dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

520 000 zł280 m² 1 856,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 292 m²

Niższa cena! duży dom wolnostojący przy Zameczku Na sprzedaż duży dom do remontu o powierzchni ponad 280 mkw. Dostępność od zaraz. Wymaga nakładów finansowych. Lokalizacja: inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ostrowina

Ostrowina,dolnośląskie

300 000 zł326 m² 920,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 893 m²

Szukasz idealnego miejsca na budowę domu jednorodzinnego w otoczeniu natury, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie blisko wygód? Ta działka spełni Twoje oczekiwania! Działka:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

1 377 000 zł308 m² 4 470,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Parterowy dom wolnostojący, niepodpiwniczony z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 305 m2, użytkowej 260 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

1 490 001 zł158 m² 9 430,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje żórawina, tylko 15 km do centrum wrocławia / dom parterowy wolnostojący Z poddaszem użytkowym 158 M2, działka 800 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Stare Krzeptówki

Zakopane,małopolskie

5 399 000 zł330 m² 16 360,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:400 m²

Luksusowa willa -spa-sala kinowa ośrodek pensjonatowo-hotelowy obsługa bezprowizyjna-tylko u nas! Kameralna inwestycja usytuowana u podnóża Tatr, składająca się z 12 apartamentów typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

1 295 000 zł104 m² 12 452 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Więcej ofert: ta oferta tylko u nas! Jeśli szukasz domu w Krakowie, w którym możesz szybko zamieszkać, to ta alternatywa jest dla Ciebie :) Powierzchnia użytkowa 104 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Otwock

Otwock,mazowieckie

1 698 000 zł375 m² 4 528 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 193 m²

Oferuje piękny, odnowiony dom w Pogorzeli pod Otwockiem. Dom usytuowany jest w spokojnej, cichej okolicy, w niedalekiej odległości od stacji pkp. Nieruchomość składa się z domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wietrzna

Wrocław,dolnośląskie

1 750 000 zł180 m² 9 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący w atrakcyjnej lokalizacji - Wrocław Krzyki ul. Wietrzna - (for English see below) Polecam na sprzedaż wyjątkowy i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 180m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 190 000 zł138 m² 8 623,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Na sprzedaż świetnie zaprojektowane i wykonane domy w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane blisko Przylasku Rusieckiego. Jeżeli poszukujesz komfortowej przestrzeni dla swojej rodziny na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Turka

Turka,lubelskie

900 000 zł156 m² 5 765,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Okazja dom 8 deweloper lublin! bez prowizji! bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków w Turce pod Lublinem nowe domy tylko 15 minut od centrum lublina W bliskiej odległości przystanek mpk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kalinówka

Kalinówka,lubelskie

930 000 zł145 m² 6 413,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:637 m²

Okazja! nowe domy na wrzesień 2024 Prezentacje domów odbywają się codziennie w godzinach 8:30 - 19:00 - deweloper - kalinówka - bez podatku pcc! bez prowizji! wpłata jedynie 1% wartości domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Walendów

Walendów,mazowieckie

1 399 700 zł200 m² 6 998,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 160,54 m2 + 39 m2 powierzchnia gospodarcza (garaż + kotłownia) z 2018 r. na działce 1000 m2 w miejscowości Walendów w okolicach Lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sowia

Pamiątkowo,wielkopolskie

575 000 zł98 m² 5 890,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Inwestycja Marzysz o własnym domu z ogródkiem w spokojnej i przyjaznej dla Twojej rodziny okolicy? Zamieszkaj w miejscu, które oferuje kompromis pomiędzy łatwym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wola Podłężna

Wola Podłężna,wielkopolskie

449 000 zł103 m² 4 359 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Sprzedaż lokalu nr 2 o pow. 103m2 - jeden lokal, projekt Dom w Tunbergiach 2. Nieruchomość po odbiorze budowlanym. Zainstalowana pompa ciepła. Woda, elektryka, szambo. Wykonanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Borek

Nowy Borek,podkarpackie

580 000 zł120 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:15 400 m²

Wyjątkowa oferta dostępna wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości! Drewniany dom z podpiwniczeniem oraz przestronnym budynkiem gospodarczym, usytuowany na urokliwej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 470 000 zł240 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje dom W wiejskiem stylu Z poddaszem użytkowym, działka 1300 M2 brzezia łąka, gmina długołęka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Psary,małopolskie

240 000 zł180 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 180 m 2 , zlokalizowany w spokojnej i malowniczej miejscowości Psary , w powiecie chrzanowskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Suchy Las,wielkopolskie

1 365 000 zł133 m² 10 263,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:471 m²

Komfortowy bliźniak, suchy las, ul. Stroma, wyjątkowa lokalizacja na wzniesieniu, w otoczeniu zabudowa jednorodzinna, z dala od ruchliwych ulic. Idealny dom dla Twojej rodziny. Polecam uwadze dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Smolec

Smolec,dolnośląskie

2 449 990 zł277 m² 8 844,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:669 m²

Smolec, obrzeża wrocławia, piekny funkcjonalny I wygodny dom jednorodzinny 277 M2, działka 669 M2 polecam I serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych Dom w Smolcu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Słotwiny

Słotwiny,lubelskie

399 000 zł108 m² 3 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Propozycja sprzedaży domu jednorodzinnego bez podpiwniczenia z użytkowym poddaszem, wraz z działką o pow. 30 ar. Nieruchomość położona jest w odległości 6 km od Karczmisk, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 400 000 zł165 m² 8 476,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:925 m²

W ofercie sprzedaży unikalny dom 165 m2 w zabudowie dwulokalowej w południowym Milanówku. Budynki rozsunięte i połączone tylko garażami, a na ich dachu zaplanowane są duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 190 000 zł430 m² 5 093,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 287 m²

Nowoczesny dom wolnostojący z basenem, położony na dużej działce o powierzchni 2 287 m2, w miejscowości Owczarnia, bardzo spokojna okolica. Powierzchnia całkowita domu to 430 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 760 000 zł160 m² 11 005,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Podpisz umowę a aranżację ogrodu otrzymasz gratis! Pakiet zawiera- trawę z rolki, system nawodnienia trawnika oraz robot koszący! oferta od dewelopera, bez prowizji dla biura I bez pcc! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Łeba

Łeba,pomorskie

3 500 000 zł585 m² 5 982,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Wypoczynkowy Raj w Nowęcinie - Ekskluzywny Ośrodek z Pełnym Wyposażeniem! bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Wojnowice,dolnośląskie

793 000 zł132 m² 6 026,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:396 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 114.33m2 w Wojnowicach Dom jest w stanie deweloperskim, o powierzchni całkowitej 131,59m2 co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 700 000 zł345 m² 13 623,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Niezwykle klimatyczny, modernistyczny dom, położony na pięknej działce 2000m2 wśród lasu i śpiewu ptaków w rezydencyjnej części Radości, w otulinie Mazowieckiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gryfa Pomorskiego

Wejherowo,pomorskie

749 000 zł146 m² 5 130,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:150 m²

Ogrody Gryfa to kolejna inwestycja deweloperska wejherowskiej spółki pawita, która z powodzeniem sprzedała lokale w domach jednorodzinnych we Władysławowie. Obecnie prezentujemy kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łysomice

Łysomice,kujawsko-pomorskie

1 070 000 zł140 m² 7 631,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Właściciel bierze pod uwagę częściowe rozliczenie sprzedaży tej nieruchomości z zamianą na mieszkanie. Dzięki temu znacząco możesz skrócić czas transakcji nie czekając na sprzedaż swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Figowa

Gąsawy,wielkopolskie

890 000 zł151 m² 5 894,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Oświęcimska

Opole,opolskie

2 499 000 zł400 m² 6 247,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 780 m²

Nieruchomość położona w miejscowości Opole, przy ulicy Oświęcimskiej, powierzchnia całej działki wynosi 0.478ha. Na terenie działki znajduję się dom mieszkalny o powierzchni 400m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Diamentowa

Jerzykowo,wielkopolskie

820 000 zł138 m² 5 931,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Do sprzedaży pozostaje Ostatni lokal mieszkalny I etapu osiedla Diamentowa Przystań w Jerzykowie. Dom budowany jest z zachowaniem staranności i w użyciu najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Złotoria

Złotoria,kujawsko-pomorskie

625 000 zł93 m² 6 720,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:572 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie dwulokalowej w Złotorii. Dom o powierzchni 93,41 m2 w stanie deweloperskim położony na działce o powierzchni ok 600m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiosenna

Wysoka,dolnośląskie

1 350 000 zł143 m² 9 440,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się zakochać od pierwszej prezentacji! Jeśli szukasz nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Widokowa

Czeladź,śląskie

749 000 zł138 m² 5 427,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

oraz pcc2%! dom: w zabudowie Bliźniaczej ( działka 338 m2) Powierzchnia użytkowa- 137,57m2 dom W stanie surowym zamkniętym - podjazd wybrukowany ( do końca Września) ( Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

819 000 zł85 m² 9 623,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dostępny od zaraz l klucze W biurze! budynek sprzedawany wraz Z całym wyposażeniem! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w gminie Czernica. Na pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 920 000 zł219 m² 8 775,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:556 m²

Polecam na sprzedaż komfortowy dom z ładnie zagospodarowanym ogrodem. W pełni wyposażony i umeblowany. Gotowy do zamieszkania. Powierzchnia całkowita: 218,8 mkw. plus garaż na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kolonia

Kolonia,pomorskie

639 000 zł90 m² 6 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szukasz gotowego do wprowadzenia domu szeregowego w Baninie? Świetnie trafiłeś! atuty: - funkcjonalny dom szeregowy z ogródkiem, - gotowy do wprowadzenia, - świetne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Ustanów,mazowieckie

5 500 000 zł550 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Mam dziś przyjemność zaoferować Państwu unikatową nieruchomość na sprzedaż znajdującą się w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Ustanów k. Zalesia Górnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł138 m² 4 693,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej w dzielnicy Maślice. Budynek stanowią dwa lokale: na parterze znajduje się lokal użytkowy, drugą i trzecią kondygnację zajmuje lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

689 900 zł112 m² 6 159,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:303 m²

Nowy I dom I przestronna działka I blisko natury, spokoju I zieleni Marzysz o własnym domu na przestronnej działce, gdzie każdy dzień to przygoda na świeżym powietrzu? Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki