dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Kazimierzowo

Kazimierzowo,warmińsko-mazurskie

899 000 zł223 m² 4 030,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 423 m²

Dom wolnostojący Z dużą działką I budynkami pod biznes. Zapraszam do zakupu nieruchomości z dużym potencjałem. 1. Dom jednopiętrowy o powierzchni 223,03m2 parter domu zawiera : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radlin

Radlin,śląskie

595 000 zł358 m² 1 662,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:680 m²

Duży, zadbany dom w Radlinie. Oferujmy Państwu na sprzedaż trzykondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej okolicy Radlina. Położony na płaskiej działce o powierzchni 680.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kobierzycka

Wrocław,dolnośląskie

2 750 000 zł193 m² 14 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Na sprzedaż Przepiękny Luksusowy Dom Z 2021 r. w zabudowie szeregowej 5-pokoi dla Wyjątkowej Rodziny. Przestronny, dwustronny i rozkładowy Dom na trzech kondygnacjach o powierzchni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sieniawka

Sieniawka,dolnośląskie

254 000 zł63 m² 4 015,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego na działce 700m2 w otoczeniu pól i lasu. Lokalizacja: działka o powierzchni 700m2 z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

565 000 zł136 m² 4 154,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją, położoną zaledwie 11 km od centrum Rzeszowa, w urokliwym otoczeniu na granicy Boguchwały z Lutoryżem. To kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Górki Wielkie

Górki Wielkie,śląskie

450 000 zł165 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 224 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu położonego w Górkach Wielkich, z bardzo dużym potencjałem. Budynek z lat 60-tych o powierzchni całkowitej 165 m2, użytkowej 125 m2 posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

959 900 zł160 m² 5 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:806 m²

Piękna Okolica. Bardzo Ładny Przestronny Dom. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny i funkcjonalny, bardzo łady Dom wolnostojący o powierzchni ok. 160 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

629 000 zł87 m² 7 204,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 87,31 m2 z około 45m2 ogrodem. Zamieszkaj na zamkniętym, kameralnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rzeszów,podkarpackie

1 399 000 zł159 m² 8 772,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Stoprocent-Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 5 arów. Nieruchomość położona jest na Staromieściu - w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jasionka

Jasionka,podkarpackie

515 000 zł135 m² 3 811,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro Nieruchomości Stoprocent prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135,13 m z garażem w bryle budynku znajdujący się w Jasionce - zaledwie 15 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radzyńska

Wrocław,dolnośląskie

1 259 900 zł101 m² 12 481,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:54 m²

Na sprzedaż pół wyjątkowego bliźniaka na zielonych, spokojnych Maślicach. Osiedle budowane przez znanego i cenionego developera cte, osiedle nosi nazwę Familia. Wnętrze wykończono według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

929 900 zł134 m² 6 940 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przestawiamy do sprzedaży Segment 3- y lokalowy zewnętrzny w stanie deweloperskim o powierzchni ok.134 m, usytuowany na działce o powierzchni ok.500 m2. Jest to kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gdów

Gdów,małopolskie

835 000 zł130 m² 6 423 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Więcej informacji Martalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; jeśli szukasz ciszy, spokoju, przestrzeni i odpoczynku na łonie przyrody a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przewóz

Przewóz,pomorskie

1 099 000 zł247 m² 4 449,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 583 m²

Wyjątkowy Dom nad Jeziorem w Sznurkach - Idealny dla Ciebie! Z przyjemnością zaprezentuję tę niepowtarzalną ofertę - urokliwy dom położony nad malowniczym jeziorem w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Turów,dolnośląskie

770 000 zł131 m² 5 867,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecam zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących W przedsprzedaży ostatni dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 131,24m2 na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

590 000 zł89 m² 6 652 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:184 m²

Mamy przyjemność zaprezentować segment o powierzchni 88,70 m2 w odległości 14 km od Rzeszowa - w Głogowie Małopolskim. Kameralna inwestycja w otoczeniu luźnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Tłuszcz,mazowieckie

920 000 zł153 m² 6 021 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:305 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wyjątkowego domu, który został urządzony i wyposażony z dbałością o każdy szczegół. Oferowana jest połowa domu z 2016 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Puchówka

Puchówka,warmińsko-mazurskie

300 000 zł80 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Puchówka, gmina Wieliczki, na sprzedaż dom jednorodzinny na Mazurach w cichej okolicy tuż obok lasu, na działce o powierzchni 2400 m2; dom jednorodzinny w trakcie kapitalnego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Drzewce

Drzewce,kujawsko-pomorskie

540 010 zł90 m² 5 999,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Makler poleca Do sprzedania dom Ekologiczny dwu-lokalowy w/g projektu " Dom w Arkadiach r2t" o powierzchni użytkowej 177 m2. Oferta obejmuje sprzedaż jednego lokalu o pow. 90 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Malarska

Koninko,wielkopolskie

649 000 zł104 m² 6 254,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:146 m²

Oferta dotyczy dużej inwestycji deweloperskiej w miejscowości Szczytniki k/poznania. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej - 5 pokoi, powierzchnia 103.76m2: PARTER: - wiatrołap 5,26m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radlna

Radlna,małopolskie

569 000 zł125 m² 4 552 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu dom wolnostojący na sprzedaż w miejscowości Radlna opodal Tarnowa. Jest to niezwykła nieruchomość składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

655 000 zł300 m² 2 183,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom typu szwedka na Piaskach , wolnostojący, działka narożna około 400 m2, dom około 300 m2. Dom składa się z: 1 piętro 3 pokoje, łazienka1 piętro 3 pokoje, łazienka Parte r: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 099 800 zł171 m² 6 432 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Nowy Bliźniak ok.170m2. Tzw. 2 kroki od Podkowy Leśnej. Przedstawiam do sprzedaży Dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni użytkowej ok 170 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kornelin

Kornelin,kujawsko-pomorskie

327 000 zł52 m² 6 288,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Makler Poleca Do sprzedania dom wolnostojący w Kornelinie w bardzo dobrej lokalizacji dojazd do Bydgoszczy to około 15 min.Tereny zielone w niedalekiej odległości jezioro, las.Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

2 200 000 zł213 m² 10 328,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż wolnostojący dom położony w najbliższym sąsiedztwie Tynieckiego klasztoru przy ulicy Browarnianej w Krakowie. Lokalizacja: tyniec to jedna z bardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

2 000 001 zł144 m² 13 840,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Lux bliźniak / ogród / garaż /bielany Wrocławskie` Polecamy na sprzedaż luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 144.5 m2. Lokalizacja Dom zlokalizowany jest na Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

850 000 zł160 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferuję do sprzedaży dom o powierzchni 160 m2 w urokliwej części Wałbrzycha. Doskonała lokalizacja dla osób, lubiących tereny spacerowe, ciszę i bliskość zieleni. Dom usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Brzezina

Brzezina,dolnośląskie

12 900 000 zł1 750 m² 7 371 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:40 408 m²

0% prowizji! ***pałac brzezina*** lokalizacja: okolice Wrocławia, oddalona jedynie 5km od granic Wrocławia. Bardzo spokojne, ciche, zielone miejsce. Nieruchomość położona w oddaleniu od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czarna Górna

Czarna Górna,podkarpackie

1 249 000 zł184 m² 6 788,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Nowa cena! 2 domy, widokowe 0,5 ha w Bieszczadach w miejscowości Bystre gmina Czarne. Uwaga! Po zakupie możliwe wydzielenie części nieruchomości pod kątem zyskownej sprzedaży mniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

779 900 zł127 m² 6 126 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

Nowa inwestycja! Termin oddania IV kwartał 2024 r. Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie przedstawiamy do sprzedaży Do - 1/2 Bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Obrębizna

Obrębizna,wielkopolskie

699 000 zł217 m² 3 225,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do kupna dom o pow. użytkowej 127,12m2, budowany z cegły w 2009 roku wg projektu , solidny" , na ogrodzonej 17-arowej działce we wsi Obrębizna - 4 km od centrum miasta powiatowego Turek.