dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Złocieniecka

Poznań,wielkopolskie

979 000 zł179 m² 5 457,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Z wielką przyjemnością mam zaszczyt przedstawić Państwu przestronny szeregowiec położony w Poznaniu (ławica) zaledwie 10 minut od centrum Poznania. Dom o powierzchni około179 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chrząstowice

Chrząstowice,opolskie

990 000 zł220 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 868 m²

Nowa, niższa cena! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego z częścią przystosowaną do prowadzenia działalności gospodarczej. Całkowita powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

789 900 zł140 m² 5 642 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy i Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 140m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 800m2, w pięknej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

4 400 000 zł400 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:43 457 m²

Nowa atrakcyjna cena Piękna posiadłość z domem i parkiem nad jeziorem tuż obok Bydgoszczy. Cała nieruchomość znajduje się w otoczeniu 23 pomników przyrody na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

848 900 zł124 m² 6 846 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nowy Dom ok. 124 m2. Nowoczesna Bryła Budynku. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Bardzo ładny Bliźniak w stanie deweloperskim o powierzchni ok.123 m2, z garażem w bryle budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 900 000 zł180 m² 10 555,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Klimatyczny dom w Brwinowie, na pograniczu z Podkową Leśną. Piękna działka 1400m2 ze starodrzewiem. O nieruchomości: dom w wyjątkowym stylu- został wybudowany w 1976 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stacyjna

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

! 0% prowizji od kupującego! Na sprzedaż dom bliźniaczy o powierzchni całkowitej 120 m2, położony w spokojnej i cichej okolicy Kielc w dzielnicy Słowik-Willa, przy ul. Stacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 649 000 zł262 m² 6 282,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 186 m²

Zalety: garaż dwustanowiskowy, klimatyzacja, wysoki standard budynku i wykończenia, duża działka, osiedle nowych domów, reprezentacyjna, zielona i spokojna okolica, nowoczesny wystrój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sońsk

Sońsk,mazowieckie

420 000 zł130 m² 3 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 590 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w gminie Sońsk. Dom murowany z cegły, parter z lat 90-tych, piętro w 2018 r. Idealny dla dwóch rodzin - posiada niezależne wejście na piętro. Są dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

670 000 zł100 m² 6 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, 2-poziomowej o powierzchni 100m2 z oddzielnym garażem 30 M2 na działce 2,2 ar. Położenie w centrum miasta, na ulicy Sportowej Dom do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

559 000 zł235 m² 2 378,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:11 204 m²

Nadaje się na rezydencję - 4 km od pakosławia cena do negocjacji! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 235 m2 na działce o powierzchni 11,204 m2. Cena sprzedaży wynosi 559,000 zł.Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 920 000 zł160 m² 12 006 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowanie więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. 28 Lipca 1943

Kraków,małopolskie

1 589 900 zł92 m² 17 281,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: garaż, miejsce postojowe pod budynkiem, ogród, pralnia, strych, taras, teren ogrodzony, rolety antywłamaniowe, monitoring, klimatyzacja, działka, brama na pilota, balkon francuski szklany;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Młyńska

Bakałarzewo,podlaskie

699 000 zł300 m² 2 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 375 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży komfortowego domu, położonego w miejscowości Bakałarzewo zaledwie 20 km od Suwałk. Ta niezwykła nieruchomość oferuje wyjątkową okazję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głojsce

Głojsce,podkarpackie

155 000 zł180 m² 861 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w miejscowości Głojsce - wieś położona w województwie podkarpackim w powiecie krośnieńskim w gminie Dukla. Okolice Głojsc to piękna kraina obfitująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Legendy

Józefów,mazowieckie

2 750 000 zł243 m² 11 316,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Józefów | dom wolnostojący | piękna działka 2141m | rezerwat przyrody Oferta skierowana jest do rodziny szukającej wyjątkowego, spokojnego miejsca, ceniącej sobie prywatność i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Powstańców Listopadowych

Rzeszów,podkarpackie

1 050 000 zł230 m² 4 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu naszą najnowszą ofertę zakupu wyjątkowej willi położonej w prestiżowej lokalizacji Rzeszowa, przy ulicy Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karczew

Karczew,mazowieckie

580 000 zł114 m² 5 087,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120m z działką 360m. Znajduje się w Karczewie, w ustronnym miejscu w bezpośredniej styczności z terenami zielonymi, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zakopiańska

Gilowice,śląskie

239 000 zł70 m² 3 414 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni około 70 m2 do którego przylegają zabudowania gospodarcze. Działka budowlana o powierzchni 1043 m2 z oznaczeniem w mpzp MM -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

684 200 zł101 m² 6 793,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Długołęka/tarasyx2/dom/ogród/kolej/hit/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m. Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jaworze,śląskie

2 850 000 zł416 m² 6 847,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 047 m²

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować do zakupu wyjątkową nieruchomość znajdującą się w Jaworzu Nałęże w odległości zaledwie 15 km od centrum Bielska Białej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

898 000 zł90 m² 9 988,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Oferujemy państwu na sprzedaż piękny klimatyczny I bardzo zadbany dom wolnostojący W zielonej górze - racula ul. Solarzów jeden Z niewielu na rynku W tak atrakcyjnej lokalizacji. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Borówiec

Borówiec,wielkopolskie

678 000 zł108 m² 6 295,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, gwarancja 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Kredyt + Ubezpieczenie Domu gratis zapraszam do kontaktu i umówienia się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rudna

Rudna,dolnośląskie

650 000 zł250 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:458 m²

Wyłącznie w naszym biurze! Wolnostojący budynek, o powierzchni użytkowej 203 m2, posadowiony na 4,58 a działce, zlokalizowany w centrum Rudnej. Budynek dwukondygnacyjny, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabawa

Zabawa,małopolskie

1 150 000 zł255 m² 4 509,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:920 m²

Polecamy Państwu wolnostojący dom położony na 9,20 ar działce w Zabawie. Dom składa się z parteru oraz piętra. Dodatkowo do domu przylega budynek gospodarczy o pow 15m2. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 250 000 zł264 m² 4 734,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:324 m²

Dom wieliczka, okazja! pow. całkowita domu : 264m2 ok. ul. Krakowskiej idealne, ciche miejsce Dom w zabudowie bliźniaczej położony przy ślepej ulicy w spokojnej okolicy. Powierzenia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Mławska

Szreńsk,mazowieckie

235 000 zł250 m² 940 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam Posiadam do sprzedaży Dom Dwurodzinny wraz z mieszkaniem 90m z piękną dużą działką oraz budynkami Gospodarczo-Mieszkalnymi. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żołędowo

Żołędowo,kujawsko-pomorskie

575 011 zł93 m² 6 182,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro Makler poleca: do sprzedaży świetna, niepowtarzalna, kameralna inwestycja w pobliżu Bydgoszczy w miejscowości Żołędowo! W realizowanej inwestycji będzie mieszkać tutaj tylko 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Topolowa

Strumień,śląskie

749 000 zł130 m² 5 766,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:710 m²

Serdecznie polecam dom wolnostojący, na urokliwej działce. Ostatni dom! Realizacja 2 kwartał 2025 roku. Lokalizacja: strumień - ul. Topolowa Ilość pokoi: 4 - możliwość przearanżowania na 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Karniszewicka

Pabianice,łódzkie

635 000 zł100 m² 6 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:660 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowy dom energooszczędny w trakcie budowy - docelowo sprzedawany w stanie deweloperskim, zlokalizowany w Pabianicach w okolicy ul. Karniszewickiej. Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 899 000 zł144 m² 13 151 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 140 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Piękny Dom o powierzchni ok. 145 m2 w stylu antycznym, usytuowany na dużej pięknej działce o powierzchni ok. 11.000 m2, zlokalizowany na urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Okrężna

Sztutowo,pomorskie

599 000 zł198 m² 3 025,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:807 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Nieruchomość położona na Mierzei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

6 750 000 zł360 m² 18 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:316 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, z pięknym i zadbanym ogrodem, dającym wytchnienie od zgiełku miasta. Ceniona lokalizacja, górny mokotów Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

850 000 zł105 m² 8 101,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pełcznica,dolnośląskie

699 000 zł175 m² 3 994,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Zapraszam do obejrzenia wirtualnego spaceru! Na sprzedaż wolnostojący, 5-pokojowy poniemiecki dom z dużym potencjałem aranżacyjnym znajdujący się w miejscowości Pełcznica położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Świerkowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 395 000 zł126 m² 11 071,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Funkcjonalny rozkład pomieszczeń - bliskość natury Mam Państwu do zaoferowania przestronny i nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125,68 m2 (w tym garaż dwustanowiskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błonie

Błonie,mazowieckie

1 800 000 zł203 m² 8 867 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny położony zaledwie 10 minut od centrum Błonia to wyjątkowa nieruchomość, idealna dla osób poszukujących komfortu i spokoju. Dom oferuje przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Florentynów

Florentynów,łódzkie

635 000 zł72 m² 8 819,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż bardzo ładnego, przestronnego i nowego domu o powierzchni 72m2, wykończonego "pod klucz", położonego na działce o powierzchni ok. 450m2. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kałamarskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 000 zł148 m² 8 779,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom (w trakcie budowy) Lokalizacja: toruń, ul. Kałamarskiego Powierzchnia użytkowa: 148,07m2 Struktura: salon z kuchnią + sypialnia + 2 pokoje + łazienka + wc + garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stawowa

Psary,dolnośląskie

799 000 zł98 m² 8 135 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Na sprzedaż połowa domu jednorodzinnego, dwulokalowego, w stanie developerskim, zaledwie 1 km od Wrocławia. Widawa Park to nowe osiedle domków w zabudowie bliźniaczej w Psarach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

887 000 zł214 m² 4 145 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim na nowo powstającym osiedlu w miejscowości Górno na zagospodarowanej i ogrodzonej działce. Standard wykończenia (standard.