dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 317 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Kłaczyna

Kłaczyna,dolnośląskie

670 000 zł600 m² 1 116,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:21 000 m²

Sprzedam dom wraz z zabudowaniami oraz ogrodem w części wspólnej (1/2) wyznaczonej działki na zdjęciu. Część mieszkalna około 200m2 kuchnia z salonem i jadalnia w otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miejsce Piastowe

Miejsce Piastowe,podkarpackie

239 000 zł100 m² 2 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Obniżka ceny! Na sprzedaż nieduży, murowany budynek mieszkalny o pow. użytkowej ok 100 m2 położony w miejscowości należącej do gminy Miejsce Piastowe w urokliwym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bełsznicka

Czyżowice,śląskie

629 000 zł182 m² 3 456 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 503 m²

Rezerwacja! Nowa niższa cena! Przedstawiamy Państwu do sprzedaży dom wolnostojący w unikalnej części Czyżowic w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i terenów zadrzewionych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Miłosza

Częstochowa,śląskie

1 550 000 zł179 m² 8 659,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący w spokojnej okolicy dla ludzi ceniących spokoj i przestrzeń a zarazem luksus. Dom ma sporo przestrzeni wokół gdyż sąsiadujące działki sa niezabudowane i takie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Omin

Omin,warmińsko-mazurskie

450 000 zł58 m² 7 759 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 023 m²

- wysoki standard, - domek ogrzewany całoroczny, - komfort prywatności, - łatwy dojazd Z warszawy oraz gdańska. Bresdom Nieruchomości oferuje Państwu całoroczny dom rekreacyjny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osiedle Różane

Rybnik,śląskie

739 000 zł164 m² 4 506 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:221 m²

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej tj. segment mieszkalny na kameralnym i prestiżowym osiedlu w Rybniku, położonym na terenie ekstensywnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Paderewskiego

Ostrzeszów,wielkopolskie

645 000 zł150 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Dom w Ostrzeszowie przy lesie na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Budynek uzbrojony we wszystkie media, sprzedawany w stanie deweloperskim do własnej aranżacji (zdjęcia przedstawiają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł204 m² 6 857,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu dom zlokalizowany na Warszawskim Ursynowie. Położenie bliźniaka jest dla tych, którzy pragną odnaleźć spokój, otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

929 900 zł152 m² 6 098 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

619 000 zł149 m² 4 154,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:522 m²

Przedstawiamy dom piętrowy z dużym potencjałem, wolnostojący, wybudowany na działce o powierzchni 522 m2 z odrębnym domkiem gospodarczym i możliwością przekształcenia go.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

500 000 zł146 m² 3 416,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:578 m²

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: dom Braniewo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

7 800 000 zł1 281 m² 6 089,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:27

 

Powierzchnia działki:1 882 m²

Na sprzedaż dobrze prosperujący, dwupiętrowy budynek hotelowo-gastronomiczny , o pow. użytkowej 1280 m2 , zlokalizowany w Tomaszowie Mazowieckim na działce o pow. 1882 m2. Pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kobierzyce

Kobierzyce,dolnośląskie

890 000 zł149 m² 5 973 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:88 m²

Uwaga! Bez prowizji! Bez pcc! Prezentowana oferta obejmuje urokliwe domy w zabudowie szeregowej, położonych w atrakcyjnej okolicy Kobierzyc, przy rondzie Magnice. Układ pomieszczeń: każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niwicka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

750 000 zł192 m² 3 912,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dziełaka budowlana z rozpoczętą budową. Projekt: "dobra myśl A" - odbicie lustrzane Dom jednorodzinny parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony ze stropem monolitycznym, przykryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kolonia

Maszków,małopolskie

1 190 000 zł200 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Jeżeli szukasz domu pełnego przestrzeni z własnym ogrodem, to jest to oferta dla Ciebie. Typ budynku: dom wolnostojący Miejscowość: maszków Powierzchnia użytkowa: ok.160 m2 Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 399 900 zł205 m² 6 829 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Nowoczesny Dom ok. 200m2, w Pięknym Rejonie. Przedstawiam do sprzedaży Nowoczesny Dom w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni ok. 205m2 posadowiony wśród pięknych terenów Osowca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 739 000 zł125 m² 13 889,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:181 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, urzekający swą architekturą oraz stylem wykończenia, zlokalizowany w kameralnej, eleganckiej inwestycji składającej się z 6 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

649 000 zł80 m² 8 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Okazja - dom do adaptacji - świetna lokalizacja! opis nieruchomości: do sprzedania dom położony w Bielsku-Białej w dzielnicy Olszówka. Budynek wolnostojący, 1-pietrowy, w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

540 000 zł265 m² 2 037,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Biała Posesja oferuje do sprzedaży w Lisim Ogonie pod Bydgoszczą dom o powierzchni 210 m2 z poddaszem użytkowym, usytuowany na działce o pow. 1165 m2. W pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kazuń-Bielany

Kazuń-Bielany,mazowieckie

1 219 000 zł175 m² 6 965,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Podstawowe informacje Przytulny, jednorodzinny dom o pow. użytkowej 175m2 wykończony z niezwykłą starannością, położony w malowniczej miejscowości Kazuń-Bielany. Idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 579 000 zł189 m² 13 645,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:134 m²

Szukasz wyjątkowego domu, w którym od wejścia poczujesz dobrą energię? Chcesz mieszkać w mieście, ale słyszeć śpiew ptaków i mieć widok na własne świerki? A może bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

1 330 000 zł160 m² 8 313 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Nieruchomości przedstawia nową ofertę dostępną w naszej bazie. Oferujemy wyjątkową nieruchomość na sprzedaż w podwarszawskiej Owczarni (gm. Brwinów). 1/2 domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Poznań,wielkopolskie

679 000 zł105 m² 6 475,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, gwarancja 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Kredyt + Ubezpieczenie Domu gratis zapraszam do kontaktu i umówienia się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Witów

Witów,małopolskie

2 700 000 zł400 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Witam do sprzedania bardzo dobrze działający obiekt turystyczny z kilkuletnią bazą klientów nieruchomość składa się z dużego drewnianego domu, dwóch mniejszych domków oraz garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

560 000 zł127 m² 4 409,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowa inwestycja! kupujący nie płaci pcc! Do sprzedania nowe domy w zabudowie szeregowej, usytuowane w Tarnowskich Górach - Śródmieście. Powierzchnia domów 127m2 Powierzchnia działek : 160m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Milanówek,mazowieckie

860 000 zł141 m² 6 099,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przestronny, nowoczesny dom w zielonej części Milanówka Budynek oddany do użytku w 2022 roku, lokal w stanie deweloperskim, (unikasz podatku pcc). Lokal jasny i przestronny, sufit.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

650 000 zł127 m² 5 118,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Nowy komfortowy duży dom, bliźniak o pow. 124 m.kw., ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - BEZ PROWIZJI i PCC! Bardzo wysoki standard! POMPA CIEPŁA! Wjazd do domów z drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stawowa

Psary,dolnośląskie

799 000 zł98 m² 8 135 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Na sprzedaż połowa domu jednorodzinnego, dwulokalowego, w stanie developerskim, zaledwie 1 km od Wrocławia. Widawa Park to nowe osiedle domków w zabudowie bliźniaczej w Psarach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

549 000 zł94 m² 5 815,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prezentujemy Państwu nowy dom w zabudowie segmentowej znajdujący się na pograniczu Rybnika i Rydułtów. Dom o powierzchni 94,41 m 2 usytuowany jest na działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubin

Lubin,dolnośląskie

589 680 zł127 m² 4 625,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy Państwu budowę domu z keramzytu w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu. Posiadamy zarówno gotowe projekty, jak i jesteśmy w stanie pomóc Państwu znaleźć swój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

949 900 zł144 m² 6 615 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:455 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość, dom w zabudowie bliźniaczej- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 143 m2, posadowiony na kształtnej działce o powierzchni ok. 455 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Grabowa

Zielona Góra,lubuskie

594 000 zł82 m² 7 243,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej , o powierzchni 81,39m2 jeden segment , zlokalizowany na działce około 500m2 w Nowym Kisielinie. Dom budowany na osiedlu domów jednorodzinnych w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 590 000 zł160 m² 9 942,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowanie więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Moczydła

Moczydła,wielkopolskie

670 000 zł204 m² 3 284,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Moczydła woj. wielkopolskie gm. Dobra powiat turecki - dom wolno stojący z 2013 roku o powierzchni 205 m2 z poddaszem użytkowym, usytuowany na dużej działce o pow. 8000 m2. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jabłonna Druga

Jabłonna Druga,lubelskie

559 000 zł184 m² 3 038,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Propozycja zakupu siedliska wraz z domem i działką o pow. 4100 m w miejscowości Jabłonna. Doskonała lokalizacja przy drodze wojewódzkiej 835 w odległości 20 km od Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

2 104 872 zł125 m² 16 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:237 m²

Na sprzedaż segment w zabudowie bliźniaczej w wyjątkowej, kameralnej inwestycji położonej w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Wola Justowska Inwestycja ukończona! Bez podatku pcc, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

1 500 000 zł192 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:276 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 192m2 zlokalizowany w cichej okolicy Wołczkowa. Na nieruchomość składają się: - 4 pokoje - łazienka - osobna wc z prysznicem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mosina

Mosina,wielkopolskie

699 000 zł98 m² 7 100,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:875 m²

Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, gwarancja 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz prowadzimy sprzedaż ponad 110 inwestycji deweloperskich w powiecie poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

675 000 zł91 m² 7 457,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Segment 5 pokoi, o powierzchni ok. 90,51 m na działce 200 m2 usytuowany w bardzo ładnej, cichej części miasta Grodzisk Mazowiecki. Planowany termin oddania do użytkowania - II kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Łuczyce,małopolskie

659 000 zł81 m² 8 095,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Alternatywa dla mieszkania. Kraków 15 min. Nieruchomość jest oddana do użytkowania. Przedmiotem niniejszej oferty jest lokal mieszkalny o pow. użytkowej 81,4 m.kw., położony w Łuczycach (gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

769 900 zł128 m² 5 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Bardzo Ładny i Cichy Rejon. Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 128 m2, usytuowany działce o powierzchni ok. 350m2, w cichej i spokojnej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij