dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

1 400 000 zł170 m² 8 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Na sprzedaż Dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na przedmieściach Warszawy w miejscowości Michałowice -wieś, dobre połączenie z Warszawą zarówno koleją wkd jak i własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

1 299 000 zł321 m² 9 213 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:938 m²

Lokalizacja: chrząstawa Mała Metraż: 200,68m2 (powierzchnia użytkowa), 320,56m2 (powierzchnia całkowita), zabudowa: jednorodzinna, garaż w bryle oraz dodatkowe miejsca postojowe naziemne, działka:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czeska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

750 000 zł116 m² 6 439,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność prezentować skrajny segment położony przy ulicy Czeskiej w Grodzisku Mazowieckim, w świeżo powstałej inwestycji. Nieruchomość położona jest w zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

980 000 zł155 m² 6 323 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- bliźniak 4 lokalowy o powierzchni z garażem w bryle budynku ok. 156 m2, usytuowany na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

649 000 zł104 m² 6 254,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:146 m²

Oferta dotyczy dużej inwestycji deweloperskiej w miejscowości Szczytniki k/poznania. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej - 5 pokoi, powierzchnia 103.76m2: PARTER: - wiatrołap 5,26m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Starogard Gdański

Starogard Gdański,pomorskie

583 000 zł81 m² 7 197,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 348 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 165 tys. zł, - wraz z nią sprzedajemy usługę budowy pasywnego domu w stanie deweloperskim "clasic". Są do wyboru inne projekty oraz inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łochów

Łochów,mazowieckie

279 000 zł80 m² 3 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Domek rekreacyjny drewniany z lat 80 tych, pokryty eternitem. Parter z użytkowym poddaszem. Składający się z: parter: - salon -kuchnia oddzielna, widna - łazienka Poddasze: 3 małe sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Lębork

Lębork,pomorskie

900 000 zł260 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Przedwojenna kamienica z lokalem handlowym oraz dwoma mieszkaniami w centrum miasta. Na parterze znajduje się: lokal handlowy o pow. ok. 30m2 (z możliwością powiększenia) - z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczodre

Szczodre,dolnośląskie

1 345 000 zł210 m² 6 404,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:740 m²

Szczodre - długołęka / dom jednorodzinny wolnostojący / działka 740 M2 polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Dom znajduje się w ustronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wiślinka,pomorskie

785 000 zł102 m² 7 696,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 197 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 260 tys. zł, jest plan zagospodarowania, oraz wszytkie przyłącza- wraz z nią sprzedajemy usługę budowy pasywnego domu w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konińska

Poznań,wielkopolskie

1 350 000 zł116 m² 11 168,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu o ciekawym układzie, przy ulicy Konińskiej na spokojnym osiedlu Warszawskim dom wolnostojący - dom dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagielska

Warszawa,mazowieckie

3 100 000 zł412 m² 7 524,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 154 m²

Zapraszamy do zakupu domu na Ursynowie, osiedle Dąbrówka, usytuowanego tuż obok malowniczego Lasu Kabackiego. Ta nieruchomość oferuje nie tylko komfort mieszkalny, ale również bliskość natury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Goszczyn

Goszczyn,mazowieckie

315 000 zł40 m² 7 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 852 m²

Wyjątkowa, atrakcyjna nieruchomość zabudowana domem w technologii murowanej o powierzchni użytkowej 40 m 2 usytuowanym na przepięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 2.863.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dąbrowa,wielkopolskie

439 000 zł150 m² 2 926,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w Dąbrowie gmina Koło Prezentowana oferta domu to idealna propozycja dla osób i rodzin, które poszukują nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marszałka

Masłów Pierwszy,świętokrzyskie

550 000 zł173 m² 3 179,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, stan deweloperski. Bardzo blisko Kielc. Na sprzedaż dom o powierzchni 125.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

530 000 zł104 m² 5 082,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:189 m²

Oferta zarezerwowana! Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej na Piaskowej Górze. Nieruchomość położona nieopodal Szpitala Górniczego, bardzo spokojna lokalizacja, w sąsiedztwie wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

1 645 001 zł259 m² 6 351,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:808 m²

Top Parterowy dom 240 m2-/ w Żórawina centrum! Top!premium indywidualny projekt! Polecamy Państwu na sprzedaż dom z wyjątkowego projektu ,.Spokojna Okolica! .Dom w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kalina

Kalina,śląskie

620 000 zł240 m² 2 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Proponuję na sprzedaż dom wolnostojący położony w gminie Herby powiat Lubliniecki Położony 24 km od Centrum Częstochowy , 20 km od Lublińca około 1 km od punktów handlowych i usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł85 m² 7 601,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 85.38 m2 z ogrodem 126,2 m2. Nieruchomość sprzedawana jest w podwyższonym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poznańska

Komorniki,wielkopolskie

985 000 zł255 m² 3 862,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:163 m²

Marzysz o dużym domu w zielonej i spokojnej okolicy? Szukasz miejsca, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? Gorąco polecam przestronną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pobiedna

Pobiedna,mazowieckie

350 000 zł141 m² 2 482,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

***biuro Nieruchomości Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom jednorodzinny wraz z piękną dużą działką*** Gmina Nowe Miasto nad Pilicą jest to gmina miejsko-wiejska położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bąkówka

Bąkówka,mazowieckie

1 218 400 zł171 m² 7 123,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Osiedle Czarowna to kompleks domów jednorodzinnych w zabudowie dwulokalowej o nowoczesnej architekturze, wykonanych z myślą o mieszkańcach ceniących energooszczędność, ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 099 000 zł385 m² 5 451,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:1 277 m²

Mam Państwu do zaoferowania pensjonat nad jeziorem w Międzybrodziu Żywieckim. Miejscowość jest fantastycznym miejscem na wypoczynek z dala od zgiełku miasta w otoczeniu przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszczynowa

Grabówka,podlaskie

629 000 zł118 m² 5 321,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Meg Real Estate prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej znajdujący się w podmiejskiej miejscowości - Grabówce. Oferowana nieruchomość to nowocześnie zaprojektowany segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 100 000 zł849 m² 3 651,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 069 m²

Mamy przyjemność przedstawić atrakcyjną nieruchomość w Szczecinie dzielnica Golęcin - 7 km. od centrum Szczecina. Budynek o powierzchni 849 m2 jest w dobrym stanie, docieplony, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boruja Kościelna

Boruja Kościelna,wielkopolskie

499 000 zł94 m² 5 308,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:645 m²

Uwaga - nowa niższa cena -> 499 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest parterowy dom wolnostojący o powierzchni 94,07m2 znajdujący się na działce o powierzchni 645 m2 z ogrodem położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Iwonicz-Zdrój

Iwonicz-Zdrój,podkarpackie

199 999 zł460 m² 435 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:500 m²

Rezerwacja! Iwonicz-Zdrój - budynek z lat 80 w stanie surowym zamkniętym o powierzchni zabudowy 157,33 m2 i powierzchni całkowitej 460 m2, na działce 5 arów, na osiedlu Wschodnim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zielona

Grzybowo,zachodniopomorskie

2 099 000 zł1 000 m² 2 299 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferuję na sprzedaż Dom Pensjonatowy położony w miejscowości nadmorskiej Grzybowo zaledwie 5 kilometrów od Kołobrzegu. Nieruchomość z 2002 roku modernizowana w 2005 roku - posesja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

650 000 zł85 m² 7 952,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

0% pcc, 0% prowizji! Na sprzedaż ostatni dom w zabudowie bliźniaczej położone w cichej, zielonej okolicy przy ulicy Dębickiej. Ta wyjątkowa oferta łączy w sobie komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

1 999 005 zł222 m² 9 016,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom Pruszowice -długołęka okazja piękny! Zapraszam do zakupu nieruchomości przy ulicy w Pruszowicach. Nieruchomość to dom jednorodzinny, wolnostojący o metrażu około 200 mkw umiejscowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

89 000 zł35 m² 2 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Dom w 3 miesiące Solidny, całoroczny, bardzo ciepły dom w technologii modułowej. Powierzchnia zabudowy 35m2. Jest możliwość dostosowania rozkładu pomieszczeń z klientem w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Skrzyszów

Skrzyszów,śląskie

469 500 zł180 m² 2 608,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:638 m²

Idealna oferta dla rodzin, które cenią sobie ciszę, spokój i dobrą lokalizację! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bernasia

Włosienica,małopolskie

470 000 zł100 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem położoną we Włosienicy (woj. Małopolskie) przy ulicy Jana Bernasia. Podstawowe informacje: w skład przedstawianej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góra

Góra,wielkopolskie

600 000 zł125 m² 4 811,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:301 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej i szeregowej na nowo powstającym, kameralnym osiedlu przy ulicy Błękitnej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Potockiego

Wrocław,dolnośląskie

2 500 000 zł132 m² 18 939,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

Oferta Sprzedaży Domu Wolnostojącego we Wrocławiu Karłowice Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 198 metrów kwadratowych, zlokalizowany w urokliwej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pogórze

Gdynia,pomorskie

449 000 zł75 m² 5 986,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:985 m²

Nowa Cena! na sprzedaż piętro domu - gdynia pogórze, 3 pokoje, duża działka. Przedstawiam Państwu na sprzedaż piętro domu, znajdującego się na działce o powierzchni 985m2. Mieszkanie trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Brzezówka,podkarpackie

120 000 zł79 m² 1 518,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania oferujemy dom drewniany o pow. całkowitej 79m2 posadowiony na działce 8a w miejscowości Brzezówka, gmina Ropczyce. Nieruchomość jest wyposażona w pełne media z sieci,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jamków

Kraków,małopolskie

1 259 000 zł172 m² 7 339,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Energooszczędny dom - osiedle Ecolivia Bieżanów Zamieszkaj na najbardziej ekologicznym osiedlu w Krakowie. Osiedle jest zamknięte i oświetlone, będzie też posiadało szereg proekologicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szeroka

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł272 m² 5 488,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:926 m²

Cichy dom wolnostojący z ogrodem w Rembertowie Mam przyjemność zaprezentować państwu dwupoziomowy dom wolnostojący z ogrodem, o łącznej powierzchni 271,5 m2. Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 360 000 zł136 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Elegancki Bliźniak na Sprzedaż - 136 m Luksusu i Komfortu Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży ekskluzywnego bliźniaka o powierzchni 136 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 399 000 zł190 m² 7 363,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:753 m²

Przestronny i nowoczesny dom z dala od miejskiego zgiełku. Położony zaledwie 15 km od Wrocławia, w spokojnej okolicy nieopodal Odry i otoczony lasem oraz łąkami. Idealne miejsce dla.