dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 275 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Sochaczew,mazowieckie

590 000 zł121 m² 4 872,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Bardzo miło mi zaprezentować nieruchomość gruntową , zabudowaną budynkiem jednorodzinnym o powierzchni 121 m w stanie deweloperskim, oraz budynkami gospodarczymi, gdzie jeden z nich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wilamów

Wilamów,łódzkie

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Na sprzedaż gospodarstwo rolne o pow 1,5 ha wraz z domem i budynkami gospodarczymi we wsi Wilamów powiat Poddębice na granicy woj. wielkopolskiego i łódzkiego. 8 km od Uniejowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oraczewice

Oraczewice,zachodniopomorskie

990 000 zł270 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

5 pokoi, salon, kuchnia, 2 łazienki, piwnica (5pomieszczeń). Panele fotowoltaiczne, odkurzacz centralny, pow. użyt. 230 M2. Kontakt tel Artur   , beata  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domasław

Domasław,dolnośląskie

1 250 000 zł160 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 053 m²

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych domasław / kobierzyce / wrocław / dom parterowy Z poddaszem użytkowym - działka 1050 M2 Wolnostojący dom o powierzchni 160 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Karczma

Nowa Karczma,pomorskie

700 000 zł105 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:152 tys. zł) oraz usługa budowy domu jednorodzinnego. Sam dom ( 548 tys. zł ) jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

535 000 zł360 m² 1 486,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Willa w Ostródzie o ciekawej architekturze. Powierzchnia użytkowa - część naziemna wynosi 270m2. Budynek składa się z 3 kondygnacji: przyziemie (z oknami), wysoki parter, piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Serdeczna

Rybnik,śląskie

289 000 zł130 m² 2 223,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Umowa na wyłączność biura. Opis: mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 90m2. Nieruchomość podzielona na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Irydowa

Gdynia,pomorskie

850 000 zł93 m² 9 106,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:358 m²

Przestronny dom W zabudowie szeregowej W gdyni Mio Casa prezentuje Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej piętrowy o powierzchni 93,34 m2, posadowiony na wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Częstochowa,śląskie

520 000 zł180 m² 2 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:820 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu położonego w Częstochowie w dzielnicy Dźbów w sąsiedztwie łąk z szybkim dojazdem do Centrum Częstochowy oraz do Autostrady Dom do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bychowska

Warszawa,mazowieckie

1 298 000 zł200 m² 6 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu o powierzchni 200m2. Dom położony w malowniczej dzielnicy Marysina Wawerskiego na osiedlu domów jednorodzinnych. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

614 000 zł102 m² 6 372,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Szarłata oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Legionowo

Legionowo,mazowieckie

699 000 zł115 m² 6 102 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Bez prowizji od kupującego Nowe Osiedle w Legionowie - Łajski to zespół nowoczesnych i funkcjonalnych segmentów jednorodzinnych, realizowane w siedmiu etapach łącznie 59 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

791 000 zł110 m² 7 527,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 253 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Kobysewo oraz zamówienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zakopane

Zakopane,małopolskie

4 300 000 zł560 m² 7 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność zaprezentować Państwu następującą ofertę nieruchomości: pensjonat wybudowany w 2020 roku o powierzchni całkowitej 560 m 2 i powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 299 000 zł130 m² 9 954,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:339 m²

Dom gotowy do wprowadzenia - zapraszam do zobaczenia na żywo, na prawdę dom robi wrażenie :) Na sprzedaż piękny i wykończony z wysokich materiałów bliźniak wybudowany w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sochonie

Sochonie,podlaskie

559 000 zł143 m² 3 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:505 m²

*** dom wolnostojący za miastem *** *** duża działka *** *** szybki I sprawny dojazd do białegostoku *** Polecam dom wolnostojący w stanie surowym otwartym (bez elewacji) zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Truskawkowa

Żórawina,dolnośląskie

839 700 zł135 m² 6 207 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Gotowy dom w zabudowie szeregowej. Stan deweloperski. Opiekun oferty tel. Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości. Bez pcc. Kameralne podwrocławskie osiedle składające się z 24 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Rybnik

Rybnik,śląskie

999 000 zł300 m² 3 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:548 m²

Rybnik-ścisłe centrum miasta. Kamienica 3 minuty pieszo od rybnickiego rynku ,oraz zaledwie 2 minuty pieszo od kampusu. Nieruchomość jedyna w swoim rodzaju .Wszędzie blisko a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

899 000 zł180 m² 4 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:362 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 180 mkw. Budynek zlokalizowany jest w dzielnicy Cieplice Śląskie-Zdrój w Jeleniej Górze, w okolicach Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

816 000 zł103 m² 7 980,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Mezowo oraz zamówienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 230 000 zł143 m² 8 601,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom sprzedawany W wersji pod klucz, gotowy! 0% prowizji - sprzedający pokrywa wynagrodzenie pośrednictwa, brak pcc - kupujący nie płaci podatku. Rewalacyjny, wykończony dom W zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kartuzy,pomorskie

801 000 zł129 m² 6 209,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 567 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:149 tys. zł) oraz usługa budowy domu jednorodzinnego. Sam dom ( 652 tys. zł ) jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Młochów

Młochów,mazowieckie

999 000 zł163 m² 6 128,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowy dom jednorodzinny o powierzchni 163,19 m2, położony na działce 650 m2! Rozkład domu: parter 83,70 m2: - salon + kuchnia 43,93 - Korytarz 5,13 - Łazienka 4,58 - Pomieszczenie techniczne 6,00 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Supraśl,podlaskie

319 000 zł56 m² 5 696,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dom wolnostojący w malowniczej okolicy zlokalizowany w miejscowości Supraśl. Na powierzchnie 56 m składa się: - wiatrołap, - kuchnia, - 2 pokoje, - łazienka, - wiata. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szybowników

Leszno,wielkopolskie

395 000 zł94 m² 4 211,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Nowy etap budowy! Nowobudowane domy będą oddane do użytku wrzesień/październik 2023r Polecam atrakcyjne, bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie czterorodzinnej z własnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 320 000 zł286 m² 11 604,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:833 m²

Gdynia Orłowo to piękna nadmorska dzielnica, która słynie z urokliwych willi i rezydencji. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica blisko morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zabrzańska

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł250 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom jest wybudowany na polanie w lesie sosnowo - liściastym, z potencjałem rzeczywistym na dom + działalność gospodarczą, np. związaną ze zwierzętami. Bezpośrednie działki sąsiednie są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pawłowicka

Strumień,śląskie

459 000 zł169 m² 2 719,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Kupujący nie ponoszą kosztów obsługi biura nieruchomości "revelio" ( Oferta na Wyłączność ). Dla zdecydowanego klienta możliwość negocjacji ceny sprzedaży nieruchomości! Polecamy sprawdzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

795 000 zł105 m² 7 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto nadmienić, że jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kiwerska

Warszawa,mazowieckie

2 390 000 zł172 m² 13 879,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Digital Broker zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu z ogrodem w dzielnicy Bielany, w rejonie Marymont-Kaskada. Ta wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, al. Zwycięstwa

Gdynia,pomorskie

2 222 000 zł187 m² 11 855,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta premium! Jeżeli szukasz domu w jednej z najbardziej rozwijających się dzielnic Gdyni - Redłowo, to ta oferta jest zdecydowanie dla Ciebie! Inwestycja znajduje się w Gdyni, redłowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opole

Opole,opolskie

659 000 zł180 m² 3 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:990 m²

Sprzedaż Dom wolnostojący, podpiwniczony, dwukondygnacyjny, pow.uż. ok. 130 m2. działka ok.10 ar. Opole Gosławice. Oferujemy Państwu dwukondygnacyjny, wolnostojący, częściowo podpiwniczony budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zakrzewskiego

Poznań,wielkopolskie

2 350 000 zł206 m² 11 391,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:224 m²

Nowa inwestycja ponad 200 m2, 2 tarasy, 2 miejsca postojowe Jesteś właśnie w trakcie poszukiwań idealnej nieruchomości dla siebie? Potrzebujesz dużej przestrzeni, by zarówno mieszkać, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Koziegłowy

Koziegłowy,śląskie

299 000 zł142 m² 2 103,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:934 m²

Oferta 0%! kup bez prowizji 0%! Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej 142,16 m usytuowany na działce 934 m w Koziegłowach. Powierzchnia parteru:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rostkowskiego

Bytom,śląskie

695 000 zł121 m² 5 743,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Budowa została rozpoczęta w 2021r., koniec budowy przewidywany na IV kwartał 2023r. Domy szeregowe znajdują się w Bytomiu - Szombierkach przy ul. Rostkowskiego. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Topolowa

Rumia,pomorskie

1 299 000 zł209 m² 6 226,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:768 m²

Nowość tylko W mio casa! dom W rumi Z dużą działką gotowy do zamieszkania! Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną, zlokalizowaną w spokojnej dzielnicy Rumi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Skarpie

Łęgowo,pomorskie

598 000 zł145 m² 4 124,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż połówka bliźniaka o powierzchni 145m2 Dom w zabudowie bliźniaczej. Częściowo wykończony. nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Banino

Banino,pomorskie

926 000 zł114 m² 8 122,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:926 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:315 tys. zł) oraz usługa budowy domu jednorodzinnego. Sam dom ( 611 tys. zł ) jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Śrem

Śrem,wielkopolskie

770 000 zł125 m² 6 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:780 m²

Witam serdecznie. Jestem , doświadczony Specjalista oraz współwłaściciel Grunt to Nieruchomości. Moja główna misja to znalezienie dla Państwa idealnej nieruchomości, a także zagwarantowanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kokotów

Kokotów,małopolskie

1 350 000 zł352 m² 3 835,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Proponujemy Państwu okazały, wykończony dom w dobrym standardzie do zamieszkania , zaledwie 1,5 km od granicy z Krakowem. Dom w całości podpiwniczony z wydzieloną strefą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smogorzewo

Smogorzewo,kujawsko-pomorskie

478 000 zł121 m² 3 950,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Makler nieruchomość poleca dom gotowy do zamieszkania W miejscowości smogorzewo. Nieruchomość mieści się 24km od Bydgoszczy, 3km od Łabiszyna. W skład domu wchodzi: dół: -kuchnia.