dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

959 900 zł160 m² 5 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Piękna Okolica. Bardzo Ładny Przestronny Dom. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny i funkcjonalny, bardzo łady Dom wolnostojący o powierzchni ok. 160 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zapłocie

Warszawa,mazowieckie

2 790 000 zł230 m² 12 130,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:479 m²

Mam przyjemność zaprezentować nowoczesny dom położony w Wilanowie o pow. 230 m2, usytuowany na 479 metrowej działce. Niewątpliwy atut stanowi piękny zagospodarowany ogród z basenem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kajetany

Kajetany,mazowieckie

2 250 000 zł293 m² 7 679,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Tylko U nas-Zapraszam osoby indywidualnie zainteresowane oraz biura nieruchomości do współpracy! Zapraszam na prezentację! Sprzedaż pięknej Rezydencji (o powierzchni całkowitej -ponad 292 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielno

Kielno,pomorskie

650 000 zł74 m² 8 783,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 034 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:260 tys. zł) oraz usługa budowy domu jednorodzinnego. Sam dom ( 390 tys. zł ) jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasne

Krasne,podkarpackie

995 000 zł116 m² 8 593,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:323 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115,79 m2 znajdujący się w miejscowości Krasne. Nieruchomość została urządzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

950 000 zł138 m² 6 869 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Tylko u nas! Zapraszam do obejrzenia domu osoby zainteresowane kupnem oraz agencję nieruchomości do współpracy. Wirtualny spacer po wnętrzu domu, oraz ogrodzie pod linkiem: bit.ly/41AJxWr Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Skawina,małopolskie

2 350 000 zł611 m² 3 848,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:2 729 m²

Na sprzedaż osiedle 6 domów w zabudowie bliźniaczej, w stanie surowym zamkniętym, w Skawinie, przy ulicy Batalionów Chłopskich. Inwestycja jest idealna dla rodzin z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

868 900 zł146 m² 5 951 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 145 m2, który usytuowany na przestronnej działce o powierzchni ok. 500 m2, w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 761 650 zł184 m² 9 567,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż dom z dużym ogrodem o powierzchni ~ 184 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: dom szeregowy duży ogród nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 299 000 zł176 m² 7 381 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży piękny, nowoczesny, parterowy dom w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 176 m2 , posadowiony na dużej działce o powierzchni ok. 1000m2 Zdjęcia są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

999 000 zł160 m² 6 251,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:695 m²

Z jednej strony cisza i spokój w domu na zalesionej działce, a z drugiej bliskość centrum miasta! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pod Palenicą

Jaworze,śląskie

856 000 zł79 m² 10 835,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedaży urokliwa nieruchomość położona w Jaworzu u podnóża góry. Idealne dla ludzi ceniących sobie bliskość natury, ciszę i spokój. Oferowany dom ma powierzchnię ok. 80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Barwna

Rabowice,wielkopolskie

549 000 zł78 m² 6 998,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:211 m²

4 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej - rzuty i wymiary na ostatnim zdjęciu! Opcjonalnie także proponujemy Mieszańcom możliwość zaadaptowania poddasza na własne potrzeby! Zapewniamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Podlaska

Luboń,wielkopolskie

629 000 zł83 m² 7 578,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Posiadam dostęp do wszystkich wolnych lokali inwestycji po co szukać więcej ? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży oferty biura sprzedaży dewelopera. Nie płacisz prowizji! Poszukujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Królowej Jadwigi

Kraków,małopolskie

1 983 100 zł117 m² 17 000,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:20 m²

Bezpośrednio od Dewelopera! bez Prowizji bez pcc! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania w prestiżowym kompleksie na Woli Justowskiej. To niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mokronos Dolny

Mokronos Dolny,dolnośląskie

1 349 999 zł130 m² 10 368,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mokronos dolny/mokronoska/dom/5 pok./TARAS/OGRÓD Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący w Mokronosie Dolnym przy ul. Wiśniowej o powierzchni około 130m2. Rok budowy 2007. Ogrzewany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

779 700 zł90 m² 8 663 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Super Rejon Milanówka, bliźniak ok.90 m2. Ładna Działka. Przedstawiamy do sprzedaży Dom- 1/2 bliźniaka o powierzchni 90 m2 usytuowanego na ładnej działce. dom nr.1 Stan deweloperski. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zamkowa

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 399 000 zł235 m² 5 953,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 335 m²

Tylko u nas! Nieruchomość inwestycyjna w centrum Starego Miasta w Piotrkowie Trybunalskim. Dwie kamienice z 1900 roku na działce 1335m2 z ogrodem 950 m2 Kamienice zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Obrowo

Obrowo,kujawsko-pomorskie

640 000 zł127 m² 5 032,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Nowy dom, z gotowym projektem wykończenia wnętrza. Idealny dla rodziny z dziećmi lub starszych osób. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 890 000 zł286 m² 6 608,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:486 m²

Tylko u Nas! Oferta na wyłączność! budynek o klastycznej bryle ekspozycja z 4 stron świata funkcjonalny układ pomieszczeń w pełni wyposażony i wykończony z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

990 000 zł125 m² 7 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:382 m²

Dom z 2020r gotowy do wprowadzenia bez żadnych nakładów finansowych. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Husarska

Kruszewnia,wielkopolskie

569 000 zł51 m² 11 240,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:110 m²

Mam do zaoferowania 3-pokojowe, gustownie urządzone jednopoziomowe mieszkanie w Kruszewni, nieopodal Swarzędza. Inwestycja wybudowana w 2018 przez Chronos Development. Do dyspozycji mamy salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białośliwie

Białośliwie,wielkopolskie

447 000 zł110 m² 4 063,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż dom do własnej aranżacji z dużą działką w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Robotnicza

Luzino,pomorskie

345 000 zł66 m² 5 251,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:74 m²

| 3 pokoje | Duży prywatny ogród | 2 miejsca postojowe | Poddasze | Doskonała lokalizacja | Wysoki standard budownictwa | Nowa inwestycja w Luzinie, która swoją uniwersalnością wychodzi naprzeciw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

1 500 000 zł180 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam dom na ładnym i spokojnym osiedlu w józefosławiu/julianowie, koło lasu kabackiego, przy ul. Jaskółki. (W rozliczeniu przyjmę mieszkanie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chróstnik

Chróstnik,dolnośląskie

880 000 zł240 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:707 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękny dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym, położony na 7 - arowej działce, ale istnieje możliwością zakupu sąsiedniej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pogorzel,mazowieckie

1 299 000 zł151 m² 8 579 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Oferuję nowoczesny dom wolnostojący z garażem w bryle budynku, na działce w sąsiedztwie lasu. Nieruchomość zlokalizowana jest powiecie otwockim, gmina Celestynów, miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 120 000 zł172 m² 6 512 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Nowy dom, bliźniak ok.170m2. Piękny rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie Deweloperskim z Pompą Ciepła o powierzchni ok.170 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

649 900 zł86 m² 7 539 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:504 m²

Dom na Bardzo Ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86 m2, usytuowany w pięknym rejonie miasta. lokal nr.3 Zdjęcia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 190 000 zł133 m² 8 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:166 m²

Magicvision oferuje do sprzedaży 3-kondygnacyjny Dom w zabudowie szeregowej w Centrum Niepołomic. Dom jednakże w cichym i spokojny miejscu z drogą wewnętrzną asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Halickie

Halickie,podlaskie

880 000 zł120 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Piękna szeregówka w okolicach miasta w cichej i spokojnej okolicy, zaraz obok lasu. Dół: otwarta przestrzeń: kuchnia, jadalnia i salon wiatrołap kotłownia toaleta Piętro: sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Beskidzka

Rychwałd,śląskie

455 000 zł70 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:200 m²

.czas na własne mieszkanie? teraz Z bezpiecznym kredytem 2% dom W cenie mieszkania! nie zwlekaj zarezerwuj już teraz! Oferujemy Państwu na sprzedaży trzy odrębne mieszkania w nowym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wicie

Wicie,zachodniopomorskie

613 770 zł43 m² 14 273,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Do sprzedaży oferujemy całoroczny domek 2-kondygnacyjny, położony na osiedlu domków letniskowych w nowej inwestycji deweloperskiej w miejscowości Wicie. Planowany termin odbioru - maj 2024!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mnich

Mnich,śląskie

335 000 zł142 m² 2 359,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny w miejscowości Mnich obok Chybia. Budynek z początku lat osiemdziesiątych umiejscowiony na działce 2 700 m2. (część działki budowlana ok. 729 m2., pozostała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rurzyca

Rurzyca,zachodniopomorskie

890 000 zł171 m² 5 204,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 182 m²

Dom o powierzchni 171 m2 ( 115 m2 powierzchni użytkowej ) wybudowany w 2007roku, położony na działce o powierzchni 1182 m2. Na powierzchnię użytkową składają się: parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Górki

Górki,opolskie

743 600 zł124 m² 5 997 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego na nowopowstającym osiedlu zaledwie 5 minut od Opola. Nowy, dwukondygnacyjny budynek mieszkalny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 760 000 zł160 m² 11 005,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowanie więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Siedlisko,lubuskie

495 000 zł207 m² 2 395,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:907 m²

R e z e r w a c j a ! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 206,65 m2, usytuowany na 9-cio arowej działce znajdujący się w miejscowości Siedlisko (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

837 000 zł116 m² 7 185 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nową inwestycję w Grodzisku Mazowieckim Domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 120 m2 usytuowane na działce ok 445 m2 Parter: ok 60 m2 - przedsionek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Faszczyce

Nowe Faszczyce,mazowieckie

920 000 zł141 m² 6 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 393 m²

Przedstawiamy do sprzedaży ładny Dom wolnostojący parterowy, w stanie deweloperskim, o powierzchni ok.141 m2, usytuowany na dużej działce o pow. ok. 1400m2. Rozkład Domu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jezioran

Częstochowa,śląskie

630 000 zł80 m² 7 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ogłoszenie dotyczące domu jednorodzinnego na sprzedaż. Dom znajduje się w Częstochowie, dzielnica Gnaszyn, przy ulicy Jezioran 9 na działce gruntu nr 256/2.