dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jałowcowa

Kiełczówek,dolnośląskie

699 000 zł102 m² 6 830,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej kilka minut od Wrocławia! Przedstawiam Państwu komfortowe domy w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnej architekturze. W tym osiedlu można zakochać się od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chwalęcice

Chwalęcice,lubuskie

949 000 zł260 m² 3 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam Państwu posiadłość w miejsowości Chwalęcice na skraju lasu, ostatni dom w miejsowości, 5 km od centrum miasta Gorzowa Wlkp. Przepiękna okolica, z okien domu roztacza się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 459 900 zł165 m² 8 848 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Bardzo Ładny Dom w Okolicy Nadarzyna. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny dom wolnostojący parterowy o pow. ok. 165 m 2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1000 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Działkowa

Bobolice,zachodniopomorskie

699 000 zł290 m² 2 410,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom wolnostojący położny w cichej i spokojnej miejscowości w Bobolicach - zachodniopomorskie , ok. 50min od morza. Sprzedaż bez pośredników. Dom gotowy do zamieszkania. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ostoja Bukowo

Borowy Młyn,pomorskie

575 000 zł75 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Twoja oaza spokoju nad wodą na sprzedaż lub zamianę! **na sprzedaż wyjątkowy, całoroczny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na malowniczym osiedlu Ostoja Bukowo w Borowym Młynie, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strzyżewice

Strzyżewice,lubelskie

700 000 zł144 m² 4 862,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam parterowy dom wolnostojący o pow. 143,97m2 na działce o pow. 1 200 m2 w miejscowości Piotrowice gm. Strzyżewice. Dom według indywidualnego projektu, zlokalizowany jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Henryków Lubański

Henryków Lubański,dolnośląskie

720 000 zł189 m² 3 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 537 m²

* henryków Lubański * stylowy dom jednorodzinny w trakcie przebudowy o pow.189m2* działka pow. 2537m2 * garaż * Nieruchomość położona jest w miejscowości Henryków Lubański powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Słoneczna

Kunowo,wielkopolskie

499 000 zł86 m² 5 775,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ostatni dom na sprzedaż! skorzystaj Z upustu na majówkę i zaoszczędź 26.000 zł Nasze domy są już GOTOWE! (I i II etap zostały zrealizowane i sprzedane, na naszym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Stefanówka

Stefanówka,mazowieckie

1 349 000 zł203 m² 6 646,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy dom w stanie deweloperskim 203m2 poza miastem z szybkim dojazdem do centrum Warszawy. Bez pcc! Z przyjemnością prezentujemy nowy, piękny dom w zabudowie bliźniaczej 203m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

450 000 zł75 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Planowana budowa domów w zabudowie bliźniaczej na Zielonym Osiedlu - Odkryj idealne miejsce dla Twojej rodziny! Z przyjemnością informujemy o planowanej budowie nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

785 010 zł105 m² 7 483,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej poza miastem! W inwestycji powstanie 20 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 105 m to doskonała propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

980 000 zł200 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Bez pcc! Bez prowizji! Oferuję Państwu nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Kobyłce na Maciołkach. Nieruchomość składa się z trzech kondygnacji: parteru, piętra i poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 350 000 zł214 m² 6 293,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szanowni Państwo, przedstawiam na sprzedaż inwestycyjną nieruchomość - dom o powierzchni 214,5 m2, w zabudowie bliźniaczej. Skład domu: parter; salon z częścią jadalną Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zamość,lubelskie

410 000 zł109 m² 3 748 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwóch nowoczesnych i funkcjonalnych domów w zabudowie bliźniaczej ( łącznie 4 niezależny domy) na przedmieściach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Książenice

Książenice,mazowieckie

920 000 zł135 m² 6 815 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 136 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 300 m2, w spokojnym rejonie Książenic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

866 000 zł124 m² 6 955,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:487 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mierzęcice,śląskie

1 459 000 zł240 m² 6 079,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 056 m²

Rodzinny dom, gotowy do zamieszkania! | Mierzęcice ul. Radosna zadzwoń: współpracując z Homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

1 250 001 zł185 m² 6 757,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 594 m²

Makler nieruchomości poleca przestrzenny dom usytuowany na ogromnej działce o powierzchni 4594 m2 w Kruszynie Krajeńskim. Dom wolnostojący o powierzchni 184,98 m2 z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łężyca-Geodetów

Zielona Góra,lubuskie

650 000 zł82 m² 7 897,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

Powrócił do sprzedaży jeden bliźniak w II etapie przy ulicy Łężyca- geodetów Zielona Góra Ostatni wolny - 13a/1 - 650 000,00 zł - działka 241,65 mkw Wszystkie informacje dostępne pod numerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

2 085 175 zł185 m² 11 270 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:344 m²

Przestronny dom w zabudowie szeregowej I W otoczeniu tętniącego życiem osiedla I Idealne połączenie zalet własnego domu i korzyści życia w mieście I Dzięki położeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 399 000 zł160 m² 8 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:569 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący położony w dzielnicy Stradom na działce o powierzchni 569m2. Dom zostały wybudowany w 2020r. z pustaka max-a, kryty dachówką ceramiczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Banino,pomorskie

699 000 zł150 m² 4 644,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:401 m²

Inwestycja Indygo: komfortowe domy z doskonałą lokalizacją dla Twojej rodziny Zapraszamy do Indygo - wyjątkowego osiedla domów bliźniaczych w Baninie, zaprojektowanych z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 179 000 zł185 m² 6 373 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Nasza propozycja dla Państwa to segment na najbardziej pożądanym w Pruszkowie osiedlu Ostoja, na granicy Komorowa. Budynek przeszedł kilka modernizacji, jak wymiana wszystkich okien, ocieplenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

799 000 zł123 m² 6 495,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Bajeczny Dom w Sercu Głogowa - Twoje Marzenie o Idealnym Miejscu do Życia! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu, który spełni wszystkie Twoje marzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białołęcka

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł265 m² 6 604 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 473 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu z osobnym garażem o łącznej powierzchni 266 m , usytuowanego na obszernej, pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

1 199 000 zł150 m² 7 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom wolnostojący ( 5 pokoi ) o powierzchni użytkowej 150 m2 położony na działce 1400 m2 w miejscowości Kamionek / na granicy ze Szczytnem. Ciekawa, dobrze prezentującą się nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 098 900 zł147 m² 7 476 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bardzo Ładny Dom ok.147m2. Zielona Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - Dom Wolnostojący w stanie deweloperskim, o powierzchni ok. 147 m2, posadowiony na ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

835 000 zł105 m² 7 958,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:358 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Czarny Las,mazowieckie

2 050 000 zł278 m² 7 374,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty sprzedaży domu w prestiżowej lokalizacji - Czarny Las! Pragniemy zaprezentować Państwu tę wyjątkową nieruchomość, która stanowi połączenie luksusu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 099 800 zł171 m² 6 432 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Nowy Bliźniak ok.170m2. Tzw. 2 kroki od Podkowy Leśnej. Przedstawiam do sprzedaży Dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni użytkowej ok 170 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Śrem

Śrem,wielkopolskie

535 000 zł126 m² 4 246,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ostatnie wolne lokale - zostały już wyszpachlowane i pomalowane na biało, a więc są gotowe od zaraz do dalszej aranżacji. Wysoka jakość budynku, świetna lokalizacja w pobliżu lasu,.