dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 301 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 301 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

940 000 zł123 m² 7 616 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:382 m²

Oferta dla Ciebie: w Kiekrzu, nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak: pompa ciepła czy ogrzewanie podłogowe. Biuro sprzedaży mieszkań dewelopera, poleca: 10 budynków w o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leśna

Gniezno,wielkopolskie

1 180 000 zł170 m² 6 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:671 m²

Mamy przyjemność zaproponować Państwu piękny, kilkuletni dom wolnostojący, usytuowany w doskonałej lokalizacji, tuż obok lasu, w niewielkiej odległości od szkół, przedszkoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Smardzewska

Łagiewniki Nowe,łódzkie

350 000 zł80 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 592 m²

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: dom murowany wolnostojący do generalnego remontu zlokalizowany przy ulicy Smardzewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

799 900 zł152 m² 5 263 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak Przestronny w świetnej lokalizacji. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 152 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Lubachów

Lubachów,dolnośląskie

970 000 zł380 m² 2 552,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż wspaniałą rezydencję o powierzchni 380m 2 , posadowioną na działce 1700m 2 w Lubachowie, niedaleko Zagórza Śląskiego, walimia i Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Hoża

Wrocław,dolnośląskie

1 799 000 zł180 m² 9 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:591 m²

Home Brand przedstawia luksusową Willę 180m2 na Wrocławskich Stabłowicach Dom jest urządzony i wykończony z materiałów najwyższej jakości, przestronny i bardzo słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Piaseczna Górka

Piaseczna Górka,świętokrzyskie

840 000 zł127 m² 6 614,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:96 m²

Biuro nieruchomości twoje M oferuje kameralną inwestycję 5 nowych domów O nowoczesnej architekturze 8 km od ścisłego centrum kielc - planowany termin oddania koniec IV kwartału 2023 roku. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 174 900 zł152 m² 7 730 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Nowy dom, bliźniak ok.150m2. Piękny rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie Deweloperskim z Pompą Ciepła o powierzchni ok.150 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krapkowice

Krapkowice,opolskie

519 000 zł275 m² 1 887,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:509 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży obiektu, budynku wielorodzinnego z dużym potencjałem, położonego w Krapkowicach. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 509 m2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

798 900 zł142 m² 5 606 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 142,50m, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni. od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 320 000 zł156 m² 8 462 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:331 m²

Zdjęcia poglądowe. Do sprzedania nowoczesny, wykończony w stylu loftkowym bliźniak w Radomierzycach tuż przy granicy Wrocławiem. Nieruchomość z roku 2018 o powierzchni 156,35 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

890 000 zł250 m² 3 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:415 m²

W ofercie naszego biura atrakcyjny dom wolnostojący zlokalizowany w Gryfinie w cichej i spokojnej części osiedla Górny Taras. Budynek z cegły, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

959 900 zł160 m² 5 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Piękna Okolica. Bardzo Ładny Przestronny Dom. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny i funkcjonalny, bardzo łady Dom wolnostojący o powierzchni ok. 160 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Godzikowice

Godzikowice,dolnośląskie

629 000 zł130 m² 4 839,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Okazja! gotowy l szereg skrajny! bez prowizji l bez pcc zakup od dewelopera Gorąco polecam inwestycje w Godzikowicach, położona przy rzece Oława Teren ogrodzony (siatka panelowa grafitowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

849 900 zł175 m² 4 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom wolnostojący w okolicy Mszczonowa. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie deweloperskim plus , o powierzchni ok 175 m2, posadowiona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

490 000 zł180 m² 2 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dom wolnostojący, podpiwniczony z lat 70-tych posadowiony na 360-metrowej narożnej działce z dostępem do drogi publicznej z trzech stron. Działka zadbana, częściowo obsadzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lipniak

Lublin,lubelskie

1 180 000 zł146 m² 8 082,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom dla rodziny położony w bardzo zielonej i cichej okolicy w miejscowości Lipniak z dużą zadrzewioną działką. Do domu wchodzimy przez niewielki wiatrołap, przy którym mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

798 999 zł142 m² 5 607 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przemysłowa

Kobierzyce,dolnośląskie

1 350 000 zł327 m² 4 128 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący z dwoma garażami w bryle, w gminie Kobierzyce. Żurawice-Kobierzyce Opiekun oferty Otoczenie nieruchomości: dom położony jest przy cichej uliczce, wśród zieleni. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 890 000 zł194 m² 9 737,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam atrakcyjny dom wolnostojący Wrocław Księże Małe. Piękny duży dom o powierzchni całkowitej 194 m2, pow. użytkowej 159 m2, usytuowany na działce o pow. 1200 m2 , ogród 1100 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kolonia

Ropczyce,podkarpackie

669 000 zł119 m² 5 632 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

Na sprzedaż parterowy dom w Ropczycach przy ul. Kolonia - nieruchomość, której poszukujesz! Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia dom jednorodzinny usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 199 000 zł295 m² 4 064 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom Wolnostojący ok. 290m2. Przedstawiamy bardzo ładny dom w stanie deweloperskim plus o powierzchni całkowitej ok. 292m2, usytuowany w pięknej, zielonej okolicy, na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

790 000 zł120 m² 6 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Szukasz domu w dobrej lokalizacji, z działką i możliwością własnej aranżacji? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! To piętrowy wolnostojący budynek z podpiwniczeniem, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 940 685 zł140 m² 13 893,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:329 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej na Woli Justowskiej o powierzchni użytkowej 123,86 m2 plus garaż o powierzchni 15,82 m2 i działka 3,3 ara. Połowa bliźniaka usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dys

Dys,lubelskie

890 000 zł214 m² 4 156,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:666 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 214,12m2 użytkowej 178,54 m2, na działce o powierzchni 666 m2, na obrzeżach Lublina w Jakubowice Konińskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Narutowicza

Sulejówek,mazowieckie

975 000 zł120 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Mam przyjemność zaproponować na sprzedaż dom z ogródkiem w zabudowie bliźniaczej (120,2 m2 + poddasze do adaptacji), położony na działce o powierzchni 205 m2, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jenin

Jenin,lubuskie

2 800 000 zł400 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 682 m²

Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura Dom wolnostojący, 2 hale magazynowo - produkcyjne z pomieszczeniem socjalno-biurowym, budynek gospodarczy z garażami położony w pobliżu Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marynin

Marynin,mazowieckie

1 549 000 zł152 m² 10 191 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 508 m²

Nowoczesny Piękny Dom w Przepięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Nowoczesny, nowy, dom wolnostojący o powierzchni ok. 152 m2, posadowiony na pięknej działce ze starodrzewem, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sowia

Sucha Górna,dolnośląskie

418 000 zł187 m² 2 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:452 m²

W pewnym zakątku malowniczej miejscowości Sucha Górna, w otoczeniu uroczych lasów i malowniczych łąk, istnieje miejsce, które właśnie czeka na swojego właściciela. To opowieść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Modlniczka

Modlniczka,małopolskie

799 000 zł113 m² 7 089 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:231 m²

Więcej informacji: violabiuro: 509 096 lub 049 od pn do pt. w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom o powierzchni 112,7 m2 posadowiony na 2,31 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

739 000 zł105 m² 7 038 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 83m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 200m2, w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawiercie

Zawiercie,śląskie

1 590 000 zł180 m² 8 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Szukasz świetnie skomunikowanego nowoczesnego domu w Porębie koło Zawiercia? A jednocześnie cenisz sobie ciszę, spokój i przestrzeń, a standard wykończenia i ekonomiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

949 700 zł179 m² 5 306 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedsprzedaż! Nowy Dom ok. 180m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 180 m2, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnik Duży

Świdnik Duży,lubelskie

860 000 zł133 m² 6 461,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Parterowy , wolnostojący dom /projekt Tytus A / wraz z wolnostojącym garażem na 1 auto, posadowiony na działce 10a. Stan deweloperski, po odbiorze do użytkowania. Bez podatku pcc. Odległość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

849 900 zł139 m² 6 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 138 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na działce o powierzchni ok. 500m2. Zdjęcia to wizualizacja, prosimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mucharz

Mucharz,małopolskie

385 000 zł100 m² 3 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom gm. Mucharz , pow. wadowicki woj. małopolskie Proponujemy malowniczo położony dom do sprzedaży. powierzchnia domu : ok. 100m2 powierzchnia działki : 18 ar Dom jest częściowo podpiwniczony. liczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 000 000 zł240 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:331 m²

Tylko u nas Przedstawiam ofertę sprzedaży trzykondygnacyjnego domu w zabudowie bliźniaczej w Ciechocinku , z odległością 10 min spacerem do centrum. Powierzchnia użytkowa domu - 240.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

1 459 000 zł250 m² 5 836 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Nowa willa w kazimierskim stylu położona przy ulicy Góry, na działce o powierzchni 2400 mkw, zaledwie półtora kilometra od Rynku. Budynek mieszkalny o powierzchni ok. 250 mkw, pierwotnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Skrzeszew,mazowieckie

699 000 zł157 m² 4 450,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 301 m²

Do sprzedania nieruchomość położona w miejscowości Skrzeszew. Zabudowę działki stanowi budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czernica

Czernica,dolnośląskie

995 000 zł165 m² 6 030,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Czernica /nowy bliźniak /sprzedaż /premium /garaż /bez podatku pcc Jeśli szukasz solidnego domu gotowego do wykończenia, cenisz jakość i wygodę to polecam Państwa uwadze nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grzybowo

Grzybowo,zachodniopomorskie

2 899 000 zł600 m² 4 831,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 552 m²

Do sprzedania piękny, dom z Pensjonatem, idealny pod inwestycję w prężnie rozwijającej się miejscowości nadmorskiej- grzybowie. Powierzchnia działki 1552 m2 a domu z pensjonatem:.