dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Świekatowo

Świekatowo,kujawsko-pomorskie

999 000 zł218 m² 4 582,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 012 m²

Makler nieruchomosci poleca : Nieruchomość w otoczeniu pól i drzew z asfaltową drogą dojazdową. Wolnostojący Dom o powierzchni użytkowej całkowitej 218m został wybudowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

579 000 zł200 m² 2 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:899 m²

Tylko U nas! Mamy przyjemność zaoferować do zakupu dom wolnostojący, posadowiony na obszernej działce zlokalizowanej w spokojnej części dzielnicy Groszowice w Opolu w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

935 000 zł118 m² 7 923,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Piękne domy blisko morza kołobrzeg | grzybowo - stan deweloperski inwestycja lub na użytek własny Oferujemy na sprzedaż nowo powstające budynki dwulokalowe. Inwestycja obejmuje 4 budynki dwulokalowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabajka

Zabajka,podkarpackie

580 000 zł89 m² 6 538,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu segment domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 88,70 m2 z działką ok. 1,5 ar w na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pasłęk

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

720 000 zł130 m² 5 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:803 m²

Wolnostojący dom jednorodzinny z dużym ogrodem w centrum Pasłęka. Cena : 720.000 zł Powierzchnia : 130 m2 Oferujemy do sprzedaży bezczynszowy, bardzo przytulny, wolnostojący dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł60 m² 5 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:250 m²

Makler poleca parterowy domek w cenie mieszkania! Domek do kapitalnego remontu, z działką 250 m2. Dwa pokoje kuchnia, toaleta. Zapraszam na prezentację! Oferta wysłana z systemu Galactica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Chopina

Zakrzów,opolskie

430 000 zł200 m² 2 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferujemy na sprzedaż dom położony w miejscowości Zakrzów, oddalonej o ok 10 km od Kędzierzyna-Koźla. Nieruchomość posadowiona jest na 14 arowej działce, na której znajduje się również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Moczyłki

Moczyłki,zachodniopomorskie

630 000 zł120 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom położony w malowniczej wsi Moczyłki, przy trasie Poznań - Kołobrzeg. Wieś oddalona 4 km od miasta Białogard, w którym znajduje się wiele restauracji, siłownia, basen, kino i park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łodygowice

Łodygowice,śląskie

869 000 zł192 m² 4 529,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Z przyjemnością przedstawiamy państwu do sprzedania dom położony W dobrze skomunikowanej, malowniczej okolicy beskidu śląskiego oraz kotliny żywieckiej -łodygowicach Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Sypniewo

Sypniewo,wielkopolskie

230 000 zł80 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Dom na sprzedaż W sypniewie - gmina margonin Odległość do jeziora - 50 m Przedstawiamy na sprzedaż część domu wraz z działką oraz budynkiem gospodarczym. Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

889 000 zł126 m² 7 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, znajdujący się w Opolu, w dzielnicy Nowa Wieś Królewska. Dom ma powierzchnię mieszkalną 124m2, wybudowany został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

829 000 zł116 m² 7 122 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przestawiamy do sprzedaży Segment w stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 117 m, usytuowany na działce o powierzchni ok. 200 m2. Jest to kameralna inwestycja w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

839 900 zł127 m² 6 613 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Bardzo Ładny i Cichy Rejon. Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 128 m2, usytuowany działce o powierzchni ok. 580 m2, w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż nowy 4 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 80 m2 z przynależnym ogrodem (segment środkowy) w nowej inwestycji mieszkań i domów w zab. szeregowej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tarnówka

Tarnówka,wielkopolskie

380 000 zł90 m² 4 245,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 901 m²

Dom w tarnówce Dom w zabudowie wolnostojącej o pow. użytkowej ok. 89,50m2, zbudowany z cegły. Działka o pow. 6901m2. Strop drewniany. Dach pokryty dachówką betonową , zdrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

759 000 zł130 m² 5 818,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż gotowe segmenty w zabudowie bliźniaczej położone w Kiełczowie przy ulicy Polnej. W okolicy tylko niska, nowa zabudowa, dojazd na posesje drogą gminną. Nowa inwestycja domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niedźwiedzia

Białystok,podlaskie

649 000 zł130 m² 4 992,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:612 m²

* rezerwacja * Dom jednorodzinny, wolnostojący na osiedlu Dojlidy przy ul. Niedźwiedziej. Powierzchnia użytkowa to ok. 110m2, całkowita ok. 150m2 Rozkład: podpiwniczenie: kotłownia, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukowa

Ząbki,mazowieckie

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:168 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej z 1985 roku o powierzchni 200 m2 + 35m2 poddasze usytuowany na działce 168 m2 w Ząbkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Smardzewska

Łagiewniki Nowe,łódzkie

300 000 zł80 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 592 m²

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: dom murowany wolnostojący do generalnego remontu zlokalizowany przy ulicy Smardzewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 199 000 zł295 m² 4 064 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom Wolnostojący ok. 290m2. Przedstawiamy bardzo ładny dom w stanie deweloperskim plus o powierzchni całkowitej ok. 292m2, usytuowany w pięknej, zielonej okolicy, na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rzemieślnicza

Sąsieczno,kujawsko-pomorskie

625 000 zł67 m² 9 328,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:692 m²

Biuro nieruchomości 3 Parts - partner Home ma przyjemność przedstawić Państwu fantastyczną ofertę domu na działce o pow.692 m2 , położonego w sąsiedztwie pięknych leśnych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kolejowa

Dobra,opolskie

320 000 zł93 m² 3 440,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:597 m²

Rezerwacja Atrakcyjna lokalizacja to główny atut prezentowanej nieruchomości. Okolicę charakteryzują walory przyrodnicze i rekreacyjne - jest to miejsce szczególnie polecane osobom lubiącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sokola

Gajków,dolnośląskie

1 279 000 zł154 m² 8 443,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:870 m²

Lokalizacja: gajków Metraż: 138,02m2 (powierzchnia użytkowa), 153,84m2(powierzchnia całkowita), zabudowa: jednorodzinna, dwa miejsca postojowe naziemne, działka: 870m2, dostępny: do uzgodnienia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

789 900 zł141 m² 5 594 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok.140 m, położony na przestronnej, pięknej działce w Adamowiźnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dolne Pole

Dolne Pole,wielkopolskie

548 000 zł112 m² 4 906,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 399 900 zł205 m² 6 829 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Nowoczesny Dom ok. 200m2, w Pięknym Rejonie. Przedstawiam do sprzedaży Nowoczesny Dom w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni ok. 205m2 posadowiony wśród pięknych terenów Osowca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

899 000 zł89 m² 10 107,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:178 m²

Wyłączność! tylko W naszym biurze! rezerwacja nowoczesny dom na kameralnym osiedlu W zabudowie bliźniaczej / cicha I zielona okolica Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Cisowa

Stanowice,dolnośląskie

779 000 zł139 m² 5 585,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Funkcjonalny dom z ogródkiem oddalony 20 minut od granic Wrocławia! Inwestycja składa się z 10 domów zaprojektowanych w stonowanej kolorystyce, z przynależnymi garażami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Goleniowska

Szczecin,zachodniopomorskie

610 000 zł145 m² 4 202,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczecin, dąbie, 3/4 pokoje, wysoki standard, garaż dwustanowiskowy, idealne na siedzibę firmy, biuro, lokal, hurtownie. Tylko u Nas! Oferuję na sprzedaż funkcjonalny obecnie 3 pokojowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębowa

Musuły,mazowieckie

1 280 000 zł197 m² 6 497,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 675 m²

Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość - przepiękny dom wolnostojący o powierzchni 197 m , położony na przestronnej działce o powierzchni 1675 m . To miejsce, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Koszutki

Kraków,małopolskie

980 000 zł105 m² 9 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kraków, kosocice-powrót oferty! -tylko U nas- oferuję do zakupu kompaktowy dom wykończony pod klucz usytuowany na działce 2 arowej w Krakowie Kosocicach Dom zupełnie nowy, nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

999 900 zł152 m² 6 578 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Nowy dom, bliźniak ok.150m2. Piękny rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie Deweloperskim z Pompą Ciepła o powierzchni ok.150 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

785 000 zł132 m² 5 970 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Bardzo Ładny Rejon - Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 131 m2, usytuowany na dużej, b.ładnej działce o powierzchni ok.746 m2, w cichej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrętowa

Rumia,pomorskie

669 000 zł120 m² 5 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący do remontu w malowniczej okolicy blisko lasu! Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy blisko lasu, co zapewnia doskonałe warunki dla miłośników natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marcinowice

Marcinowice,dolnośląskie

399 000 zł147 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam dom jednorodzinny wolnostojący położony w gminie Marcinowice. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 349 800 zł180 m² 7 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 610 m²

Dwa Wolnostojące Domy na pięknej działce Blisko wkd. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok. 170 m2, oraz drugi dom o powierzchni ok 85 m2 z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pogodna

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 956,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa inwestycja w podwrocławskich Cesarzowicach! Osiedle składa się z 18 budynków dwulokalowych, tym 4 w zabudowie bliźniaczej, co daje łącznie aż 36 lokali.