dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 317 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem

Bielsko-Biała,śląskie

759 000 zł81 m² 9 416,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Kupujący zwolniony z 2% pcc oferta dotyczy budynku 95 na działce 5,6 ar. Pełna oferta inwestycji dostępna na naszej stronie. Istnieje możliwość wykończenia buydnku pod klucz. Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Góralska

Legnica,dolnośląskie

850 000 zł95 m² 8 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Posiadam w ofercie do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierchni ok 95m2. Dom usadowiony na działce o powierzchni 0,085 ha, wybudowany 1937r. Powierzchnia użytkowa domu ok.9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

2 199 900 zł207 m² 10 628 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży wspaniały dom wolnostojący o powierzchni 210 m2 z pięknym ogrodem położony w Osowcu. Nieruchomość idealna dla miłośników natury - lasów -parków ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 920 000 zł160 m² 12 006 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

DO 28 czerwca podpisz umowę deweloperską I odbierz prezent! -nawodnienie automatyczne ogrodu -trawnik Z rolki - oraz robot koszący- zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta od dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

565 000 zł135 m² 4 172,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Nieruchomości Stoprocent Nieruchomości prezentuje Państwu domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135,4 m2, które są wybudowane na działce o powierzchni 5 ara. Te wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Grzybowa

Siedlce,mazowieckie

930 000 zł186 m² 4 993,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:901 m²

Komfortowy dom z poddaszem użytkowym i jednostanowiskowym garażem, zwracający uwagę efektowną lukarną frontową oraz wspaniałym przeszkleniem elewacji ogrodowej. Detal ten podnosi walory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Rysiewicza

Kraków,małopolskie

1 250 000 zł130 m² 9 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:24 m²

Pozostał ostatni dom! Komfortowy, miejski znajdujący się na Białoprądnickim Zakątku, kameralnym osiedlu (tylko 8 lokali). Doskonałe położenie 5 min od przystanku tramwajowego Siewna Wiadukt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wodeckiego

Pępowo,pomorskie

659 000 zł104 m² 6 336,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Pępowie na ul. Wodeckiego Została ostatnia połówka - lewa strona. Ulica Wodeckiego jest drogą gminną i będą na niej położone płyty jumbo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

549 000 zł83 m² 6 614 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 080 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący parterowy w urokliwej okolicy pełnej natury w otulinie lasów i ścieżek spacerowych. Cisza, spokój pełen relaks pozwoli wypoczywać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pieszyce

Pieszyce,dolnośląskie

1 050 000 zł150 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży luksusowy , piętrowy dom wolnostojący o powierzchni 150m2 , posadowiony na działce o powierzchni 12 arów w Pieszycach. Parter domu składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

748 900 zł106 m² 7 052 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowa inwestycja Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjny segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 105 m2, usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji. Segment nr.3 Rozkład pomieszczeń :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 290 000 zł207 m² 6 234,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:282 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 206,9 m2 na działce o powierzchni ok. 282 m2, zlokalizowany w Ożarowie Mazowieckim. Atrakcyjna lokalizacja. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

568 000 zł104 m² 5 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowoczesnego nowego parterowego domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 104m położonego na obrzeżach Opoczna wieś Wola Załężna. Wola Załężna z uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Targowa

Morąg,warmińsko-mazurskie

1 099 000 zł200 m² 5 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:475 m²

Duet Broker oferuje do sprzedaży piękny dom w miejscowości Morąg, znajdujący się w centrum miasta przy ul. Targowej 4. Dom zadbany i gotowy do zamieszkania. Dom posadowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

4 500 000 zł968 m² 4 648,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:3 869 m²

Prezentuje do sprzedaży dom wraz z budynkiem biurowo - magazynowym ( o powierzchni użytkowej 968 m2) posadowiony na działce o powierzchni 1938 m2 (możliwość dokupienia sąsiedniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł130 m² 4 621,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z garażem dwustanowiskowym zlokalizowany w Rzeszowie na ul. Borowej. Dom o powierzchni 129,6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Helin

Helin,łódzkie

250 000 zł2 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom 71M 2 - działka rolno - budowlana, siedlisko - ok 2000m 2 - helin gm. Bielawy z możliwością powiększenie terenu do 1 ha (dodatkowo działka rolna o powierzchni około 8000 m 2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Obórznia

Obórznia,kujawsko-pomorskie

598 000 zł145 m² 4 124,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Tylko U nas tylko W maklerze Zapraszam do zakupu domu w Obórzni koło Łabiszyna w bardzo fajnej lokalizacji z komunikacja miejską.Nieruchomość o powierzchni całkowitej 120.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Glinik,lubuskie

299 000 zł155 m² 1 929,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zachęcamy Państwa do zakupu połowy domu w zabudowie bliźniaczej w dobrym stanie, z 1936 roku. Dom o powierzchni 155 m.kw, parterowy z poddaszem użytkowym, składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

819 000 zł108 m² 7 555,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:391 m²

Stara Niedziałka | Segment Pod Mińskiem | Karolina Mińsk Mazowiecki | Domy Pod Mińskiem Mazowieckim | Segment Pod Mińskiem Mazowieckim | Dom Od Dewelopera | Nowe Domy Mińsk Mazowiecki | Sprzedaż Domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

419 999 zł250 m² 1 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Nieruchomości otako zaprasza do oglądania domu z dużym potencjałem w dzielnicy Stradom. Parter ok 120 m -sypialnia -przestronny salon z wyjściem na duży taras -2 pokoje -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Świerczyny

Mysłowice,śląskie

550 000 zł78 m² 7 051,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży budynek szeregowy parterowy położony w Mysłowicach przy ul. Świerczyny o pow. użytkowej 78 m2 wraz z dużym ogrodem. Mieszkanie własnościowe składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Głosków-Letnisko

Głosków-Letnisko,mazowieckie

1 688 000 zł197 m² 8 568,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

W pełni wyposażony i umeblowany dworek w Głoskowie - to idealne miejsce dla osób szukających spokoju, harmonii oraz ceniących tradycję i bliskość z naturą. Jego niepowtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łężyca-Geodetów

Zielona Góra,lubuskie

650 000 zł82 m² 7 897,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

Rezerwacja - Gotowy już w październiku tego roku! Bliźniak w II etapie przy ulicy Łężyca- geodetów Zielona Góra Ostatni wolny lokal - 13a/1 - 650 000,00 zł - działka 241,65 mkw Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Godziszka

Godziszka,śląskie

470 000 zł85 m² 5 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż: budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 85m2, położony na działce o powierzchni ok. 400 m2, rozkład pomieszczeń: I. kondygnacja: otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szamocin

Szamocin,wielkopolskie

240 000 zł90 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Rezerwacja Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży budynku mieszkalnego o powierzchni 80m2, na działce o powierzchni 4800m2 w Nowym Dworze, gmina Szamocin. W skład domu wchodzą; trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Klaudyn

Klaudyn,mazowieckie

1 255 000 zł150 m² 8 369,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:409 m²

Inwestycja Virginia Park to nowoczesne i za razem kameralne osiedle budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej składające się z 44 lokali mieszkalnych. Funkcjonalne mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bałków

Bałków,świętokrzyskie

550 000 zł218 m² 3 642,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 802 m²

Homelia Nieruchomości prezentuje: gotowy do zamieszkania dom, na pięknej dużej działce, zlokalizowany w Bałkowie, powiat włoszczowski. Dom został oddany do użytku 2007 r, zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Śmigiel

Śmigiel,wielkopolskie

485 000 zł120 m² 4 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 548 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w mieście wiatraków czyli Śmiglu. Miasto leży pomiędzy Kościanem a Lesznem, przy drodze ekspresowej S 5 Dom jest z 1980 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ochla-Bukowa

Zielona Góra,lubuskie

699 999 zł133 m² 5 272,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Opis Oferta w biurze prospace nowa cena! Na sprzedaż piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Ochla koło Zielonej Góry. Na powierzchni ok. 133 m2 rozmieszczono przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

15 000 000 zł350 m² 42 857,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nadmorska ulica Parkowa to najlepsza lokalizacja kurortu. Ulica ta przeszła gruntowną renowację, urzeka pięknem granitowej nawierzchni, stylowych lamp, klombów kwiatowych i wakacyjnego klimatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lipowiec

Nowa Wieś Malborska,pomorskie

417 000 zł100 m² 4 170 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Malowniczo położony dom pod Malborkiem. Cicha i bezpieczna okolica doskonale komponująca się z zrównoważoną przyrodą i przepięknymi zachodami słońca. Dom jest wieloletni ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubartów

Lubartów,lubelskie

1 299 000 zł240 m² 5 422,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Jedyna taka okazja na rynku! bez prowizji! Szukasz pięknego, przestronnego o idealnym metrażu domu w cichej i przyjaznej okolicy dla swojej rodziny? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dominów,lubelskie

770 000 zł105 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu typu bliźniak w malowniczym Dominowie, położonym w gminie Głusk. Dom charakteryzuje się funkcjonalnym układem, wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

1 650 000 zł300 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 900 m²

Dom jednorodzinny przystosowany do zamieszkania 2 rodzin, osobne wejścia, osiedle domków jednorodzinnych, bardzo spokojne, ciche, od strony wschodniej piękny, duży sad po sąsiedzku, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Puszczykowo

Puszczykowo,wielkopolskie

810 000 zł214 m² 3 785,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:755 m²

Witam, zapraszam Państwa, do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego, znajdującego się na cichej spokojnej ulicy w Puszczykowie. Propozycja dla Osób ceniących sobie ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

301 000 €150 m² 2 006,67 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecam Państwu budynek, który oferuje nieograniczone możliwości mieszkalne lub biznesowe. Dzięki centralnej lokalizacji idealnie nadaje się na usługi ( biuro, pizzerię, kawiarnię, salon kosmetyczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Marydół

Marydół,wielkopolskie

510 000 zł119 m² 4 289,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:978 m²

Dom do własnej aranżacji w malowniczej okolicy Biuro kwadrat prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny w budowie położony w pięknej, spokojnej okolicy, dla osób ceniących sobie uroki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Małkowice

Małkowice,dolnośląskie

799 000 zł115 m² 6 947,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:490 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam dom w Małkowicach pod Wrocławiem po generalnym remoncie, w pełni umeblowany i wyposażony. Dom w zabudowie bliźniaczej, o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

1 180 000 zł131 m² 8 999,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Kontakt: telefon: e-mail: nr Lokalu 4a Informacje ogólne: województwo: dolnośląskie Miejscowość: wrocław Z dumą prezentujemy Osiedle Wille Beethovena - inwestycję składającą się z 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grabie

Grabie,małopolskie