dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grzybowa

Jagatowo,pomorskie

1 390 000 zł186 m² 7 474,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Szukasz idealnego domu, który zachwyci Cię lokalizacją oraz nienaganną jakością wykonania? Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w Jagatowie. Wyjątkowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Polski Świętów

Polski Świętów,opolskie

229 000 zł110 m² 2 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 677 m²

- tylko W naszym biurze - Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o powierzchni ok. 110 m, zlokalizowanego w malowniczej miejscowości Polski Świętów. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Golina

Golina,wielkopolskie

539 000 zł200 m² 2 695 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:856 m²

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom w Golinie o powierzchni około 200 m , zbudowany w 1986 roku z cegły. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł340 m² 7 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:120 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż przestronny segment na zamkniętym kameralnym osiedlu na Skarpie Ursynowskiej. Lokalizacja Środkowy segment o łącznej powierzchni 340 m2, położony w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Santocka

Poznań,wielkopolskie

2 700 000 zł284 m² 9 510,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

For english skip down Dzień dobry, mam na imię i jestem Starszym Specjalistą ds. nieruchomości i inwestycji oraz współwłaścicielem biura Grunt to Nieruchoości. Dzięki wieloletniemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lusówko

Lusówko,wielkopolskie

799 000 zł72 m² 11 051,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:320 m²

Wyjątkowa oferta! Polecamy parterowy dom/ apartament Z ogrodem w iście sielankowej, wakacyjnej okolicy. Tu usłyszysz śpiew ptaków, odetchniesz świeżym powietrzem po codziennym zgiełku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 090 105 zł131 m² 8 308,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej na zielonych Opatowicach! Przedstawiam Państwu inwestycję zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Domy o wyjątkowej architekturze, w których.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Brzeźnica,lubuskie

790 000 zł149 m² 5 317,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 346 m²

Brzeźnica, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 90,09m2 na działce 1346m2. Kupujący bez prowizji Pośrednika. Oferuję dom z 2018r., o powierzchni zabudowy 148,56m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

718 900 zł105 m² 6 847 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy Bliźniak w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży wykończony w stanie deweloperskim - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 105 m2, posadowiony na ładnej przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 950 000 zł300 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:839 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu tę wyjątkową ofertę domu, który z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ten przestronny i elegancki dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wleń

Wleń,dolnośląskie

920 000 zł185 m² 4 972,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam piękny, przestronny i przytulny dom położony w malowniczej Dolinie Bobru, otoczony naturą, a jednoczęśnie blisko Jeleniej Góry i Lwówka Śląskiego (ok.15 km).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Kasztanowa

Kraków,małopolskie

2 041 375 zł117 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatni gotowy dom wolnostojący W ofercie posiadamy jeszcze apartamenty W zabudowie bliźniaczej *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Główna

Sikory,mazowieckie

429 000 zł75 m² 5 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Urocza, dzika, pełna zieleni działka ze starodrzewiem i domkiem letniskowym. Rzeka Narew w odległości 150 metrow, za wałem przeciwpowodziowym. Bardzo bezpieczna okolica. Miejsce jest ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krupia Wólka

Krupia Wólka,mazowieckie

780 000 zł145 m² 5 364 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Krupia Wólka. Bliźniak typu "opałek II" znajduje się w odległości około 2 km od stacji pkp Ustanówek. Dom wykonany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bobrowiec

Bobrowiec,mazowieckie

1 950 000 zł260 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny w malowniczym Bobrowcu Opis nieruchomości: z przyjemnością przedstawiamy wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni 260 m , usytuowany na pięknej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Leonowicze

Leonowicze,podlaskie

299 000 zł150 m² 1 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Siedlisko z domem z białowieskiego bala, usytuowane wśród łąk i lasów we wsi Leonowicze gmina Michałowo, powiat białostocki. (Ta gmina nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Warszawska

Kłodawa,wielkopolskie

115 000 zł46 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:147 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Kłodawie na ul. Warszawskiej na sprzedaż. Powierzchnia użytkowa ok. 46 m , na działce o powierzchni 147 m . Dom parterowy z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Konin

Konin,wielkopolskie

545 000 zł62 m² 8 790,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu nowy dom parterowy w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej ok 62 m2. Dom usytuowany na działce o powierzchni ok. 6 ara. Wykonany z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Luboń,wielkopolskie

850 000 zł120 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Luboń dom , rozbudowany bliźniak z działką 300 m2 Szukasz przestronnego i nietuzinkowego domu jednorodzinnego o powierzchni do 120 m2 ? To dobrze się składa. Prezentowany dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 299 999 zł172 m² 7 558 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 172m2. Dom jest usytuowany na pięknej działce o powierzchni 1233m2 w miejcowości Dębówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 400 000 zł176 m² 7 955 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży piękny, nowoczesny, parterowy dom w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 176 m2 , posadowiony na dużej działce o powierzchni ok. 1000m2 Zdjęcia są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Senatorska

Rzeszów,podkarpackie

589 000 zł85 m² 6 926,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:187 m²

Na sprzedaż wyjątkowy gotowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 85 m , położony w południowej części Rzeszowa, ul. Senatorska, dzielnica Budziwój Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gościcino

Gościcino,pomorskie

972 000 zł135 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'pchełkag_290' z ceną: 752 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamienica Dolna

Kamienica Dolna,podkarpackie

420 000 zł140 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Sprzedam dom do wykończenia położony w malowniczej miejscowości kamienica dolna, powiat Dębicki na prostokątnej działce o powierzchni 19 ar znajduje się murowany dom o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rzeczypospolitej Mosińskiej

Mosina,wielkopolskie

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 217 m²

Szukasz nieruchomości z przeznaczeniem na cele komercyjne, w której mógłbyś jednocześnie mieszkać i prowadzić działalność gospodarczą pod rozpoznawalnym adresem? Ta oferta spełnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 035 000 zł90 m² 11 487,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 450 000 zł207 m² 11 814,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedsprzedaż domów W zabudowie bliźniaczej W stanie deweloperskim zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji I podatku pcc osiedle: bruzdowa 43 to wyjątkowe osiedle 10 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

989 000 zł141 m² 7 014 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni z garażem w bryle budynku ok. 141 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Partyzantów

Boguchwała,podkarpackie

1 299 000 zł218 m² 5 958,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:901 m²

Rezerwacja do końca września 2024 W ofercie Biura Reformacka Nieruchomości przedstawiamy wolnostojący dom z 2005 roku położony w Boguchwale. Powierzchnia całkowita budynku to 218 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warkały

Warkały,warmińsko-mazurskie

699 000 zł147 m² 4 744,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

>osiedle kameralne< ofertę przedstawia treehouse Nieruchomości - biuro sprzedaży inwestycji. oraz podatku pcc. Osiedle Kameralne zostało zaprojektowane z myślą o osobach ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grzędzice

Grzędzice,zachodniopomorskie

679 000 zł150 m² 4 526,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Grzędzicach. Nieruchomość o całkowitej powierzchni 150 m2 ( 115 m2 powierzchni użytkowej ), usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nepalska

Wrocław,dolnośląskie

899 900 zł210 m² 4 285,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:499 m²

Oferta tylko U nas! klient nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura! Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z 1935r, który znajduje się na wrocławskim Brochowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Polanówka

Polanówka,lubelskie

1 249 000 zł150 m² 8 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Prezentowana nieruchomość to dom o powierzchni użytkowej 149,32m2. Położony na przestronnej działce zagospodarowanej ogrodem o powierzchni 1033 m2. Dom wstanie do zamieszkania nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radziejowice-Parcel

Radziejowice-Parcel,mazowieckie

860 000 zł82 m² 10 487,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:760 m²

Prezentuję uroczy parterowy dom o powierzchni 82m2, gotowy do wprowadzenia. Ten uroczy dom położony jest w spokojnej części miejscowości Radziejowice-Parcel między domami jednorodzinnymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Złotokłos,mazowieckie

1 890 000 zł380 m² 4 978,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 776 m²

Przepiękny, duży dom wolnostojący o powierzchni 379 m2 położony w Złotokłosie na pięknej zadbanej działce 1776m2. Nietypowy, w charakterze amerykańskiej rezydencji, bardzo wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krasne,podkarpackie

1 049 000 zł116 m² 9 043,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Kupujący nie płaci podatku W ofercie Biura Reformacka Nieruchomości komfortowy dom o powierzchni 115 m2, położony w spokojnej i zielonej okolicy Gminy Krasne,urządzony pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

749 000 zł109 m² 6 892,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Bez prowizji! bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera świetna oferta! wszystkie media! kanalizacja! światłówód! Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej położone na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

170 000 zł300 m² 566,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Duży dom poniemiecki wraz Z działką W bardzo atrakcyjnej ceniena sprzedaż niesamowita okazja na zakup poniemieckiego domu z dużą działką ( 0,4 ha , położonego w malowniczej.