dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł130 m² 7 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Do końca czerwca cena za segment środkowy 1190000 pln Kolejna budowa solidnego developera. Domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane na terenie Starego Rembertowa. Dobra lokalizacja, obok przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł131 m² 8 406,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

apraszam do zakupu inwestycji w której każdy budynek jest niepowtarzalny, elewacja z elementami cegły rozbiórkowej i tynku. Domy są ekologiczne, ogrzewanie pompą ciepła, okna hst, rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Truskawkowa

Żórawina,dolnośląskie

998 000 zł147 m² 6 785,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 138,55 mkw. - całkowitej 145,07 mkw. - położony w Żórawinie. Do lokalu przynależy ogród o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Olszyny

Olszyny,małopolskie

380 000 zł400 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Na sprzedaż dwór Potockich herbu Pilawa w Olszynach , gmina Wojnicz - do remontu Niepowtarzalna nieruchomość składająca się z zachowanego w całości budynku dworskiego wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Topolowa

Koszalin,zachodniopomorskie

795 000 zł117 m² 6 794,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Piękny Dom z Ogrodem w Spokojnej Okolicy Zapraszamy do zakupu wyjątkowego domu o powierzchni 117m2 , położonego na urokliwej działce w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł76 m² 7 236,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 76 m2 usytuowany na działce o powierzchni 2,06 a przy ul. Miejskiej w Rzeszowie. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koczarki

Koczarki,warmińsko-mazurskie

480 000 zł104 m² 4 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 249 m²

Uwaga! Nowa, lepsza cena! Uroczy dom w miejscowości Korczaki k. Kętrzyna. Na działce o pow. 1249 m2 stoją 2 budynki, mieszkalny oraz gospodarczy, w którym znajduje się garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łabędzia

Zielona Góra,lubuskie

1 199 000 zł240 m² 4 995,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:650 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego na malowniczym osiedlu Jana Kilińskiego w Zielonej Górze. Ta trzykondygnacyjna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 490 000 zł1 700 m² 876,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż obiekt w centrum Tomaszowa Mazowieckiego, ul. Barlickiego 32. Willa M. Piescha do remontu, pod opieką Konserwatora Zabytków. Ogłoszenie dodane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 275 000 zł156 m² 8 173,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia wyjątkowy Dom Jednorodzinny 156m2 Ul. Słocińska, rzeszów - dom znajduję się na dużej działce 10 arów. Odkryj Zalety Lokalizacji: malownicze położenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

729 000 zł105 m² 6 948,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbie

Dąbie,dolnośląskie

2 380 000 zł1 000 m² 2 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

English below Dla klientów z wizją wyjątkowa posiadłość z ogromnym potencjałem! Ta unikalna nieruchomość położona w miejscowości Dąbie to idealny wybór dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szydłowice

Szydłowice,opolskie

579 000 zł73 m² 7 969,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Świetna propozycja niewielkiego parterowego domu położonego w Szydłowicach, zaledwie 6 km od Brzegu. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 0,1064ha. Dom nowo wybudowany, ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kuriany

Kuriany,podlaskie

690 000 zł100 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

*** energooszczędne domy parterowe *** *** rekuperacja W cenie *** *** innowacyjna technologia steico *** Masz dość zgiełku miasta, a jednocześnie preferujesz zdrowy i wygodny tryb życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Orzeszkowej

Brzeziny,łódzkie

235 000 zł684 m² 343,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:684 m²

Działka w Centrum Brzezin ul .Orzeszkowej WJAZD. Jeśli chcesz mieć Nowoczesny budynek stodoła - to propozycja dla ciebie > Zabudowana w latach 70-tych : stodoła na wprost wjazdu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pastuszków

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł136 m² 9 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Piękny i nowoczesny lokal mieszkalny w budynku dwulokalowym zlokalizowanym w pięknej, zielonej dzielnicy Warszawy- rembertowie. Miejsce łączy wygodę mieszkania w bliskości centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Trzebownisko,podkarpackie

1 134 000 zł120 m² 9 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

Biuro Stoprocent-Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 7,3 a. Nieruchomość położona jest w Trzebownisku w cichej i spokojnej okolicy, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Rąblów

Rąblów,lubelskie

5 200 000 zł1 260 m² 4 126,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:28 000 m²

Przedstawiamy wyjątkową inwestycję w miejscowości Rąblów, nieopodal Kazimierza Dolnego w województwie Lubelskim. Lokalizacja: nieruchomość położona jest na terenie znanego trójkąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Ducka

Wola Ducka,mazowieckie

1 650 000 zł180 m² 4 604 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 991 m²

Dom wolnostojący 180 m2 || Budynek biurowo-usługowy 250 m2 || Działka 1991 m 2 || 5 pokoi || basen || zadbany ogród || przy trasie S17 || Wola Ducka Gmina Wiązowna Wygodny, przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefów,mazowieckie

1 620 000 zł248 m² 6 532,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wolnostojący dom, położony na pięknej działce porośniętej starodrzewem, tuż przy granicy Warszawy. Nieruchomość Oferowana nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł82 m² 7 340,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 82m2 usytuowany na działce o powierzchni około 2 arów przy ul. Senatorskiej. Dom znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

5 490 000 zł362 m² 15 165,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 327 m²

Nowoczesny dom położony W wyjątkowej lokalizacji pod górami Z pięknym dużym ogrodem oraz prywatnym kortem tenisowym gotowy do wprowadzenia lub Z możliwością rozbudowy - aktualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Siemkowo

Siemkowo,kujawsko-pomorskie

227 000 zł220 m² 1 031,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż wolnostojący budynek dwukondygnacyjny częściowo podpiwniczony położony w miejscowości Siemkowo, gmina Lniano, powiat świecki, woj. kujawsko-pomorskie. Działka o powierzchni 1300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wolfkego

Wrocław,dolnośląskie

1 590 000 zł170 m² 9 353 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Doradca klienta: tel. Dom w zabudowie szeregowej na kameralnym Osiedlu Malowniczym Otoczenie nieruchomości: w pobliżu: apteka, sklepy małe i duże, przedszkole, restauracje i inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 198 000 zł209 m² 5 732,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w krakowie/sidzina. Wybudowany w 1975 roku. Nieruchomości osadzona jest na 4,5 arowej ogrodzonej działce. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł236 m² 8 432,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:321 m²

Wykończony dom w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia 166 m2 + poddasze użytkowe 70m2. Rok budowy 2015, wykończony w 2021r w wysokim standardzie. Budynek 1- piętrowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sulęczyno

Sulęczyno,pomorskie

397 000 zł47 m² 8 428,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:858 m²

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu domek całoroczny umiejscowiony w samym środku Kaszub - Kistowie (gm. Sulęczyno)! Zapraszamy do obejrzenia filmu z nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kopernika

Pszczółki,pomorskie

799 000 zł110 m² 7 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż przytulny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 110 m2, posadowiony na estetycznie zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 800 m2. Dom zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rudna Mała,podkarpackie

660 000 zł126 m² 5 235,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje Państwu dom w zabudowie szeregowej w pięknej i urokliwej miejscowości, w okolicy Rudnej Małej. Dom znajduje się w cichym spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nepalska

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł210 m² 4 042,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:499 m²

Oferta tylko U nas! klient nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura! Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z 1935r, który znajduje się na wrocławskim Brochowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Szafirowa

Łowicz,łódzkie

1 850 000 zł880 m² 2 102,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:560 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Biuro Nieruchomości Północ w Końskich zachęca Państwa do zapoznania się z naszą najnowszą oferta sprzedaży nieruchomości. Okazja! Jedyna dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Plewiska,wielkopolskie

899 000 zł101 m² 8 900,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:382 m²

Szukasz przestronnego domu w nowoczesnej aranżacji? A może chcesz mądrze ulokować pieniądze? Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom, którego właścicielka pragnie nadal w nim mieszkać po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Klaudyn

Klaudyn,mazowieckie

1 599 000 zł181 m² 8 834,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Pragnę zaprezentować Państwu wolnostojący dom o powierzchni około 181 m2 w podwarszawskiej miejscowości Klaudyn. Dom sąsiaduje z wpisanym na światową listę rezerwatów biosfery unesco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Postępu

Nowa Wola,mazowieckie

999 000 zł238 m² 4 206,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 144 m²

Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny zlokalizowany w Nowej Woli, gm. Lesznowola tuż przy zjeździe z S7 Dom o powierzchni całkowitej 238 metrów posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiśniowa

Marki,mazowieckie

790 000 zł1 071 m² 737,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 071 m²

Na sprzedaż dom do generalnego remontu z działką o powierzchni 1071 metrów kwadratowych, położony w spokojnej okolicy podwarszawskich Marek. Idealna lokalizacja zapewniająca łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sulejówek,mazowieckie

1 049 000 zł235 m² 4 464 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

1 049 000 zł | sprzedaż | 235 M2 | dom jednorodzinny dwulokalowy | długa szlachecka | sulejówek rezerwacja! Przedmiotem sprzedaży jest połówka domu jednorodzinnego dwulokalowego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pokój

Pokój,opolskie

695 000 zł168 m² 4 137 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu w gminie Pokój. Budynek o powierzchni około168m2 został oddany do użytku w 2000r. Posadowiony na dużej 20 arowej zadbanej i zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chełmek Wołowski

Chełmek Wołowski,dolnośląskie

549 000 zł258 m² 2 131,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Przestronny dom wolnostojący o pow. użytkowej 237 m2 18km od Lubina, 8,5 km od Ścinawy w miejscowości Chełmek Wołowski Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej i cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ciechanów

Ciechanów,mazowieckie

790 000 zł158 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 777 m²

Oferujemy na sprzedaż nowy dom 115m2 powierzchni użytkowej jeszcze przez nikogo niezamieszkały, oddany do użytku w 2022r. Powierzchnia całkowita domu to 158m2. Działka 1777m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zalesie

Zalesie,mazowieckie

1 499 900 zł204 m² 7 352 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom Wolnostojący ok. 204m2. Przedstawiamy bardzo ładny dom w stanie deweloperskim plus o powierzchni całkowitej ok. 204m2, usytuowany w pięknej, zielonej okolicy, na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

790 000 zł97 m² 8 144 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Okazja Bez podatku pcc. Do sprzedaży w super cenie jak na Długołękę W bardzo atrakcyjnym, spokojnym miejscu do sprzedaży blźniak o pow 97 m2 z działką 350 m2 na stronę. Wszystkie.