dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 329 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 329 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,mazowieckie

1 300 000 zł190 m² 6 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:182 m²

Przedstawiam Państwu nową inwestycję realizowana w samy sercu Zielonki, pośród niskiej zabudowy domów jednorodzinnych. Oferuję na sprzedaż segment o powierzchni 190 m2 m2 z ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

990 000 zł126 m² 7 872,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej podzielonym na dwa lokale mieszkalne z działkami o powierzchni 450m2. Każdy z lokali o całkowitej powierzchni 125,75m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł69 m² 6 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:815 m²

Warmia i Mazury - malownicza kraina tysiąca jezior i lasów, uwielbiana przez Polaków. To właśnie tu można najlepiej wypocząć, cieszyć się bliskością natury, delektować ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chmielna

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

890 000 zł155 m² 5 741,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest 5-pokojowy dom położony w kameralnej inwestycji Domy na Chmielnej. To przestronny dom o powierzchni 155.13 m kw wraz z garażem. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadma

Nadma,mazowieckie

1 800 000 zł350 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Budynek o charakterze komercyjnym, dotychczas wykorzystywany jako sala weselna na maximum 200 osób. Na piętrze pomieszczenie mieszkalne złożone z trzech sypialni, salonu, kuchni. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Fałkowo

Fałkowo,wielkopolskie

680 000 zł117 m² 5 812 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:491 m²

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany na działce o powierzchni 491 m2., znajdujący się po południowej stronie parceli, na spokojnej uliczce; 600 m. od stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szeroka

Radwanice,dolnośląskie

1 490 000 zł260 m² 5 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedaż dużego 260m2 , wolnostojącego, komfortowego domu z lat 80-tych w Radwanicach na działce 1200m2 ( działka narożna). Dom ma III poziomy, 5 pokoi, 2 gabinety ,2 kuchnie, 3 łazienki, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 600 000 zł270 m² 5 925,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 092 m²

Komfortowy dom z pięknym ogrodem Przedstawiam Państwu funkcjonalny, przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 238 m2 usytuowany na zagospodarowanej działce o powierzchni 1092.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sędziszów Małopolski

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

160 000 zł60 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:700 m²

W ofercie biura rzeszowskie nieruchomości na sprzedaż dom drewniany położony w malowniczej miejscowości sędziszów małopolski , powiat sędziszowski. Na działce o powierzchni 7 ar znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Raszyn

Raszyn,mazowieckie

3 800 000 zł2 000 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam nieruchomość mieszkalno-biurowo-magazynową położoną w Rybie pod Warszawą przy ul. Raszyńskiej 47. Lokalizacja: 10 minut od lotniska Chopina, 5 minut samochodem od granicy Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dąbrowskiego

Radzymin,mazowieckie

1 249 000 zł191 m² 6 535,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:66 m²

Na sprzedaż segment w Radzyminie przy ul. Dąbrowskiego wykończony w wysokim standardzie dla konesera dobrych wnętrz. Na sprzedaż piękny segment narożny w wysokim standardzie, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rybnik

Rybnik,śląskie

250 000 zł163 m² 1 533,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Chcesz mieć swój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 090 000 zł290 m² 3 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:256 m²

Wyłącznie W naszym biurze Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 267 m2, zlokalizowany na osiedlu Ustronie IV w Lubinie. Parter budynku to strefa dzienna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kraszewskiego

Otwock,mazowieckie

549 000 zł63 m² 8 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:350 m²

Rezerwacja. Dom położony w Otwocku /kresy w dobrej lokalizacji komunikacyjnej nieopodal centrum handlowego przy ulicy Kraszewskiego. Dom z lat 60 -ch ,po generalnym remoncie w 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

798 900 zł106 m² 7 523 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa inwestycja Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjny segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 105 m2, usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji. Rozkład pomieszczeń : parter: 53,50 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

793 000 zł132 m² 6 026,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:397 m²

Zapraszamy do zakupu przestronnego domu w zabudowie bliżniaczej, położonego w malowniczej okolicy pod Wrocławiem. Dom jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość jego wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borzęcin

Borzęcin,małopolskie

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Emmerson prezentuje do sprzedania dom wolnostojący o pow. 100 m2 położony w powiecie brzeskim (borzęcin). Na działce o powierzchni 800 m2 znajduje się również budynek gospodarczy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Różana

Palędzie,wielkopolskie

739 000 zł130 m² 5 692,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chynów

Chynów,mazowieckie

1 099 000 zł210 m² 5 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:996 m²

Prezentujemy fantastyczny dom na przepięknej działce w urokliwej okolicy. Nieruchomość zlokalizowana jest 60 km od Warszawy w zielonym Chynowie ale bliskie sąsiedztwo stacji kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

999 900 zł190 m² 5 249 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowoczesny Don wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej ok. 190 m2 posadowiony na kształtnej działce o powierzchni ok 1040 m2 Dom gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzepielów

Krzepielów,lubuskie

550 000 zł236 m² 2 330,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:16 877 m²

Możliwa zamiana na mieszkanie w Głogowie. Prezentuję ofertę sprzedaży przestronnego domu o powierzchni 236 m . Nieruchomość usytuowana jest na obszernej działce o powierzchni 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wołowice,małopolskie

1 049 000 zł179 m² 5 856,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:665 m²

Lokalizacja: wołowice, koło Liszek dojazd drogą asfaltową przystanek autobusowy zaraz przy osiedlu w pobliżu szkoła, przedszkole, siłownia i basen Radosna Nowina centrum handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bratkowice,podkarpackie

935 000 zł140 m² 6 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Biuro Stoprocent-Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący mieszczący się na działce o powierzchni 43 a. Nieruchomość położona jest w Bratkowicach w bardzo spokojnej okolicy, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kużaja

Radzionków,śląskie

349 000 zł147 m² 2 374,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:274 m²

Tylko u nas w biurze! Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok 140 m2 zlokalizowany w Radzionkowie przy ulicy Kużaja 1. Na 2 kondygnacjach znajdziemy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczerców

Szczerców,łódzkie

490 000 zł250 m² 1 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:334 m²

Tylko W home park nieruchomości Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej zlokalizowany w miejscowości Szczerców (pow. bełchatowski). Duże możliwości zagospodarowania- można wykorzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sowno

Sowno,zachodniopomorskie

890 000 zł150 m² 5 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 437 m²

Słoneczny, wygodny, energooszczędny czteropokojowy (możliwość adaptacji do 5 pokoi z aneksem kuchennym) parterowy dom jednorodzinny, niepodpiwniczony, o konstrukcji drewnianej szkieletowej, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nowa

Urszulin,lubelskie

789 000 zł220 m² 3 586,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 111 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu dwupoziomowy dom na sprzedaż w przyjaznej okolicy w Urszulinie. Ta nieruchomość o powierzchni użytkowej 220 m2 jest położona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głuchołazy

Głuchołazy,opolskie

269 000 zł240 m² 1 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż posiadamy nieruchomość położoną w otoczeniu gór przy samej granicy Polsko-Czeskiej. Piękny 3 kondygnacyjny budynek z przestronnymi pomieszczeniami, świetnie nada się nawet pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

805 000 zł113 m² 7 150,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:377 m²

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Osiedle Zacisze Krzyżowice to inwestycja, na której położone są dwukondygnacyjne domy jednorodzinne z ogrodami i garażami. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Opole,opolskie

1 100 000 zł220 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Tylko u nas, oferta na wyłączność Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, który można określić jako wymarzone miejsce do zamieszkania. jest to dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zaciszna

Kołaków,mazowieckie

1 347 000 zł211 m² 6 381,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 611 m²

Jeśli szukasz przytulnego domu ze słonecznym ogrodem z dala od zgiełku, blisko do lasu, którego lokalizacja zapewni komfort życia, spokój i ciszę, to ta oferta będzie idealna dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

719 000 zł126 m² 5 695,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

Osiedle pod Lasem to inwestycja realizująca klasyczne domy w zabudowie bliźniaczej, każdy z garażem w bryle i drugim miejscem postojowym pod domem, własnym ogrodem, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kwiatowa

Gościno,zachodniopomorskie

698 000 zł109 m² 6 403,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:382 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Informacje o nieruchomości: nowo wybudowany dom został już wykończony pod klucz i jest dostępny od zaraz. Powierzchnia użytkowa wynosi 109.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

770 000 zł94 m² 8 157 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy Do sprzedaży funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej - Segment ok. 95m2 usytuowany na zamkniętym osiedlu - Segment może być też o powierzchni ok. 105 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łękawica

Łękawica,małopolskie

269 000 zł60 m² 4 483 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:978 m²

Urokliwy dom z bali w Łękawicy okazja, do remontu Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu z bali w malowniczej miejscowości Łękawica, oddalonej zaledwie 7 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

749 000 zł217 m² 3 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom parterowy 147 m, z garażem przy budynku i tarasem. Działka 1400 m zbliżona kształtem do kwadratu. Nieruchomość odsunięta od głównych ulic a jednocześnie wszędzie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Górska

Mogilany,małopolskie

786 470 zł91 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 m²

Ostatni bliźniak w cenie mieszkania w kameralnej inwestycji w Mogilanach. oraz pcc. Oferujemy Państwu 4 pokojowy bliźniak w kameralnej inwestycji w podkrakowskich Mogilanach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Franciszków

Franciszków,mazowieckie

760 000 zł110 m² 6 909 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 477 m²

Przytulny, nieduży dom jednorodzinny. Bardzo zadbany, czysty, gotowy do wprowadzenia. Powierzchnia domu to 110m2. Na powierzchnię składają się: -Parter: salonik, kuchnia, pokój, łazienka. -Poddasze: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bronisławów

Bronisławów,mazowieckie

1 050 000 zł150 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Mam przyjemność prezentować wolnostojący dom w zielonej, spokojnej ale świetnie skomunikowanej okolicy. Nieruchomość mieści się w miejscowości Bronisławów, tuż przy stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kurów

Kurów,świętokrzyskie

449 000 zł56 m² 8 017,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:13 700 m²

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M oferuje Dom jednorodzinny z dużą działką 13 700 m2 Spokojne sąsiedztwo domów jednorodzinnych w okolicy pięknych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 699 000 zł125 m² 13 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:455 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom 125m2 (+ 35m2 użytkowe poddasze) gotowy do zamieszkania, idealny dla rodziny. Standard Wnętrze domu ukształtowano z podziałem na część ogólną,.