dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czereśniowa

Wiry,wielkopolskie

1 590 000 zł180 m² 8 848,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 180 m2, wiry Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży wolnostojącego domu położonego w malowniczych Wirach, niedaleko Poznania. Ta niezwykła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ostrzeszów

Ostrzeszów,wielkopolskie

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:970 m²

Szukasz nieruchomości z charakterem i potencjałem? Ten dom, położony w Ostrzeszowie, niedaleko lasku klasztornego oraz drogi krajowej nr 11, jest idealnym wyborem dla Ciebie! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rębiechowo

Rębiechowo,pomorskie

850 000 zł105 m² 8 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:940 m²

Firma Deweloperska Alians przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Rębiechowo oraz zamówienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Proszówka

Proszówka,dolnośląskie

180 000 zł200 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 940 m²

Wyjątkowa działka z domem szachulcowym w Proszówce! Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę z domem szachulcowym w Proszówce, w pobliżu Gryfowa Śląskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świebodzińska

Poznań,wielkopolskie

1 550 000 zł193 m² 8 031,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:322 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dom szuka mieszkańców Położony na zielonym Grunwaldzie dom szeregowy szuka mieszkańców (osiedle przy ulicy Świebodzińskiej). Jest to dom szczytowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Biłgorajska

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł110 m² 12 323,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Piękny dom w zabudowie szeregowej, narożny wybudowany w nowoczesnej technologii budowy. Idealny rozkład pomieszczeń: część sypialniana, pokoje oraz garderoba na drugiej kondygnacji plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrztowo

Chrztowo,pomorskie

580 000 zł90 m² 6 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż nowoczesny dom typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Koralowa

Rekowo Górne,pomorskie

1 180 000 zł137 m² 8 638,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Nowoczesny dom z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Białystok

Białystok,podlaskie

939 000 zł227 m² 4 136,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:377 m²

*** dom typu bliźniak *** *** 1998 *** *** os.NOWE MIASTO *** Polecamy dom jednorodzinny typu bliźniak z 1998 roku , zlokalizowany w niezwykle poszukiwanej lokalizacji blisko Centrum na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Katowice,śląskie

1 500 000 zł162 m² 9 274,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:421 m²

Nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych W malowniczej zielonej częsci katowic dom Z zielonym dachem nad garażem nowoczesne wysokie duże okna Na sprzedaż dom o pow. 161,73 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Reguły,mazowieckie

2 190 000 zł241 m² 9 087,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez pcc I prowizji Sprzedam 7-pokojowy dom klasy premium w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 210,98 m2 na działce 500 m2 w doskonałej podwarszawskiej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Trzcianka,wielkopolskie

630 000 zł306 m² 2 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:465 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż oferujemy dom w Trzciance idealny dla wielopokoleniowej rodziny, lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jeruzal

Jeruzal,mazowieckie

2 500 000 zł140 m² 17 857,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 701 m²

Nowoczesny Dom pod Lasem - Idealny dla Szukających Spokoju i Komfortu. Nowy i elegancki dom, położony w czystej, nieskażonej okolicy, otoczony lasem i łąkami. Idealny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Konstantynowska

Łódź,łódzkie

790 000 zł130 m² 6 077 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Doskonała alternatywa dla osób szukających domu do którego dojazd do centrum Konstantynowa Łódzkiego i Łodzi jest szybki i sprawny, a jednocześnie chcesz odpocząć od zgiełku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 280 000 zł171 m² 7 483,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Bez pcc I prowizji Sprzedam 5-pokojowy dom 171,05 m2 w zabudowie dwulokalowej na działce 575 m2 pod Piasecznem 25 km od Dworca Centralnego w Warszawie. W domu znajdziemy: - na parterze:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krężnica Jara

Krężnica Jara,lubelskie

550 000 zł175 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 955 m²

Informacje ogólne Oferta sprzedaży działki w Krężnicy Jarej położonej 14 km od centrum Lublina (działka położona przy granicy administracyjnej Lublina), o powierzchni ok. 2900 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kolonijna

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 050 000 zł111 m² 9 442,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Jeśli nie masz czasu na budowę i cenisz sobie wysoki standard , ta oferta jest dla Ciebie! Już w lipcu możesz cieszyć się spełnionym marzeniem o posiadaniu własnego domu. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gołębia

Kamień,pomorskie

1 250 000 zł105 m² 11 924,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 152 m²

Atuty: - ścisłe centrum Gdyni - 30min - ścisłe centrum Gdańska - 35min - ścisłe centrum Sopotu - 30min - jezioro Jelonek - 10min pieszo - jezioro Wysoka - 15min pieszo - lotnisko - 30min - blisko trasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

670 000 zł451 m² 1 484,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje do sprzedaży budynek mieszkalno-gospodarczy położony w bliskiej odegłości od centrum Jeleniej Góry. Dom z częścią gospodarczą o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 150 000 zł165 m² 6 965,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:587 m²

Zapraszamy do odkrycia urokliwego domu z ogrodem w malowniczej okolicy pod Wrocławiem. Ten stylowy dom o powierzchni 165,1 m2 łączy w sobie elegancję, komfort oraz funkcjonalność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gronków

Gronków,małopolskie

795 000 zł155 m² 5 129 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 093 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 3093 m2 w centrum miejscowości Gronków zabudowana domem o powierzchni całkowitej 155 m2 wraz z zabudowaniami gospodarczymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sade Budy

Sade Budy,mazowieckie

997 000 zł130 m² 7 669,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka w Sadych Budach - projekt Willa Amelia. Oddanie budynku do użytku przewidywane na czerwiec 2024 r. Nieruchomość wybudowana z najlepszych materiałów - ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Sobienie-Jeziory,mazowieckie

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Jeśli szukacie Państwo domu w cenie mieszkania - to ogłoszenie jest dla Państwa. Zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji | Jeśli zakup wiąże się ze sprzedażą innej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Mietniów,małopolskie

739 000 zł240 m² 3 079,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu położonego w miejscowości Mietniów koło Wieliczki i zaledwie 10km od Krakowa. Prezentowana nieruchomość o powierzchni całkowitej prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Trębacza

Kraków,małopolskie

1 200 000 zł118 m² 10 169,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bardzo ciekawa opcja na trwałą inwestycję kapitału lub na prowadzenie działalności typu biuro notarialne itp. Dom mieszkalny z możliwością rozbudowy i zmiany przeznaczenia. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lubelska

Piaski,lubelskie

459 000 zł120 m² 3 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:436 m²

Sprzedam malowniczą nieruchomość w Piaskach. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 436 mkw, zabudowana domem oraz budynkiem gospodarczym: dom mieszkalny: wymurowany z kamienia oraz cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wojkowice

Wojkowice,śląskie

899 000 zł285 m² 3 154,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 092 m²

Proponujemy do sprzedaży budynek mieszkalny zlokalizowany w Wojkowicach. Zakup nieruchomości można potraktować inwestycyjnie ponieważ parter jest zaadoptowany na część biurową i obecny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chełm Śląski

Chełm Śląski,śląskie

499 900 zł141 m² 3 555,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Realton! 0% pcc! Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w dobrej komunikacji do Katowic, tychów, mysłowic, jaworzna czy Krakowa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

990 000 zł220 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Wejdź i poczuj ciepło wyjątkowego domu wybudowanego z sercem na wysokiej klasy materiałach. Dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 220 m2 położony w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Raniżów

Raniżów,podkarpackie

225 000 zł116 m² 1 935,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy działkę położoną w miejscowości Raniżów, na nowo rozwijającym się osiedlu. Na działkę zostało wydane pozwolenie na budowę. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Pszczółki,pomorskie

820 000 zł180 m² 4 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szukasz domu idealnego dla dużej wielopokoleniowej rodziny ceniącej sobie ciszę I spokój? atuty: - świetne ścieżki spacerowe i rowerowe, dzięki czemu można aktywnie wypoczywać, - szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Charsznica

Charsznica,małopolskie

250 000 zł40 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

*** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** *** Oferta na wyłączność - dostępne od zaraz! *** Na sprzedaż przytulne, całoroczne domki w zabudowie kanadyjskiej lub drewnianej położone na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 620 000 zł260 m² 10 076,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:822 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny w Zakopanem, o powierzchni 260 m2. Położony jest w spokojnej okolicy, kilka minut pieszo do sklepów, restauracji, przystanku komunikacji miejskiej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rędziny

Rędziny,śląskie

1 390 000 zł272 m² 5 115,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 827 m²

Oferujemy Państwu do zakupu piękny i przestronny dom wolnostojący, jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 221,68m2 usytuowany na działce o powierzchni 1827m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Sierakowo

Sierakowo,zachodniopomorskie

600 000 zł291 m² 2 061,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 152 m²

Unikatowy, klimatyczny dworek przedwojenny, murowany w części parterowej, poddasze i wystawka o konstrukcji ryglowej. Budynek dwukondygnacyjny: parter i piętro (pokoje kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Opolska

Nowe Załubice,mazowieckie

840 000 zł130 m² 6 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego w Nowych Załubicach, gm. Radzymin. Działka o powierzchni 1000m2. Miejsce położone jest w pięknej okolicy drzew, łąk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

999 000 zł216 m² 4 619,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Rudzie Śląskiej - Halembie o powierzchni 216 m2 usytuowany na działce o powierzchni 510 m2. Dom dwukondygnacyjny - parter składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bagno

Bagno,dolnośląskie

490 000 zł120 m² 4 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom parterowy w Bagnie koło Obornik Śląskich Dom jednorodzinny w stanie deweloperskim lub surowym zamkniętym położony w urokliwej miejscowości Bagno, zaledwie 10 km od Obornik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

579 000 zł170 m² 3 405,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:618 m²

Dom wolnosotojący! atrakcyjna lokalizacja! do zamieszkania! dobrze skomunikowane osiedle! Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 170 m2 w Tarnowskich Górach - Stare Tarnowice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

900 000 zł78 m² 11 563,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:517 m²

Bez pcc I prowizji klucze we wrześniu! Sprzedam 3-pokojowy dom o powierzchni całkowitej 77,83 m2 w zabudowie dwulokalowej na działce 517,2 m2 na południe od Warszawy pod Piasecznem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osiedle Słoneczne

Świebodzin,lubuskie

1 000 000 zł270 m² 3 703,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:603 m²

Na sprzedaż atrakcyjny wolnostojący, dwukondygnacyjny dom w Świebodzinie o powierzchni użytkowej około 270 m2. Położony na działce o powierzchni 603m2 w bliskiej odległości od.