dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 750 000 zł209 m² 8 379,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:866 m²

Dom wolnostojący!/ok.Wrocławia-Dobrzykowice/5pok.! Polecam na sprzedaż dom w cichej, spokojnej okolicy kilka minut od granicy Wrocławia - Dobrzykowice. Nieruchomość o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

1 750 000 zł199 m² 8 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:733 m²

Willa z 1936 r zaprojektowana przez Otto Buttnera, położona w Polanicy zdrój w bliskim sąsiedztwie parku. Powierzchnia domu: -przyziemie - 70,92 m2, -poziom 0 - 73,56 m2, -piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Leśna

Wilkszyn,dolnośląskie

940 000 zł100 m² 9 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:156 m²

Rezerwacja Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28425 tel: dom w zabudowie szeregowej z 2019 roku w idealnym stanie, blisko granic Wrocławia, w pełni wyposażony i umeblowany! Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

750 000 zł220 m² 3 409 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w urokliwej okolicy pełnej natury w otulinie lasów i ścieżek spacerowych. Cisza, spokój pełen relaks pozwoli wypoczywać. dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bursztynowa

Głogów Małopolski,podkarpackie

499 000 zł95 m² 5 269 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:509 m²

W ofercie sprzedaży biura Reformacka Nieruchomości przedstawiamy Państwu kameralną inwestycję- domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Głogowie Małopolskim. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słoneczna

Domaszczyn,dolnośląskie

930 000 zł100 m² 9 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Parterówka 100 mkw / działka ok. 475 mkw Oferuję na sprzedaż domy wolnostojące parterowe o powierzchni 100,27 m2. Do każdego domu przynależy ok. 500 m2 działki z czego ok. 350 m2 stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łubna,mazowieckie

1 250 000 zł188 m² 6 648,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Posiadamy na sprzedaż 2 domy tego projektu w miejscowości Łubna oraz 1 dom w miejscowości Łoś. OD dewelopera bez pcc! informacje O domu: dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowa

Krzyżowice,dolnośląskie

795 000 zł114 m² 6 994,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:303 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko malowniczych zielonych terenów. * gotowe Parter: -Wiatrołap -garaż -przedpokój -toaleta -pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 100 000 zł171 m² 6 433 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Nowy Bliźniak ok.170m2. Tzw. 2 kroki od Podkowy Leśnej. Przedstawiam do sprzedaży Dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni użytkowej ok 170 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zielona Góra,lubuskie

774 000 zł350 m² 2 211,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 350 m , zlokalizowany na działce o powierzchni 800 m w Zielonej Górze, dzielnicy Racula. Jest to trzykondygnacyjny budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 620 000 zł160 m² 10 130,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

570 000 zł196 m² 2 908,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom parterowy z użytkowym poddaszem wg. projektu dom parterowy wąski (lustrzane odbicie). Budynek zlokalizowany na działce o powierzchni 1000 mkw w miejscowości Góra, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Malików

Kielce,świętokrzyskie

620 000 zł140 m² 4 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Dom z dużą działką w Kielcach blisko Targów Kielce w dobrej cenie na sprzedaż! Mam przyjemność zaprezentować dom do sprzedaży w Kielcach położony przy ulicy Malików obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

427 000 zł100 m² 4 270 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:18 570 m²

Dom z dużą działką, duży ogród, dwie działki budowlane, pozwolenie na budowę nowego budynku. Na sprzedaż dom około 100 m2 usytuowany na dwóch działkach o łącznej powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 950 000 zł450 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:8 800 m²

Sprzedam działający pensjonat z restauracją w Bartnicy k. Nowej Rudy W Sudetach Środkowych w górnej część Doliny Bystrzycy między Górami Suchymi i Górami Sowimi. To tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zygmunta Starego

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

955 000 zł109 m² 8 753,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:814 m²

Nieruchomości Kłosek polecają: przytulny dom wolnostojący w Aleksandrowie Łódzkim. Opis szczegółowy: dom położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 814m2, w okolicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Ustanów,mazowieckie

909 012 zł117 m² 7 769,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:328 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker harmonia ustanów Przedmiotem ogłoszenia jest sprzedaż lokali domu bliźniaczego przy ul. Głównej w Ustanowie blisko Zalesia Górnego w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Abrahama

Luzino,pomorskie

935 000 zł138 m² 6 755,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:329 m²

Biuro wgn Nieruchomości Wejherowo zaprasza na prezentację nieruchomości położonej w miejscowości luzino, w województwie Pomorskim. Zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z wgn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzeziny-Kolonia

Brzeziny-Kolonia,śląskie

710 000 zł104 m² 6 826,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony, w stanie deweloperskim położony w miejscowości Brzeziny-Kolonia gm. Poczesna, usytuowany wśród nowej zabudowy jednorodzinnej i zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Marki

Marki,mazowieckie

1 690 000 zł350 m² 4 829 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący w Markach o powierzchni ok. 350 m2, wybudowany w latach 90., w bardzo dobrym stanie. Oferowany dom to budynek jednokondygnacyjny z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bogaczewo

Bogaczewo,warmińsko-mazurskie

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:499 m²

Biuro Verso nieruchomości posiada w sprzedaży nieruchomość zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Bogaczewo, powiat Ostródzki, gmina Morąg. Nieruchomość usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

830 000 zł131 m² 6 326 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni ok. 131 m2, posadowiony na przestronnej ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 120 000 zł173 m² 6 474 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Nowy dom, bliźniak ok.170m2. Piękny rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie Deweloperskim z Pompą Ciepła o powierzchni ok.170 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiejska

Dębiniec,opolskie

320 000 zł120 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Możliwość dzierżawy dodatkowych 30 arów ziemi bezpośrednio przy posesji domu powiększając ogród, na 20-30 lat za dodatkową opłatą. Szanowni Państwo za pośrednictwem naszego biura możecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kawęczyn

Kawęczyn,kujawsko-pomorskie

540 000 zł139 m² 3 886,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 066 m²

Nowa inwestycja! Dom parterowy w Kawęczynie (gmina Obrowo). Oferujemy Dom w stanie deweloperskim o pow. użytkowej 110,82 m (zabudowy 138,96m2), znajdujący się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Cieplarniana

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł313 m² 5 437,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

Segment 212,42m2, 5 pok.CIEPLARNIANA, DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ Na sprzedaż: trzypiętrowy dom w zabudowie szeregowej w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajduje się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gwarków

Kielce,świętokrzyskie

1 050 000 zł306 m² 3 431,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:980 m²

Dom - stan surowym zamknięty. Projekt Gwiażdziste Niebo Wariant I. Poddasze- strop i skosy lane z betonu. ocieplone. w środku i zewnątrz. Kryty dachówka ceramiczna. media w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

959 900 zł160 m² 5 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:806 m²

Piękna Okolica. Bardzo Ładny Przestronny Dom. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny i funkcjonalny, bardzo łady Dom wolnostojący o powierzchni ok. 160 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bolesław

Bolesław,małopolskie

359 000 zł70 m² 5 129 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:835 m²

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż nieduży dom jednorodzinny w Bolesławiu. Bardzo dobra lokalizacja w kilka minut jesteśmy na dk 94 Kraków-Katowice. Dom o powierzchni ok 70m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pigany

Pigany,podkarpackie

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:23 000 m²

Dom wolnostojący ,niedaleko od Sieniawy ,gotowy do zamieszkania,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wojciecha

Mikołów,śląskie

449 000 zł250 m² 1 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:162 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** ponad 250 m2 pum-U! ** przeznaczenie zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, zabudowa usługowa - obiekty handlu, gastronomii i rzemiosła, kultury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Narew

Narew,podlaskie

439 000 zł65 m² 6 753,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 444 m²

*** uroczy dom W krainie otwartych okiennic *** *** trześcianka *** *** kształtna prostokątna działka 1440 mkw *** Polecamy wolnostojący ekologiczny dom we wsi Trześcianka, gmina Narew, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Rybacka

Zaścianki,podlaskie

569 000 zł81 m² 7 024,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:173 m²

Podlaska Grupa Deweloperska rozpoczyna inwestycje czterech domów w zabudowie szeregowej. Inwestycja jest zlokalizowana blisko granic Białegostoku przy ul. Rybackiej 19 Zaś anowane zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Róż

Wrocław,dolnośląskie

1 492 350 zł359 m² 4 156,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:480 m²

"Aleją Gwiazd, aleją Gwiazd biegniemy.(.)" Pobiegać możemy po pokojach, a gwiazdy pooglądać z tarasu lub ogrodu leżąc w hamaku-;) Jeśli poszukujesz przestronnego domu, który pomieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

1 549 000 zł104 m² 14 894 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Więcej ofert: ta oferta tylko u nas! Jeśli szukasz domu w Krakowie, w którym możesz szybko zamieszkać, to ta alternatywa jest dla Ciebie :) Powierzchnia użytkowa 104 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

874 990 zł128 m² 6 809 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok 130 m2 posadowiony na działce ok. 400 m2. Dom znajduje w bliskiej okolicy miasta Błonia i Bieniewic. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wolin

Wolin,zachodniopomorskie

789 000 zł140 m² 5 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest nowoczesny dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości położony zaledwie 10 minut jazdy od gminnego miasta Wolin. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Śliwkowa

Sobolewo,podlaskie

2 332 000 zł265 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:747 m²

Sobolewo, ul. Śliwkowa. Dom jednorodzinny wolnostojący z potencjałem, 265m2 pow. użytkowej z garażem dwubramowym. Na działce 747m2. Dom niesamowicie klimatyczny, praktyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

680 000 zł110 m² 6 195,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:406 m²

Okazja deweloper lublin bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! jakubowice konińskie-kolonia - idealna lokalizacja Prestiżowe osiedle domków. Jedyne takie miejsce! - dookoła mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraśnicza Wola

Kraśnicza Wola,mazowieckie

969 900 zł116 m² 8 361 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 120 m2 z garażem w bryle budynku, o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

749 900 zł127 m² 5 886 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 128 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij