dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 049 000 zł113 m² 9 283 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Segment zewnętrzny gotowy do zamieszkania o powierzchni ok. 113 m2 posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 320 m2 w spokojnym rejonie Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Tęczowa

Pisarzowice,dolnośląskie

949 000 zł152 m² 6 243,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:289 m²

Czy właśnie poszukujesz wyjątkowo przestronnego domu dla siebie i rodziny? Mamy na sprzedaż ostatni dom o wysokim standardzie deweloperskim, w zabudowie bliźniaczej, na luksusowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrówka

Dąbrówka,łódzkie

150 000 zł28 m² 5 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

0% prowizji od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Oferuję do sprzedania dom rekreacyjny o powierzchni ok.28,5 m2, posadowiony na działce o powierzchni 1000 m2.Dodatkowo na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kanałowa

Ujście,wielkopolskie

1 490 000 zł359 m² 4 146,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:829 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Przedstawiam Państwu do zapoznania się ofertę nieruchomości składającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

1 200 000 zł315 m² 3 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:360 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę, która zapewnia nie tylko doskonałą inwestycję dla przedsiębiorców, ale także idealne rozwiązanie dla dużych rodzin lub osób poszukujących przestrzeni dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 350 000 zł156 m² 8 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:868 m²

Ofertą sprzedaży jest komfortowy dom, na osiedlu Pyrzyckim. Lokalizacja: nieruchomość położona na jednym z ulubionych osiedli w Stargardzie cieszy się doskonałą opinią mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Prusinowice

Prusinowice,mazowieckie

799 000 zł84 m² 9 556,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Lokalizacja: dom - siedlisko - nowoczesna stodoła, położony 65 km od centrum Warszawy we wsi Prusinowice, powiat Pułtuski w bezpośrednim sąsiedztwie pól i lasów. Idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grodziecka

Gródków,śląskie

1 599 000 zł287 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 039 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący piętrowy podpiwniczony z garażem oraz dużą działką w Gródkowie ( Gmina Psary) przy ul. Grodzieckiej! Nieruchomość położona w otoczeniu zieleni. Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Herbowa

Rzeszów,podkarpackie

690 000 zł141 m² 4 893,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przedstawiamy wyjątkową okazję zakupu nowoczesnycyh domów szeregowych zlokalizowanych przy ul.Herbowej w Rzeszowie. Osiedle składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tomaszkowice

Tomaszkowice,małopolskie

950 000 zł170 m² 5 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

T omaszkowice k/wieliczki- nowe domy W zabudowie bliźniaczej N20 Nieruchomości oferuje dwa nowe segmenty w zabudowie bliźniaczej położone na działkach o powierzchni 600 i 700 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 050 000 zł150 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:230 m²

W ofercie duże wygodne domy połączone garażami przy wkd w Grodzisku Maz. Inwestor z dużym doświadczeniem i solidny budynek z wydzielonymi lokalami stanowiącymi odrębną własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

890 000 zł231 m² 3 852,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:284 m²

Dom w zabudowie szeregowej w Tarnowskich Górach - Stare Tarnowice - Osiedle Przyjaźń Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 231 m2 (powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowa Iwiczna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

1 799 000 zł310 m² 5 803,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować piękny dom położony w powiecie piaseczyńskim, gminie Lesznowola, w prestiżowej części miejscowości Nowa Iwiczna. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubicz Górny

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

895 000 zł137 m² 6 532,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:992 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość o powierzchni działki 992m2 rodzinny dom z dużą działką znajdującą się w malowniczym miejscu w Lubiczu Górnym. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

849 000 zł136 m² 6 251,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:646 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości znajdują się domy wolnostojące o powierzchni 135,8 m2, usytuowany na działce o powierzchni 6,46 ara. Lokalizacja nieruchomości jest cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobyłka,mazowieckie

1 249 999 zł200 m² 6 249,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:981 m²

Viva Invest prezentuje, jeżeli szukasz funkcjonalnego domu z dużą i ładnie zagospodarowaną działką z bardzo dobrym dojazdem do Warszawy to dobrze trafiłeś. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Piaseczna

Piaseczna,dolnośląskie

1 950 000 zł480 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Urokliwa Posiadłość w Piasecznej: twoje Wymarzone Miejsce na Wsi Opis Nieruchomości Przedstawiamy niepowtarzalną ofertę sprzedaży wyjątkowej posiadłości zlokalizowanej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łomianki,mazowieckie

1 499 000 zł220 m² 6 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:415 m²

Szanowni Państwo, mamy Państwu do zaoferowania bardzo duży (220 m2), przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mokrzeszów

Mokrzeszów,dolnośląskie

300 000 zł282 m² 1 063,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:861 m²

Oferta dostępna tylko U nas! Na sprzedaż kamienica wolnostojąca w Mokrzeszowie. Powierzchnia całkowita domu 282m2, powierzchnia użytkowa 272 m2 dodatkowo do dyspozycji powierzchnia strychowa ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sade Budy

Sade Budy,mazowieckie

685 000 zł113 m² 6 044,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:471 m²

Teren wolny od cpk! Możliwość wykończenia pod klucz! Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni 113.33m2 w okolicy Jaktorowa na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakopane

Zakopane,małopolskie

2 500 000 zł400 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:525 m²

Do sprzedania klimatyczny dom drewniany z 13 pokojami dla turystów, przy głównej ulicy w ścisłym centrum. Doskonała lokalizacja - wszędzie blisko. Rozkład pomieszczeń: przyziemie - sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Konstytucji 3 Maja

Środa Śląska,dolnośląskie

862 000 zł245 m² 3 518,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:509 m²

Na sprzedaż oferuje duży wolnostojący dom z kominkiem, gotowy do zamieszkania, z dwoma niezależnymi wejściami. Powierzchna nieruchomości 244 m2. Lokalizacja: samo centrum Środy Śląskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jarkowice

Jarkowice,dolnośląskie

1 099 000 zł304 m² 3 615,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Piękna, bardzo słoneczna, położona na wzgórzu działka w małej wsi Jarkowice w Karkonoszach. Zapierający widok z działki na wyciąg narciarski w kurorcie Mala Upa w Republice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jarkowice

Jarkowice,dolnośląskie

599 000 zł300 m² 1 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wyjątkowa, unikatowa oferta! Zapraszam na prezentację wolnostojącego domu wybudowanego w latach 40 dwudziestego wieku i posadowionego, jak prawdziwa rezydencja, na działce o powierzchni 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 649 100 zł300 m² 8 830,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:440 m²

Wrocław - krzyki borek / lux top dom jednorodzinny wolnostojący 300 M2 / działka 440 M2 / sąsiedztwo parku południowego gorąco polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żytnia

Marki,mazowieckie

1 249 500 zł210 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:784 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom zlokalizowany w Markach, wybudowany w 2020 roku na działce o powierzchni 784 m2. Dom składa się z: - salonu - jadalni - kuchni - sypialni I - sypialni II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

960 000 zł130 m² 7 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Do sprzedania połówka bliźniaka ok. 130 m2 powierzchni w Kozerkach nieopodal Grodziska Maz. Ładny dom o prostej sylwetce i funkcjonalnym wnętrzu. Osłonięte wejście prowadzi do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Staszica

Wiązów,dolnośląskie

1 800 000 zł455 m² 3 956,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Jeśli uważasz, że już czas: sadzić drzewo budować dom ta oferta to strzał w 10! Procedura przyspieszona dom już stoi w stanie surowym. Nie zwlekaj, dzwoń aby umówić się na prezentację:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

919 000 zł199 m² 4 621,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

***oferta bez prowizji*** *segment środkowy 198mkw na działce 180mkw* Na sprzedaż segment środkowy o powierzchni użytkowej 200 mkw w zabudowie bliźniaczej w Święcicach gm. Ożarów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 489 001 zł186 m² 8 005,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący jednorodzinny / działka 700 M2 / kiełczów okolica wrocławia Dom parterowy z poddaszem użytkowym i dużym dwustanowiskowym garażem o pow. 32 m2 gorąco polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bibice

Bibice,małopolskie

1 890 000 zł255 m² 7 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:961 m²

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w miejscowości Bibice, otoczonej piękną przyrodą i jednocześnie z dogodnym dostępem do Krakowa. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siedliska

Siedliska,mazowieckie

1 900 000 zł366 m² 5 191,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 154 m²

Wyjątkowa ofertę pięknego domu w malowniczej miejscowości Siedliska, położonej pomiędzy urokliwym Konstancinem-Jeziorną a Piasecznem. **charakterystyka nieruchomości:** - Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrząsowice

Wrząsowice,małopolskie

1 450 000 zł168 m² 8 630,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej w pełni umeblowany, z przepiękną panoramą, w cichej, zielonej okolicy, bez smogu, na lekkim wzniesieniu. Dom znajduję się we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 595 000 zł248 m² 6 431,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:896 m²

Oferujemy wyjątkową propozycję dla rodziny wielopokoleniowej I Przestronny dom o powierzchni 248 m , idealny dla rodziny z dziećmi i dziadkami, z możliwością prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ancuty

Ancuty,podlaskie

499 000 zł160 m² 3 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 327 m²

Na sprzedaż siedlisko położone w Dolinie Górnej Narwi w miejscowości Ancuty. Na działce o powierzchni 3300m2 znajduje się dom wolnostojący parterowy z 2009roku. Dom ma ok. 100m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 350 000 zł200 m² 6 745,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Marzysz o nowoczesnym, komfortowym i funkcjonalnym domu dla swojej rodziny? Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma dla Ciebie idealną ofertę! Nasz nowy dom w stanie deweloperskim, zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Karlino

Karlino,zachodniopomorskie

199 000 zł125 m² 1 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferuję na sprzedaż ciepły i słoneczny dom położony w 5 min spokojnej jazdy od centrum Karlina. Dom o powierzchni całkowitej 125 m2 natomiast użytkowej 65 m2 - do remontu. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Radosna

Kamieńczyk,mazowieckie

365 000 zł70 m² 5 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedaży Dom wolnostojący posadowiony na działce rod. Opis domu: wybudowany w 2013 roku z pustaka o powierzchni 70 m2. Dom jest gotowy do wprowadzenia nie wymaga żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osiek

Osiek,małopolskie

450 000 zł140 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 171 m²

Rezerwacja. Wyłączność! duża działka, nieruchomość Z potencjałem. Do sprzedania nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej ok. 140 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

620 000 zł123 m² 5 046 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 122,87m2 w bezpośrednim sąsiedztwie lasu oraz w odległości ok. 600m od Zalewu Blewązka w Kobylej Górze. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogoczów

Głogoczów,małopolskie

1 050 000 zł172 m² 6 105 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Więcej informacji e-mail: jeśli szukasz wygodnego domu w cichej okolicy niedaleko od Krakowa, to ta alternatywa jest dla Ciebie :). Oferujemy do sprzedaży dom w stanie deweloperskim.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij