dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Na Czekaj

Bibice,małopolskie

1 117 000 zł117 m² 9 514,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Infinity estate z przyjemnością prezentuje segment domu w zabudowie szeregowej w okolicach Zielonek na północy Krakowa. Nieruchomość: - pow. 117,4 m2 - pow. działki 200 m2 - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

509 000 zł91 m² 5 593,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:177 m²

Na sprzedaż ostatni dom w segmencie z pompą ciepła - Sokołowice k/oleśnicy. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w malowniczej miejscowości Sokołowice, położonej niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chylice

Chylice,mazowieckie

849 900 zł72 m² 11 887 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 066 m²

Parterowy Dom w bardzo zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy o pow. 75 m2, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody wśród zieleni i lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Społeczna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

4 200 000 zł698 m² 6 018,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

ś - polecamy do sprzedaży nietuzinkową nieruchomość komercyjną, mieszkalno-usługową, w doskonałym miejscu, przy ul. Społecznej, róg Alei Niepodłegości, na osiedlu Kamionka. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krasiejów

Krasiejów,opolskie

1 295 000 zł201 m² 6 442,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 930 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący zlokalizowany w Krasiejowie - 5 minut od Centrum Ozimka. Nieruchomość wybudowaną w 2017 roku stanowi dom o pow. 201,39 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Tulce,wielkopolskie

599 000 zł81 m² 7 395,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:847 m²

Kontakt: tel. Uwaga! Ciekawa oferta sprzedaży. Budynek w stanie deweloperskim mieści lokal mieszkalny z możliwością prowadzenia cichej działalności gospodarczej. W budynku wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

6 500 000 zł271 m² 23 945,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:370 m²

Avenue Estate Przedstawia przepiękną, luksusową Willę na Zielonej Sadybie! Avenue Estate presents a beautiful, luxurious Villa in Zielona sadyba!(english Version Below) lokalizacja Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gdańska

Żukczyn,pomorskie

762 000 zł97 m² 7 855,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Firma Deweloperska Alians przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Żukczyn oraz zamówienia usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ustroń,śląskie

990 000 zł142 m² 6 984,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:316 m²

Wybierz dom dla siebie! Wyjątkowe Osiedle domów położone w spokojnej okolicy,zaledwie 14 min od Centrum Ustronia. Inwestycja ,osiedle Borowinowe" to kompleks 5 nowoczesnych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Koszalin,zachodniopomorskie

620 000 zł126 m² 4 928,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:306 m²

Jeśli szukasz wspaniałego domu w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem podkoszalińskich łąk i pól, to mamy coś dla Ciebie! Prezentujemy dom w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnik

Świdnik,lubelskie

760 000 zł121 m² 6 272,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej nr A2.2. o powierzchni całkowitej 121,1 mkw. (powierzchnia mieszkalna to 103,61 mkw.) zlokalizowany w Świdniku Na zamkniętym osiedlu. Parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 800 000 zł132 m² 13 636,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:740 m²

Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny, zlokalizowany w Świętej Katarzynie. Nieruchomość o powierzchni 132 m2 położony na działce o powierzchni 740 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Husarii

Warszawa,mazowieckie

3 400 000 zł621 m² 5 475,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:621 m²

Pozwolenie na budowę | rezydencja 438 m2 | stary wilanów dane techniczne: powierzchnia działki 621 m2 Wymiary 18 x 34,5 m Projektowany dom 438 m2 powierzchni użytkowej Działka wyczyszczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żukowo

Żukowo,pomorskie

894 000 zł90 m² 9 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'lea II z wiatą_744' z ceną: 644 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nieciszów

Nieciszów,dolnośląskie

1 830 000 zł255 m² 7 184,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 408 m²

Dom gotowy do wprowadzenia, wysoki standard, duża działka! Do sprzedania nieruchomość gruntowa zabudowana domem jednorodzinnym o pow. całkowitej 254,7 m2. Lokalizacja - Nieciszów gm. Oleśnica. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rybna

Rybna,małopolskie

755 000 zł93 m² 8 111,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:786 m²

Oferujemy do sprzedaży piękny dom z projektu Extradom o nazwie Dom przy Wiosennej 7 wraz z udziałem w drodze wewnętrznej. Nieruchomość została wybudowana przez firmę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Józefów,mazowieckie

1 999 000 zł181 m² 11 044,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:530 m²

Sprzedaż | 1 999 000 zł | połowa bliźniaka | 181 m2 | działka | 530 m2 | józefów oferta dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji agencji! Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

12 000 000 zł450 m² 26 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Wyjątkowy, wyremontowany dom na żoliborzu oficerskim Z sauną, salą kinową I pięknym ogrodem dane techniczne: wolnostojący dom z 1923 roku o powierzchni 450m2 usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

535 000 zł137 m² 3 905,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:501 m²

Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Dobrzykowicach, w gminie Czernica. Budynek sprzedawany w stanie surowym zamkniętym, z zewnątrz wykończony. Na pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kownackiej

Rzeszów,podkarpackie

1 990 000 zł234 m² 8 504,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 551 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości, znajdującej się w Rzeszowie przy ulicy Marii Kownackiej. Dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

819 900 zł120 m² 6 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 120 m2 usytuowany w ładnej okolicy miasta. Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

810 000 zł147 m² 5 510,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

Duży ogródek Szeroki i wygodny podjazd Ogrzewanie podłogowe - cały dom-sterowanie każdego pomieszczenia Dom wyposażony w piec z zasobnikiem 160 l Zasilenie pod klimatyzacje Zasilenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzciana

Trzciana,podkarpackie

990 000 zł140 m² 7 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 456 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok.140 m2 wraz z niezależnym budynkiem garażowym, posadowiony na działce o powierzchni 14,56 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 131 000 zł107 m² 19 915,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:988 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'homekoncept 66 A_1042' z ceną: 748 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Baniocha,mazowieckie

940 000 zł176 m² 5 340,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:552 m²

Brak prowizji od strony kupującej! Przestronny i nowoczesny 5-pokojowy dom jednorodzinny z garażem zlokalizowany w Baniosze. Budynek wybudowany jest w zabudowie bliźniaczej - są to dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 590 000 zł232 m² 6 853,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:195 m²

Zapraszam na prezentację segmentu znajdującego się na strzeżonym osiedlu w Ożarowie Mazowieckim. Powierzchnia domu to 232 m2 wielkość działki to 195 m2. Najważniejsze atuty: - 3 łazienki po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mrozów

Mrozów,dolnośląskie

590 000 zł280 m² 2 106,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 292 m²

2100 zł/m Dom wolnostojący/wojnowice/mrozów/zamek Na sprzedaż duży dom do remontu o powierzchni ponad 280 mkw. Dostępność od zaraz. Wymaga nakładów finansowych. Lokalizacja: inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bojano

Bojano,pomorskie

895 000 zł105 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w kostrzewach 2_982' z ceną: 636 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łękawica

Łękawica,małopolskie

323 000 zł130 m² 2 484,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:548 m²

Do sprzedania dom o powierzchnia użytkowej 130 mkw, wybudowany w 2008 r na działce o powierzchni ponad 5 arów. Nieruchomość w zabudowie bliźniaczej wybudowana z pustaka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiejska

Długołęka,dolnośląskie

980 000 zł150 m² 6 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:358 m²

Polecam przytulny dom wolnostojący o przestronnych i funkcjonalnych wnętrzach, na ładnie zagospodarowanej, zadrzewionej działce o pow. 358m2. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miszewko

Miszewko,pomorskie

860 000 zł106 m² 8 113,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:902 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'ekonomiczny 4t_800' z ceną: 580 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogoczów

Głogoczów,małopolskie

399 000 zł143 m² 2 790,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Witam, zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w stanie surowym otwartym w Głogoczowie 1km od autostrad jest on wybudowany zgodnie z projektem domu w idygowcach 2 Archon+ jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zacywilki

Zacywilki,łódzkie

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 236 m²

Atrakcyjny dom Z potencjałem Uroczy domek o powierzchni 50 m2 otulony zielenią położony na działce 2236m2 w cichej i spokojnej miejscowości jest przedmiotem sprzedaży. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kolbudy

Kolbudy,pomorskie

826 000 zł90 m² 8 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:868 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'w kostrzewach_677' z ceną: 546 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie. Przedstawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sielska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł74 m² 5 391,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:352 m²

Bezczynszowe mieszkanie w przedwojennej 2-rodzinnej kamienicy, położonej na działce o pow. 704m2. Os. Zawarcie, okolica ul. Sielska, bracka. Mieszkanie na I piętrze budynku, o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

719 000 zł126 m² 5 695,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Oferowany dom w zabudowie bliźniaczej - segment B ma powierzchnię łączną 126,24m2 z działką o powierzchni 242,06m2. Dom posiada: - strefę tj. dzienną na parterze o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Darzlubie,pomorskie

646 000 zł93 m² 6 946,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:954 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 145 tys. zł, woda 40m, szambo, sa warunki zabudowy- wraz z nią sprzedajemy usługę budowy pasywnego domu w stanie deweloperskim "clasic". Są do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Poznań,wielkopolskie

900 000 zł125 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:454 m²

Na sprzedaż dom na osiedlu Kwiatowym w Poznaniu. Dom wolnostojący, trzypokojowy, częściowo podpiwniczony o powierzchni mieszkalnej 85 m2. Trzy pokoje, łazienka, kuchnia, obszerny przedsionek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Grunwaldzka

Muszyna,małopolskie

1 399 900 zł600 m² 2 333,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zostań właścicielem wyjątkowego pensjonatu w Muszynie.! hotel mieści się w sercu malowniczej miejscowości górskiej przy ul. Grunwaldzkiej. Ma do zaoferowania dla gości piękny duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Radom

Radom,mazowieckie

496 000 zł99 m² 5 003,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:771 m²

Jeżeli szukacie Państwo idealnego miejsca dla Siebie i swojej Rodziny to zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów na nowobudowanym osiedlu Kowala Stępocina. Teraz możecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sienna

Kraków,małopolskie

2 186 800 zł125 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:82 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, gotowy do odbioru dom w zabudowie bliźniaczej z tarasem na dachu! rozkład Oferowany dom dwupiętrowy o powierzchni 124,96m2 składa się z następujących.