dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 304 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł150 m² 7 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferta aktualna. Do sprzedania dom ok. 150 m2 wolnostojący posadowiony na na ogrodzonej, pięknej i słonecznej 18 arowej działce w Krakowie. Dla kogo: - oferta pod zabudowę jednorodzinną, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gajcego

Wrocław,dolnośląskie

1 585 321 zł230 m² 6 892,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej z lat 80 położony w dzielnicy willowej na Karłowicach, który jest świetną okazją pod inwestycję ze względu na możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

969 998 zł120 m² 8 069,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Smolec/okazja!/osiedleplatanowe/dom/bliźniak/4pok. Podwyższony standard! klimatyzacja! Dom na obrzeżach Wrocławia - Smolec Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny dom jednorodzinny o pow. 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

850 000 zł165 m² 5 152 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bardzo Ładna Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży segment 4 lokalowy o powierzchni ok.165m2 i na działce o pow. ok. 200m2 Parter : - wiatrołap ok 2,8m2 - hall + kl. schod ok 5.5m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Międzyrzecz

Międzyrzecz,lubuskie

382 500 zł143 m² 2 674 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w nieruchomości w postaci: kompleks dwóch działek o powierzchni 0,2001 ha Miejscowość: kursko 22 c, 66 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

1 600 000 zł390 m² 4 103 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 059 m²

Ofertą sprzedaży jest dom wolnostojący zagospodarowana częścią rekreacyjną w komfortowej i cichej lokalizacji miasta Stargard. Dom znajduje się w dogodnej linii zabudowy, w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

925 000 zł160 m² 5 781,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 160m2, znajdujący się w miejscowości Bolestraszyce(gm. Żurawica). Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł150 m² 9 685,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, położony 1,5km od wjazdu na Południową Obwodnicę Warszawy. Budynek z 2013 roku, (północ, południe) wykonany w technologii tradycyjnej, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 100 000 zł300 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Na sprzedaż piękny dom w dzielnicy Krzekowo, składający się z: piwnicy - podpiwniczenie całego domu i tarasu. Parteru - duża przestrzeń dzienna optycznie dzielona na salon i pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

689 900 zł111 m² 6 238 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w Bardzo Ładnej Bryła Budynku- w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 112 m2 usytuowany na ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wyry

Wyry,śląskie

1 349 000 zł250 m² 5 385,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:251 m²

Szukasz ciszy i spokoju, a przy tym miejsca gdzie możesz prowadzić swoją działalność gospodarczą ? Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 600 000 zł300 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 746 m²

Oferuję do sprzedaży wolnostojący, parterowy dom w wałbrzyskiej dzielnicy Szczawienko. Nieruchomość wykończona, gotowa do zamieszkania. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnów

Tarnów,małopolskie

599 000 zł200 m² 2 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Tarnów! - na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 200m2 , położony na działce o powierzchni 2,5 ar. Dom składa się z trzech poziomów : 0, parteru, piętra oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrząstowice

Chrząstowice,opolskie

990 000 zł220 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 220 m2, posadowiony na działce 18,68 arów w miejscowości Chrząstowice. Część mieszkalna domu to 144 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

650 100 zł101 m² 6 453,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Długołęka/2 tarasy/dom/ogród/top/kolej/od zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m. Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tysiąclecia

Dzietrzkowice,łódzkie

450 000 zł160 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedaży dom do remontu w Dzietrzkowicach, gmina Łubnice, o powierzchni całkowitej 160m2 na działce 0,1231 ha oraz budynek gospodarczy. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Spacerowa

Lusina,małopolskie

1 297 000 zł145 m² 8 944,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:287 m²

Prezentowana nieruchomość to wyjątkowo przytulny dom zlokalizowany w spokojnej i cichej okolicy, w bliskiej odległości od Krakowa, od granicy dzieli ją tylko 2 km. . Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Luboszyce

Luboszyce,opolskie

390 000 zł200 m² 1 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Budynek do kapitalnego remontu, jest to oferta dla osób , które mają pomysł i środki na przeprowadzenie gruntownych zmian, bowiem wymaga tego każde pomieszczenie. Nieruchomość daje spore.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

837 000 zł116 m² 7 185 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nową inwestycję w Grodzisku Mazowieckim Domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 120 m2 usytuowane na działce ok 445 m2 Parter: ok 60 m2 - przedsionek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzyczki

Gorzyczki,śląskie

450 000 zł151 m² 2 976,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Duży dom W atrakcyjnej cenie! Oferujemy na sprzedaż nowy, wolnostojący dom w bardzo spokojnej i pięknej okolicy, w pierwszej linii zabudowy z bezpośrednim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzyszkowo

Krzyszkowo,wielkopolskie

580 000 zł120 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na Sprzedaż dom wolnostojący z zabudowaniami gospodarczymi, położony na bardzo atrakcyjnej działce o powierzchni 3000m2 Teren ogrodzony, świetna lokalizacja pod inwestycje. Media na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Komorów

Komorów,mazowieckie

4 900 000 zł314 m² 15 605 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 949 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w Komorowie. Nieruchomość położona przy jednej z piękniejszych ulic Komorowa, zabudowana dwoma budynkami: - domem wolnostojącym o pow. użytkowej ok 213.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

769 900 zł128 m² 5 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Bardzo Ładny i Cichy Rejon. Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 128 m2, usytuowany działce o powierzchni ok. 350m2, w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 290 000 zł339 m² 3 805,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:743 m²

do sprzedania bardzo interesujący dom w Świdnicy; o pow. całkowitej około 339 m2 (w tym garaż i piwnica o pow. około 100 m2), posadowiony na działce o pow. 743 m2 (w tym 200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

749 900 zł118 m² 6 355 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny, ekologiczny i energooszczędny dom położony w zielonej, spokojnej okolicy. Dom 2 Nowy dom wolnostojący, parterowy o pow. ok.117 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wrocławska

Skomlin,łódzkie

290 000 zł116 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedaży dom do generalnego remontu w Skomlinie, w powiecie wieluńskim, o powierzchni całkowitej 116m2 na działce 0,1300ha. Nieruchomość wyposażona w przyłącze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bukowiec

Bukowiec,dolnośląskie

890 000 zł225 m² 3 955,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 225m2 na działce 1300m2 wraz z lokalem usługowym 117m2 w Bukowcu. Parter: salon, 2 pokoje, kuchnia z jadalnią, hol Piętro: 3 pokoje, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Popkowice

Popkowice,lubelskie

339 000 zł2 900 m² 116,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż parterowy dom w stanie surowym otwartym położonym w gm. Urzędów w miejscowości Popkowice. Działka na której znajduje się budynek posiada 29 arów. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radom

Radom,mazowieckie

399 000 zł64 m² 6 253,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:398 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży dom/pół bliźniaka (wg projektu murator bcc 346) o powierzchni użytkowej 63,8 mkw oraz udział w drodze dojazdowej. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kraków,małopolskie

1 480 000 zł231 m² 6 401,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:201 m²

Wyjątkowa oferta domu W dzielnicy olsza II najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Koreańska

Wrocław,dolnośląskie

1 699 000 zł211 m² 8 052 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:311 m²

Wrocław - krzyki, ul. Koreańska. Na sprzedaż dom zabudowie szeregowej, narożny, pięknie otoczony zielenią, o powierzchni użytkowej 211 mkw. Wybudowany na początku 2004 roku. Dom, idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielonki-Wieś

Zielonki-Wieś,mazowieckie

2 000 000 zł155 m² 12 899,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Na sprzedaż 6-pokojowy dom o pow. 115,05 m2 ( całkowitej 155,05m2) , na działce o pow. 3900 m2 , zlokalizowany w miejscowości Zielonki Wieś, gm. Stare Babice. Atrakcyjna lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pliszczyn

Pliszczyn,lubelskie

430 000 zł90 m² 4 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Oferuję dom z działką w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Pliszczyn, bardzo blisko Lublina. Działka o powierzchni 37 arów, zabudowana domem jednorodzinnym z 1978.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

930 000 zł139 m² 6 691 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:511 m²

Super Okolica. Przedstawiamy bardzo ładny Dom z antresolą - 1/2 Bliźniaka oddany będzie w Stanie Deweloperskim, o powierzchni ok.139m2, usytuowany na bardzo ładnej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Długomiłowice,opolskie

700 000 zł239 m² 2 928,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Przedmiotem oferty jest elegancki dom jednorodzinny zlokalizowany w malowniczej gminie Reńska Wieś, w Długomiłowicach, przy ul. Długiej. Nieruchomość oferuje doskonałą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warka

Warka,mazowieckie

700 000 zł148 m² 4 729,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:502 m²

Warka, dom na sprzedaż. Dom 148 m (piętrowy). Budowa w roku 1983 (biała cegła). Działka 502 m , prostokąt. Dom: 5 pokoi, widna kuchnia, 2 łazienki. Budynek gospodarczy: 64 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wojaszówka

Wojaszówka,podkarpackie

270 000 zł94 m² 2 872 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Na sprzedaż murowany dom jednorodzinny pow. 94 m2 położony na wzniesieniu w urokliwej miejscowości należącej do Gmina Wojaszówka. Atutem nieruchomości jest jej położenie z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Topolowa

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

699 000 zł250 m² 2 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:642 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej około 250 m2 (użytkowej około 150 m2), położony w miejscowości Skarżysku Kamienna ul. Topolowa. Na powierzchnię domu składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

849 900 zł138 m² 6 159 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 138 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na działce o powierzchni ok. 500m2. Zdjęcia to wizualizacja, prosimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 174 900 zł152 m² 7 730 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Nowy dom, bliźniak ok.150m2. Piękny rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie Deweloperskim z Pompą Ciepła o powierzchni ok.150 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzyca

Gorzyca,dolnośląskie

545 000 zł138 m² 3 949,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej 119 m2, w stanie deweloperskim, zlokalizowany w zacisznej części Gorzycy. Jest to bardzo funkcjonalny projekt domu z garażem,.