dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

974 589 zł89 m² 10 962,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Ikara

Częstochowa,śląskie

1 200 000 zł408 m² 2 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Działka 3000m2, zalesiona (sosny, świerki), parking i dojazd od ul. Ikara wyłożony kostką brukową. Budynek 100m od ulicy, 300m od budynku las. Może być wykorzystany jako dom mieszkalny dla 2-3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wielogłowy

Wielogłowy,małopolskie

529 000 zł150 m² 3 526,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:135 m²

Domy z zabudowie szeregowej w Wielogłowach - inwestycja zakończona. Domy gotowe do zamieszkania. Osiedle wiśniowe: kompleks 4 domów, każdy składa się z 2 pełnych kondygnacji (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Bielsko-Biała,śląskie

699 000 zł81 m² 8 672,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Kupujący zwolniony z 2% pcc oferta dotyczy budynku 95c na działce 5,6 ar. Pełna oferta inwestycji dostępna na naszej stronie. Dostępne są jeszcze 2 inne domy. Istnieje możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bachury

Bachury,podlaskie

280 000 zł66 m² 4 242,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 979 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ten uroczy dom wolnostojący o powierzchni około 66 metrów kwadratowych, zlokalizowany w miejscowości Bachury. Ta nieruchomość jest idealnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Goździkowa

Zielona Góra,lubuskie

2 490 000 zł2 445 m² 1 018,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 445 m²

Inwestycja Z rozpoczętą budowa 8 lokali W zabudowie bliźniaczej. Inwestycja polega na budową budynków mieszkalnych dwu lokalowych w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanych w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lusowo

Lusowo,wielkopolskie

1 499 000 zł211 m² 7 120,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 175,02 m2, z garażem, to idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. Całkowita powierzchnia wynosi 210,53 m2, co zapewnia komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stary Dwór

Stary Dwór,warmińsko-mazurskie

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 996 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na Sprzedaż Dom wolnostojący położony na pięknie usytuowanej działce w Starym Dworze niedaleko Olsztyna. Nieruchomość sąsiaduje z obszarem Natura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Panewnicka

Katowice,śląskie

1 450 000 zł195 m² 7 436 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:260 m²

Lokalizacja: katowice, ul. Panewnicka (droga: kostka), cicha okolica z zabudową domów jednorodzinnych. Opis segmentu B: z przyjemnością prezentujemy Państwu urokliwą nieruchomość na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

799 000 zł126 m² 6 341,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania komfortowy dom jednorodzinny położony w Góraszce, gm. Wiązowna, urokliwej i cichej lokalizacji. Jest to segment środkowy o powierzchni użytkowej 126 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tłuczań

Tłuczań,małopolskie

280 000 zł100 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Tłuczań powiat wadowicki Dom mieszkalny 100 m2 Budynki gospodarcze Działka o pow. 11 000 m2 Nad potokiem Pod lasem Cena: 280 000 zł Uroczo położone siedlisko, przy potoku i lesie w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Owczarnia,mazowieckie

1 290 000 zł160 m² 8 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Nieruchomości przedstawia nową ofertę dostępną w naszej bazie. Oferujemy wyjątkową nieruchomość na sprzedaż w podwarszawskiej Owczarni (gm. Brwinów). 1/2 domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Poznań,wielkopolskie

719 000 zł105 m² 6 857,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, gwarancja 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Kredyt + Ubezpieczenie Domu gratis zapraszam do kontaktu i umówienia się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kobierzyce

Kobierzyce,dolnośląskie

729 000 zł107 m² 6 813,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kredyt 2% | bez pcc | bez prowizji Przedmiotem sprzedaży jest inwestycja w postaci nowoczesnego i kameralnego osiedla składającego się z 20 domów w zabudowie bliźniaczej. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzek

Trzek,wielkopolskie

550 000 zł76 m² 7 255,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:380 m²

Rynek pierwotny - kupujący nie płaci 2% podatku pcc. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu w domu jednorodzinnym dwulokalowym, zlokalizowanym w Trzeku, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czosnów

Czosnów,mazowieckie

3 500 000 zł302 m² 11 593,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Luksusowy jednorodzinny dom wolnostojący 301m2 + budynek biurowo-usługowy 200m2 na działce: 1200m2 Oferujemy do sprzedaży luksusowy dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni całk. 301m2 (p.u.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Parszowice

Parszowice,dolnośląskie

266 000 zł91 m² 2 920,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 m²

Okazja! bez prowizji! Z dala od zgiełku miasta! Oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym posadowionym na działce o powierzchni 18,44ar. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

820 000 zł146 m² 5 616,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 056 m²

Prestige Nieruchomości Na sprzedaż dom 148 m2 posadowiony na działce o pow. 1056 m2 w Kruszynie Krajeńskim z zadbanym ogrodem oraz garażem w bryle budynku. Dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Juszkowo,pomorskie

975 000 zł102 m² 9 558,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 231 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w lipiennikach_985' z ceną: 525 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Glinianka

Glinianka,mazowieckie

749 000 zł140 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:465 m²

Dom jednorodzinny dwulokalowy, 140 m2 z własną działką. Rozpoczęcie prac II Kwartał 2021, domy jednorodzinne, dwulokalowe blisko Warszawy, ale z dala od jej zgiełku! -duże działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

850 000 zł129 m² 6 589,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży nowoczesny dom(bliźniak) położony w miejscowości Choszczówka Stojecka w niezwykle zacisznej i spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do Warszawy. Lokalizacja Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Barwik

Barwik,pomorskie

2 695 000 zł230 m² 11 717,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 896 m²

Idealna oferta dla osób poszukujących wyjątkowego miejsca jako second home, czy sielskiej posiadłości w myśl slow life. Doskonały dojazd z posiadłości do Trójmiasta czy lotniska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

749 000 zł186 m² 4 035,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:506 m²

Energooszczędne! nowoczesne domy jednorodzinne! idealna lokalizacja! kupujący nie płaci pcc! Do sprzedania domy w zabudowie bliźniaczej, łączone garażami, usytuowane w Radzionkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 198 000 zł155 m² 7 729,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 884 m²

Czy marzyłeś żeby zamieszkać we własnym nowym domu z dużym ogrodem, widokiem na las i na Ślężę? Na spokojnym, bezpiecznym osiedlu domków jednorodzinnych dodatkowo 500 metrów od zalewu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ligota Mała

Ligota Mała,dolnośląskie

1 349 000 zł145 m² 9 281,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedmiotem sprzedaży jest ładny i zadbany 5 pokojowy, wolnostojący z garażem dom. Dom o pow. użytkowej 145,35 m2 posadowiony na działce o powierzchni 889 m2. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Smętowo Chmieleńskie,pomorskie

524 000 zł91 m² 5 758,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 071 m²

Podstawowe informacje: lokalizacja: smętowo Chmieleńskie, 6 km od Kartuz, 35 km od Trójmiasta Typ nieruchomości: dom jednorodzinny z lat 80-tych z dużą działką Powierzchnia działki: 4071.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Truskawkowa

Żórawina,dolnośląskie

1 023 000 zł147 m² 6 955,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:346 m²

Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 138,55 mkw. - całkowitej 145,07 mkw. - położony w Żórawinie. Do lokalu przynależy ogród o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lechitów

Wrocław,dolnośląskie

825 000 zł102 m² 8 054,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

I podatku pcc! Kontynuacja osiedla przy ul. Lechitów. Trzeci i czwarty etap już dostępny! Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość reprezentująca inwestycję domów w zabudowie jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

465 000 zł150 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:748 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 150 m2, położony w Olecku zaledwie 400m od Plaży Szyjka , nad Jeziorem Oleckie Wielkie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

729 000 zł105 m² 6 948,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Różana

Nowodworce,podlaskie

899 000 zł113 m² 7 941,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

! nieruchomość zarezerwowana! Szukają Państwo domu w spokojnej i zielonej okolicy, z wysokim standardem wykończenia i pełnym wyposażeniem? Jeśli tak, to mamy idealną propozycję!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siedliska Pierwsze

Siedliska Pierwsze,lubelskie

500 000 zł120 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Do sprzedania siedlisko wraz z domem i budynkami gospodarczymi na działce o pow. 3100 m w miejscowości Siedliska. W pobliżu sklep spożywczy, szkoła, kościół, remiza. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gołkowice

Gołkowice,śląskie

330 000 zł102 m² 3 246,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 381 m²

Dom ogród fotowoltaika - sprzedane Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w Gołkowicach. Nieruchomość godna uwagi i zainteresowania, zarówno ze względu na lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Biskupice Oławskie

Biskupice Oławskie,dolnośląskie

399 000 zł220 m² 1 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Sprzedam pawilon usługowo-mieszkalny 200 m2 , posadowiony na dzialce w Biskupicach Oławskich ,przy trasie 396,w okolicach Oławy,Jelcza -laskowic ,brzegu Opolskiego ,namysłowa Cena 399000 zł do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Haber-Włyńskiego

Poznań,wielkopolskie

1 190 000 zł270 m² 4 410,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:284 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Poznaniu na ul. Adama Haber-Włyńskiego( os.Wola). Dom o pow. 269,8m2 posadowiony na działce o pow.284m2. Budynek z 1986r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

811 000 zł116 m² 6 961 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

Bardzo Ładna Okolica. Dobra Lokalizacja. Bliźniak ok.116 m2. Przedstawiamy do sprzedaży nową inwestycję w Grodzisku Mazowieckim Domy w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bugaj

Komorów,mazowieckie

3 260 000 zł300 m² 10 866,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szanowni Państwo! Oferuję Państwu elegancki dom o powierzchni 300 m2, usadowiony na zagospodarowanej, zielonej działce o pow. 1000 m2. Ten wolnostojący, dwukondygnacyjny dom zachwyca nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 550 000 zł254 m² 6 104,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:996 m²

Nieruchomość położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Zielonego Dębca, przy cichej uliczce na willowym osiedlu. Powierzchnia działki- 996 mkw. Ogród od strony południowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Janów

Janów,łódzkie

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu w miejscowości Janów w powiecie wieluńskim, województwo łódzkie, usytuowanego na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

1 050 000 zł147 m² 7 163,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:117 m²

Oferta deweloperska 0% pcc 0% prowizji Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży segmentów o powierzchni całkowitej pomad 146m2 i 117m2 ogródkiem na inwestycji zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krasiejów

Krasiejów,opolskie

650 000 zł450 m² 1 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Kamienica, budynek wielorodzinny w Krasiejowie! Na sprzedaż duży budynek mieszkalny 12-pokojowy, o powierzchni około 450 m2, podpiwniczony, położony na działce wielkości około 32 ary.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij