dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

1 330 000 zł160 m² 8 313 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Nieruchomości przedstawia nową ofertę dostępną w naszej bazie. Oferujemy wyjątkową nieruchomość na sprzedaż w podwarszawskiej Owczarni (gm. Brwinów). 1/2 domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Poznań,wielkopolskie

679 000 zł105 m² 6 475,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, gwarancja 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Kredyt + Ubezpieczenie Domu gratis zapraszam do kontaktu i umówienia się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Witów

Witów,małopolskie

2 700 000 zł400 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Witam do sprzedania bardzo dobrze działający obiekt turystyczny z kilkuletnią bazą klientów nieruchomość składa się z dużego drewnianego domu, dwóch mniejszych domków oraz garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

560 000 zł127 m² 4 409,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowa inwestycja! kupujący nie płaci pcc! Do sprzedania nowe domy w zabudowie szeregowej, usytuowane w Tarnowskich Górach - Śródmieście. Powierzchnia domów 127m2 Powierzchnia działek : 160m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Milanówek,mazowieckie

860 000 zł141 m² 6 099,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przestronny, nowoczesny dom w zielonej części Milanówka Budynek oddany do użytku w 2022 roku, lokal w stanie deweloperskim, (unikasz podatku pcc). Lokal jasny i przestronny, sufit.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

650 000 zł127 m² 5 118,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Nowy komfortowy duży dom, bliźniak o pow. 124 m.kw., ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - BEZ PROWIZJI i PCC! Bardzo wysoki standard! POMPA CIEPŁA! Wjazd do domów z drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stawowa

Psary,dolnośląskie

799 000 zł98 m² 8 135 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Na sprzedaż połowa domu jednorodzinnego, dwulokalowego, w stanie developerskim, zaledwie 1 km od Wrocławia. Widawa Park to nowe osiedle domków w zabudowie bliźniaczej w Psarach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

549 000 zł94 m² 5 815,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prezentujemy Państwu nowy dom w zabudowie segmentowej znajdujący się na pograniczu Rybnika i Rydułtów. Dom o powierzchni 94,41 m 2 usytuowany jest na działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubin

Lubin,dolnośląskie

589 680 zł127 m² 4 625,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy Państwu budowę domu z keramzytu w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu. Posiadamy zarówno gotowe projekty, jak i jesteśmy w stanie pomóc Państwu znaleźć swój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

949 900 zł144 m² 6 615 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:455 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość, dom w zabudowie bliźniaczej- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 143 m2, posadowiony na kształtnej działce o powierzchni ok. 455 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Grabowa

Zielona Góra,lubuskie

594 000 zł82 m² 7 243,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej , o powierzchni 81,39m2 jeden segment , zlokalizowany na działce około 500m2 w Nowym Kisielinie. Dom budowany na osiedlu domów jednorodzinnych w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 590 000 zł160 m² 9 942,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowanie więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Moczydła

Moczydła,wielkopolskie

670 000 zł204 m² 3 284,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Moczydła woj. wielkopolskie gm. Dobra powiat turecki - dom wolno stojący z 2013 roku o powierzchni 205 m2 z poddaszem użytkowym, usytuowany na dużej działce o pow. 8000 m2. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jabłonna Druga

Jabłonna Druga,lubelskie

559 000 zł184 m² 3 038,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Propozycja zakupu siedliska wraz z domem i działką o pow. 4100 m w miejscowości Jabłonna. Doskonała lokalizacja przy drodze wojewódzkiej 835 w odległości 20 km od Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

2 104 872 zł125 m² 16 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:237 m²

Na sprzedaż segment w zabudowie bliźniaczej w wyjątkowej, kameralnej inwestycji położonej w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Wola Justowska Inwestycja ukończona! Bez podatku pcc, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

1 500 000 zł192 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:276 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 192m2 zlokalizowany w cichej okolicy Wołczkowa. Na nieruchomość składają się: - 4 pokoje - łazienka - osobna wc z prysznicem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mosina

Mosina,wielkopolskie

699 000 zł98 m² 7 100,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:875 m²

Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, gwarancja 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz prowadzimy sprzedaż ponad 110 inwestycji deweloperskich w powiecie poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

675 000 zł91 m² 7 457,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Segment 5 pokoi, o powierzchni ok. 90,51 m na działce 200 m2 usytuowany w bardzo ładnej, cichej części miasta Grodzisk Mazowiecki. Planowany termin oddania do użytkowania - II kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Łuczyce,małopolskie

659 000 zł81 m² 8 095,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Alternatywa dla mieszkania. Kraków 15 min. Nieruchomość jest oddana do użytkowania. Przedmiotem niniejszej oferty jest lokal mieszkalny o pow. użytkowej 81,4 m.kw., położony w Łuczycach (gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

769 900 zł128 m² 5 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Bardzo Ładny i Cichy Rejon. Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 128 m2, usytuowany działce o powierzchni ok. 350m2, w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

1 100 000 zł220 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:811 m²

Jeżeli szukasz przestronnego, wolnostojącego domu zlokalizowanego na dużej działce, to koniecznie zapoznaj się z niniejszą ofertą! Zdecydowane atuty nieruchomości: dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

1 480 000 zł350 m² 4 228,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży funkcjonalny i podpiwniczony dom z dużymi tarasami znajdujący się na działce o powierzchni ok. 1500m 2. Garaż dwustanowiskowy, ogrzewanie z pompy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Swarzędz,wielkopolskie

890 000 zł156 m² 5 694,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:932 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 932m2 zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym o powierzchni 133m2 zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Główna

Bobrowiec,mazowieckie

1 300 000 zł132 m² 9 818,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom gotowy do zamieszkania z tarasem o ekspozycji zachodniej, posadowiony na działce o powierzchni 1000 m2 w klimatycznej i cichej części Bobrowca. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kożuchowska

Zielona Góra,lubuskie

646 570 zł68 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Wyjątkowe, nowe, kameralne osiedle apartamentów z ogrodami przy ulicy Kożuchowskiej w Zielonej Górze W pierwszym etapie powstają dwa budynki czterolokalowe. Każdy z lokali składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bestwinka

Bestwinka,śląskie

799 000 zł220 m² 3 631,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Przedstawiamy na sprzedaż duży dom, z możliowścią zamieszkania przez dwie rodziny Dom z lat 80 wybudowany w technologii tradycyjnej murowany z pustaka i cegły, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrocławska

Legnica,dolnośląskie

650 000 zł144 m² 4 508,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego przy ulicy Wrocławskiej w Legnicy. Opisywany dom usytuowany jest na 21 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

860 000 zł350 m² 2 457,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący W łochowie gmina.BIAŁE BŁOTA O POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ 250MKW DOM SKŁADA SIĘ Z: PARTER: - duży salon - kuchnia - łazienka - sypialnia z WC PIĘTRO: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Małe Rudy

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

869 000 zł132 m² 6 560,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Zeroenergetyczny dom tylko w naszym biurze! House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą bezkosztowego domu. Ten nieduży, bardzo funkcjonalny i oszczędny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jeszkowice

Jeszkowice,dolnośląskie

1 099 000 zł176 m² 6 244,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Gorąco polecam dom wolno stojący położony w gminie Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: - salon 21m2 - kuchnia z jadalnią 19m2 - pokój 12,6m2 - łazienka 4,0m2 - wc - kotłownia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

750 000 zł117 m² 6 410 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny, ekologiczny i energooszczędny dom położony w zielonej, spokojnej okolicy. Dom 1 Nowy dom wolnostojący, parterowy o pow. ok.117 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Luboń

Luboń,wielkopolskie

649 000 zł104 m² 6 269,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bronikowo

Bronikowo,zachodniopomorskie

225 000 zł89 m² 2 528,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:8 984 m²

Dom na wsi bliźniak do remontu z dużą działką Połowa domu w zabudowie bliźniaczej położona na wsi w miejscowości Bronikowo pomiędzy Mirosławcem a Tucznem. Wioska położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kukułek

Sosnowiec,śląskie

990 000 zł128 m² 7 710,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Szukasz domu w prestiżowej części Sosnowca w okolicy nowych domów jednorodzinnych, jednocześnie z dobrze skomunikowanej ze światem? Mam coś dla Ciebie! Koniecznie sprawdź film.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dzierżoniowska

Wrocław,dolnośląskie

1 280 000 zł102 m² 12 549 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Serdecznie polecam na sprzedaż połowę bliźniaka, 2 poziomowy, znajdujący się w spokojnej, rodzinnej okolicy Wrocławia przy ul. Dzierżoniowskiej. Lokalizacja: w odległości zaledwie 3 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 140 000 zł131 m² 8 687,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:262 m²

Bez prowizji! bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera! wiata garażowa + dwa miejsca postojowe! pompa ciepła - ogrzewanie podłogowe! Polecam nowoczesne budynki położone przy wyspie Opatowickiej! Piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

930 000 zł139 m² 6 691 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:511 m²

Super Okolica. Przedstawiamy bardzo ładny Dom z antresolą - 1/2 Bliźniaka oddany będzie w Stanie Deweloperskim, o powierzchni ok.139m2, usytuowany na bardzo ładnej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

700 000 zł140 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:189 m²

Prowizja 0% pcc 0% oddzielna kuchnia pomieszczenie gospodarcze garaż cały dom ogrzewanie podłogowe duże okna taras na piętrze - bezpośrenie wyjście Z dwóch sypialni ogródek 189 m2 inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marki

Marki,mazowieckie

820 000 zł160 m² 5 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Bez podatku pcc! Bez prowizji! Dostępne segmenty środkowe z ogródkami w cenie 740tys.! Na sprzedaż nowoczesny segment skrajny o pow. całkowitej 200 m2 z garażem, miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzóski

Bielsko-Biała,śląskie

799 000 zł150 m² 5 342,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowa, kameralna inwestycja pod górami - kredyt 2%! ceny od 799.000 ZŁ - TYLKO 5.342 ZŁ / m2! OPIS INWESTYCJI: NOWA, KAMERALNA INWESTYCJA w spokojnej i niezwykle malowniczej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Komputerowa

Gdańsk,pomorskie

1 699 000 zł163 m² 10 423,30 zł/m²