 122,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:926 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:315 tys. zł) oraz usługa budowy domu jednorodzinnego. Sam dom ( 611 tys. zł ) jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Śrem

Śrem,wielkopolskie

770 000 zł125 m² 6 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:780 m²

Witam serdecznie. Jestem , doświadczony Specjalista oraz współwłaściciel Grunt to Nieruchomości. Moja główna misja to znalezienie dla Państwa idealnej nieruchomości, a także zagwarantowanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kokotów

Kokotów,małopolskie

1 350 000 zł352 m² 3 835,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Proponujemy Państwu okazały, wykończony dom w dobrym standardzie do zamieszkania , zaledwie 1,5 km od granicy z Krakowem. Dom w całości podpiwniczony z wydzieloną strefą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smogorzewo

Smogorzewo,kujawsko-pomorskie

478 000 zł121 m² 3 950,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Makler nieruchomość poleca dom gotowy do zamieszkania W miejscowości smogorzewo. Nieruchomość mieści się 24km od Bydgoszczy, 3km od Łabiszyna. W skład domu wchodzi: dół: -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Płoty

Płoty,lubuskie

820 000 zł140 m² 5 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:680 m²

Wolnostojący dom blisko zielonej góry - płoty Oferujemy Państwu atrakcyjny dom jednorodzinny, wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 140 mkw, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tomice

Tomice,mazowieckie

799 000 zł152 m² 5 270,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 151,61 m2 z ogrodem, który będzie idealnym miejscem dla rodziny z dziećmi. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

479 000 zł170 m² 2 817,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Rezerwacja! Oferta na wyłączność! Zakup w ramach czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Właściciel zastrzegł kontakt jedynie za pośrednictwem biura nieruchomości - proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tymienice

Tymienice,łódzkie

1 390 000 zł73 m² 18 999,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 883 m²

Wyjątkowa nieruchomość z basenem, terenem rekreacyjnym z placem do siatkówki i miejscem na ognisko, zabezpieczoną systemem alarmowym i monitorowaną, położoną na malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 189 000 zł326 m² 12 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:638 m²

Na sprzedaż wykończony dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 326m2, położony na ogrodzonej, w pełni zagospodarowanej działce 638m2. Wyjątkowa nieruchomość w bardzo eleganckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 770 000 zł250 m² 7 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:823 m²

Atrakcyjny dom w cichym centrum Pruszkowa! Nowocześnie urządzony i zagospodarowany, atrakcyjny dom położony w cichym centrum Pruszkowa. Na sprzedaż atrakcyjny dom wraz z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

909 999 zł113 m² 8 067,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro makler serdecznie poleca nowoczesny i piękny dom na sprzedaż. Nieruchomość jest usytuowana w kameralnym miejscu osiedla w Fordonie na ogrodzonej działce o pow. 400m2. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ozorzyn

Ozorzyn,wielkopolskie

275 000 zł120 m² 2 292 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do kupna siedlisko o pow. 50-ar w skład którego wchodzi : - ziemia klasy III B, - piętrowy dom wolnostojący o pow. użytkowej 100m2, budowany z czerwonej cegły w początku lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Łagiewnicka

Zgierz,łódzkie

1 245 000 zł141 m² 8 829,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

Na sprzedaż oferujemy urokliwy dom w zabudowie szeregowej, położony na jednym z osiedli w Zgierzu, w bliskim sąsiedztwie Łagiewnik. Powierzchnia tego pięknego domu wynosi 140,60 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Polna

Mieszki-Różki,mazowieckie

690 000 zł138 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 102 m²

Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej 138m2 położony w miejscowości Mieszki-Atle przy ulicy Polnej 5. Powierzchnia działki wynosi 1102m2 oraz jest w pełni ogrodzona. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koźmin

Koźmin,wielkopolskie

215 000 zł94 m² 2 287 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Idealna oferta dla osób ceniących spokój oraz obcowanie z naturą. W bezpośrednim otoczeniu znajdują się lasy oraz zbiorniki pokopalniane (jeziora), do którego dojdziesz krótkim spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł152 m² 3 623,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Masz dosyć czekania na budowę ? Spójrz na ofertę wybudowanych już szeregówek w północnej części Rzeszowa! Powyższa oferta dotyczy gotowego domu w zabudowie szeregowej w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łapino Kartuskie

Łapino Kartuskie,pomorskie

811 000 zł79 m² 10 291,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Łapino Kartuskie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

648 900 zł111 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 940 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Piękny, klimatyczny Dom z bala, wybudowany w roku 2023, o powierzchni ok. 110 m2, posadowiony na bardzo dużej, pięknie usytuowanej działce o pow. ok. 1930.