dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 276 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem

Szczodre,dolnośląskie

1 160 000 zł152 m² 7 624,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Oferta bez pcc, bez prowizji możliwość bezpłatnej rezerwacji budowa zakończona, klucze gotowe do odbioru Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży na Osiedlu Szczodre - przepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Głębinów

Głębinów,opolskie

899 000 zł137 m² 6 562,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Polecam wyjątkowy, pięknie i nowocześnie zaprojektowany, energooszczędny dom, wyposażony m.in. w pompę ciepła czy też rekuperację, zlokalizowany w prestiżowej lokalizacji nad samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Tęczowa

Brzeg,opolskie

920 000 zł185 m² 4 968,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:230 m²

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego, który może być świetną alternatywą, dla tych którzy myślą o własnym domu i ogródku. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skrzyszów

Skrzyszów,śląskie

729 900 zł220 m² 3 318 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 525 m²

Dom po generalnym remoncie w pełni umeblowany ( cena obejmuje meble widoczne na zdjęciach). Wykończony w wysokim standardzie- nie wymaga remontów. Najważniejsze walory nieruchomości: dom tani.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Łochów

Łochów,mazowieckie

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Piękna działka, wraz z domem drewnianym letniskowym, podpiwniczony o pow około 70 m2. Nieruchomość znajduje się na terenie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego w wyjątkowej enklawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

699 000 zł133 m² 5 255,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Gotowy do odbioru! bez pcc l bez prowizji l zakup od dewelopera wysoki standard l droga Z kostki l ogrzewanie podłogowe W całym budynku rolety elektryczne W całym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Legnica,dolnośląskie

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

NA sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Legnicy w okolicach ulicy Bydgoskiej. Nieruchomość zbudowana w 2018 roku jest w bardzo dobrym stanie i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niestępowo

Niestępowo,pomorskie

674 000 zł77 m² 8 753,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'pod lipką_340' z ceną: 424 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

749 900 zł196 m² 3 826 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny dom w cichej okolicy. Przedstawiamy dom wolnostojący w stanie surowym otwartym o powierzchni ok 196m2, usytuowany na działce o powierzchni 1500m2. Rozkład pomieszczeń:parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 499 000 zł296 m² 5 057,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny z garażem zlokalizowany na ul. Słoneczny Stok w miejscowości Młodziejowice (gmina Michałowice). Nieruchomość posadowiona jest na 9 arowej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Libusza

Libusza,małopolskie

220 000 zł80 m² 3 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Nowa niższa cena! 220 000zł Przedmiotem sprzedaży jest drewniany dom usytuowany na 29 arowej działce z dostępem do strumyka i lasu w miejscowości Libusza (8 km od Gorlic) Dom z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Księginice

Księginice,dolnośląskie

990 000 zł270 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom wolnostojący, w stylu dworkowym, posadowiony na 16a, w pełni zagospodarowanej działce, zlokalizowany w miejscowości Księginice (gm. Lubin). Nieruchomość bardzo przestronna, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siedlisko

Siedlisko,lubuskie

699 000 zł170 m² 4 111,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:998 m²

Prezentujemy Państwu duży dom wraz z działką usytuowany w Siedlisku (9 kilometrów od Nowej soli). Nieruchomość składa się z: piwnica: - garaż - pralnia - spiżarnia parter: - ganek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bratkowice,podkarpackie

750 000 zł144 m² 5 212,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiam na sprzedaż nowoczesny i energooszczędny dom parterowy o powierzchni 143,88 m2 z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

910 000 zł150 m² 6 067 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przestronny Dom ok.152m2. Bardzo Ładna Działka. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom - 1/2 Bliźniaka o pow. ok.152m2, usytuowany na nowym osiedlu, na działce o powierzchni ok. 550 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nieborowice

Nieborowice,śląskie

685 000 zł121 m² 5 643,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

Nowa inwestycja deweloperska! rynek pierwotny - brak pcc, 0% prowizji bezpłatna oferta kredytowa atrakcyjna cena - budynek środkowy - stan deweloperski! Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sokolniki

Sokolniki,łódzkie

360 000 zł114 m² 3 161,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesne domy w cenie mieszkania! Sokolniki Biuro kwadrat prezentuje na sprzedaż nowo wybudowane domy jednorodzinne położone w pięknej, spokojnej okolicy, dla osób ceniących sobie uroki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł128 m² 10 929,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Wykończony pod klucz! Kameralne osiedle zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy. Gotowe do odbioru! Dom o powierzchni 128 m2 z prywatnym, 200 metrowym ogródkiem. W cenie domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wólka Grodziska

Wólka Grodziska,mazowieckie

759 900 zł86 m² 8 805 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjny Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 86 m2, usytuowanego w bardzo dobrej lokalizacji. Rozkład pomieszczeń : parter: 42m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Legnica,dolnośląskie

1 200 000 zł185 m² 6 486,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:294 m²

Oferta sprzedaży domu w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku Legnica Bielany. Dom o powierzchni całkowitej około 185 m na działce o pow. 294 m nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zalesice-Kolonia

Zalesice-Kolonia,mazowieckie

780 000 zł217 m² 3 594,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedam dom wolnostojący, piętrowy z poddaszem o powierzchni całkowitej 217,5 m , położony na działce o powierzchni 800 m w miejscowości Zalesice Kolonia w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Łebcz,pomorskie

672 000 zł86 m² 7 813,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'elka 2_399' z ceną: 462 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl rocznie (zaoszczędzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 490 000 zł154 m² 9 675 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Nowoczesny Piękny Dom w Przepięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Nowoczesny, nowy, dom parterowy o powierzchni ok. 155 m2, posadowiony na pięknej działce ze starodrzewem w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

779 700 zł90 m² 8 663 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Super Rejon Milanówka, bliźniak ok.90 m2. Ładna Działka. Przedstawiamy do sprzedaży Dom- 1/2 bliźniaka o powierzchni 90 m2 usytuowanego na ładnej działce. dom nr.1 Stan deweloperski. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 190 000 zł140 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:628 m²

Opis Oferta w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż urokliwy, duży dom w Lubinie. Na 140 m2 powierzchni użytkowej rozdysponowano salon, jadalnię, dużą kuchnię, hal z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

899 000 zł142 m² 6 331 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok 142 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 750 m2, w bardzo spokojnym rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podłęże

Podłęże,małopolskie

1 099 553 zł146 m² 7 531,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Jeśli szukasz domu jednorodzinnego w spokojnej okolicy na obrzeżach Niepołomic w bliskiej odległości do węzła autostrady A4, dzięki której w kilkanaście minut dojedziesz do Wieliczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wyszyńskiego

Stargard,zachodniopomorskie

649 000 zł98 m² 6 622,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam Nowy dom parterowy, jednorodzinny o. pow. zabud. 125m kw. , użytkowa 98 metrów kwadratowych usytuowany na dużej działce o pow. 1002 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

380 000 zł70 m² 5 429 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Na Pięknej Działce Nowy Przestronny dom wolnostojący. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok. 70 mkw, posadowiony na pięknej, dużej działce ok. 1100 mkw, w Holendrach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Żytnia

Radzewo,wielkopolskie

495 000 zł97 m² 5 103,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Do kupna gotowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim z działką o powierzchni 450m2 położony w Radzewie przu ulicy Żytniej. Nowa oferta, mozliwość wyboru lokalu i strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Luzino

Luzino,pomorskie

703 000 zł96 m² 7 270,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:876 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'maciek Z242_301' z ceną: 484 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

837 000 zł116 m² 7 216 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nową inwestycję w Grodzisku Mazowieckim Domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 120 m2 usytuowane na działce ok 445 m2 Parter: ok 60 m2 - przedsionek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

989 001 zł132 m² 7 502,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:78 m²

Szereg | tylko 1,5km za Psim Polem |garaż w Bryle!.| Klucze w biurze! Opiekun oferty : Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany zaledwie 1,5km od Psiego Pola. Nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

829 000 zł116 m² 7 122 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przestawiamy do sprzedaży Segment w stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 117 m, usytuowany na działce o powierzchni ok. 200 m2. Jest to kameralna inwestycja w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciecierzyn

Ciecierzyn,lubelskie

820 000 zł150 m² 5 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentujemy Państwu dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w spokojnej i cichej okolicy, w odległości 10 min od centrum Skende ( ikea). Na powierzchnię 150 mkw bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Cieplewo,pomorskie

753 000 zł104 m² 7 240,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'w cieszyniankach 10_826' z ceną: 568 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

5 590 000 zł330 m² 16 934,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 454 m²

5 590 000 zł | sprzedaż | 330,09 m2 | dom wolnostojący | konstancin-jeziorna Na sprzedaż nowoczesny i energooszczędny dom w stanie deweloperskim o pow. 330,09 m2 z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rejowiecka

Chełm,lubelskie

460 000 zł120 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wyjątkowa Okazja: przestronny Dom Wolnostojący w Atrakcyjnej Lokalizacji - Idealny dla Twojej Rodziny! Adres: ul. Rejowiecka 170 Cena: do negocjacji Odkryj idealne miejsce do życia dla Twojej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pieszyce

Pieszyce,dolnośląskie

1 050 000 zł150 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży luksusowy , piętrowy dom wolnostojący o powierzchni 150m2 , posadowiony na działce o powierzchni 12 arów w Pieszycach. Parter domu składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Staszowska

Oleśnica,świętokrzyskie

240 000 zł80 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

W sprzedaży posiadamy dom mieszkalny o powierzchni 80 m2, położony na działce o powierzchni 20 arów, w Oleśnicy ul. Staszowska, powiat buski, woj. świętokrzyskie. W domu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

829 000 zł116 m² 7 122 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²