dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 319 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

750 000 zł91 m² 8 255,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży nowy dom w zabudowie szeregowej(skrajny szereg)w Gliwicach w dzielnicy Ostropa. To już III etap inwestycji realizowanej w odległości kilkunastu minut od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Poznań,wielkopolskie

970 000 zł92 m² 10 543,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dlaczego warto wybrać ten dom? Projekt dla wymagającego klienta: nowoczesna architektura i ergonomiczny rozkład pomieszczeń gwarantują wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

2 150 000 zł260 m² 8 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:716 m²

Umowa na wyłączność! Versus Property Group s.c. oferuje do sprzedaży wyjątkowy dom o powierzchni 200 m2, całkowitej 259,96 m2 usytuowany na działce o powierzchni 716 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jana Pawła II

Łąka Prudnicka,opolskie

445 504 zł296 m² 1 505,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 790 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

720 000 zł103 m² 6 959,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o nowoczesnej bryle bez skosów w Konikowie. O powierzchni całkowitej 103,45 m2. Położony w spokojnej części Konikowa w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Koszyce Małe

Koszyce Małe,małopolskie

529 000 zł98 m² 5 371 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Promocja wakacyjna nowa niższa cena przy rezerwacji do 15 sierpnia 2024 r.! Jeżeli szukasz swojego wymarzonego miejsca do zamieszkania blisko miasta a jednocześnie cenisz sobie naturę, sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Armii Krajowej

Lipowo,mazowieckie

1 471 760 zł551 m² 2 671,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:13 200 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Środkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Błonie

Błonie,mazowieckie

869 900 zł150 m² 5 799 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiam do sprzedaży lokale w zabudowie szeregowej w atrakcyjnym rejonie bliskich okolic Błonia. Lokale o powierzchni ok. 152 m2 z działką ok 220 m2 Rozkład Pomieszczeń: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Izabelin

Izabelin,mazowieckie

1 350 000 zł400 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 246 m²

Marzysz o ciszy, spokoju i bliskości natury? Ta wyjątkowa nieruchomość w malowniczym Izabelinie, tuż obok Parku Kampinoskiego, to idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Skrajna

Mikołów,śląskie

799 000 zł370 m² 2 159,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:989 m²

Rezerwacja - Kupując nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** dwa osobne mieszkania, ponad 100 m2 każde + wysoki strych ** szeroka i wygodna klatka schodowa ** duża działka 989 m2 ** 550 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Banacha

Radom,mazowieckie

663 300 zł134 m² 4 948,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Jeżeli szukacie Państwo idealnego miejsca dla Siebie i swojej Rodziny to zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów szeregowych na nowobudowanym osiedlu banacha. Cała inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szczakowska

Jaworzno,śląskie

167 136 zł95 m² 1 759,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:333 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Redmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod nadzorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rożnowa

Rożnowa,małopolskie

821 000 zł222 m² 3 698,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Proponujemy Państwu duży, dwukondygnacyjny dom położony w Rożnowej na granicy z Wieliczką. Dom z lat 90-tych w dobrym stanie technicznym, po częściowej modernizacji : wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sobolewo

Sobolewo,podlaskie

750 000 zł140 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta dostępna tylko I wyłącznie W biurze nieruchomości Prezentujemy nowoczesny bliźniak w Sobolewie o pow. użytkowej 140 m2 na dużej działce o pow. ok 400 m2. Rekuperacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żędowice

Żędowice,opolskie

565 000 zł150 m² 3 767 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 249 m²

Ogłoszenie Sprzedaży Domu w Żędowicach Opis: wisto - Biuro godne zaufania ma przyjemność zaprezentować Państwu ten urokliwy dom z 1954 roku zlokalizowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lipowa

Ząbrowo,warmińsko-mazurskie

533 000 zł184 m² 2 896,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł196 m² 12 761,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni 195 m , położony na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Warszawa - Targówek. Nieruchomość ta oferuje idealne połączenie komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Łazy

Łazy,mazowieckie

615 555 zł161 m² 3 823,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:998 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 419 000 zł242 m² 9 985,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:347 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronny dom bliźniak o powierzchni 242,24 m , położony w spokojnej i zielonej części Wrocławia - Wojszyce. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pszenno

Pszenno,dolnośląskie

595 000 zł116 m² 5 129,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej w Pszennie Oferujemy ceny dewelopera bez podatku pcc i wynagrodzenia biura. Powierzchnia domu 116m2 plus działka 3m2. Ciche i spokojne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jagiellońska

Mieszkowice,zachodniopomorskie

620 000 zł121 m² 5 113,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:192 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż uroczy dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem w m. Mieszkowice, powiat Gryfiński. Dom o pow. 121,24 m2 znajduje się na działce o pow. 192 m2. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

830 000 zł131 m² 6 326 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni ok. 131 m2, posadowiony na przestronnej ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 700 000 zł170 m² 15 882,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:602 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dom wolnostojący, wrocław - Karłowice- w.Pola i Kamieńskiego, 170 m2 użytkowej, ocieplony i po generalnym remoncie w ostatnich kilku latach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krakowska

Brzezinka,małopolskie

1 690 000 zł280 m² 6 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Piękny duży dom Z wolnostojącym garażem W pełni umeblowany I wyposażony! urokliwa zadbana I zagospodarowana działka! Posiadamy w swojej ofercie przestronny, zadbany duży dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Targowisko

Targowisko,małopolskie

799 000 zł176 m² 4 528,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Nowy duży dom przy puszczy i kąpielisku Dolina Raby Prezentuję nowoczesny dom w miejscowości Targowisko gmina Kłaj w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 176,43m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wąska

Grzybowo,zachodniopomorskie

582 000 zł249 m² 2 337,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:817 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Suburban Investments Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod nadzorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Klęczany,podkarpackie

598 000 zł160 m² 3 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:430 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości przedstawiamy Państwu do sprzedaży nowo powstające domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej w z poddaszami użytkowymi Inwestycja docelowo będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

479 000 zł62 m² 7 725,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:407 m²

Rezerwacja! Szukasz idealnego miejsca do wypoczynku? Całorocznego domku nad jeziorem w otulinie lasu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferowana działka o powierzchni 407m2, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Czarnochowice

Czarnochowice,małopolskie

129 000 zł43 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:120 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż Wieliczka /czarnochowice Połowa domu domu z wydzieloną księgą. Dom do generalnego remontu jak widoczny na zdjęciach,szambo przed domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Harcerska

Opole,opolskie

499 000 zł90 m² 5 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

Sprzedam budynek położony w doskonałej lokalizacji w Opolu. Możliwość aranżacji na lokal usługowy, kwaterę pracowniczą lub do użytku mieszkalnego. Zdjęcia przedstawiają wizualizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Harcerska

Opole,opolskie

499 000 zł90 m² 5 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

Sprzedam dom położony w doskonałej lokalizacji w Opolu. Możliwość aranżacji na lokal usługowy, kwaterę pracowniczą lub do użytku mieszkalnego. Nieruchomość znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Królewska

Aleksandrów,mazowieckie

1 600 000 zł170 m² 9 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Z nami kupisz bezpiecznie. Przestronny, wygodny, funkcjonalny i ekonomiczny dom dla większej rodziny w zielonej, a zarazem centralnej części Aleksandrowa. Z posesji bezpośredni dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lusińska

Warszawa,mazowieckie

2 090 000 zł278 m² 7 517,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:185 m²

Atrakcyjny duży dom! 5 minut do stacji Metro Trocka ; segment środkowy na targówku mieszkaniowym przy klimatycznej cichej uliczce Lusińskiej. Stan deweloperski! Dom do wykończenia o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

819 900 zł128 m² 6 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 128 m2, usytuowany działce o powierzchni ok. 420 m2, w cichej i spokojnej okolicy. Dom będzie oddawany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łazy

Łazy,śląskie

429 000 zł270 m² 1 588,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Łazach w cichej i spokojnej okolicy. Budynek w dobrym stanie. Dom o powierzchni 260m2 usytuowany na działce o powierzchni 1000m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kwielice

Kwielice,dolnośląskie

439 000 zł220 m² 1 995,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Polecam do sprzedaży zadbany, dobrze utrzymany budynek przedwojenny położony w miejscowości Kwielice, powiat polkowicki. Miejscowość czysta, zadbana. Budynek położony przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pod Dębami

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

878 000 zł126 m² 6 995,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:396 m²

Home Brand prezentuje na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125,5 m2. Budynek położony jest w Kędzierzynie Koźlu przy ulicy Pod Dębami - jest to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 830 001 zł312 m² 5 865,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:273 m²

Top Krzyki-Klecina Dom 280 m2- 7 pokoi Ogród Garaż Przedstawiamy Państwu 4- kondygnacyjny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 280 m2, znajdujący się we na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 690 000 zł342 m² 7 872,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:616 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż niezwykle przestronny, jasny dom o funkcjonalnym układzie położony w cichej, spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Golkowice,małopolskie

1 590 000 zł190 m² 8 364,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 629 m²

Tylko u nas |r| Property prezentuje dom jednorodzinny, wolnostojący w Golkowicach, gmina Wieliczka, wybudowany na ponad 16-arowej działce. Lokalizacja: golkowice to urokliwa miejscowość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wolności

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

1 190 000 zł545 m² 2 183,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:43

 

Powierzchnia działki:688 m²

Na sprzedaż kamienica w ścisłym centrum Ostrowa Wielkopolskiego, ul. Wolności 20. Łączna powierzchnia użytkowa kamienicy to ok. 545m2 (bez i piwnicy i strychu) Budynek frontowy:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij