dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Bierawa

Bierawa,opolskie

259 000 zł188 m² 1 375,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży piętrowy dom wolnostojący po remoncie pomieszczeń na parterze (góra do remontu) w miejscowości Bierawa na działce 600 m 2. Dom połączony jest z drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

799 000 zł127 m² 6 294,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Tylko U nas! wysoki standard - droga Z kostki, pełne media, światłowód, ogrzewanie podlogowe, rolety elektryczne na parterze bez prowizji bez pcc zakup od dewelopera Gorąco polecam domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

1 160 000 zł195 m² 5 948,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedaży dom w stanie developerskim nad rzeką Mienią w Stefanówce gmina Wiązowna o powierzchni 197 m2 z działką 550 m2 składający się z parteru , piętra oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł120 m² 10 406,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Polanowice * Spokojna okolica domów jednorodzinnych * Wysoki standard materiałów. Parter: -Strefa wejściowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Zielonka

Zielonka,mazowieckie

950 000 zł210 m² 4 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:215 m²

Bez pcc! Bez prowizji! Ostatni na inwestycji! Oferuję Państwu nowoczesny segment środkowy zlokalizowany na granicy Zielonki i Marek. Nieruchomość składa się z trzech kondygnacji: parteru,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gucwy

Tarnów,małopolskie

970 000 zł167 m² 5 798 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 401 m²

Marzysz o domu położonym w mieście, ale w spokojnej i zielonej okolicy? Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z moją ofertą. Polecam na sprzedaż przestronny dom zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Radosna

Dachowa,wielkopolskie

648 000 zł107 m² 6 044,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, gwarancja 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Kredyt + Ubezpieczenie Domu gratis zapraszam do kontaktu i umówienia się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeziorowa

Warszawa,mazowieckie

1 920 000 zł240 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:277 m²

Witam, zapraszam do zapoznania się z ofertą bliźniaka na Wawrze. W skrócie: dom został wybudowany w 2011 roku. Powierzchnia działki to 277m. Na parterze oraz łazience zostało założone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

895 700 zł169 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:444 m²

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 299 900 zł165 m² 7 878 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Bardzo Ładny Dom w Okolicy Nadarzyna. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny dom wolnostojący parterowy o pow. ok. 165 m 2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1000 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 398 000 zł131 m² 10 671,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Zakup bez podatku pcc I prowizji! Proponowany dom znajduje się na osiedlu 22 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej położonych na Zielonym Ursynowie. Teren osiedla jest ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł131 m² 5 716 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:603 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni ok. 130 m2, posadowiony na przestronnej ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dawidy Bankowe

Dawidy Bankowe,mazowieckie

949 000 zł131 m² 7 235,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Osiedle domów szeregowych w Dawidach Bankowych stanowi wyjątkowe miejsce dla osób, które pragną łączyć kameralność z funkcjonalnością przestrzeni życiowej. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tropiszów

Tropiszów,małopolskie

660 000 zł92 m² 7 139,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Ogłoszenie Sprzedaży Domu w Tropiszowie, woj. Małopolskie Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży uroczego domu położonego w malowniczej miejscowości Tropiszów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowice

Łochowice,kujawsko-pomorskie

890 000 zł139 m² 6 402,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:651 m²

Makler poleca Dom w Łochowicach w stanie deweloperskim podwyższonym do sprzedania.Zewnętrznie dom całkowicie wykończony został tylko środek.Gładzie zrobione, kotłownia gotowa -wykafelkowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Granatowa

Poznań,wielkopolskie

799 000 zł82 m² 9 743,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:160 m²

Polecam na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 82 m2, zlokalizowane przy ul.Granatowej w Poznaniu. Mieszkanie jest częścią nowoczesnej inwestycji szeregowców. W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubiechnia Wielka

Lubiechnia Wielka,lubuskie

550 000 zł115 m² 4 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom na sprzedaż w Lubiechni Wielkiej. Dom o powierzchni ok 115m2, nieruchomość posadowiona na działce 30 arów oraz budynek gospodarczy wolnostojący. Dom jest parterowy z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

2 126 360 zł125 m² 17 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:114 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękny, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w prestiżowej lokalizacji w Krakowie przy ul. Wiosennej na Woli Justowskiej. Nieruchomość Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lipowa

Ślęza,dolnośląskie

1 060 000 zł101 m² 10 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Specjalista ds. nieruchomości Tel: polecam Państwu ofertę domu bliźniaczego - zlokalizowanego na przedmieściach Wrocławia w Ślęzy, gmina Kobierzyce. Nieruchomość: nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nowogródzka

Lublin,lubelskie

890 000 zł130 m² 6 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:267 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej z garażem o łącznej powierzchni około 130 m2, usytuowany na działce o powierzchni 267 m2, położony w świetnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

1 249 000 zł300 m² 4 163,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:867 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży funkcjonalny dom o dużym potencjale, zlokalizowany na działce 867m 2 , w Gliwicach, w dzielnicy Żerniki. Powierzchnia całkowita ok 300 m 2 , użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Golczewo

Golczewo,zachodniopomorskie

189 000 zł118 m² 1 598,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący, usytuowany w spokojnej miejscowości Mechowo, oddalonej tylko 10 kilometrów od miasta Golczewo i 21 kilometrów od Kamienia Pomorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 230 000 zł250 m² 4 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Piękny dom wolnostojący w stanie deweloperskim w zielonej i cichej okolicy. Wybudowany z wysokiej jakości materiałów. Dojazd gminną drogą bez przelotu ze wszystkimi mediami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

735 000 zł102 m² 7 191,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, gwarancja 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz prowadzimy sprzedaż ponad 110 inwestycji deweloperskich w powiecie poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jeziora Wielkie

Jeziora Wielkie,kujawsko-pomorskie

863 250 zł108 m² 7 993 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym, gospodarczym i budynkami inwentarskimi, położone w gminie Jeziora Wielkie, we wsi Nowa Wieś pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Podzamcze

Jasło,podkarpackie

369 900 zł180 m² 2 055 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:924 m²

Prezentuję Państwu dom otoczony piękną przyrodą i doskonale skomunikowany z centrum miasta położony w strefie podmiejskiej Jasła, ul. Podzamcze. To właśnie tutaj u podnóża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sicienko

Sicienko,kujawsko-pomorskie

980 000 zł161 m² 6 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 286 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu wolnostojącego, położonego na obrzeżach miasta Bydgoszcz - miejscowość Sicienko. Działka: powierzchnia działki wynosi 1286 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

2 200 000 zł213 m² 10 328,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż wolnostojący dom położony w najbliższym sąsiedztwie Tynieckiego klasztoru przy ulicy Browarnianej w Krakowie. Lokalizacja: tyniec to jedna z bardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wisła

Wisła,śląskie

560 000 zł99 m² 5 656,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Budynek na płaskiej działce z łatwym dojazdem. Mimo niewielkiej powierzchni w budynku są obecnie wynajmowane pokoje. W pobliżu znajduje się stacja kolejowa, więc i turyści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jachranka

Jachranka,mazowieckie

900 000 zł143 m² 6 311 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 142,6 m2 z działką o powierzchni 1000 m2, położony w Jachrance (gm. Serock). Rezerwacja Budynek został wybudowany w 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kamieniecka

Wrocław,dolnośląskie

880 000 zł95 m² 9 252,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej na malowniczej i kameralnej ulicy. we Wrocławiu. Nieruchomość jest położona w atrakcyjnym miejscu miasta, skąd można dostać się komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Pniewska

Wola Pniewska,mazowieckie

690 000 zł113 m² 6 106,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:782 m²

Rezerwacja Oferuję dom wolnostojący z garażem wolnostojącym na pięknej i zadbanej działce. Nieruchomość zlokalizowana jest powiecie grójeckim, gmina Pniewy, miejscowość Wola Pniewska. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 000 zł106 m² 7 053 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjny segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 105 m2, usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji. Rozkład pomieszczeń : parter: 53,50 m2 - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 000 zł165 m² 12 121,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:924 m²

Komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 165 m2, położony w cichej i spokojnej okolicy, na działce o powierzchni 924 m2. Dom wybudowany w 2019r. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Radzymin

Radzymin,mazowieckie

719 000 zł108 m² 6 673,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:342 m²

Dom dla Ciebie - bliźniak skrajny, duży ogródek! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowopowstającą inwestycję domów dwulokalowych położoną pod Radzyminem. Inwestycja 20 bezczynszowych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Kamieńczyk

Kamieńczyk,mazowieckie

530 000 zł80 m² 6 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 026 m²

Drodzy państwo takiej działki to ze świecą szukać! Do sprzedania przepiękna działka rekreacyjna o pow. 2026 m2 z domem ok 70 m2 w miejscowości Kamieńczyk Płudy, ok. 500 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dekana

Leszno,wielkopolskie

550 000 zł135 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:167 m²

- rezerwacja - Komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (środkowy) o pow. użytkowej 116 m2 (pow. całkowita ok. 135 m2) w Lesznie. Budynek jest dwukondygnacyjny z garażem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szembekowo

Szembekowo,kujawsko-pomorskie

749 000 zł141 m² 5 312,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowa nieruchomość położona z dala od miejskiego zgiełku w spokojnej, zacisznej okolicy. Szembekowo stanowi idealne rozwiązanie zarówno dla osób szukających odskoczni od zatłoczonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czerwieńsk

Czerwieńsk,lubuskie

379 000 zł100 m² 3 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:511 m²

Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący typu "kostka" posadowiony na działce o powierzchni 511 m2 w miejscowości Czerwieńsk nieopodal Zielonej Góry. +100 m2 wysokiej piwnicy do przystosowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

650 050 zł101 m² 6 451,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Długołęka/2 balkony/dom/ogród/hit/kolej/od zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m. Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 295 000 zł169 m² 7 671,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak / 5 pokoi / ogród 215 M2 / tyniec mały / klimatyzacja / pompa ciepła / rekuperacja / funkcjonalny rozkład / wysoki standard wykończenia / 5 min do trasy A8 I A4 / południowa ekspozycja.