dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lawendowa

Rybna,małopolskie

960 000 zł154 m² 6 233,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:646 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę jednego z domów jednorodzinnych w miejscowości Rybna. Dom w stanie deweloperskim o powierzchni 154 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

420 000 zł283 m² 1 484,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:542 m²

Dom wolnostojący na Szczawienku. aktualnie w nieruchomości prowadzona jest działalność gospodarcza, jednak po niewielkich przeróbkach można zrobić dom mieszkalny lub mieszkalno- usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Oleska

Opole,opolskie

449 000 zł140 m² 3 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Zachęcam do zapoznania się z ofertą domu położonego w Opolu. Nieruchomość wybudowana w 1950 roku. Powierzchnia domu to około 130 m2-140 m2. Parter i poddasze do własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Januszewice

Januszewice,wielkopolskie

930 000 zł300 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Propozycja idealna na rodziny wielopokoleniowej zajmującej się rolnictwem lub na firmę Z częścią mieszkalną! dom W pobliżu jeziora strykowskiego. Na sprzedaż dom wolnostojący, piętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Czmoń,wielkopolskie

650 000 zł96 m² 6 770,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam dom parterowy w zabudowie bliźniaczej położony w Czmoniu, na osiedlu przy ul. Miodowej o powierzchni 96 m2, wykończony, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

699 000 zł111 m² 6 274,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:454 m²

Przy lesie bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! budynek sprzedawany W stanie deweloperskim! Bez balkonów, budynek wydłużony o 1 m Gorąco polecam dom w zabudowie wolnostojącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piecewo

Piecewo,wielkopolskie

430 000 zł220 m² 1 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 527 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! dom wolnostojący o powierzchni 135 m 2 na dwóch działkach o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

820 000 zł127 m² 6 457 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Bardzo Ładny i Cichy Rejon. Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 128 m2, usytuowany działce o powierzchni ok. 420 m2, w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olganów

Olganów,świętokrzyskie

445 000 zł141 m² 3 155,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 141 m2 położony w miejscowości Olganów 8 km od Buska Zdroju. Dom położony jest na dużej, malowniczej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

589 000 zł124 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom do niewielkiego remontu w pobliżu Tarnowa Dom na sprzedaż Łęg Tarnowski Oferujemy na sprzedaż dom, który w szczególności zainteresuje osoby chcące mieszkać w pobliżu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

960 000 zł144 m² 6 653,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:267 m²

Oferowany dom jest szeregiem skrajnym - ostatni dostępny w tej inwestycji , trzy-poziomowym, jednopiętrowy z użytkowym poddaszem. Dom posiada wydzielone strefy tj. dzienną na parterze (62,02m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wesołowo

Wesołowo,warmińsko-mazurskie

399 000 zł135 m² 2 955,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:656 m²

Wyjątkowa okazja zakupu domu całorocznego w zabudowie bliźniaczej, położonego w pięknej leśnej scenerii miejscowości Wesołowo w gminie Wielbark. Zaledwie 4 kilometry od pięknego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Faszczyce

Nowe Faszczyce,mazowieckie

970 000 zł141 m² 6 879 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 393 m²

Przedstawiamy do sprzedaży ładny Dom wolnostojący parterowy, w stanie deweloperskim, o powierzchni ok.141 m2, usytuowany na dużej działce o pow. ok. 1400m2. Rozkład Domu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

799 000 zł233 m² 3 429,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wolnostojący l parterowy! budynek sprzedawany W stanie surowym zamknętym! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica. Budynek o pow całkowitej 222,75 mkw oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

989 002 zł132 m² 7 502,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:78 m²

Szereg | tylko 1,5km za Psim Polem |garaż w Bryle!.|| Klucze w biurze! Opiekun oferty : Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany zaledwie 1,5km od Psiego Pola. Nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gęś

Gęś,pomorskie

1 500 000 zł480 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Atrakcyjny dom we wsi Gęś w powiecie Lęborskim w gminie Wicko.Oddalony od nadmorskiej miejscowości Łeba 15 km. Dom wybudowany w 2017 roku przy użyciu wysokiej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łążynek

Łążynek,kujawsko-pomorskie

280 000 zł155 m² 1 800,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 143 m²

Przestronny dom 125 m2 na działce 1143 m2 w malowniczym Łążynku blisko Torunia do dokończenia Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

820 000 zł127 m² 6 457 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

450 000 zł197 m² 2 284,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:585 m²

Oferuję do sprzedaży dom w stanie surowym zamkniętym w Ciechocinku na działce 585 m2. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rycerka Dolna

Rycerka Dolna,śląskie

3 499 000 zł650 m² 5 383,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Urządzony z niezwykłą starannością budynek pensjonatowy. Idealny pod agroturystykę, hostel, warsztaty tematyczne. 17 wyposażonych pokoi z łazienkami. Zaplecze kuchenno-gastronomiczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zawoja

Zawoja,małopolskie

879 000 zł129 m² 6 813,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:774 m²

Nowa inwestycja zawoja przysiółek mętle. - budowa rozpoczęta. Oferta sprzedaży dotyczy działki wraz z jednorodzinnym całorocznym domem w stanie "surowym zamkniętym plus" z ogrodzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakliczyn

Zakliczyn,małopolskie

1 650 000 zł219 m² 7 534,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:15 200 m²

1,5-hektarowa posiadłość z ogromnym potencjałem. Piękna posiadłość niedaleko Jeziora Dobczyckiego - 20 km od Krakowa, 10 km od Myślenic. Urządzony dom w otoczeniu zadbanej zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sarbinowo

Sarbinowo,zachodniopomorskie

985 000 zł186 m² 5 295,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Smart Dom 146m. Podpiwniczony 80m. Teren posesji Monitorowany oświetlony el. sterowany wjazd. W domu jest wszystko Nowe nie zdążyliśmy się jeszcze wprowadzić. Dom był pobudowany w 2002roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jarońskich

Kielce,świętokrzyskie

3 200 000 zł500 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:590 m²

***** tylko U nas ***** Na sprzedaż prezentujemy wolnostojący dom o powierzchni: całkowita- ok. 500m2 działka - 590m2 **oferta idealna pod inwestycję** Doskonała lokalizacja na siedzibę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Turystyczna

Gdańsk,pomorskie

1 060 000 zł73 m² 14 520,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Lokalizacja: wyspa Sobieszewska, województwo Pomorskie gotowa już W czerwcu /2024! Good Life Estates oferuje Państwu mieszkanie w bliźniaku o powierzchni 72,69 m2 wraz z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Norwida

Mielno,zachodniopomorskie

1 499 000 zł456 m² 3 287,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:525 m²

Dom z potencjałem w Mielnie - idealny na pensjonat! Szukasz nieruchomości idealnej do prowadzenia działalności turystycznej? Prezentujemy dom o powierzchni 456 m2 położony na działce 525.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

2 700 000 zł272 m² 9 926 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

ALL in one nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowego, wolnostojącego, przestronnego domu jednorodzinnego usytuowanego w jednej z piękniejszych dzielnic Krakowa na Woli Justowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Modra

Mirków,dolnośląskie

755 000 zł112 m² 6 753,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Komfortowe domy w zabudowie szeregowej w Mirkowie! Przedstawiam Państwu inwestycję zaprojektowaną z dbałością o wygodę przyszłych mieszkańców. Nowoczesne i ekologiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bukowinka

Bukowinka,dolnośląskie

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Dom położony w urokliwej lokalizacji pośród lasu. Dom jest nowy - nieużytkowany. Jednopiętrowy. Wyposażony w dwie urządzone łazienki z wysokiej jakości ceramiki. Na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 942,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Podpisz umowę do 28-06-2024, a otrzymasz aranżację ogrodu gratis. Pakiet obejmuje- trawę z rolki, nawodnienie trawnika oraz robot koszący. Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piastów

Piastów,mazowieckie

1 999 999 zł336 m² 5 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:706 m²

Rodzinny, przytulny, przestronny dom o powierzchni 336m położony w cichej okolicy, otoczony zielenią. Działka 706m zagospodarowana z pięknym kwiatowym ogrodem oraz drzewami. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Urocza

Rzeszów,podkarpackie

2 399 000 zł220 m² 10 904,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:607 m²

Atuty Dom w zabudowie bliźniaczej 4 kondygnacje działka 6,7a wykończony w wysokim standardzie garaż w bryle budynku zadaszony taras zadbany ogród spektakularny salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tomaszowice

Tomaszowice,małopolskie

919 000 zł114 m² 8 061,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez prowizji i podatku pcc - zakup od dewelopera - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Radlna,małopolskie

498 000 zł160 m² 3 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom blisko Tarnowa w cenie mieszkania! Do sprzedania dom o powierzchni 160m2 w Radlnej koło Tarnowa umeblowany i wyposażony do zamieszkania. W cenie 498 000 zł. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kielce,świętokrzyskie

1 199 000 zł181 m² 6 624,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej okolicy, z dala od zgiełku miasta, ale blisko wszystkich udogodnień? Chcesz cieszyć się komfortem, przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Staroleska

Wrocław,dolnośląskie

899 900 zł109 m² 8 283,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

Na sprzedaż polecam nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym. Nieruchomość składa się z: i Poziom: - salon z aneksem kuchennym - gabinet - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

350 000 zł133 m² 2 633,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:655 m²

Przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 132,91 m2 usytuowany na działce o powierzchni 655 m2. Dom składa się z 4 pokoi, łazienki + wc, kuchni, piwnicy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 549 900 zł286 m² 5 419 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Przedstawiam do sprzedaży Piękną Nowoczesną Wille o powierzchni ok. 280 m2 posadowioną na działce w otulinie Lasu Młochowskiego o powierzchni ok. 1100 m2. Willa w nowoczesnym stylu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczepanowice

Szczepanowice,małopolskie

689 000 zł187 m² 3 693 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Wyjątkowo pięknie położony dom z widokiem na zakole Dunajca. Murowany dom mieszkalny w stanie bardzo dobrym , wymagający przystosowania pod swoje potrzeby, idealnie sprawdzi się dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Korycińska

Janów,podlaskie

260 000 zł120 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 285 m²

Do sprzedania dom wolnostojący 120 m2 dwupiętrowy wraz budynkami gospodarczymi i garażem, powierzchnia działki 2285m2 z bezpośrednim dostępem do rzeczki Kumiałka. Dom pochodzi z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 800 000 zł267 m² 6 742,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:972 m²

Niepowtarzalny dom wolno stojący! Na sprzedaż dom wolno stojący położony w bliskiej odległości od Zielonej Góry. Obiekt oddany do użytku w 2009 roku. Powierzchnia całkowita ok. 266 mkw.,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij