dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, al. Spacerowa

Książenice,mazowieckie

1 490 000 zł141 m² 10 567,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio bliźniak składający się z dwóch kondygnacji o powierzchni użytkowej 141 m2 znajdujący się na działce 1000 m2. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bytoń

Bytoń,kujawsko-pomorskie

525 000 zł240 m² 2 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 641 m²

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! Bardzo ładna nieruchomość, położona w powiecie radziejowskim. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żagańska

Podbrzezie Górne,lubuskie

699 000 zł400 m² 1 747,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Do wprowadzenia od zaraz - duża, piękna posiadłość pod Kożuchowem Prezentujemy Państwu wyjątkową, wyróżniającą się na tle innych, dużą posiadłość w malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nieporęt,mazowieckie

1 399 000 zł160 m² 9 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

[cena do negocjacji] [kupujacy nie płaci prowizji] pełna własność księga wieczysta możliwość zakupu nieruchomości na kredyt : Krótko: boża Wola | Dom wolnostojący z 2003r. | wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilkszyn,dolnośląskie

2 199 000 zł291 m² 7 556,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 620 m²

Przedmiotem sprzedaży jest duży 6 pokojowy, wolnostojący, z garażem dom w stanie deweloperskim. Dom o pow. 291 m2 posadowiony na działce o powierzchni 1620 m2. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stawowa

Psary,dolnośląskie

849 000 zł98 m² 8 644 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Nowa inwestycja w pięknej okolicy. Na sprzedaż połowa domu jednorodzinnego, dwulokalowego, w stanie developerskim, zaledwie 1 km od Wrocławia. Widawa Park to nowe osiedle domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nowa

Kuźnica Czarnkowska,wielkopolskie

699 999 zł250 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:250 m²

Prezentujemy Państwu dom jednorodzinny w Kuźnicy Czarnkowskiej, małej miejscowości położonej w otoczeniu lasów i trzech rzek. Malownicza okolica sprzyja licznym aktywnościom tj. spływy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wyżgi

Kraków,małopolskie

4 850 000 zł300 m² 16 166,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego na widokowej działce. Projekt zakłada budowę 3 domów o pow. około 300m2. Oferta dotyczy domu o projektowanej powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modra

Szczecin,zachodniopomorskie

1 249 900 zł164 m² 7 639,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:268 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej w fantastycznej lokalizacji przy ul. Modrej. Dom jest energooszczędny (rachunki do wglądu) - ogrzewanie z kotła gazowego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

1 293 838 zł142 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Udogodnienia: tereny zielone wokół inwestycji, panele fotowoltaiczne, klimatyzacja, elektryczne rolety, nowoczesna architektura, blisko do komunikacji miejskiej, spokojna okolica Przynależności: taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 149 000 zł220 m² 5 222,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 064 m²

Czy widok z okien salonu i tarasu ma znaczenie ? Niestety z okien naszego domu nie widać morza :) Za to jest wspaniała magiczna góra Ślęża Zapraszamy! Przestronny, wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

660 000 zł138 m² 4 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:549 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękny, przestronny dom po generalnym remoncie o powierzchni 138m2, zlokalizowany w spokojnej okolicy z dogodnym dostępem do wszelkich udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Malbork

Malbork,pomorskie

2 750 000 zł417 m² 7 074,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 712 m²

Oferujemy Państwu wyjątkową posiadłość zlokalizowaną w Malborku przy ul. Francuskiej. Przedstawiamy luksusową rezydencję wybudowaną w 2012 r. o pow. 417,15 mkw usytuowaną na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Arciechów

Arciechów,mazowieckie

490 000 zł144 m² 3 402,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:758 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ogłoszenie bezpośrednie Sprzedam działkę z domem w miejscowości Arciechów w okolicach Zalewu Zegrzyńskiego. Działka ma powierzchnię 758.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagodowa

Wioska,dolnośląskie

459 000 zł125 m² 3 672 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Witam serdecznie, na sprzedaż mam dom w stanie surowym otwartym. Nazwa projektu to " Dom W Rododendronach 15n". Dom znajduje się w ładnej spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

735 000 zł90 m² 8 146,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:179 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Harcerska

Opole,opolskie

499 000 zł90 m² 5 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 000 m²

Sprzedam budynek położony w doskonałej lokalizacji w Opolu. Możliwość aranżacji na lokal usługowy lub kwaterę pracowniczą. Nieruchomość znajduje się przy ul. Harcerskiej. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ligota Prószkowska

Ligota Prószkowska,opolskie

999 000 zł144 m² 6 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, parterowego domu zlokalizowanego pod lasem w malowniczej miejscowości Ligota Prószkowska. Wolnostojący dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

1 499 000 zł189 m² 7 931,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Klimatyczny dom na sprzedaż w Węgrzcach Wielkich nieopodal ulicy Piaskowej Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego domu, położonego w malowniczych Węgrzcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 599 000 zł230 m² 6 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Więcej informacji: martalub biuro:w godz. 9-17 od poniedziałku do piątku; e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesny, gotowy dom wolnostojący, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

1 990 000 zł240 m² 8 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Jeśli lubisz nowinki technologiczne i chciałbyś/chciałabyś mieć funkcję inteligentnego domu- to ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 549 900 zł286 m² 5 419 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Przedstawiam do sprzedaży Piękną Nowoczesną Wille o powierzchni ok. 280 m2 posadowioną na działce w otulinie Lasu Młochowskiego o powierzchni ok. 1100 m2. Dom sprzedawany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wałbrzych,dolnośląskie

649 000 zł160 m² 4 056,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:11 260 m²

Oferta na wyłącznośc. Na sprzedaż odnowiony dom wolnostojący w cichej i spokojnej części "glinik Stary" w Wałbrzychu. Nieruchomość składa się z domu oraz działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zakopiańska

Las,śląskie

289 000 zł75 m² 3 853,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 963 m²

Las ul. Zakopiańska Dom i budynek gospodarczy na dużej działce w ładnej lokalizacji! Oferujemy Państwu możliwość zakupu domu jednorodzinnego wolnostojącego, częściowo podpiwniczonego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Górany

Górany,podlaskie

449 000 zł2 600 m² 172,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Domek myśliwski W otulinie puszczy knyszyńskiej 45 km od białegostoku Wieś Górany znajduje się w Zielonych Płucach Polski na terenie Puszczy Knyszyńskiej. Oddalona jest o zaledwie 30 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rolnicza

Łomianki,mazowieckie

838 000 zł160 m² 5 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem oferty jest parter domu jednorodzinnego w Łomiankach. Aktualnie trwa podział na 3 niezależne lokale mieszkalne. Dwa lokale posiadają po 2 pokoje, kuchnię lub aneks kuchenny, taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rębiszów

Rębiszów,dolnośląskie

749 000 zł300 m² 2 496,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 050 m²

____________ Oferta wyłącznie w burze ____________ Przedstawiam Państwu do sprzedaży dom podzielony na 2 duże i niezależne mieszkania, znajdujący się w jednej z okolicznych wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

850 000 zł105 m² 8 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Makler Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę na sprzedaż: bardzo wygodny dom w zabudowie szeregowej na cenionym osiedlu Miedzyń. Dom dwupoziomowy, z podziemnym garażem oraz zewnętrznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wczasowa

Dąbki,zachodniopomorskie

1 520 000 zł252 m² 6 031,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zamieszkaj i zarabiaj nad morzem! Sprzedam budynek mieszkalno - pensjonatowy nad morzem. W bardzo dobrej cenie do konkretnej negocjacji. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

2 499 000 zł271 m² 9 225,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Bielany wrocławskie, gmina kobierzyce, okolica wrocławia lux dom jednorodzinny wolnostojący 270 M2 / ładnie zagospodarowana działka 1013 M2 serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Oława,dolnośląskie

800 000 zł145 m² 5 517,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:353 m²

Wyjątkowa okazja dla rodziny do wprowadzenia się do gotowego domu w zabudowie szeregowej na Nowym Otoku w Oławie. Zapraszam do zapoznania się z komfortowym, dwupoziomowym domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Hruszew

Hruszew,mazowieckie

139 000 zł60 m² 2 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 286 m²

Do sprzedaży, bezpośrednio, siedlisko na Podlasiu, w woj. mazowieckim w małej wiosce Hruszew, w dobrze zarządzanej gminie Platerów. Działka ma 2286 m kw. i jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rudna Mała

Rudna Mała,podkarpackie

749 000 zł142 m² 5 257,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:541 m²

W ofercie biura Central Office mamy przyjemność przedstawić Państwu dom w zabudowie bliźniaczej na działce 5,5ara! Opis nieruchomości Powierzchnia całkowita z garażem i kotłownią:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaworze

Jaworze,śląskie

2 490 000 zł212 m² 11 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Wiz estates ma przyjemność zaoferować do zakupu wyjątkową nieruchomość położoną u podnóża gór w Jaworzu Nałężu koło Bielska. Dogodne usytuowanie nieruchomości pozwala nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

995 000 zł150 m² 6 625,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:416 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą gotowego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej. Budynek położony jest w dogodnym punkcie miejscowości Osielsko. Działka: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głubczyce

Głubczyce,opolskie

497 000 zł188 m² 2 642,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szanowni Państwo, przedstawiam na sprzedaż dom gotowy do zamieszkania. To przytulne, ciepłe i idealne miejsce dla rodzin z szybkim dojazdem do miasta lub osób ceniących sobie wygodę na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Elsnera

Katowice,śląskie

1 350 000 zł223 m² 6 051,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Tylko U nas! umowa na wyłączność! prowizja 0%! Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom z 1957 roku. Klasyczny dom z cegły z dobudówką w całości podpiwniczony. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nawojowa,małopolskie

603 720 zł173 m² 3 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

W naszej ofercie pojawił się środkowy segment w miejscowości Nawojowa. Powierzchnia całkowita to 172,56 składa się z: parteru gdzie znajduje się salon z aneksem kuchennym i jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zjednoczenia

Kalwaria Zebrzydowska,małopolskie

1 499 000 zł330 m² 4 542,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Kalwaria Zebrzydowska 30 min od Krakowa Do sprzedania piękny i funkcjonalny dom w Kalwarii Zebrzydowskiej z widokiem na las. W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa. 5 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

788 000 zł116 m² 6 764 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

Bardzo Ładna Okolica. Dobra Lokalizacja. Bliźniak ok.120 m2. Przedstawiamy do sprzedaży nową inwestycję w Grodzisku Mazowieckim Domy w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kawaleryjska

Białystok,podlaskie

1 190 000 zł154 m² 7 723,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:143 m²

Marzysz o własnym domu z podwórkiem i garażem, w otoczeniu zieleni ale w pobliżu centrum miasta i całej infrastruktury potrzebnej do życia ? Chcesz aby Twoje dzieci miały.