dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

799 000 zł90 m² 8 877,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:225 m²

-Rezerwacja- szukasz wyjątkowego miejsca do zamieszkania, które połączy komfort domowego ciepła z dogodną lokalizacją? Oferujemy wyjątkowy dom na Osiedlu Zatorze - idealną opcję dla par, rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

689 000 zł114 m² 6 058,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż gotowy dom w zabudowie bliźniaczej w Wilkszynie. Jest to mała i kameralna inwestycja składająca się z 4 lokali - każdy po 113,73m2. Inwestycja znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szydło

Modlnica,małopolskie

1 118 435 zł118 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:211 m²

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Nieruchomości.! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w wyjątkowo atrakcyjnej cenie dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł76 m² 7 236,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Rzeszowskie Biuro Nieruchomości posiada w ofercie dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 76 m2 na działce 2,06 ar. Nowa inwestycja w Rzeszowie przy ul. Miejskiej. - bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rybnik

Rybnik,śląskie

520 000 zł98 m² 5 306,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Opis Przedstawiamy państwu osiem domów szeregowych o powierzchni 95,35m2 zlokalizowanych w cichej, a zarazem pięknej lokalizacji około 3km od centrum.Do każdego mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Kolnie

Nowe Kolnie,opolskie

670 000 zł100 m² 6 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:24 009 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkami gospodarczymi położona w Nowych Kolniach w gminie Lubsza. Nieruchomość idealna pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Halickie

Halickie,podlaskie

1 080 000 zł126 m² 8 553,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Polecamy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 126,27 m2 w Halickich gm. Zabłudów przy granicy miasta Białystok. Segment został posadowiony na działce o pow. 224 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Książenice

Książenice,mazowieckie

849 000 zł74 m² 11 411 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:196 m²

Przedstawiamy do sprzedaży, nowy Segment środkowy o powierzchni ok. 74 m2, usytuowany na bardzo ładnym osiedlu. Do nieruchomości przynależy działka o powierzchni ok. 200m2. Rozkład domu :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 550 000 zł156 m² 9 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 142 m²

Oferujemy Państwu klimatyczny piętrowy dom wolnostojący o pow. użytkowej 155,88m.kw. na działce 2142m.kw, zlokalizowany w Piasecznie / Zalesiu Dolnym. Budynek został zbudowany w na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrosna

Chrosna,małopolskie

3 200 000 zł220 m² 145,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Lokalizacja: dom zlokalizowany jest w Chrośnie, gm. Liszki, 15km od Krakowa. Około 200m od domu znajduje się przystanek autobusowy, z którego bez problemu można dojechać do Krakowa. 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

1 300 000 zł147 m² 8 843,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom znajduje się w pięknej i spokojnej okolicy w miejscowości oddalonej o 1km od Domu Urodzenia Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli niedaleko Sochaczewa. Lokalizacja idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tomaszkowo

Tomaszkowo,warmińsko-mazurskie

990 000 zł161 m² 6 149,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Uwaga- dostepny juz tylko 1 dom - Juz Gotowy, nowoczesny dom jednorodzinny w Tomaszkowie w Stanie deweloperskim, z dużymi przeszkleniami, pięknym przestronnym widokiem na niezabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strzelce Wielkie

Strzelce Wielkie,łódzkie

480 000 zł160 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom po generalnym remoncie: wymienione instalacje hydrauliczne, okna, nowa instalacja elektryczna, bramy wjazdowa. Nieruchomość posadowiona na dużej, ładnej działce o powierzchni 2400 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rynarzewo

Rynarzewo,kujawsko-pomorskie

660 000 zł88 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

NA sprzedaż / Dom wolnostojący typu bungalow w Rynarzewie k/bydgoszczy. Poszukujesz domu dla swojej rodziny w cichej i zielonej okolicy? Chcesz zaoszczędzić czas potrzebny na budowę domu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Michałowice

Michałowice,mazowieckie

1 950 000 zł273 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:538 m²

Na sprzedaż połówka bliźniaka w Michałowicach. Dom całkowitej 273 m2, pow. użytkowa 220 m2, na kameralnym osiedlu zamkniętym. Podjazd wyłożony kostką brukową, dom z cegły pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. 12-go Marca

Reda,pomorskie

599 000 zł94 m² 6 356,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:35 m²

Zamieszkaj z rodziną w wygodnym miejscu! Ta inwestycja to doskonała okazja dla osób, które poszukują nieruchomości dla siebie i rodziców czy dzieci. Kameralne osiedle składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kościuszkowców

Warszawa,mazowieckie

1 087 000 zł130 m² 8 361,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

****firma Hampton Home ma przyjemność zaprezentować dom doskonały dla rodziny w dzielnicy Wawer***** Zapraszam na prezentację domu w standardzie deweloperskim (z możliwością wykończenia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Marianów

Marianów,mazowieckie

1 050 000 zł168 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedstawiamy ofertę sprzedaży niesamowitego domu w fantastycznej okolicy Nieruchomość położona w przepięknej cichej lokalizacji, zaspokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemodlin

Niemodlin,opolskie

1 800 000 zł250 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zakupu oryginalnego domu o powierzchni użytkowej ok. 250 m2 położonego w Niemodlinie, na działce o powierzchni 12 arów. Budynek z roku 2003 wykonany w tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Witulin

Witulin,lubelskie

755 000 zł217 m² 3 479,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 567 m²

Sprzedam dom w trakcie budowy, na nowo powstającym osiedlu w Witulinie. Sprzedam dom w trakcie budowy, na nowo powstającym osiedlu w Witulinie. Cicha i spokojna okolica, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Kraków,małopolskie

1 290 000 zł126 m² 10 197,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:326 m²

Zadzwoń sprawdź co zyskasz decydując się na zakup do końca listopada 2023 r ! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na krakowskiej mapie nieruchomości. Spacerowa Enklawa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trąbki

Trąbki,małopolskie

880 000 zł150 m² 5 862,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:456 m²

Osiedle domów to cztery nowocześnie w pełni funkcjonalnie zaprojektowane domy w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w miejscowości Trąbki w odległości ok 7 km od Wieliczki. Budynki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sosnowiec,śląskie

527 000 zł147 m² 3 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Sosnowiec Osiedle Kukułki. Oferujemy do sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej położony na Osiedlu Kukułki w Sosnowcu ogrodzony zamykany teren. Dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rokitnica

Rokitnica,pomorskie

649 000 zł72 m² 8 993,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:73 m²

Do sprzedaży oferujemy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 72.16m2 położony w miejscowości Rokitnica pomiędzy Gdańskiem a Pruszczem Gdańskim. Lokal składa się z: parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 200 000 zł230 m² 5 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:859 m²

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu na sprzedaż ładny, wolnostojący dom, z garażem w bryle, o powierzchni użytkowej 148,6 m2 (powierzchnia całkowita 230 m2). Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

999 900 zł141 m² 7 066,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Kiełczów | duży szereg skrajny|! Polecam na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 141,64 m z ogródkiem o powierzchni ok 236 m . Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Potoczek

Potoczek,dolnośląskie

990 000 zł200 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Oferujemy Państwu dom z zabudowaniami gospodarczymi i ogrodem, położony na działce o powierzchni 2 800 m2. Dom zlokalizowany jest w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Witryłów

Witryłów,podkarpackie

150 000 zł90 m² 1 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 771 m²

Jeżeli poszukujesz domu w spokojnej i cichej okolicy, położonego z dala od miejskiego zgiełku, to ta oferta na pewno Cię zainteresuje. Oferujemy na sprzedaż częściowo wyremontowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 460 000 zł195 m² 7 487,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Dom bliźniak w Osielsku z 2014 roku, komfort ,położony w spokojnej części Osielska .Biuro Makler poleca! Dom o powierzchni całkowitej 191m2,powierzchnia użytkowa 135m2,wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olsztynek

Olsztynek,warmińsko-mazurskie

1 150 000 zł123 m² 9 316 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 099 m²

Bresdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż piękny drewniany dom na obrzeżach miasta Olsztynek. Budynek o powierzchni użytkowej 123,44 m2 znajduje się na działce o powierzchni 4099 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Modrzejowska

Będzin,śląskie

1 199 000 zł900 m² 1 332,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! Oferta na wyłączność! W dniach 31.01. - 12.02. Proszę o kontakt telefoniczny z numerem ** 2 lokale użytkowe ( w tym jeden gotowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Banino

Banino,pomorskie

760 000 zł139 m² 5 453,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Do sprzedaży oferujemy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 139.36m2 położony w miejscowości Banino na obrzeżach Gdańska. Lokal składa się z: parter - wiatrołapu - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 300 000 zł344 m² 9 593,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:446 m²

Avenue Estate prezentuje dom w bliźniaczej zabudowie na Sadybie. Nieruchomość idealna pod biuro lub pod cele mieszkalne! (english translation below) Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żeromskiego

Rybnik,śląskie

429 000 zł175 m² 2 451,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:548 m²

oferta na wyłączność biura Przedmiotem oferty jest budynek wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o pow. użytkowej 132 m2 , zlokalizowany w Rybniku przy ulicy Stefana Żeromskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kryniczno

Kryniczno,dolnośląskie

950 000 zł90 m² 10 555,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom tani w utrzymaniu, z działką o pow. 300 m2, z całorocznym ogrodem zimowym/garażem/klimatyzacją. Kryniczno gm. Wisznia Mała. Nieruchomość złożona z: parter: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

739 000 zł99 m² 7 455 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:35 m²

Biuro sprzedaży dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów na 3 etapie kameralnej, rodzinnej inwestycji w Kiełczówku oferta dotyczy środkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Błędowo

Błędowo,mazowieckie

650 000 zł93 m² 6 980,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Klimatyczny dom wybudowany z bala urządzony z dbałością o każdy szczegół w pełni wyposażony i funkcjonalny, położony na działce o powierzchni 1000 m2. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 760 000 zł160 m² 11 005,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Oferta od dewelopera bez pcc, bez prowizji! Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Tulce

Tulce,wielkopolskie

945 000 zł126 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

To może być Twój dom. Poza zapachami wydobywającymi się z piekarnika dzięki zdolnościom kulinarnym właścicieli, czuć jeszcze farbę. Oczywiście w przenośni ;). Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Góra Świętej Anny

Góra Świętej Anny,opolskie

520 000 zł170 m² 3 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:168 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom w zwartej zabudowie, położony w samym centrum miejscowosci Góra Św. Anny, w powiecie strzeleckim. Budynek murowany, który swym układem funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 069 900 zł149 m² 7 181 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Nowy Przestronny Bliźniak w malowniczym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni całkowitej 131 m2, usytuowany na przestronnej działce.