dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 199 000 zł80 m² 14 988 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Do sprzedania nieruchomość zabudowana drewnianym domkiem o powierzchni około 80 metrów kwadratowych. Parter budynku to dwa pokoje, korytarz, łazienka, kuchnia. Piętro to dwa pokoje. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

899 000 zł153 m² 5 862,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:196 m²

Projekt osiedla jest unikalny ze względu na otoczenie, rzadko spotykane w bezpośredniej okolicy Warszawy. Inwestycja znajduje się przy drodze o niewielkim natężeniu ruchu, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowęcin

Nowęcin,pomorskie

1 326 000 zł156 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:476 m²

Do sprzedaży oferujemy całoroczny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Nowęcin. Planowany termin odbioru - II kwartał 2024! Lokal o powierzchni 156m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 999 000 zł204 m² 9 799,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Luksusowy dom po kapitalnym remoncie! nowoczesny dom W Z basenem! położony przy rzece odrze Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica. Budynek z 2006 roku, budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczodre

Szczodre,dolnośląskie

1 369 999 zł140 m² 9 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Serdeczne polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje szczodre / długołęka / dom parterowa 140 M2 / działka 900 M2 Dom położone pod Wrocławiem, przy parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kłaj

Kłaj,małopolskie

850 000 zł320 m² 2 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dom w spokojnej dzielnicy, przy drodze gminnej. Numer 59' działka 2065. Nieopodal strefa aktywności Dolina Raby, szkoła podstawowa. Dom należał do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 149 800 zł165 m² 6 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:806 m²

Nowy Dom ok.160m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok 165 m2, posadowiony na działce ok 800 m2, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 180 000 zł100 m² 11 741,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przytulny dom jednorodzinny Z duzą działką I tarasem! dane techniczne: dom jedno piętrowy Rok budowy: 2016 Powierchnia całkowita: 100,05m2 Powierzchnia użytkowa: 88,5m2 Działka: 1200m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bysławska

Warszawa,mazowieckie

1 349 000 zł227 m² 5 942,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 116 m²

Oferujemy Państwu do zakupu dom o niezwykle dużym potencjale inwestycyjnym, architektonicznym i finansowym. Osoba, która dysponuje możliwościami budowlanymi, ma niepowtarzalna okazję aby je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

1 220 000 zł116 m² 10 560,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 514 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, czteropokojowego domu parterowego, położonego w miejscowości Kruszyn Krajeński. Zastosowane elementy konstrukcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 449 000 zł140 m² 10 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:822 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu piękny dom w prestiżowej dzielnicy Niepołomice Boryczów. Dom znajduje się na ogrodzonej, bardzo zadbanej działce o powierzchni 8,22 ar. Na parterze domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Pysznica,podkarpackie

499 000 zł154 m² 3 240,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom położony w bardzo pięknej i cichej okolicy bezpośrednio przy lesie ok 500 m kąpielisko Kontakt od godz 13 do  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Głożyńska

Wodzisław Śląski,śląskie

275 000 zł140 m² 1 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Własny dom W cenie mieszkania - okazja! Mam przyjemność zaoferować dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 140m2, położony na 4-arowej działce w Wodzisławiu Śląskim przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Słupsk

Słupsk,pomorskie

199 000 zł37 m² 5 378 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Mobilny Dom Całoroczny o powierzchni 37m2 i wymiarach zewnętrznych 14,6m x 3m. Prosta, tradycyjna bryła ułatwia dopasowanie domku do działki i z łatwością wkomponuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Błonie

Błonie,mazowieckie

819 800 zł150 m² 5 465 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Przedstawiamy do sprzedaży gotowy w stanie deweloperskim + segment położony atrakcyjnym rejonie bliskich okolic Błonia. Lokale o powierzchni ok. 150 m2 z działką ok 220 m2 Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

579 000 zł92 m² 6 307,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedawany lokal mieszkalny w budynku dwulokalowym, zlokalizowany jest w miejscowości Czołowo pod Kórnikiem. Łącznie w ramach całego osiedla zostanie oddanych do użytkowania 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Prażmowo

Prażmowo,warmińsko-mazurskie

2 099 000 zł173 m² 12 133 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 461 m²

Prażmowo, zakątek Salpia - dom 173m2 * bezpośrednio przy lesie i jeziorze * Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej w samym sercu Krainy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niepodległości

Stargard,zachodniopomorskie

1 600 000 zł310 m² 5 159,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:960 m²

Na sprzedaż piękny, przestronny dom dwupokoleniowy z 2011 roku usadowiony na działce 960 m2, znajdujący się w Stargardzie. W skład nieruchomości o powierzchni użytkowej 310,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 229 990 zł136 m² 9 044,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych bielany wrocławskie / dom W zabudowie szeregowej - segment skrajny / działka 250 M2 Przedstawiam dom parterowy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radacz

Radacz,zachodniopomorskie

1 990 000 zł239 m² 8 313,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 164 m²

Przedstawiamy do sprzedaży duży, piękny dom położony na działce o powierzchni 2163 m2, w pierwszej lini nad jeziorem Radacz. Nieruchomość położona jest w odległości około 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Skośna

Pewel Ślemieńska,śląskie

295 000 zł64 m² 4 609,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferujemy do sprzedaż dom do remontu o powierzchni 64 metry kwadratowe na działce o powierzchni 1700 metrów kwadratowych droga dojazdowa gminna utwardzona (płyty betonowe ) Dom składa się :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł180 m² 9 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:355 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 180 m2 położonego na działce 355 m2 w Wawrze. Domy w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. 27 Grudnia

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

759 000 zł107 m² 7 093,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż gotowe do odbioru bliźniaki w Tarnowie Podgórnym, ul. 27 Grudnia 51. Cena 759 tys. Możliwość rozliczenia umożliwiającego uzyskanie kredytu 2% - wartość budynku 700 tys plus faktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubin

Lubin,dolnośląskie

889 000 zł100 m² 8 883,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze - nie szukaj dalej stary lubin- lokal mieszkalny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 100,7m2. na powyższy metraż składają się: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Górki

Górki,opolskie

699 000 zł111 m² 6 275 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży połowy domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w miejscowości Górki. Dom o powierzchni 111,4 m2 posadowiony na działce 3,8 ara,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 999 000 zł254 m² 8 460,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Biuro Stoprocent-Nieruchomości prezentuje dom który jest kwintesencją luksusu i nowoczesności. Ten przestronny dom parterowy z użytkowym poddaszem, o całkowitej powierzchni 254 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czereśniowa

Rosnowo,wielkopolskie

735 000 zł114 m² 6 463,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:328 m²

Nowa kameralna inwestycja Z I E L O N E R O S N O W O chcesz mieszkać obok wielkopolskiego parku narodowego? muzeum rolnictwa Z festynami I targiem zdrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Balcerów

Balcerów,łódzkie

2 000 000 zł170 m² 11 763,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 870 m²

Super oferta! Piękna posiadłość z sauną i ogromnym tarasem w Balcerowie koło Skierniewic Główne atuty nieruchomości: wysoki standard wykończeń prestiżowa lokalizacja prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Występa

Występa,świętokrzyskie

249 000 zł1 500 m² 166 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Witam sprzedam nieruchomość położoną po miedzy kielcami a skarżyskiem , miejscowość to Występa bardzo fajnie położona z pięknymi widokami. Nieruchomość składa się z : Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, ul. Starogajowa

Wrocław,dolnośląskie

2 000 000 zł390 m² 5 128,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Sprzedam dom z tarasem - Stabłowice Do sprzedania dom o powierzchni 241m2 plus piwnica o powierzchni 150m2, położony we Wrocławiu Stabłowice, na ulicy Starogajowej. Dom jest częściowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

930 000 zł139 m² 6 691 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:511 m²

Super Okolica. Przedstawiamy bardzo ładny Dom z antresolą - 1/2 Bliźniaka oddany będzie w Stanie Deweloperskim, o powierzchni ok.139m2, usytuowany na bardzo ładnej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

779 900 zł131 m² 5 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:603 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni ok. 130 m2, posadowiony na przestronnej ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

815 000 zł92 m² 8 859 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa inwestycja w Bardzo Dobrej Lokalizacji. Przedstawiamy do sprzedaży nowy Segment Zewnętrzny w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 92 m2, posadowiony na ładnej działce. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zmiennica

Zmiennica,podkarpackie

680 000 zł260 m² 2 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę nieruchomości, która znajduje się w spokojnej miejscowości Zmiennica w województwie Podkarpackim 6km drogi od centrum Brzozowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miłocin

Miłocin,lubelskie

930 000 zł238 m² 3 912,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Mam do zaoferowania 6 pokojowy dom wolnostojący wybudowany na 20 arowej działce o łącznej powierzchni całkowitej 237,68mkw znajdujący się w Miłocinie gm. Wojciechów. Zapraszam na dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wola Rzędzińska

Wola Rzędzińska,małopolskie

749 000 zł150 m² 4 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 781 m²

Dom blisko lasu, a zarazem tuż za granicą Tarnowa, wydaje się być marzeniem nie do spełnienia? A jednak. Jestem przekonana, że ta nieruchomość przykuje Twoją uwagę! Przedstawiam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 120 000 zł162 m² 6 926,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam budynek jednorodzinny o pow. 161,7 m2 w zabudowie bliźniaczej w Warszawie Wawer. Oddany do użytkowania w 2020 r. Nieruchomość jest w stanie do wykończenia, 6 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Józefów,mazowieckie

2 250 000 zł187 m² 12 019,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Państwu projekt, który został stworzony i zaprojektowany na miarę we współpracy z renomowaną pracownią architektoniczną prowadzoną przez Hernana Gomeza. To nowoczesne dzieło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Lasek

Lasek,małopolskie

3 500 000 zł655 m² 5 343,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 422 m²

Jeżeli szukacie Państwo rodzinnej posiadłości w wyśmienitej lokalizacji, zapewniającej ciszę i spokój, a jednocześnie dostęp do bliskości miasta, to ta oferta jest dla Was. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gruszka

Gruszka,świętokrzyskie

743 000 zł250 m² 2 972 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 383 m²

Do sprzedania dom położony 10km od Kielc w miejscowości Gruszka. Dom o powierzchni 250m2 pow użytkowa 220m2. Nieruchomość położona na działce 500m2. Dom z 1997 roku, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kolonia Siedliszczki

Kolonia Siedliszczki,lubelskie

485 000 zł80 m² 6 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:35 600 m²

Oferuję na sprzedaż dom z zabudowaniami gospodarczymi i kilkoma działkami. Ofertę stanowią grunty rolne zabudowane, grunty rolne niezabudowane, las i grunty zadrzewione i zakrzewione.