dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

964 589 zł89 m² 10 850,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

795 000 zł163 m² 4 865,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania komfortowy dom jednorodzinny położony w gm. Wiązowna, urokliwej i cichej lokalizacji. Jest to segment środkowy o powierzchni użytkowej 165 m2, usytuowany w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Piastów,mazowieckie

1 890 000 zł206 m² 9 152,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Ten świetnie zaprojektowany dom jest gotowy do zamieszkania po odświeżeniu bez konieczności większych inwestycji. Jego lokalizacja oraz wysokiej jakości materiały użyte do budowy zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Oliwska

Rumia,pomorskie

1 290 000 zł360 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż Duży Dom Wolnostojący w Rumi z Możliwościami Inwestycyjnymi! Przedstawiamy wyjątkową ofertę nieruchomości w Rumi - duży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 360.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Aleja Liliowa

Mokronos Górny,dolnośląskie

998 000 zł130 m² 7 703,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:329 m²

Oferta bez pcc, bez prowizji. Kameralny bliźniak z doskonałym dojazdem do Wrocławia, blisko aow. Domy w Mokronosie Górnym to miejsce stworzone z myślą o tych, którzy wiążą swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

879 000 zł98 m² 8 942,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży pięknego bliźniaka w spokojnej okolicy. Idealny dla Rodziny 2+2! Usytuowany na nowo powstającym osiedlu. Jeżeli cenisz sobie spokój i ciszę, to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łoś

Łoś,mazowieckie

1 280 000 zł196 m² 6 539,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

1 280 000 zł | sprzedaż | 195 m2 | dom wolnostojący | łoś I gm. Prażmów Duży gotowy dom - dla pragnących ciszy, prywatności, prężnie działającej społeczności lokalnej, bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kraków

Kraków,małopolskie

1 200 000 zł320 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Swoszowice, wróblowice, zbydniowice. Dom do remontu lub przerobienia na mieszkania dodatkowo na działce budynek do rozbudowy lub wykorzystania na duży garaż. Działka w kształcie prostokąta, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staropodleska

Mikołów,śląskie

699 000 zł136 m² 5 139,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:274 m²

oraz pcc2%! dom: w zabudowie szeregowej ( działka 274m2) Powierzchnia użytkowa- 136m2 dom W stanie surowym zamkniętym W ofercie przykładowy układ funkcjonalny ( Możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

929 000 zł136 m² 6 805,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 m²

Nieruchomość znajduję się blisko szkoły oraz innych udogodnień, umożliwiając jednocześnie bardzo dobre połączenie z centrum miasta. Nieruchomość posiada ogrzewanie podłogowe na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Budy Wolskie

Budy Wolskie,łódzkie

3 400 000 zł225 m² 15 111,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 412 m²

Do sprzedania nieruchomość gruntowa w rejonie Aleksandrowa Łódzkiego! Świetna lokalizacja- teren wiejski, zieleń, spokój a jednocześnie blisko do Łodzi oraz do wjazdu na drogę S14. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nekla

Nekla,wielkopolskie

749 000 zł220 m² 3 404,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bardzo duży elegancki dom 220m2/6-8pok./ogródek/2 tarasy/garaż w urokliwym miejscu przy jeziorku w Nekli ul.Słoneczna. Przestronny dom w zabudowie szeregowej ok.220 m2 z ogródkiem,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczuczyn

Szczuczyn,wielkopolskie

469 000 zł84 m² 5 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:532 m²

Dom/bliźniak po remoncie - 2p/84m2/dz532m2+p.gosp.ok.30m2 zaledwie 2 km od Szamotuł - Szczuczyn na sprzedaż. Dom na działce 532m2 bardzo blisko Szamotuł po wymianie instalacji i remoncie wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

849 000 zł184 m² 4 604,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:580 m²

Duży dom ok.184(270)m2/dz.580m2/-2 niezależne mieszkania. Dom w centrum Swarzędza niedaleko Dworca pkp. Idealna propozycja dla dużej rodziny lub osób prowadzących działalność gospodarczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

279 000 zł97 m² 2 876,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Marzysz o całorocznym domu, który będzie dostępny niemal od ręki i to za ułamek wartości tradycyjnego domu murowanego? Rozwiązaniem może być nasza oferta! aztech group Sp. z o.o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Jarzębinki

Wojnówko,wielkopolskie

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:489 m²

Jeśli szukasz miejsca, do którego będziesz mógł przyjeżdżać na weekendy odpocząć od zgiełku miasta to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Zaledwie 40 min jazdy samochodem dzieli nas od granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krasne,podkarpackie

995 000 zł116 m² 8 593,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:323 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości przedstawia na sprzedaż nowy, oryginalnie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej, znajdujący się w Krasnem, około 9 km od centrum Rzeszowa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 494 900 zł163 m² 9 171 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Nowoczesna Bryła i przemyślane wnętrze. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący Parterowy o powierzchni ok. 163m2, usytuowany na dużej, ładnej działce w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kosakowo

Kosakowo,pomorskie

1 332 000 zł96 m² 13 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:807 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'maciek Z242_301' z ceną: 532 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl rocznie - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł320 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Dom 320 m2 zaprojektowany na indywidualne zamówienie , wygodny z ciekawym rozwiązaniami architektonicznymi ,wysoko podniesiony. Działka 1070 m2 zagospodarowana i ogrodzona z dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jeleniowska

Kielce,świętokrzyskie

20 250 zł85 m² 238,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:614 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zaproszenie do udziału w konkursie ofert na zakup udziału 1/18 części w nieruchomości położonej w Kielcach przy ul. Jeleniowskiej 118. I.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

5 500 000 zł263 m² 20 912,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:358 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego domu jednorodzinnego (pół bliżniaka) położonego na działce o powierzchni 357,5 m . Ta wyjątkowa nieruchomość to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 590 000 zł180 m² 8 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 742 m²

Dom wolnostojący na działce 1449 m2. Parterowy z dużym tarasem i pięknym ogrodem. Wybudowany w 2008 r wg indywidualnego projektu, z materiałów wysokiej klasy, na dachu dachówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nysa

Nysa,opolskie

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Do sprzedania, słoneczny dom, położony w spokojnej okolicy, w miejscowości Konradowa 3km od centrum Nysy. Nieruchomość posiada powierzchnię ok. 150 m2 i mieści się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł121 m² 6 625,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta domu wolnostojącego o powierzchni 120,5m2 usytuowanego na 6-arowej działce. Widokowa działka zapewnia nam przepiękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaroszowa Wola

Jaroszowa Wola,mazowieckie

210 000 zł70 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania dom na ogródkach działkowych rodo. Miejscowość Jaroszowa Wola - zamknięty kompleks działek. Działka ma 500m, całkowicie ogrodzona - przód to solidne metalowe ogrodzenie, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

590 000 zł102 m² 5 784,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ostatnia szansa na zakup gotowego już domu W zabudowie bliźniaczej Z większym ogrodem! nie zwlekaj I zadzwoń już dziś! tylko U nas! nowoczesna nieruchomość z ogrodem! nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

849 000 zł125 m² 6 770 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:945 m²

Przedstawiamy i zapraszamy na prezentację - bardzo ładny dom oddawany w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 126 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 950 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

937 000 zł104 m² 9 009,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 474 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'w cieszyniankach 10_826' z ceną: 568 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 350 000 zł213 m² 11 055,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Miejski Charakter Kompleks 7 nowoczesnych budynków wolnostojących, zaprojektowanych w geometryczne bryły z obszernymi przeszkleniami, dzięki którym do wnętrza dociera mnóstwo światła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Holca

Żyrardów,mazowieckie

290 000 zł48 m² 6 042 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Umowa na wyłączność - tylko U nas! avenda nieruchomości w Żyrardowie tel., www. Poleca państwu: ofertę sprzedaży działki budowlanej, położonej w Żyrardowie bardzo blisko Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 940 000 zł300 m² 6 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Kraków-piękny ogród, system kamer, anten, carport Klimatyczny,pachnący lasem i naturą - dom- zatopiony wśród zieleni starych drzew i cudownego ogrodu - miejscu idealnym dla osób ,które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sikorki

Bąkowo,pomorskie

849 000 zł113 m² 7 483,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Środkowy dom w zabudowie szeregowej, w malowniczej okolicy - bąkowo, gmina Kolbudy. Lokalizacja: dom znajduje się na nowo powstałym osiedlu Harmonia Park w miejscowości Bąkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 180 000 zł133 m² 8 904,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:348 m²

Tylko U nas! gotowy do zamieszkania! *oferta na wyłączność* Prezentujemy Państwu funkcjonalny i atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej z zagospodarowanym ogrodem znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Izbiska

Izbiska,podkarpackie

480 000 zł277 m² 1 733 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:26 668 m²

A teraz prawdziwa perełka? Miło nam przedstawić dom na sprzedaż w cichej okolicy w Izbiskach , gmina Wadowice Górne, powiat mielecki. Szukasz domu w którym można od razu zamieszkać?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Czarnków,wielkopolskie

599 000 zł158 m² 3 795,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Czarnków ul. Okrężna dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 157,80 m2 na dużej 770 m2 działce gruntu z garażem w bryle budynku, wraz z budynkiem gospodarczym mogącym służyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 499 000 zł235 m² 6 378,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący - energooszczędny! Bardzo dobry dojazd do centrum Poznania (ok. 12 km) - miejscowość Kliny gm. Czerwonak! Zielona okolica - Puszcza Zielonka, dziewicza Góra! Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Czapielsk,pomorskie

1 049 000 zł112 m² 9 366,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:863 m²

Czapielsk k. Kolbud, nowoczesny 2-kondygnacyjny dom z 2012 roku na działce 863 m2 I Udział w drodze wewnętrznej I 5 pokoi, garaż I Zadbany ogród I Dobry dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

889 300 zł98 m² 9 074,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Bliźniaki zlokalizowane na pięknych wrocławskich Opatowicach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żukowo

Żukowo,pomorskie

1 750 000 zł200 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Piękny nowoczesny dom 40 km od Gdańska wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Żukowo na turystycznym Szlaku Kartuskim. :link do.