dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

1 475 000 zł168 m² 8 779,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:481 m²

Radomierzyce to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. To wyjątkowo spokojna i cicha okolica, z sąsiadującymi okazałymi domami głównie wolnostojącymi bez ścisku, bez wzmożonego ruchu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mieszczańska

Lublin,lubelskie

44 719 zł118 m² 379,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:172 m²

Syndyk sprzeda udział W domu jednorodzinnym Syndyk masy upadłości Eweliny Ćwiklińskiej ogłasza sprzedaż z wolnej ręki udziału 3/32 w nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żernicka

Mędłów,dolnośląskie

1 580 000 zł200 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 241 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni blisko 220 mkw w urokliwym i spokojnym miejscu niedaleko Wrocławia w Mędłowie gm. Żórawina. Ten dom spełni marzenia rodziny, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

769 800 zł111 m² 6 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w Bardzo Ładnej Bryła Budynku- w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 112 m2 usytuowany na ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Połczyn-Zdrój

Połczyn-Zdrój,zachodniopomorskie

575 000 zł224 m² 2 566,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Ofertą sprzedaży jest wolnostojący dom z dużym potencjałem w powiecie świdwińskim, tylko 4 km od Połczyn- zdrój. Budynek mieszkalny będący przedmiotem oferty, został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

683 200 zł101 m² 6 783,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Długołęka/tarasyx2/dom/ogród/lux./HIT/OD/ZARAZ/TOP Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m. Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Długa

Rytwiany,świętokrzyskie

799 000 zł228 m² 3 502,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 447 m²

Jeśli szukasz nowoczesnego, atrakcyjnego domu, miejsca gdzie odpoczynek i relaks w zaciszu przyrody są dla Ciebie ważne, to taką nieruchomość przedstawiam do sprzedaży. Dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wilkowice

Wilkowice,wielkopolskie

439 000 zł94 m² 4 680,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Osiedle Szybowników w Wilkowicach - II etap Osiedle dwukondygnacyjnych domów - stan deweloperski. Budynek piętrowy z 4 mieszkaniami (czworak) o pow. 93,79 m2 każdy na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kaputy

Kaputy,mazowieckie

1 212 754 zł116 m² 10 449,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:346 m²

Bez pcc! bez prowizji! Wnętrze domu (o powierzchni 133,47m2) to idealna przestrzeń dla 3-4 osobowej rodziny. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń umożliwia ciekawą aranżację przestrzeni i idealne jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonki

Zielonki,małopolskie

1 690 000 zł220 m² 7 682 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Szanowni Państwo W ofercie na sprzedaż - tylko jeden dom - wolnostojący zlokalizowany na działce 12,5 ara w III linii zabudowy. Dom będzie realizowany według indywidualnego projektu Firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 469 000 zł147 m² 9 993,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Super oferta w topowej dzielnicy Szczecina - pogranicze Pogodno i Krzekowo Nowy, duży, starannie wykończony dom "pod klucz", w zabudowie blizniaczej, nieruchomość z systemem "dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 790 000 zł245 m² 7 306,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:173 m²

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, segment o powierzchni użytkowej 245 m2 ursynów/grabów. W skład nieruchomości wchodzą: parter - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 480 000 zł195 m² 7 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

Przestronny Dom Wolnostojący ok. 195m2. Przedstawiamy bardzo ładny i funkcjonalny dom w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej ok. 195m2, usytuowany w pięknej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 100 000 zł341 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:644 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu w na granicy Warszawy Ursynowa a Mysiadła! Nieruchomość przeszła gruntowny remont w 2017 roku! W skrócie: nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Ostrów Mazowiecka

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

132 000 zł61 m² 2 163,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 048 m²

W imieniu wierzyciela, przekazujemy informacje o I terminie licytacji komorniczej Wszelkie zapytania prosimy kierować do: komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Ostrowi Mazowieckiej Daniela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

2 000 000 zł213 m² 9 389,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż wolnostojący dom położony w najbliższym sąsiedztwie Tynieckiego klasztoru przy ulicy Browarnianej w Krakowie. Lokalizacja: tyniec to jedna z bardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Zawada

Zawada,małopolskie

2 985 000 zł600 m² 4 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:16 000 m²

Dwór położony w Zawadzie gm. Bochnia *** oferta sprzedaży *** Opis sytuacji i koncepcji. Urokliwy zabytkowy dwór z XIX wieku wraz z parkiem, położony na Pogórzu Wiśnickim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

898 900 zł142 m² 6 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:752 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość 1/2 bliźniaka o powierzchni ok 142 m2 posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 752 m2 w spokojnym rejonie bliskich okolic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Biskupice

Biskupice,małopolskie

740 000 zł193 m² 3 839,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Perfect Estate ma zaszczyt zaprezentować przepiękny dom w zabudowie bliżniaczej położony w Zabłociu ok 5 km od Niepołomic , 5 km od Wieliczki , 15 km do Krakowa ( niedaleki zjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

599 000 zł108 m² 5 546,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dwupoziomowy lokal mieszkalny w nowym budynku w Kiełpinie. Idealny dla rodziny szukającej energooszczędnego bliźniaka bądź taniego w utrzymaniu mieszkania z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kosakowo

Kosakowo,pomorskie

699 000 zł90 m² 7 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:147 m²

Bez pcc! Nowoczesna i topowa inwestycja z 2023r. w Kosakowie blisko morza i lasu! 14 domów w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu. Działka 146,84 metrów. Cena 699.000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mosina,wielkopolskie

720 000 zł123 m² 5 853,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Polecam do sprzedaży dwa segmenty bliźniaka w Mosinie w okolicy ul. Strzeleckiej. Każdy segment bliźniaka o pow. całkowitej 123 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szafranki

Szafranki,podlaskie

525 000 zł80 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Spełnienie marzeń. Niezwykły, całoroczny dom położony w urokliwej lokalizacji niedaleko Goniądza we wsi Szafranki w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego. Jest to prywatny raj dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Rumianek,wielkopolskie

960 000 zł146 m² 6 575,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnego domu mieszczącego się w spokojnej okolicy, w Rumianku na ulicy Szkolnej (gm. Tarnowo Podgórne). Dom dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rudna Mała

Rudna Mała,podkarpackie

720 000 zł122 m² 5 921,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:541 m²

Oferta bez prowizji od kupującego! Kupujący nie płci podatku od czynności cywilno- prawnych! Oferuję Państwu do sprzedaży nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

670 000 zł75 m² 8 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:719 m²

Dom wolnostojący, piętrowy, który przeszedł generalny remont w latach 2022-2023. Nieruchomość znajduje się w malowniczej miejscowości Lubieszewo, idealna dla osób poszukujących spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krakowska

Niepołomice,małopolskie

780 000 zł163 m² 4 785,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:339 m²

Smart Property prezentuje Państwu dom o powierzchni użytkowej 121 mkw. położony na działce: 3 ary. Przedmiotowa nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji oraz strychu, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

1 449 000 zł150 m² 9 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Wyjątkowa Okazja! Unikatowa Oferta! Przedstawiamy Państwu przestronny dom o powierzchni około 150 m2, usytuowany na działce o powierzchni 580 m2. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pławowice

Pławowice,małopolskie

360 000 zł106 m² 3 404,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wolnostojący dom w stanie surowym otwartym o powierzchni 105,74m2. na działce 5200m2(52ary) w miejscowości Pławowice, koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Luzino

Luzino,pomorskie

1 000 000 zł220 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 915 m²

Rezydencja na Sprzedaż w Milwino Lokalizacja: milwino, gmina Luzino, powiat wejherowski - miejsce, które łączy w sobie spokój i urok natury. Cena: 1 000 000 zł - Do Negocjacji Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 099 800 zł190 m² 5 788 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Bardzo Ładny Dom ok.190m2. Piękna Zielona Okolica Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom o powierzchni ok. 190 m2, usytuowany na przestronnej, bardzo ładnej działce. Dom po niedawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kurpiów

Wrocław,dolnośląskie

2 048 999 zł207 m² 9 893,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak/top!/premium/ołtaszyn/kurpiów/ogród/garaż Przedstawiamy Państwu na sprzedaż sprzedaż komfortowy i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej mieszczący się na południu Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 100 000 zł156 m² 7 051,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Proponujemy Państwu dwupoziomowy apartament w zabudowie bliźniaczej ( łacznie 4 mieszkania ) w pięknej, cichej i zielonej okolicy w podwielickich Grabówkach. Cała inwestycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brzozowa

Przywidz,pomorskie

989 000 zł243 m² 4 068,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

> rezerwacja < przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny dom wolnostojący położony w miejscowości Przywidz, blisko jeziora i lasów. Na działce o powierzchni 1120 m2 położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 120 000 zł173 m² 6 474 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Nowy dom, bliźniak ok.170m2. Piękny rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie Deweloperskim z Pompą Ciepła o powierzchni ok.170 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 850 000 zł160 m² 11 568,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Cesarskie Ogrody, to prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Fromborska

Września,wielkopolskie

439 000 zł108 m² 4 064,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Zamiana na mieszkanie lub sprzedaż! Marzysz o domu w dogodnej lokalizacji w atrakcyjnej cenie? nie możesz przegapić takiej okazji! osa nieruchomości zaprasza na prezentację domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mosina,wielkopolskie

576 000 zł97 m² 5 963,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:136 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Ostatnie dostępne segmenty. Polecam do sprzedaży środkowe szeregowce w stanie deweloperskim w Mosinie przy ul. Strzeleckiej o pow. 96.59 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Koniecpolska

Ponik,śląskie

800 000 zł266 m² 3 007,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 289 m²

Oczekujesz aby Twoje miejsce zamieszkania zapewniało Ci ciszę, spokój, przestrzeń, piękne widoki, będąc jednocześnie azylem dla Twojej rodziny. Ta nieruchomość będzie idealnym wyborem. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dobra,zachodniopomorskie

1 999 000 zł222 m² 9 414,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:716 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę unikalnego domu położonego w Dobrej Szczecińskiej. Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej i cichej okolicy domów jednorodzinnych z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zgodna

Łęczyca,wielkopolskie

849 000 zł107 m² 7 936,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyjątkowa inwestycja w Łęczycy, k. Poznania, w odległości 250 m od Wielkopolskiego Parku Narodowego! Oferta obejmuje sprzedaż 6-pokojowgo lokalu mieszkalnego o pow. użytkowej 106,97.