dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Suszyckich

Boguchwała,podkarpackie

565 000 zł136 m² 4 154,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentujemy Państwu -dom W zabudowie bliźniaczej-z dużym ogrodem i garażem w bryle budynku o powierzchni 136 m2. Ta wyjątkowa oferta nowoczesnego Osiedla Wiśniowa Aleja, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mikołów

Mikołów,śląskie

792 000 zł109 m² 7 259,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:498 m²

Dom wolnostojący, duża działka Dom 109,1 m2 z dużą działką 498 m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Mikołowie. Informacje ogólne: osiedle domków jednorodzinnych nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Głowackiego

Łańcut,podkarpackie

799 200 zł99 m² 8 105,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:469 m²

Rezerwacja W ofercie biura Reformacka Nieruchomości przedstawiamy nowoczesną inwestycje złożoną z trzech domów wolnostojących o prostej bryle, zlokalizowanych w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zimowa

Kościerzyna,pomorskie

499 000 zł96 m² 5 225,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:439 m²

Agencja westate oferuje Państwu sprzedaż domu bliźniaczego w Kościerzynie. Ta nieruchomość oferuje ciszę, spokój oraz bardzo dobry dojazd drogowy. Odległość od centrum Kościerzyny to zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stawowa

Cianowice,małopolskie

1 175 000 zł235 m² 4 994,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż try domy wolnostojące w stanie deweloperskim, zlokalizowane pod Krakowem, w Cianowicach. Lokalizacja Dom usytuowany w malowniczej miejscowości Cianowice -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

900 000 zł106 m² 9 089 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Bez pcc I prowizji Sprzedam 4-pokojowy dom, segment środkowy o pow. 105,73 m2 z ogródkiem 113 m2 i 2 miejscami postojowymi w Lesie Sękocińskim. Dom składa się z: 1. Parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Królewska

Robakowo,pomorskie

1 950 000 zł177 m² 11 035,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom marzeń z dużym bajkowym ogrodem i własnym stawem! Doskonały dla zamożnych Klientów, którzy szukają eleganckich wnętrz, wytwornego designu, wygody, ciszy oraz najlepszej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Traugutta

Będzin,śląskie

495 000 zł110 m² 4 493,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

0% prowizji 0% pcc Oferujemy na sprzedaż 12 wyjątkowych domów w zabudowie szeregowej. I Etap inwestycji obejmie 6 domów, drugi etap obejmie kolejne 6 domów. Wysoki standard wykonania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Budachów

Budachów,lubuskie

329 000 zł126 m² 2 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Oferta tylko w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący do remontu z podpiwniczeniem i strychem. Nieruchomość znajduje się w niewielkiej miejscowości - Budachów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

750 000 zł211 m² 3 554,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Ostatni jeden dom. Nowy dom w zabudowie bliźniaczej, nowoczesne rozwiązania, wysoka jakość materiałów, bardzo dobra lokalizacja Głogów-Ruszowice ul Grafitowa. Stan domu - instalacja wod-kan,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Pęcice Małe,mazowieckie

3 090 000 zł300 m² 10 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szanowni Państwo! Oferuję Państwu elegancki dom o powierzchni 300 m2, usadowiony na zagospodarowanej, zielonej działce o pow. 1000 m2. Ten wolnostojący, dwukondygnacyjny dom zachwyca nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

699 000 zł124 m² 5 637,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Gotowy dom 5pok obok jeziora i pkm działka 500m2. Stan deweloperski. Możliwość wykończenia domu pod klucz lub zakupu domu wykończonego w cenie 950.000 zł. Parter (łącznie: 69,77m2): salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kalinówka

Kalinówka,lubelskie

920 000 zł145 m² 6 344,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:589 m²

Okazja! domy na lato 2024 Sierpień - zakończenie budowy Prezentacje domów odbywają się codziennie w godzinach 8:30 - 19:00 - deweloper - kalinówka - bez podatku pcc! bez prowizji! Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biała

Łęknica,lubuskie

680 000 zł94 m² 7 206,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:158 m²

Dom na sprzedaż w Łęknicy Doskonała lokalizacja, blisko Parku Mużakowskiego! Jeśli marzysz o zamieszkaniu w spokojnej i urokliwej okolicy, mamy dla Ciebie idealną ofertę. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

549 000 zł187 m² 2 936 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Oferta zarezerwowana! Prezentujemy Państwu do zakupu bardzo ciekawą i atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 2700 m2, zabudowaną wolnostojącym, parterowym, częściowo podpiwniczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Brzozowa

Ślęza,dolnośląskie

2 890 000 zł180 m² 16 091,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:977 m²

Mam Państwu do zaoferowania piękny, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej (połączony z sąsiadem garażem) w bliskim sąsiedztwie Ołtaszyna w malowniczej miejscowości Ślęza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołowice

Wołowice,małopolskie

1 049 000 zł133 m² 7 870,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:644 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w Inwestycji - "domy na polanie" Świetnie rozplanowany, rozkładowy dom pozwalający na kreatywną aranżacje wnętrza, zaprojektowany tak, aby wykorzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 449 000 zł181 m² 8 007,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam Cię do domu Twoich marzeń w spokojnej okolicy! Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą 180 - metrowego domu na sprzedaż. Dom jest zlokalizowane w jednej z najszybciej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tresna

Tresna,śląskie

480 000 zł129 m² 3 720,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:577 m²

Zapraszam do zakupu domu połoz onego w cichym, spokojnym miejscu pośród zieleni gór. Na sprzedaz oferujemy uroczy dom o powierzchni 129 m2, połoz ony Tresnej. Dom znajduje się na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chełchy

Chełchy,warmińsko-mazurskie

1 650 000 zł780 m² 2 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 228 m²

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny położony w Chełchach koło Ełku. Nieruchomość idealna dla klientów poszukujących przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 150 000 zł120 m² 9 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zastanawiasz się nad zakupem nieruchomości dla siebie i swojej rodziny? W spokojnym miejscu, z własnym ogrodem i garażem? Mam dla Cienie niepowtarzalną ofertę! Zapraszam Cię na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

970 000 zł110 m² 8 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Północna część Wrocławia, dzielnica Psie Pole, osiedle Widawa. Niedaleko wrocławskich obwodnic (autostradowej i śródmiejskiej) oraz drogi ekspresowej S5. Łatwy dojazd do centrum i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żabia

Dworszowice Kościelne,łódzkie

117 523 zł65 m² 1 808,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Prezentacje tylko w dniach 17-18.08 Zapraszam na prezentację domu położonego na 900 m2 działce składającego się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Prezentacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 250 000 zł165 m² 7 567,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:925 m²

W ofercie sprzedaży unikalny dom 165 m2 w zabudowie dwulokalowej w południowym Milanówku. Budynki rozsunięte i połączone tylko garażami, a na ich dachu zaplanowane są duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Tarczyny

Tarczyny,warmińsko-mazurskie

390 000 zł44 m² 8 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:210 m²

Oferuje na sprzedaż nieruchomość położoną na terenie Welskiego Parku Krajobrazowego zabudowaną klimatycznym domkiem letniskowym z kominkiem oraz idealną do wypoczynku i relaksu drewnianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Świecie,kujawsko-pomorskie

1 450 000 zł205 m² 7 073,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Ogłoszenie Sprzedaży Nowoczesnego Domu w Świeciu Powierzchnia domu: 205 m2 Działka: 1060 m2 Cena: 1.450.000,00 zł Opis Nieruchomości: Na Sprzedaż nowy dom zbudowany pod koniec 2020 roku. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł105 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 465 m²

Wyłącznie w Plus Nieruchomości! Ofertą jest sprzedaż domu wybudowanego około 1935 roku, usytuowanego w Myśliborzyce w powiecie Myśliborskim, gmina Myślibórz. Dom jest postawiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marcinkowice

Marcinkowice,dolnośląskie

759 000 zł140 m² 5 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Oferta deweloperska Gotowy, szereg środkowy z ogrodem Kameralna inwestycja Wysoki standard Blisko natury Na sprzedaż dom/ segment środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni 140,2mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zwardoń

Zwardoń,śląskie

999 000 zł450 m² 2 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:2 018 m²

Tylko W realton nieruchomości! nowa niższa cena! 0% prowizji! koszt pośrednictwa ponosi właściciel! możliwość przyjęcia innej nieruchomości W rozliczeniu! Przedstawiam ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

645 000 zł120 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:578 m²

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną we Włocławku na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cedzyna

Cedzyna,świętokrzyskie

1 190 000 zł153 m² 7 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:376 m²

Nieruchomości oferuje niepowtarzalną inwestycję 6 - nowych domów O unikalnej architekturze - zlokalizowanych zaledwie 5 km od kielc - planowany termin oddania koniec 2024 roku. Bez podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzeziny-Kolonia

Brzeziny-Kolonia,śląskie

630 000 zł242 m² 2 603,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży jednorodzinny parterowy dom o powierzchni użytkowej 242m usytuowany na działce o powierzchni 1460 m w miejscowości Brzeziny Kolonia k.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 080 000 zł98 m² 10 976,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:329 m²

Ostatni wolny szereg skrajnym z największą działką! Dom skrajny w zabudowie szeregowej o powierzchni 98,39m2 na działce o pow.328,50m2. Dom w parterze ma otwarty salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rozalin

Rozalin,mazowieckie

1 560 000 zł172 m² 9 049 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:645 m²

Piękny, nowy Dom ok.170m2 w Zielonej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży piękny Dom o powierzchni ok.170 m2, na nowym osiedlu domów jednorodzinnych. Nieruchomość idealna dla osób lubiących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chylice

Chylice,mazowieckie

1 150 000 zł178 m² 6 460,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w centrum Jaktorowa. Budynek jest parterowy posiada trzy wygodne sypialnie salon z aneksem kuchennym, spiżarnia, wc, łazienka oraz garaż. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wierzbica

Wierzbica,świętokrzyskie

1 090 000 zł188 m² 5 793,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 750 m²

Nieruchomości oferuje: piękny, funkcjonalny, jednorodzinny dom na sprzedaż! wraz z działką 2 750 m2, widokiem na las i wyjątkowo ekologicznymi rozwiązaniami! Ten wyjątkowy projekt łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

870 000 zł96 m² 9 033,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Szukasz funkcjonalnego i oszczędnego domu w rozsądnej cenie? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Do sprzedania pozostał już tylko jeden bliźniak w inwestycji domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

843 000 zł77 m² 10 894 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szukasz segmentu w zielonej i spokojnej okolicy? Zależy Ci na dobrym dojeździe do centrum i okolicznych miejscowości? Zapoznaj się z poniższą ofertą:! ostatnie segmenty! Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Oleśnicka

Dziadowa Kłoda,dolnośląskie

420 000 zł150 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 140 m2, 5 pokoi, działka ok. 18 arów. Dziadowa Kłoda, ul. Oleśnicka. Budynek mieszkalny o powierzchni około 140 m 2 wybudowany w 1976 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

910 000 zł206 m² 4 413,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:936 m²

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom w stanie developerskim wykonany na podstawie projektu "bianka III", usytuowany w miejscowości Piątkowisko. Budynek o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marszowice

Marszowice,małopolskie

560 000 zł223 m² 2 511,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom 223m2 z fajnym widokiem na wzgórza marszowice/gdów. Lokalizacja: w pobliżu Gdów, dobczyce, rzeka Raba, stawy hodowlane. Malownicza okolica z widokiem na dolinę rzeki Raby zachęca do.