dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 317 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Iwiczna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

1 499 000 zł189 m² 7 931,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:417 m²

1 499 000 zł | Sprzedaż | 188,99m2 | dom | działka 417 m2 | Nowa Iwiczna | gm. Lesznowola Dostępne domy: a2, b1 i B2. Przedmiotem sprzedaży jest 2 - kondygnacyjny funkcjonalny, przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Słonecznikowa

Katowice,śląskie

744 360 zł99 m² 7 549,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:215 m²

Ostatnie domy na sprzedaż! Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 98,6 m2 z ogrodem. O inwestycji: nasza nowa inwestycja to osiedle nowych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poselska

Warszawa,mazowieckie

9 800 000 zł322 m² 30 434,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:370 m²

Przestronny dom z lat 30-tych, gruntownie odnowiony, zachwyca połączeniem historycznego uroku z nowoczesnym komfortem. Wysokie wnętrza oraz drewniane skrzynkowe okna dodają przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

749 000 zł117 m² 6 423,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Bez prowizji! bez pcc! wszystkie media! świetna lokalizacja! Gorąco polecam nową inwestycję zlokalizowaną w Dobrzykowicach, gmina Czernica. Inwestycja została rozpoczęta w maju 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radom

Radom,mazowieckie

649 000 zł124 m² 5 233,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom 124 m 2 / działka 1000 M2 / południowa część Radomia w dzielnicy Krychnowice. Na sprzedaż oferuje nieduży, przestronny parterowy dom z lat 2000, usytuowany na ładnie zaaranżowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Stawinoga

Stawinoga,mazowieckie

529 000 zł142 m² 3 735,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Rezerwacja Oferta: dom Letniskowy z możliwością całorocznego zamieszkania Lokalizacja: kopaniec/stawinoga, w otoczeniu lasu, blisko rzeki Narew, 8km od Serocka Opis Nieruchomości: zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bartąska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

790 000 zł90 m² 8 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:125 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, położony w malowniczej miejscowości Bartąg, na nowo powstałym osiedlu Nad Łyną. W pełni wykończony i wyposażony w energooszczędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bąkowskiej

Gołotczyzna,mazowieckie

340 000 zł110 m² 3 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:348 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej znajdujący się w Gołotczyźnie przy ul. Bąkowskiej 17. Nieruchomość o powierzchni użytkowej około 100 m2, posadowiona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

890 000 zł150 m² 5 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:680 m²

Komfortowy dom w bardzo dobrze skomunikowanej lokacji. Powierzchnie domu stanowi: 1) Parter - salon +- 45m - kuchnia +- 15m - gabinet +- 15m - Kotłownia wraz ze spiżarnią +- 5m - Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Spacerowa

Wieprz,małopolskie

700 000 zł98 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam przepiękny dom w stanie deweloperskim w Wieprzu koło Andrychowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pietrowice Małe

Pietrowice Małe,dolnośląskie

885 000 zł240 m² 3 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 045 m²

tel. Mam do zaoferowania dom jednorodzinny, wraz z bardzo dużą działką, znajdujący się w spokojnej wsi Pietrowice Małe, bardzo blisko Prusic, oraz węzła drogi ekspresowej S5, dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

1 690 000 zł190 m² 8 880,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 450 m²

Ofertą sprzedaży jest wyjątkowy dom wolnostojący o wysokim standardzie położony w cichej i spokojnej dzielnicy w pobliżu Goleniowa (5km). Dom z sauna o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piotrkowice

Piotrkowice,małopolskie

530 000 zł100 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom zlokalizowany na pięknie zagospodarowanej widokowej działce w sąsiedztwie lasu w malowniczej miejscowości Piotrkowice ok.10 km od Tarnowa. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bolechowo,wielkopolskie

798 000 zł178 m² 4 488,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej w Bolechowie, zaledwie 10 kilometrów od Poznania. Dom o parterowej konstrukcji jest synonimem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Młyniska

Młyniska,wielkopolskie

159 000 zł37 m² 4 297,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 127 m²

Idealne miejsce by uciec od codzienności i spędzić wolny czas w drewnianym domku w otoczeniu lasu :) A dla amatorów wodnych atrakcji do dyspozycji jest zbiornik wodny Przykona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

799 000 zł117 m² 6 851,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:557 m²

Teren niezalewowy! bez prowizji bez pcc! wszystkie media! świetna lokalizacja! Gorąco polecam nową inwestycję zlokalizowaną w Dobrzykowicach, gmina Czernica. Inwestycja została rozpoczęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Radwanice,dolnośląskie

778 000 zł95 m² 8 189 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Bez prowizji biura i podatku pcc. Polecam dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w podwrocławskich Radwanicach. Lokalizacja: - na styku Wrocławia i Radwanic - dużo terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Krajkowo

Krajkowo,wielkopolskie

1 150 000 zł182 m² 6 328,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 054 m²

Chcesz być blisko natury? Dom parterowy przy samym lesie w cichej i spokojnej okolicy. Na sprzedaż przestronny i słoneczny dom parterowy z 2018 r o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wolica

Wolica,mazowieckie

850 000 zł84 m² 10 119 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący (budynek mieszkalny jednorodzinny) o powierzchni ok. 84 m2, usytuowany na zadbanej działce 1500 m2. Działka jest ogrodzona, z pięknym ogrodem i warzywnikiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rakszawa,podkarpackie

401 607 zł138 m² 2 907,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić dom wolnostojący znajdujący się na osiedlu 8 domów jednorodzinnych na skraju lasu w Miejscowości Rakszawa. Osiedle to cechuje dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wyszków

Wyszków,mazowieckie

1 000 000 zł206 m² 4 854,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu, położonego na zagospodarowanej, zielonej działce, w pobliżu Pułtuska. Wolnostojący, świeżo odnowiony, za którym nic już nie zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Osowo Leśne

Osowo Leśne,pomorskie

275 000 zł95 m² 2 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Makler serdecznie poleca na sprzedaż: malowniczy, letniskowy domek rekreacyjny o powierzchni ok. 100 m2 na pograniczu Kociewia i Kaszub w miejscowości Osowo Leśne, gmina Lubichowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,mazowieckie

1 370 000 zł197 m² 8 105,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:381 m²

Dane techniczne: ville Bianco to osiedle składające się z czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych budowanych z wykorzystaniem motywu architektury hiszpańskiej. Budynki zostaną wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Chrzęsne

Chrzęsne,mazowieckie

620 000 zł100 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 486 m²

Oferujemy do zakupu nieruchomość zabudowaną trzema budynkami położoną w miejscowości Chrzęsne koło Tłuszcza ( 40 kilometrów od Warszawy), cicha spokojna okolica wokół zabudowa domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chylice

Chylice,mazowieckie

710 000 zł175 m² 4 057,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:865 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość budowana w latach 90 - tych, oddana do użytku w 2000 r. Na parterze znajduje się: salon z aneksem kuchennym, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Popielów

Popielów,opolskie

1 980 000 zł216 m² 9 145,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 435 m²

Jeśli szukasz wyjątkowego domu, z bogatym wyposażeniem i wieloma udogodnieniami to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: ten niepowtarzalny dom, znajduje się spokojnym miejscu wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Książenicka

Owczarnia,mazowieckie

1 090 000 zł130 m² 8 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z przestronny i ustawnym wnętrzem. Autorski projekt | Przestronne Wnętrza | Duże Przeszklenia | 5 Pokoi | 2 Łazienki | Garaż | Duży Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 370 000 zł413 m² 3 317,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:991 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż w otulinie lasu. Idealny dla większej rodziny, dwóch rodzin lub układ pozwala na podział domu na kawalerki lub małe mieszkania. dobrą lokalizację - cenione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 149 900 zł179 m² 6 424 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedsprzedaż! Nowy Dom ok. 180m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 180 m2, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Kolejowa

Augustów,podlaskie

128 000 zł53 m² 2 415,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Domek letniskowy ,położony na terenie ośrodka wypoczynkowegona działce około 2300 m2,udział w gruncie 1/8, księga wieczysta, użytkowanie wieczyste,akt notarialny, koszt roczny utrzymania ok. 3500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Platynowa

Strzeganowice,dolnośląskie

1 249 000 zł260 m² 4 803,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 550 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą unikatowej nieruchomości, położonej w urokliwej miejscowości Strzeganowice, zaledwie kilka minut od Wrocławia. To idealne miejsce dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Baczyńskiego

Marki,mazowieckie

899 000 zł118 m² 7 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:167 m²

Do sprzedania nowy segment znajdujący się w Markach przy ulicy Kamila Baczyńskiego. Nieruchomość w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Mieszkanie w zabudowie szeregowej. Łączn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł172 m² 5 226,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

* tylko u nas * Do sprzedania dom wolnostojący wraz z budynkiem warsztatowo-magazynowym, posadowiony na działce o pow. 1000 m2. Zlokalizowany w Falenicy, w bliskiej granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siedliska

Siedliska,mazowieckie

1 570 000 zł230 m² 6 826 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Nowoczesny i funkcjonalny dom w stanie deweloperskim tuż obok Piaseczna. Dom położony jest na działce o pow. 1150 m2 w miejscowości Siedliska, na obrzeżach Piaseczna. Na dole budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grządziela

Katowice,śląskie

890 000 zł192 m² 4 635,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:422 m²

0% tylko W realton nieruchomości Na sprzedaż dom bliźniak zlokalizowany w Katowicach na Osiedlu Kolonia Mościckiego przy ulicy Jakuba Grządziela. Osiedle Kolonia Mościckiego - kolonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 389 000 zł338 m² 4 109,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze oryginalny, nietuzinkowy budynek Z ogromnym potencjałem tuż obok ścisłego centrum Ten wyjątkowy budynek z początku XIX wieku, został częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Gąsiorowo

Gąsiorowo,warmińsko-mazurskie

600 000 zł45 m² 13 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu unikatowy dom rekreacyjny. Dom położony jest w gminie Purda, w malowniczej okolicy pośród jezior i lasu. Wykończony jest w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Junacka

Wrocław,dolnośląskie

1 790 000 zł330 m² 5 424,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

NA sprzedaż dom z całorocznym basenem w atrakcyjnej cenie w bardzo atrakcyjnej lokalizacja dom jest czysty ,zadbany godny polecenia doinwestowany składający się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Arkuszowa

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł118 m² 10 980,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:721 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy o powierzchni użytkowej 118 m2 z działką o powierzchni 721 m2, zlokalizowany w Warszawie przy ul. Arkuszowej 105b. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kraków,małopolskie

2 500 000 zł200 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:191 m²

Kraków - dzielnica krowodrza - ulica gabrieli zapolskiej świetna lokalizacja, blisko centrum, a jednocześnie w cichym i przyjemnym do mieszkania miejscu, w sąsiedztwie niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Gdańsk,pomorskie

1 599 000 zł209 m² 7 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:847 m²

Piękny dom jednorodzinny w Rębiechowie - dostępny od zaraz! Prezentujemy Państwu przestronny i komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 209,1 m (pow. użytkowa 147,60.